Článek

Cesty domů v Řecku: Křížová slavila čtyřicet

 
Herečky ze seriálu Cesty domů umí žít. Pavla Vitázková (32), Iva Kubelková (33), Kamila Špráchalová (40) a Vendula Křížová (40) opět po loňském úspěchu vyrazily na Olympskou riviéru. Na dámské jízdě dokonce Křížová, manželka Oldřicha Víznera, oslavila čtyřicítku.
09.07.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků) , Iva Kubelková (576 článků) , Kamila Špráchalová (54 článků) , Vendula Křížová (43 článků)
Podobné články

Zoufalí Řekové: Úmyslně se nakazí virem HIV, aby dostali peníze!

 
Se šokující zprávou přišla světová zdravotnická organizace WHO. Z ní vyplývá, že v Řecku se z důvodu ekonomické krize šíří dobrovolná infikace virem HIV a roste počet sebevražd. Infikovaným přitom v Řecku náleží pomoc v hodnotě 700 eur měsíčně (cca 19 000 korun). šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html
27.11.2013 07:57 |

podobné články

Vendula Křížová slavila čtyřicátiny: A vyrazila na dámskou jízdu do Řecka!

 
Herečka Vendula Křížová patří mezi ženy, které zrají jako víno a z věku si vrásky nedělají. Čtyřicátiny proto oslavila s chutí, a to rovnou na Olympské riviéře v Řecku, kam vyrazila se svými kolegyněmi ze seriálu Cesty domů – Pavlou Vitázkovou (33), Ivou Kubelkovou (35) a Kamilou Špráchalovou (40). A aby si tuto dámskou jízdu opravdu užily, nechaly doma nejen děti, ale i partnery!
09.07.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (576 článků) , Kamila Špráchalová (54 článků) , Vendula Křížová (43 článků)

Víznerovy ženy Šulcová a Křížová na oslavě: Máme společnou postel

 
Herečky Jana Šulcová a Vendula Křížová jsou dobrými přítelkyněmi i navzdory Oldřichu Víznerovi, kterého si v osobním životě přehodily jako horký brambor. Dokázaly to na tajné oslavě. Před kamerou iDNES.cz navíc přiznaly, že sdílejí společnou postel. Další články k tématu: Řvali jsme smíchy, vzpomíná Šulcová na S tebou mě baví svět Mám ráda ženskou společnost a energii, říká herečka Vendula Křížová OBRAZEM: Vary a hvězdné páry. Podívejte se, kdo s kým a proč
05.06.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků) , Jana Šulcová (190 článků) , Vendula Křížová (43 článků) , Michal Penk (92 článků)

Vendulka Křížová ohrozila natáčení Cest domů

 
Natáčení seriálu Cesty domů se po pauze opět rozjelo naplno. Jenže jak to tak bývá, po Vánocích, které většina herců trávila na horách, se nikomu do práce nechtělo. Vendulka Křížová dokonce málem nedorazila, protože s rodinou zapadli na horách sněhem.
10.01.2012 10:10 |

podobné články

Hvězda Cest domů Vendulka Křížová předvedla tělo bez podprsenky a jediného chloupku

 
Manželka herce Oldřicha Víznera  (66) , hvězda seriálu Cesty domů Vendulka Křížová, přijela do Karlových Varů podle posledního trendu, který tady panuje. Na golfovém hřišti Cihelny se objevila bez podprsenky. "Pod tuhle halenku se vzít nedá, takže nebylo co řešit. A když se koukám kolem sebe, zjišťuju, že nejsem zdaleka sama," řekla Super.cz.
04.07.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků)

Víznerova partnerka Křížová ukázala poprvé děti

 
Hrdinové seriálu Cesty domů se rozhodli vyvést své děti do akvaparku. Užít si koupání, masáže nebo saunu přišla například herečka Tereza Kostková (35) s tříletým synem Toníkem. Dovádění ve vlnách si nenechala ujít i Vendula Křížová (39), která dorazila se svými dětmi a vnoučkem.
27.02.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (806 článků) , Vendula Křížová (43 článků)

Tak dokonalá postava po třech dětech: Vendulka Křížová se svlékla do kalhotek a ukázala hladká stehna

 
Partnerka herce Oldřicha Víznera  (66) , herečka Vendulka Křížová, kterou známe z poslední doby hlavně ze seriálu Cesty domů, porodila tři děti. Ale postavu má pořád jako holčička. I když už oslavila čtyřicítku, na stehnech nemá známky celulitidy a má i dokonale ploché bříško.
15.05.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků)

Hvězda Cest domů Vendulka Křížová se na Den dětí na vlastní potomky vykašlala. Víme proč

 
Místo toho, aby Den dětí strávila se svými vlastními třemi potomky a zbytkem rozvětvené rodiny, kde se to dětmi jen hemží, herečka Vendulka Křížová spolu s ostatními hvězdami seriálu Cest domů, vyrazila za charitou.
02.06.2013 07:00 |

podobné články

To je nápad: Řecku se odpustí dluhy, když zastaví uprchlíky

 
Řecku opět hrozí bankrot. Možná už nyní v březnu, v každém případě pak ale v letošním létě. Tedy pokud se Atény nedohodnou s MMF na podmínkách další půjčky, kterou by ty předchozí mohlo Řecko splácet. Tentokrát by ale zadluženému Řecku mohla pomoci migrační krize. Pokud by Atény kývly na snížení důchodů a zvýšení odvodů na jejich financování, mohl by MMF Řecku část dluhu dokonce odpustit. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
01.03.2016 07:50 |

podobné články

Hvězda Cest domů Vendulka Křížová se kamarádí s exmanželkou svého muže Janou Šulcovou

 
To je tedy rodinka. Herečka Vendulka Křížová tak skvěle vychází s bývalou manželkou svého muže Oldřicha Víznera  (65) , herečkou Janou Šulcovou  (65) , že spolu vyrážejí i na nákupy a navzájem si hlídají potomky.
17.09.2012 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků) , Jana Šulcová (190 článků)

Herečky ze seriálu Cesty domů se svlékly do plavek!

 
Herečky ze seriálu Cesty Domů odhalily těla v plavkách! Na dovolenou do Řecka pozvala své kolegyně herečka Pavla Vitázková. Prodloužený víkend u moře si tak užily kromě ni i Iva Kubelková, Kamila Špráchalová, Jitka Smutná, Vendulka Křížová nebo Míla Šplechtová. Všechny se dobře bavily a neváhaly se nenalíčené vyfotit při koupání v moři...
11.07.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Špráchalová (54 článků) , Jitka Smutná (126 článků) , Iva Kubelková (576 článků)

Takhle se veselily ženské hvězdy seriálu Cesty domů v Řecku

 
S tím, že se v plavkách mohou ukazovat jenom krásné a ultraštíhlé modelky, by rozhodně nesouhlasily herečky Jitka Smutná, Miluše Šplechtová, Vendulka Křížová a Kamila Špráchalová. Všechny už se rozloučily minimálně se třicítkou a za svůj věk se nestydí. Většina z nich dává přednost bikinám a na pláži se zbytečně nehalí do sarongů. Ještě by si zkazily opalování.
13.07.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Špráchalová (54 článků) , Jitka Smutná (126 článků) , Miluše Šplechtová (55 článků)

Nejlepšími florbalisty sezony jsou Fridrich a Křížová

 
Nejlepšími florbalisty uplynulé sezony byli zvoleni Milan Fridrich a Eliška Křížová.
12.06.2010 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Fridrich (40 článků) , Milan Fridrich (40 článků)

Víznerovy ženy se spojily: Šulcová a Křížová na jednom jevišti

 
To je překvapení! První manželka Oldřicha Víznera (64) Jana Šulcová (64) a jeho třetí žena Vendula Křížová (39) se sešly na jednom jevišti. Dvě hodiny spolu hrají na pár metrech čtverečních. Došlo k odpuštění? „Nemám Vendule co odpouštět. Kvůli ní mě Olda neopustil,“ vysvětlila situaci Šulcová.
02.12.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků) , Jana Šulcová (190 článků) , Vendula Křížová (43 článků)

Krizová karta aneb unikátní způsob žádosti o laickou pomoc

 
Sami víte, že mnozí z nás by např. při nehodě, záchvatu nebo obdobnému stavu cizí osoby rádi pomohli, jen nevíme JAK. Dotyčný to obvykle ví, ale zase není v situaci, kdy nám to může vysvětlit. Často se bojíme, že svou nevhodnou pomocí můžeme spíš ublížit. Zeptali jsme se pana Michala Mařatky na projekt jménem Krizová karta.
09.12.2011 17:20 |

podobné články

ČT spouští web Krizová mapa Česka, umožní divákům reportovat o neštěstích

 
Česká televize dnes představila projekt s názvem Krizová mapa Česka, který má pomocí sociálních sítí a internetu usnadnit při mimořádných situacích zapojení diváků a obyvatel ze zasažených oblastí do krizového zpravodajství. Na tiskové konferenci to řekl generální ředitel České televize Petr Dvořák.
16.02.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (620 článků) , Petr Dvořák (615 článků)

Krásná Vendulka Křížová ukázala ve čtyřiceti letech tvář bez make-upu, tělo v plavkách a své tři děti

 
Neskutečné. Jedna z nejpůvabnějích českých hereček Vendulka Křížová, která letos slaví čtyřicetiny, má už tři děti. S manželem, hercem Oldřichem Víznerem vychovávají jedenáctiletou Anežku, devítiletého Alberta a čtyřletého Františka.
29.02.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků)

Vendulka Křížová ukázala své čtyři děti: Nejstarší Anežka je novou hvězdou modelingu!

 
Herečka Vendulka Křížová předvedla své čtyři děti. Všechny předváděly na módní show dětskou módu. Největší úspěch měla nejstarší dcera Anežka Víznerová, ze které vyrostla velká kočka. Modelingu ani herectví se věnovat ale nehodlá.
19.09.2012 08:15 |

podobné články

Noční můra každé matky: Vendulka Křížová prozradila nejděsivější životní zážitek z hromadné dopravy

 
Herečka a manželka Oldřicha Víznera Vendulka Křížová podpořila akci Kočárkem Prahou, protože sama dobře ví, jaké je to s kočárky cestovat městskou hromadnou dopravou.
16.06.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků)