Článek

Čestmír Řanda by slavil 61, místo toho ho čeká pitva: Proč ho ještě nemohou pohřbít

 
Již v pátek patnáctého května by oslavil 11. 5. 2020 zesnulý herec Čestmír Řanda ml. jednašedesáté narozeniny. Osud tomu ale chtěl jinak a v pondělí mu tělo navždy vypovědělo službu. Dosud však není příčina jeho smrti zcela jasná, jen se spekuluje o infarktu. Místo toho, aby chystal sobotní oslavu, ho dostali do rukou patologové. Z jakého dalšího důvodu se ještě nemůže plánovat pohřeb?
15.05.2020 07:00 |

podobné články

Podobné články

Čestmír Řanda by slavil devadesátku: Hodiny se zastavily v čase smrti!

 
Mohutná postava, brilantní herectví a dobrosrdečná povaha. Tato stručná charakteristika patří umělci, který by ve čtvrtek 5. prosince oslavil devadesáté narozeniny. Herec Národního divadla v Praze Čestmír Řanda (†62) ztvárnil  řadu dramatických i komediálních rolí, zářil ve filmu i v televizi. Na jeho povahové rysy, koníčky i předčasný odchod zavzpomínal speciálně pro Nedělní Aha! hercův syn, herec a scénograf Čestmír Řanda ml. (54).
02.12.2013 12:10 |

podobné články

Zemřel herec Čestmír Řanda ml. (✝60): Co stojí za jeho náhlou smrtí?

 
Herec a scénograf Čestmír Řanda ml. zemřel. Bylo mu 60 let. O jeho smrti informoval na Facebooku spisovatel a hercův kamarád Jan Bauer. „Dnes odpoledne zemřel v Liberci můj dobrý kamarád, herec, scénograf, producent a výtvarník Čestmír Řanda ml. Stále to ještě nemohu pochopit a je mi to moc líto,“ napsal Bauer.
11.05.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bauer (136 článků) , Jan Bauer (136 článků) , Jan Bauer (136 článků) , Jan Bauer (56 článků)

Čestmír Řanda a jeho přítelkyně čekají dítě! Máme fotku miminka

 
Čestmír Řanda (52) bude tatínkem! Jeho přítelkyně, zpěvačka Tereza Slouková (33), se kterou Řanda randí od března, je totiž těhotná. „Ano, je to pravda, čekáme miminko. Je to skvělé! Právě jsme se vrátili z nemocnice a víme už, co to bude. Ale zatím si to chceme nechat pro sebe,“ prozradil Blesku Čestmír.
22.12.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Slouková (7 článků)

Ch*ijou nám na hlavy. Roušky, červené svetry, ,,jsme v tom všichni”? Zemřel herec Čestmír Řanda. Jeho poslední veřejná slova, jen na PL. Dosud nepublikováno

 
ROZHOVOR Minulý týden nečekaně zemřel herec, scénograf a producent Čestmír Řanda. ParlamentníListy.cz byly zřejmě poslední, kterým umělec jen pár dní před svou smrtí poskytl rozhovor. Mluvil o tom, jak moc mu vadí opatření, která přijala vláda kvůli epidemii koronaviru, zmínil poškozenou ekonomiku, vystrašené lidi i „jurodivé komentátory“ a „pološílená média“. „Dopad těch opatření přece nikdy nesmí být více devastující než ta samotná událost,“ vysvětloval Řanda a žasl, co všechno se dělo kolem roušek. Nevynechal ani Švédsko, kde měl svůj druhý domov. Vrátil se i k výročí konce druhé světové války a prozradil, co si myslí o odstraňování soch. Zajímavě promluvil i o současném Rusku a prezidentu Putinovi. Vysvětlil také, proč mu prezident Zeman „spadl z lopatky“. A pochválil Nelu Boudovou.
18.05.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (213 článků)

Čestmír Řanda zemřel zadlužený až po uši: Přítelkyně Míša ho našla ležet na podlaze

 
Řadu umělců v pondělí večer zaskočila zpráva, že zcela nečekaně zemřel herec Čestmír Řanda (†60) mladší. Příčiny jeho úmrtí jsou zatím nejasné, rýsují se ale první obrysy toho, co se mohlo stát. Multifunkční Řanda, který zvládal řadu profesí, měl podle blízkého přítele velké finanční problémy, jež jen těžko zvládal.
12.05.2020 12:55 |

podobné články

Zemřel herec Čestmír Řanda ml.

 
Ve věku 60 let zemřel v pondělí herec a producent Čestmír Řanda ml. O jeho úmrtí informovali na sociálních sítích jeho kamarádi. Podle serveru Blesk zemřel muž na infarkt. Řanda byl synem známého herce Čestmíra Řandy.
11.05.2020 20:00 |

podobné články

Řanda je podruhé otcem

 
Herec Čestmír Řanda (52) se stal podruhé otcem. Jeho partnerka Tereza Sluková (33) mu v neděli přivedla na svět syna Kristiána. Chlapeček vážil tři a půl kila a měřil 50 centimetrů. Řanda má ještě syna Čestmíra z předchozího vztahu, kvůli němuž byl ve vězení – neplatil na něj alimenty.  
15.05.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Sluková (5 článků)

Herec Řanda: Z basy rovnou do seriálu Ulice

 
Herec Čestmír Řanda (48) dostal osm měsíců po propuštění z vězení, kde si odseděl půl roku kvůli neplacení výživného na syna, seriálovou roli. „Málem jsem o ni ale přišel. Produkce totiž volala na mé staré číslo a jeho nový majitel se za mne vydával. Odmítl termíny natáčení s tím, že v té době točím porno v Turecku,“svěřil se Blesku Řanda. Na podvodníka už podal trestní oznámení.
11.02.2011 11:10 |

podobné články

Řanda s Vydrou se navzájem posílají do basy

 
Herec Čestmír Řanda (49) obvinil herce Václava Vydru (55) ze zpronevěry a vytunelování společnosti, která se zabývala prodejem zbraní, ve které byli oba jednatelé. Řanda tvrdí, že již učinil právní kroky a na Vydru opakovaně podal žalobu a trestní oznámení. Nyní usiluje opět o znovuotevření případu.
03.05.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (285 článků) , Václav Vydra (285 článků) , Václav Vydra (285 článků)

Herec a bývalý vězeň Čestmír Řanda ml.: V base mě dali k výrobě rakví!

 
Předčasná ztráta otce, herce Čestmíra Řandy (†62) alias Čechoameričana z Chalupářů, válka s expartnerkou o dítě ani vězení ho nesrazily na kolena. Spíš naopak. Čestmír Řanda ml. (56) říká, že každá překážka, kterou překonal, ho ještě víc posílila. Nenechat si nikým a ničím přistřihnout křídla ho naučila i letadla, která od dětství miluje a která vystihují jeho život. Jednou je dole, jednou nahoře...
25.07.2015 12:20 |

podobné články

Herec Čestmír Řanda ml. je ve vězení!

 
Čestmír Řanda ml. (51) se s Reginou Řandovou (43) rozvedl, když jeho synovi byly tři roky. Soud malého Čestmíra určil matce, ale herec dělal velké problémy. Nejen, že neplatil výživné, ale syna dokonce několikrát skrýval. Nyní ale spadla klec a herec už tráví půl roku v ruzyňské věznici.
27.07.2010 08:15 |

podobné články

Čestmír Řanda z vězení: Musíte se rvát o židli u televize

 
I v pražské ruzyňské věznici se čte deník Blesk. Herec Čestmír Řanda (49), který tam sedí za zanedbání povinné výživy na syna Čestmíra (17), si o sobě přečetl a reagoval dopisem.
02.08.2010 07:41 |

podobné články

Čestmír Řanda: Ve vězení jsem skončit nemusel!

 
Herec Čestmír Řanda (51) se kvůli neplacení výživného ve výši 63 tisíc korun na syna Čestmíra (17) ocitnul za mřížemi. Byl však po odpykání poloviny trestu podmínečně propuštěn.
12.09.2010 12:00 |

podobné články

Čestmír Řanda se po roce po propuštění z basy dostal zase do vězení v Ruzyni

 
Herec Čestmír Řanda si loni odseděl půl roku ve vězení v Ruzyni, když byl odsouzen za neplacení výživného na syna. Pustili ho na podmínku a teď podle svých slov seká latinu. Na Ruzyni se ale ocitl znovu.
24.10.2011 19:45 |

podobné články

Čestmír Řanda seděl v base za neplacení alimentů a teď bude mít další dítě: Tahle kočička mu porodí druhého potomka

 
Herec Čestmír Řanda ml. (52) bude podruhé otcem. Jeho přítelkyně, bývalá muzikálová Evita, zpěvačka Tereza Slouková (33), je těhotná. Pár spolu sice chodí teprve od března, ale Tereza je již v pátém měsíci těhotenství. A už dokonce ví, zda čekají holčičku nebo chlapečka.
22.12.2011 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Slouková (7 článků)

Herec Čestmír Řanda mladší: Je opět ve vězení, prozradil kamarád!

 
Už to vypadalo, že Čestmír Řanda ml. povede klidný život! Jenže podle zjištění Blesku se herec dostal znovu do vězení!
31.01.2015 13:00 |

podobné články

Zoufalý Čestmír Řanda mladší: Zrada
 v rodině!

 
Bezmoc a vztek! To prožívá hvězda seriálu Atentát Čestmír Řanda (56), který zažil podraz ve vlastní rodině. Bratranec mu ukradl milovaného psa. Nyní po něm zoufale pátrá!
03.11.2015 05:10 |

podobné články

Čestmír Řanda dostal ránu a jeho zub se poroučel. Nepěkný pohled!

 
Herec a bývalý vězeň Čestmír Řanda ml. (59) se nechtěl nudit, a proto vyrazil do kina na premiéru filmu Black Panther. Kromě zvláštní cedulky v ruce, se kterou se fotil, ukázal přítomným také uražený zub.
14.02.2018 19:10 |

podobné články

Zemřel Čestmír Řanda mladší: Herec a producent naposledy vydechl v 60 letech

 
Muž mnoha profesí Čestmír Řanda mladší (†60) je po smrti. Smutnou zprávu v pondělí večer oznámil jeho kamarád Slávek Boura (56). Syn slavného herce zemřel nečekaně a těsně před svými narozeninami. V pátek by oslavil jednašedesátku.
11.05.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (109 článků)