Článek

Cestovatelky Plíškovy: Ségra, neumíš slova

 
Že nachlup stejně vypadáme a máme i shodné nátury? Běžte s tím už do šípku. Tenisová dvojčata Kristýna a Karolína Plíškovy (28) jsou na neustálé srovnávačky alergické.
04.07.2020 12:15 |

podobné články

Podobné články

Berdych smetl Beckera, sestry Plíškovy válí v Malajsii

 
Dohromady Plíškovy povolily soupeřkám jen sedm her
28.02.2012 10:45 |

podobné články

Malaysian Open: Plíškovy si v deblu zahrají o finále

 
Sestry Plíškovy vyřadily i druhý nasazený pár
02.03.2012 11:00 |

podobné články

Tenisové sestry Plíškovy dopadly jako kolegyně Záhlavová-Strýcová: Táta do basy!

 
Z té podobnosti až mrazí... Coby juniorky vyhrávaly grandslamy, z úst dokážou na kurtu vypustit vulgaritu nejhrubšího zrna. Tenisová dvojčata Kristýna a Karolína Plíškovy (20) teď budou mít s kolegyní Barborou Záhlavovou-Strýcovou (26) ještě jedno společné: táta je gauner a jde do kriminálu!
15.09.2012 12:15 |

podobné články

Sestry Plíškovy postoupily do druhého kola tenisového turnaje v Malajsii

 
Karolína a Kristýna Plíškovy úspěšně zdolaly své soupeřky v prvním kole tenisového turnaje v Kuala Lumpur. Zatímco Karolína, obhájkyně titulu, ztratila pouhé čtyři gemy, její dvojče mělo s Maďarkou Timeou Babosovou mnohem výraznější potíže.
15.04.2014 16:40 |

podobné články

JAKO ČTYŘI HRDLIČKY: Krásné sestry Plíškovy slavily Vánoce se svými životními partnery!

 
Vánoční idylka. Bylo jasné, že se na svátky rozdělovat sestry Plíškovy nebudou. Že ale budou slavit pěkně ve čtyřech se svými životními muži, to se tolik nečekalo. Každopádně jim to moc slušelo!
27.12.2016 16:05 |

podobné články

Holky Plíškovy, poznáte, která z nich randí s Michalem Hrdličkou?

 
Karolína a Kristýna Plíškovy jsou jednovaječná dvojčata, rozeznat je není právě snadné...
07.04.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrdlička (694 článků)

Dvojčata Plíškovy královnami Londýna!

 
Otevřete britské noviny a baf! Ze stránek se na vás culí Karolína a Kristýna Plíškovy (25), jak se v květovaných šatech prochází po pobřeží. Česká dvojčata jsou ve Wimbledonu trhák.
04.07.2017 12:10 |

podobné články

Sexy sestry Plíškovy si umí užít dovolenou. Poznáte která z nich si sundala plavky?

 
Naše tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy (25) si po náročné sezóně dala konečně pauzu. Každá si vyrazila na zaslouženou luxusní dovolenou. Kam to bylo?
01.11.2017 15:50 |

podobné články

Sestry Plíškovy i Petra Kvitová. Které české tenistce to nejvíc sekne v plavkách? SEXY FOTKY

 
Česká tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy (25) si po náročné sezoně dala konečně pauzu. Slunit se vyjela i další česká tenistka Petra Kvitová (26), která se konečně zotavila po loňském napadení.
06.11.2017 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1538 článků)

Bohdalová má další důvod k radosti: Přijela ségra ze Švédska!

 
Jiřina Bohdalová (81) odhodila po operaci kolene konečně berle a hned ji přijela domů potěšit sestra Jaroslava (69). Ta už přes 30 let žije ve Švédsku a ségra Jiřina má z její návštěvy vždycky obrovskou radost.
28.04.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1037 článků)

Nová DVD: Moje ségra má prima bráchu, Barbie: Odvážná princezna, Můj přítel delfín 2 a další

 
Labyrint: Útěk je thriller na motivy stejnojmenné literární předlohy. Malým holčičkám udělá radost Barbie: Odvážná princezna. Starší český film názvem připomíná komedie Moje ségra má prima bráchu. Pokračování pravdivého příběhu Winter zdaleka nekončí, nese název Můj přítel delfín 2. Na Blu-Ray vychází v dokonalém provedení film Žízeň po životě z roku 1956 o životě Vincenta van Gogha.
03.02.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Winter (1 článek)

Tučná ségra Ornelly se polonahá roztekla před foťákem: Stokilová matrona vám nedá usnout!

 
Při výšce lépe vzrostlého trpaslíka (kolem 160 centimetrů) vážila celý metrák, skoro se pod ní propadaly dlaždičky, když se po nich procházela! Mladší ségra Ornelly Koktové  (22) Charlotte Marie Štiková (19) se doteď prezentovala především selfíčky svých mocných vnad a desítky kil navíc dokázala vždy umně schovat. Teď je na nás vyvalila, budete valit bulvy!
27.01.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Charlotte Marie (4 články) , Ornella Štiková (1104 článků)

Její ségra by se měla stydět! Nejstarší Kardashianka vystavila zadek a zahanbila Kim!

 
Zatímco světem putují ohyzdné fotky rozkydlého pozadí Kim Kardashian, její starší ségra Kourtney ukázala svůj výstavní zadeček světu také. Asi chtěla zachránit reputaci rodiny Kardashianů. A musíme uznat, že po třech dětech a ve skoro čtyřiceti vypadá její zadek dost k nakousnutí.
27.04.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1325 článků)

Kreslení pravou mozkovou hemisférou…“Placebo efekt“ nebo skutečnost

 
 „Jak funguje lidský mozek? Tato otázka je ze všech otázek o lidských schopnostech ta nejvíce matoucí a odpověď na ni nám stále uniká. Navzdory staletím studií myšlenek i prudkému rozvoji vědy v posledních letech, si lidský mozek stále zachovává auru tajemna a údivu, především díky svým schopnostem, z nichž mnohé povazujeme za samozřejmé,“ píše autorka Betty Edwards ve své knize „Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou“. Brání  nám strach a obavy z neúspěchu Malé dítko, vesele čmárající nejrůznějšími barvami na velký papír i  mimo něj. To je obraz, který si umí představit každý z nás. Buď si zavzpomínáte na své dětství, nebo se vám vybaví vaše vlastní ratolest, děťátko v čekárně u doktora, na návštěvě u kamarádky, reklama, nebo příběh v televizi. Ani v jedné z těchto představ nevyplouvá jako první strach nebo obava, že něco nebude dostatečně hezké či vzhledné, že to nebude vypadat tak, jako ve skutečnosti nebo že to prostě nebude dost dobré. Dítě vezme pastelku a začne „prostě“ kreslit. Bez předsudků, bez obav, bez limitů. A výsledek? Šťastné dětské oči a radost z výtvoru. A to je přesně to, co nám dospělým, nebo dospívajícím dětem chybí. Uvolněnost a schopnost pustit se do něčeho bez omezujícího výstražného světla „TOHLE NEUMÍŠ“. Zbavit se tohoto předsudku nám pomůže kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Výsledky ukazují, že se během dvou dnů naučíte kreslit o několik úrovní lépe a že konečně budete se svým výsledkem spokojeni, nebo se minimálně budete ke spokojenosti limitně blížit. Jak to všechno funguje Vy se na kurzu nenaučíte kreslit v pravém slova smyslu. To každý z nás umí. Vy se jen naučíte na věci nahlížet jinak, z jiné perspektivy a následně to, co vidíte správně přenést na papír. To, že je mozek rozdělen na pravou a levou mozkovou hemisféru jste již jistě slyšeli. Obě tyto hemisféry se vyvíjejí po stránce vzhledu úplně stejně a jsou... Čtěte více Příspěvek Kreslení pravou mozkovou hemisférou…“Placebo efekt“ nebo skutečnost pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.06.2017 06:30 |

podobné články

Česká tenisová dvojčata překvapila na grandslamu v Austrálii

 
Kristýna a Karolína Plíškovy se málem postaraly o české finále ve dvouhře juniorek na Australian Open.
29.01.2010 15:55 |

podobné články

Bývalá tenisová hvězda Hingisová bude hrát exhibici na Štvanici

 
Bývalé světové jedničce se v rámci show zřejmě postaví obě české talentované sestry Plíškovy.
16.11.2010 11:05 |

podobné články

Rosol postoupil v Dubaji, čeká ho Baghdatis, či Tsonga

 
Sestry Plíškovy si zahrají hlavní část turnaje v Kuala Lumpur
27.02.2012 16:50 |

podobné články

Sestry Plíškovy postoupily v Malajsii do 2. kola

 
Češka Kristýna Plíšková porazila v malajském Kuala Lumpuru v 1. kole dvouhry Francouzku Irynu Bremondovou 6:0 a 6:2, postoupila i její sestra Karolína po výhře nad Čchang-Kchaj-Čchen z Tchaj-wanu 6:3, 6:2.
28.02.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Plíšková (75 článků) , Karolína Plíšková (423 článků)

Sestry Plíškovy v Malajsii favoritky nezaskočily

 
Kristýna podlehla Pcheng Šuaj, Karolína A. Radwaňské
01.03.2012 09:25 |

podobné články