Článek

Čestmír Mázl a Ordinace jen na placeném Voyo? Velká naděje pro televizní diváky

 
Televize Nova před časem přestala tajit to, co redakce eXtra.cz věděla již dávno. Konec Ordinace v růžové zahradě 2 se nekoná, stěhuje se jen na placené Voyo, kde budou k dispozici staré i úplně nové exkluzivní díly. Mnoho zejména divaček si ale stěžovalo, že žádnou službu platit nebudou, že chtějí oblíbený seriál zpátky na obrazovce. A to se jim nejspíš splní.
15.08.2021 07:15 |

podobné články

Podobné články

Fanoušci Ordinace v slzách: Čestmír Mázl je po smrti. Dostihl ho drogový kartel!

 
Ve čtvrtek 27. ledna vyvrcholí sezona Ordinace v růžové zahradě 2 na platformě Voyo. V posledních minutách navíc diváci zažijí obrovský šok. Všemi milovaný Čestmír Mázl, kterého hraje Petr Rychlý (56), náhle zemře!
26.01.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Brutální porod v Ordinaci: Proč herečka na place omdlévala? Ukázku krváku sledujte jen na vlastní nebezpečí!

 
V seriálu "televize Nova":http://www.extra.cz/tema/televize-nova "Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade dojde k dalšímu dramatickému okamžiku. Už v tomto čtvrtečním díle bude rodit Linda Kalinová, která čeká dítě s Jakubem Mázlem. Porod ale neproběhne bez komplikací a "Čestmír Mázl":http://www.extra.cz/tema/cestmir-mazl bude mít co dělat, aby zvládl náročnou situaci.
05.03.2014 14:00 |

podobné články

VOYO spouští aplikaci VOYO.cz na zařízeních se systémem Android

 
Videoportál VOYO, který je součástí on-line portfolia skupiny Nova, rozšiřuje dostupnost své služby o zařízení využívající operační systém Android. Aplikaci VOYO.cz si mohou majitelé tabletů a chytrých telefonů s Androidem ve verzi 4.0 a vyšší stáhnout zdarma přes Google Play. Službu VOYO si nyní v rámci letní akce mohou všichni zájemci předplatit na dva měsíce za cenu jednoměsíčního předplatného.
21.06.2013 14:35 |

podobné články

Videoportál VOYO míří do všech obývacích pokojů. Spouští IP BOX VOYO Player

 
Videoportál VOYO patřící do portfolia skupiny Nova uvádí na trh IP box VOYO Player. Ten umožní využívat služby VOYO a sledovat filmy, seriály a přímé přenosy sportovních událostí i v obyčejných televizorech.
11.09.2013 10:05 |

podobné články

Plánková v Ordinaci končí: Mázl pohřbí už třetí ženu

 
Další rodinnou tragédii bude muset v Ordinaci v růžové zahradě ustát Petr Rychlý (48) jako primář Čestmír Mázl. Už dnes večer ho navždy opustí jeho seriálová manželka Markéta Plánková (35) alias doktorka Magda Mázlová. Rychlého Mázl se tak během osmi let stává už potřetí vdovcem!
05.12.2013 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků) , Markéta Častvaj Planková (75 článků)

Doktor Mázl z Ordinace i v bílém plášti v nemocnici. Tentokrát ale ne v té kamenické

 
Herec Petr Rychlý  (50) alias doktor Čestmír Mázl ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se i v bílém doktorském plášti objevil v nemocnici, ovšem ne v té seriálové kamenické, ale v pražské Thomayerově a ze zajímavého důvodu. Nedávno přijel pokřtít charitativní kalendář, který daly do kupy vrchní sestry.
23.12.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Petr Rychlý alias primář Mázl z Ordinace: Zachraňuje i pejsky!

 
Dobráka v sobě Petr Rychlý (51) alias primář Čestmír Mázl z Ordinace v růžové zahradě 2 nezapře. V seriálu zachraňuje lidské životy a v tom osobním alespoň ty zvířecí. U herce doma našli útočiště dva zatoulaní psi!
29.08.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Diváci nevěří smrti Čestmíra Mázla z Ordinace. Může se ještě vrátit zpátky?

 
Diváci Ordinace v růžové zahradě 2, kterou vysílá platforma Voyo, zažijí šok! Po dlouhých 17 letech opustí seriál všemi milovaný Čestmír Mázl, kterého ztvárnil Petr Rychlý (56). Někteří z fanoušků však věří, že se všechno ještě v dobré obrátí a jejich oblíbený gynekolog "vstane z mrtvých".
27.01.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Televize Nova spouští internetový filmový kanál Voyo Cinema

 
Pod hlavičkou videoportálu Voyo.cz začal dnes fungovat filmový kanál Voyo Cinema. Každý den přehrává 16 hodin filmů z knihovny Voyo.cz, vždy od 8 do 24 hodin. Pro předplatitelé Voya je kanál zdarma, pro ostatní je bezplatně na zkoušku do 4. června.
29.05.2012 13:10 |

podobné články

Petr Rychlý alias doktor Mázl - Zachrání ho nemanželské dítě

 
Nejdéle sloužící postava v populárním seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 Čestmír Mázl, kterého hraje Petr Rychlý (45), už měla pěkně na kahánku! Jakožto poslednímu ze základní sestavy herců už to Rychlému tvůrci spočítali a rozhodli se jeho postavu »odepsat«. Jenže Rychlý, pro něhož je seriál továrnou na peníze, přišel s nápadem, který ho zachránil! Bude mít nemanželské dítě!
10.09.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Nova obrátila po tlaku diváků: ORDINACE NEKONČÍ!

 
Dobrá i špatná zpráva zároveň pro diváky Ordinace v růžové zahradě! Oblíbený seriál z lékařského prostředí zítřejším dílem přece jen nekončí. Jenže... Další díly se televize Nova rozhodla nadále vysílat jen na svém placeném videoportále Voyo.
09.06.2021 05:15 |

podobné články

Hvězda Ordinace Petr Rychlý (56): BRUTÁLNÍ ÚTOK MAFIE!

 
Šok! Gynekolog Čestmír Mázl ze seriálové Ordinace se dnes na televizní obrazovce vydá na misi s Lékaři bez hranic a tam tragicky zemře. Střelí ho mexická mafie! Tak by měl skončit Petr Rychlý (56) po 17 letech v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jak se ale Aha! dozvědělo, bude to možná jinak...
27.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Hvězda Ordinace Rychlý: BRUTÁLNÍ ÚTOK MAFIE PŘEŽIJE?!

 
Šok! Gynekolog Čestmír Mázl ze seriálové Ordinace se dnes na televizní obrazovce vydá na misi s Lékaři bez hranic a tam tragicky zemře. Střelí ho mexická mafie! Tak by měl skončit Petr Rychlý (56) po 17 letech v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jak se ale Aha! dozvědělo, bude to možná jinak...
27.01.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Morávková, Čenský a spol.: První klapka nové Ordinace!

 
Skutečně pokračuje! Padla klapka nových dílů Ordinace v růžové zahradě, které bude Nova od září vysílat už jen na svém placeném kanále Voyo.
06.08.2021 05:15 |

podobné články

Šéfem online videotéky Voyo v CME Constantin Mocanu, služba se začlení pod televizní vysílání

 
Bermudská televizní skupina Central European Media Enterprises (CME), která v Česku vlastní televizi Nova, jmenovala k 15. září šéfem online videotéky Voyo – česká verze na Voyo.cz – Constantina Mocanu, dosavadního šéfa rumunské Pro TV. Bude koordinovat regionální mutace Voya ve všech šesti zemích střední a východní Evropy, kde CME působí. Firma to oznámila ve středu.
20.09.2012 16:00 |

podobné články

Nesmrtelný Mázl? Rychlý v Ordinaci nekončí, prozradil hercův manažer!

 
Když se objevila zpráva, že po dlouhých 17 letech v Ordinaci v růžové zahradě 2 zemře jeho nejoblíbenější postava Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého (56), všichni fanoušci byli v šoku. Teď se zdá, že by ale ještě nemuseli vytahovat kapesníčky, protože je možná všechno trochu jinak...
27.01.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Jakub Mázl z Ordinace: Zranění hlavy

 
Herec Láďa Ondřej (18), jinak mladý Jakub Mázl z nováckého televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě, upadl při natáčení jednoho z nových dílů na hlavu. A aby toho nebylo málo, rovnou na cihlu. Šlupka to byla pořádná, až musel »primářův synek« vyhledat chirurgické vyšetření...
29.11.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Ondřej (80 článků)

Rychlý alias »černý vdovec« Mázl z Ordinace má novou oběť!

 
Jeho srdce opět zahořelo láskou. Petr Rychlý (51) alias primář Mázl z Ordinace v růžové zahradě 2 opět propadne krásné kolegyni a zamiluje se. Jenže diváci se děsí už teď, aby mu Michaela Badinková (37) alias doktorka Alena Rytířová hned neumřela... Ne nadarmo se totiž Rychlému přezdívá »černý vdovec«!
07.09.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků) , Michaela Badinková (156 článků)

Na VOYO míří další filmové pecky! Oscarový dokument i nestoudná Nymfomanka!

 
Služba z portfolia skupiny Nova, videoportál VOYO, navázal spolupráci s českou filmovou distribuční společností Aerofilms. Díky tomu rozšíří VOYO svou nabídku o filmy v HD kvalitě v původním znění a s titulky, které nadchnou především náročnější diváky. Svým uživatelům přinese tituly jako Nymfomanka, Melancholie, Lovci hlav, Jeden musí z kola ven a mnoho dalších.
22.05.2014 14:25 |

podobné články