Článek

ČEZ: V Outlet Arena Moravia vyrostlo největší stanoviště nabíječek elektromobilů na Moravě

 
Největší stanoviště nabíječek elektromobilů na Moravě vyrostlo v areálu Outlet Arena Moravia v Ostravě. ČEZ tam nainstaloval 6 stojanů, z toho 2 rychlodobíjecí (50 kW), které nabijí většinu kapacity baterií do půl hodiny, a 4 stojany s normálním dobíjením (22 kW).
26.11.2021 07:40 |

podobné články

Podobné články

Strabag staví McArthurglen Designer Outlet Vancouver Airport

 
Evropský stavební koncern STRABAG SE kótovaný na burze staví design outlet centrum v blízkosti kanadského mezinárodního letiště Vancouver (YVR) pro Vancouver Airport Authority a McArthurGlen, předního evropského majitele, developera a provozovatele design outletových center. Na lukrativním pozemku YVR vznikne za více než 100 mil. CAD (~ € 70 mil.) McArthurGlen Designer Outlet Vancouver Airport o rozloze přesahující 65.000 m2 (35.000 m2 nájemní plochy brutto).
06.02.2014 21:30 |

podobné články

Po českých silnicích jezdí více než 20 elektromobilů v barvách ČEZ

 
Počet elektromobilů, které testuje společnost ČEZ v rámci projektu Elektromobilita, se stále zvyšuje. Zatímco před rokem v létě měl ČEZ v provozu 10 elektromobilů, dnes jich po silnicích jezdí 23.
29.08.2012 21:25 |

podobné články

U pražského letiště otevřou největší outlet v Česku: Bude vypadat jako Staré Město

 
Největší outlet v Česku Prague The Style Outlets otevře své brány na jaře 2018. V současné době stále pracují dělníci a stroje, aby otevíračku včas stihli. Podle informací investora jsou jednotlivé obchody inspirovány vzhledem ulic staré Prahy. Síť sto patnácti obchodů se zlevněným zbožím na více než dvaceti tisících metrech čtverečních vzniká v Tuchoměřicích nedaleko Letiště Václava Havla.
14.07.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6136 článků)

ČEZ otevřel v Ostravě druhou dobíjecí stanici elektromobilů

 
Dnes dopoledne zprovoznila Skupina ČEZ u prodejny Kaufland v Ostravě–Zábřehu novou dobíjecí stanici elektromobilů. Kaufland je jedním z partnerů projektu Elektromobilita ČEZ a dosud instaloval dobíjecí stanice u svých pražských provozoven. Jedna z nich, dobíjecí stanice u provozovny v Praze na Palmovce, je nejvytíženější veřejná dobíjecí stanice v České republice.
19.02.2013 21:30 |

podobné články

ČEZ: Kaufland nabízí řidičům e-aut už 50 rychlodobíjecích stanic od ČEZ a plánuje další desítky

 
Dva nové stojany, umožňující rychlé dobití elektromobilů, hlásí prodejny řetězce Kaufland v Pardubicích a Dvoře Králové. Počet zelených stanic ČEZ, umístěných na parkovištích této sítě, tak přesáhl padesátku. Loni u nich elektromobilisté „načerpali“ celkem 460 milionů kWh, meziročně o 66 % více. Tato energie by umožnila jednomu elektromobilu 76 cest kolem světa.
29.03.2021 16:15 |

podobné články

ČEZ zlevňuje elektřinu s novým produktem ČEZ FIX

 
ČEZ představil zákazníkům novou produktovou řadu ČEZ FIX s garancí stálé ceny silové elektřiny do konce roku 2014. Přechodem na ČEZ FIX dosáhne zákazník průměrné 5% úspory oproti stávajícím cenám silové elektřiny. Další novinkou v nabídce Skupiny ČEZ je asistenční služba ČEZ ASISTENT, zajišťující pomoc při řešení mimořádných situací v domácnostech včetně poruch elektrických a plynových spotřebičů.
02.10.2012 18:40 |

podobné články

Snadný přechod online. ČEZ Prodej nově umí u DPI i plyn a území celé ČR

 
Dosud fungovalo online sjednání smlouvy pro DPI pouze pro odběratele, o které se v rámci režimu DPI staral ČEZ, tedy v rámci distribučního území ČEZ Distribuce. Na adrese http://cez.cz/dpiprevod je možné sjednat přechod k ČEZ online, i pokud jsou odběratelé u jiného dodavatele poslední instance. Přechod k ČEZ z režimu DPI je možné realizovat jak u dodávek elektřiny, tak plynu. Zákazníci v režimu DPI u jiných dodavatelů, kteří chtějí přejít k ČEZ, mohou smlouvu na elektřinu či plyn uzavřít kompletně online během několika minut, bez nutnosti někam chodit nebo volat. Celý přechod z režimu DPI na standardní smlouvy trvá v průměru tři týdny.
14.11.2021 09:55 |

podobné články

Ministr Havlíček: Více nabíječek pro elektromobily a podpora Čisté mobility

 
Ministr Havlíček společně s ŘSD a Správou železnic podepsal 12. října se Škodou Auto a ČEZ memorandum o rozvoji elektromobility. Podle prognóz má do roku 2030 jezdit v České republice až 500 tisíc elektromobilů.
15.10.2021 17:00 |

podobné články

Zpozorněte: módní outlet doplněn o další extra kousky!

 
Fashion outlet Slevy 24 si pro vás připravil další várku obřích, až 80% slev! Najdete zde žhavé módní trendy doslova za pár korun. Díky pestré nabídce dámské, pánské i dětské módy si zaručeně každý přijde na své. Udělejte si radost pěkným svrškem a velkou slevou zároveň. Neváhejte a prohlédněte si nové zboží ještě dnes, neboť stavy skladu jsou omezené.
16.10.2014 14:00 |

podobné články

Outlet Desigual - krásné barvy za nízké ceny

 
Desigual Outlet hledá každý milovník této značky. Proč utrácet více, než je nutné, že?
23.10.2014 00:15 |

podobné články

Metrostav: Jak se stavěl Aqualand Moravia

 
Největší aquapark na Moravě. První český termální komplex. Jeden z nejmodernějších zábavních parků v České republice. To vše a mnohé další patří na vizitku Aqualandu Moravia v Pasohlávkách na Brněnsku. V srpnu letošního roku, kdy byl aquapark otevřen, se o tom přesvědčilo přes 120 000 návštěvníků.
17.09.2013 16:35 |

podobné články

Záchranáři mají novou leteckou základnu i výjezdové stanoviště

 
Nová letecká základna pro vrtulník začala oficiálně sloužit Zdravotnické záchranné službě Jihočeského kraje (ZZS JčK) v sobotu 12. září. Stanoviště vyrostlo za zhruba rok v sousedství českobudějovického letiště v Plané a náklady na jeho vybudování ve výši necelých 60 milionů korun hradil zřizovatel ZZS JčK – kraj.
14.09.2015 14:16 |

podobné články

Kde všude můžete volit z auta? Mapa drive-in volebních stanovišť

 
Volby v roce 2020 jsou unikátní. Vzhledem k řádící pandemii koronaviru hrozilo, že se k volbám nedostane řada lidí, kterým bude v době jejich konání nařízena povinná karanténa. Vláda proto připravila speciální zákon, který lidem v karanténě umožnil zažádat o návštěvu zvláštní volební komise, která za ním přijde v ochranných prostředcích s přenosnou urnou nebo cestu na speciální volební stanoviště, kde lidé odvolí z auta. Tato stanoviště jsou v každém okrese jedno. Kde najdete stanoviště pro druhé kolo senátních voleb v tom svém, se můžete podívat na přehledné mapě. Vyrazit k němu musíte ovšem o den dříve.
24.09.2020 12:05 |

podobné články

Taxíky ustoupí elektromobilům: Některá stanoviště v Praze mají nahradit dobíjecí stanice

 
Pražský magistrát se chystá zrušit některá stanoviště taxislužby z důvodu přeměny míst na dobíjecí stanice pro sdílené elektromobily. Která místa pro taxíky z mapy města zmizí, určí analýza městské společnosti Operátor ICT (OICT). Hlavní město chce vypsat dvě zakázky na vytvoření městského systému sdílených elektromobilů. První tendr za cca 50 milionů korun je na vybudování základen pro nabíjecí stanice. Vyplývá to z dokumentu, který v úterý projednají pražští radní.
29.10.2018 13:40 |

podobné články

V Hustopečích očesali zloději vinohrad: Odnesli si 700 kilo Cabernet Moravia

 
Zloději hroznů na sebe letos na Moravě nenechali dlouho čekat. Během víkendu pachatelé posbírali nešťastným vinařům v Hustopečích ve viniční trati Růženy 700 kilogramů odrůdy Cabernet Moravia. Z volně přístupného vinohradu odvezli sklizeň v hodnotě přesahující 16 tisíc korun.
03.10.2017 14:15 |

podobné články

Skupina ČEZ představuje novou distribuční sazbu pro dobíjení elektromobilů

 
Od 1. července Skupina ČEZ nabídne novou distribuční sazbu pro majitele elektromobilů. Využívat ji mohou domácnosti, podnikatelé a menší firmy, které vlastní či dlouhodobě aktivně používají vůz s elektrickým pohonem.
28.06.2013 16:15 |

podobné články

Babiš svým plánem vybrat 100 procent zisku z ČEZ posílil akcie firmy

 
Akcie společnosti ČEZ od pondělního rána výrazně posilují. Reagují tak na návrh ministra financí Andreje Babiše (ANO), aby ČEZ vyplatil celý loňský zisk akcionářům. Čistý zisk ČEZ loni činil 35,2 miliardy korun. Stát, který ve firmě vlastní 70procentní podíl, by tak získal zhruba 25 miliard korun, o deset miliard více než loni. Dosud ČEZ vyplácel zhruba 50 až 60 procent zisku. Akcie ČEZ kolem 10:30 posilovaly o 3,40 procenta na 559,90 koruny.
24.03.2014 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23801 článků)

Daniel Beneš potvrzen v pozici předsedy představenstva Skupiny ČEZ

 
Dozorčí rada ČEZ dnes svou volbou potvrdila Daniela Beneše ve funkci předsedy představenstva společnosti ČEZ i pro další čtyřleté funkční období. „Rozhodnutí o prodloužení mandátu předsedy představenstva je signálem, jenž potvrzuje směřování Skupiny ČEZ v období, které je pro další vývoj energetického sektoru v Evropě kritické. ČEZ stojí před zásadními strategickými kroky, kterými bude muset na změny v energetice reagovat, aby zabezpečil úkoly uložené akcionáři a Českou republikou, pro niž je Skupina ČEZ hlavním garantem energetické bezpečnosti a soběstačnosti,“ uvedl k tomu předseda dozorčí rady prof. Václav Pačes.
22.12.2016 17:55 |

podobné články

ČEZ: Rodinám s vážně nemocnými dětmi poslali zaměstnanci s Nadací ČEZ přes čtyři miliony korun

 
Konec roku ve Skupině ČEZ už tradičně patří společné zaměstnanecké sbírce Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ s názvem Plníme přání, myslíme na druhé. Jedenáctý ročník pomoci byl určen dětem a mladistvým s dlouhodobým závažným onemocněním. Během šesti týdnů vybrali mezi sebou energetici rekordní částku 2 084 625 korun, kterou poté Nadace ČEZ ještě zdvojnásobila.
08.12.2017 12:05 |

podobné články