Článek

ČEZ: Energetici pošesté provětrali své šatníky a pomohli tak Oblastní charitě Rokycany

 
Skříně a šatníky nejen doma, ale i sousedů a známých nyní provětrávají energetici napříč celou Skupinou ČEZ, kteří se hned v pěti lokalitách zapojují do charitativní sbírky šatstva, obuvi a módních doplňků pro neziskové organizace. Konkrétně v plzeňské centrále v Guldenerově ulici se již podařilo pro Oblastní charitu Rokycany nashromáždit více než 40 kg mírně obnošeného, zánovního, ale i zcela nového dámského ošacení. Nechybělo ani několik kabelek a párů bot a také jeden kompletní oblek s kloboukem a další pánské oblečení.
23.11.2022 09:50 |

podobné články

Podobné články

ČEZ: Energetici popáté provětrali šatníky a potřetí pomohli rokycanské charitě

 
Domácí komody, skříně a šatníky, ale i sousedů a známých provětrali energetici napříč celou Skupinou ČEZ, kteří se hned v pěti lokalitách zapojili do charitativní sbírky šatstva, obuvi a módních doplňků pro neziskové organizace.
12.11.2021 09:20 |

podobné články

Zaměstnanci Skupiny ČEZ pomohli jednoduchým způsobem dobré věci

 
Své šatníky a botníky provětrali v tomto týdnu zaměstnanci Skupiny ČEZ napříč celou republikou. V děčínském sídle ČEZ Distribuce proběhla jejich charitativní sbírka s názvem Průvan v šatníku ve středu 6. září, přičemž se podařilo shromáždit bezmála 250 kg šatstva, obuvi a módních doplňků. Své nové uplatnění najdou veškeré věci u obecně prospěšné společnosti JURTA se sídlem v Nebočadech.
07.09.2017 08:35 |

podobné články

Zaměstnanci Skupiny ČEZ shromáždili 328 kg věcí na charitu

 
Své šatníky, botníky ale i kuchyňské linky či „obývákové skleníky“ provětrali v minulých dnech zaměstnanci Skupiny ČEZ napříč celou republikou. V děčínském sídle ČEZ Distribuce proběhla jejich charitativní sbírka s názvem Průvan v šatníku ve čtvrtek 26. dubna, přičemž se podařilo shromáždit 328 kg šatstva, obuvi, módních doplňků a také potřeby pro domácnost.
29.04.2018 22:35 |

podobné články

Metrostav: Zajímá vás modernizace trati Rokycany – Plzeň?

 
Aktuální stav rekonstrukce železniční trati mezi Rokycany a Plzní a další důležité údaje o projektu se mohou dozvědět zájemci v novém Informačním středisku stavby, které bylo otevřeno v Industriálním parku Plzeň Ejpovice mezi obcemi Kyšice a Dýšina. Za účasti představitelů investora - SŽDC, zástupců místní samosprávy a dalších hostů ho otevřel zhotovitel - Sdružení společností Metrostav a Subterra – MTÚ Rokycany – Plzeň.
14.12.2014 14:21 |

podobné články

ČEZ: Rodinám s vážně nemocnými dětmi poslali zaměstnanci s Nadací ČEZ přes čtyři miliony korun

 
Konec roku ve Skupině ČEZ už tradičně patří společné zaměstnanecké sbírce Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ s názvem Plníme přání, myslíme na druhé. Jedenáctý ročník pomoci byl určen dětem a mladistvým s dlouhodobým závažným onemocněním. Během šesti týdnů vybrali mezi sebou energetici rekordní částku 2 084 625 korun, kterou poté Nadace ČEZ ještě zdvojnásobila.
08.12.2017 12:05 |

podobné články

Sociální šatníky a charitativní obchody ADRY zaplní více než devět tun kvalitních oděvů!

 
Celkem 9300 kg nošeného ale stále použitelného kvalitního oblečení se nasbíralo pro sociální šatníky a charitativní obchody neziskové organizace ADRA, dobrovolnického centra v Havířově, během akce Vyměň starou za novou.
25.10.2013 12:35 |

podobné články

ČEZ: Energetici v Dukovanech ukončili odstávku a obnovili výrobu na čtvrtém výrobním bloku

 
Dnes v noci v Jaderné elektrárně Dukovany energetici obnovili výrobu elektrické energie na čtvrtém výrobního bloku. Blok byl plánovaně odstaven na koncem prosince pro výměnu paliva, pravidelné servisní činnosti a kontroly zařízení. V plném provozu jsou v Dukovanech tři ze čtyř výrobních bloků. V odstávce zůstává blok číslo 3, který energetici odstavili pro výměnu paliva na konci ledna.
11.02.2020 12:36 |

podobné články

Snadný přechod online. ČEZ Prodej nově umí u DPI i plyn a území celé ČR

 
Dosud fungovalo online sjednání smlouvy pro DPI pouze pro odběratele, o které se v rámci režimu DPI staral ČEZ, tedy v rámci distribučního území ČEZ Distribuce. Na adrese http://cez.cz/dpiprevod je možné sjednat přechod k ČEZ online, i pokud jsou odběratelé u jiného dodavatele poslední instance. Přechod k ČEZ z režimu DPI je možné realizovat jak u dodávek elektřiny, tak plynu. Zákazníci v režimu DPI u jiných dodavatelů, kteří chtějí přejít k ČEZ, mohou smlouvu na elektřinu či plyn uzavřít kompletně online během několika minut, bez nutnosti někam chodit nebo volat. Celý přechod z režimu DPI na standardní smlouvy trvá v průměru tři týdny.
14.11.2021 09:55 |

podobné články

ČEZ zlevňuje elektřinu s novým produktem ČEZ FIX

 
ČEZ představil zákazníkům novou produktovou řadu ČEZ FIX s garancí stálé ceny silové elektřiny do konce roku 2014. Přechodem na ČEZ FIX dosáhne zákazník průměrné 5% úspory oproti stávajícím cenám silové elektřiny. Další novinkou v nabídce Skupiny ČEZ je asistenční služba ČEZ ASISTENT, zajišťující pomoc při řešení mimořádných situací v domácnostech včetně poruch elektrických a plynových spotřebičů.
02.10.2012 18:40 |

podobné články

Zákazníci mohou z DPI odejít na vybraných pobočkách České pošty. ČEZ také provozuje speciální linku 800 111 700

 
Specializované poštovní pobočky na 15 místech obslouží například zákazníky v DPI, kteří nemají přístup k internetu, a proto nemohou podepsat smlouvu online • Rychleji si mohou lidé vyřídit přechod také v síti 24 Zákaznických center a zhruba 60 kontaktních míst partnerů ČEZ po celé republice, čekací doba většinou nepřesahuje 15 minut. Seznam kontaktních míst na www.cez/cez.cz/cs/kontakty/kontaktni-mista-cez • Zákazníci v DPI se mohou obrátit i na dedikovanou bezplatnou linku 800 111 700 • Další možností je podepsat smlouvu online na www.cez.cz/dpiprevod • Proces odchodu z DPI zatím od ČEZ zahájilo 315 tisíc lidí z celkových více než 376 000
01.12.2021 15:20 |

podobné články

ČEZ: Energetici pomáhali již pošesté v neziskových organizacích

 
Čtyřicet čtyři zaměstnanců Jaderné elektrárny Dukovany a Elektrárny Hodonín věnovalo v průběhu tohoto týdne svůj pracovní den neziskové organizaci. Ujali se řady profesí od zedničiny přes zahradničení po péči o seniory. Celkem pomohli pěti neziskovým organizacím v Jihomoravském kraji a na Vysočině a tradičně nejvíce dobrovolníků čistilo Dalešickou přehradu.
25.05.2013 17:10 |

podobné články

ČEZ: Energetici z Plzně nakupovali u chráněných dílen, po dvouleté pauze se opět konaly Velikonoční trhy

 
Po vynucené dvouleté covidové pauze se v plzeňském sídle Skupiny ČEZ v Guldenerově ulici opět konaly tradiční velikonoční trhy. Energetici tak mohli přivítat blížící se svátky jara nákupem spousty velikonočních i rukodělných drobností. Podpořili tím hned sedm chráněných dílen, a to celkovou částkou 46 668 korun.
13.04.2022 22:25 |

podobné články

Babiš svým plánem vybrat 100 procent zisku z ČEZ posílil akcie firmy

 
Akcie společnosti ČEZ od pondělního rána výrazně posilují. Reagují tak na návrh ministra financí Andreje Babiše (ANO), aby ČEZ vyplatil celý loňský zisk akcionářům. Čistý zisk ČEZ loni činil 35,2 miliardy korun. Stát, který ve firmě vlastní 70procentní podíl, by tak získal zhruba 25 miliard korun, o deset miliard více než loni. Dosud ČEZ vyplácel zhruba 50 až 60 procent zisku. Akcie ČEZ kolem 10:30 posilovaly o 3,40 procenta na 559,90 koruny.
24.03.2014 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25075 článků)

Energetici opět zvolí ČEZ Ámose

 
Stejně jako v předchozích letech mohou i letos žáci základních a středních škol přihlašovat své učitele do ankety Zlatý Ámos. Ovšem letos teprve podruhé proběhne také anketa mezi zaměstnanci Skupiny ČEZ, kteří zvolí nejpopulárnějšího fyzikáře. Ten získá titul ČEZ Ámos. K němu náleží nejen exkurze pro třídu dle výběru, ale především moderní učebna v hodnotě 200 tisíc korun od Nadace ČEZ.
05.12.2014 11:52 |

podobné články

Metrostav: Modernizace trati Rokycany – Plzeň zahájena

 
Správa železniční dopravní cesty zahájila důležitou modernizaci trati mezi Rokycany a Plzní. Ta je součástí páteřní transevropské dopravní sítě a vnitrostátního třetího tranzitního železničního koridoru, který vede z Prahy přes Plzeň a Cheb až na státní hranici s Německem.
19.11.2013 11:31 |

podobné články

ČD: Mezi Rokycany a Chrástem začne výluka, vlaky budou jezdit jen po jedné koleji

 
V pondělí 7. července začne výluka úseku Rokycany – Chrást u Plzně na trati 170 Plzeň - Beroun - Praha. Potrvá nepřetržitě do 13. prosince 2014. Vlaky pojedou pouze po jedné koleji a kapacita trati bude značně omezena. Proto České dráhy přistoupily v pracovní dny v jízdním řádu k následujícím opatřením:
02.07.2014 20:15 |

podobné články

ČEZ: Světový den zvýšení povědomí o autismu podpořili energetici modrými světly již poosmé

 
Již devětkrát „Česko svítilo modře“, přičemž Skupina ČEZ se připojila k celorepublikové kampani, jejímž cílem je porozumět světu lidí s autismem, poosmé v řadě. V noci z 2. na 3. dubna se tak napříč celou republikou rozzářily vybrané industriální, administrativní a další objekty modrou barvou. V Ústeckém kraji to byly elektrárny Tušimice a Ledvice a děčínské sídlo ČEZ Distribuce. Skupina ČEZ se tím rovněž hlásí k Cílům udržitelného rozvoje OSN (SDGs). V tomto případě k cíli 10 = Méně nerovnosti.
03.04.2022 14:35 |

podobné články

ČEZ Distribuce v Ostravě rozdělila mezi nejaktivnější 102 tisíc

 
Motivační program Prokopa Diviše, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol již pošesté vyhlásila společnost ČEZ Distribuce, zná své vítěze. V Ostravě energetici rozdělili mezi nejaktivnější studenty Střední školy elektrotechnické celkem 102 tisíc korun. Podle vedení školy projekt plní svůj účel, zájem žáků základních škol o elektro obory se průběžně zvyšuje a postupně roste i aktivita studentů a učňů v rámci studia.
17.06.2022 13:35 |

podobné články

ČEZ: Energetici investují do rozvodny v Lískovci téměř 400 milionů

 
Společnost ČEZ Distribuce zahájila modernizaci strategické rozvodny Lískovec, která napájí nejen Frýdek-Místek a část Beskyd, ale také velké průmyslové firmy v regionu od Biocelu Paskov až po nové společnosti sídlící v mošnovské zóně. Obnova rozvodny, do které energetici investují 393 milionů korun, by měla být hotova v polovině roku 2023.
03.11.2020 10:15 |

podobné články