Fotbalisté v generálce na Euro prohráli s Koreou 1:2. Rozhodly chyby Čecha a Rosického

Čeští fotbalisté prohráli v generálce na mistrovství Evropy ve Francii s Jižní Koreou 1:2. Hosté vedli v Edenu po gólech Jun Pit-karama a Suk Hjon-čuna v poločase 2:0 a ve 46. minutě už jen snížil tečovanou střelou Marek Suchý. Poslední půlhodinu hrál národní tým bez vyloučeného Theodora Gebre Selassieho.
05.06.2016 18:55 |

Osobnosti: Marek Suchý (54 článků)

Fotbalisté v generálce před ME prohráli s Maďarskem 1:2

Čeští fotbalisté v generálce před mistrovstvím Evropy prohráli v Praze 1:2 s Maďarskem. V utkání hraném přesně týden před úvodním duelem turnaje s Ruskem poslal hosty do vedení Balázs Dzsudzsák, brzy sice srovnal Michal Kadlec z penalty, ale v závěru rozhodl o výhře Maďarska Ádám Gyurcsó. Češi tak před šampionátem přišli o sérii pěti zápasů bez porážky. Zároveň je to pro ně první prohraná generálka před velkým turnajem od roku 2000.
02.06.2012 10:40 |

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků)

Hokejisté prohráli bitvu s Ruskem o vítězství v Euro Hockey Tour

Čeští hokejisté prohráli na závěr Českých her v Brně s Ruskem v přímém souboji o celkový triumf v Euro Hockey Tour 1:2 a skončili druzí o pět bodů za sbornou. Tým kouče Aloise Hadamczika vedl v generálce na mistrovství světa od páté minuty po trefě Ivana Rachůnka, ale v druhé třetině skóre otočili Jegor Averin a Kirill Petrov. V tabulce turnaje odsunuli Rusové český tým na třetí pozici.
28.04.2013 20:50 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (317 článků) , Ivan Rachůnek (22 článků)

Češi prohráli s Maďarskem 2:1, generálka na Euro nevyšla

Čeští fotbalisté v generálce před mistrovstvím Evropy prohráli v Praze 1:2 s Maďarskem. V utkání hraném přesně týden před úvodním duelem turnaje s Ruskem poslal hosty do vedení Balázs Dzsudzsák, brzy sice srovnal Michal Kadlec z penalty, ale v závěru rozhodl o výhře Maďarska Ádám Gyurcsó.
02.06.2012 00:15 |

Poláci smetli v generálce na Euro Andorru 4:0

Poláci v generálce na Euro smetli Andoru vysoko 4:0. Tým ukázal, že před šampionátem má velkou formu. Před necelým týdnem si Polsko poradilo se Slovenskem.
02.06.2012 19:55 |

Ozvěny utrpení Řecka: Euro je žalář národů a musí co nejdříve skončit. Budete se divit, co nám o tom řekl Andrej Babiš. A Kalousek a kníže dodali…

ANKETA Filozof Václav Bělohradský v České televizi řekl, že euro je umělá konstrukce, jež má držet pohromadě sever a jih Evropy, a čím dříve euro – „žalář národů“ – skončí, tím lépe, neboť euro je proti všem ekonomickým zákonům. Jinak jsou jižní země odsouzeny k bezmeznému utrpení, protože je euro nastaveno podle ekonomiky Německa – podhodnocuje německé zboží a nesmyslně nadhodnocuje italské či řecké. Euro vrací nacionalistické stereotypy, že Němci platí „líné Řeky“.
13.07.2015 14:07 |

Osobnosti: Andrej Babiš (18034 článků)

Okamura (SPD): Euro vrací nacionalistické stereotypy, že Němci platí „líné Řeky“

Na rozdíl od vlády a prezidenta Zemana dlouhodobě nesouhlasím s přijetím eura pro Českou republiku. A současný vývoj v EU mi dává za pravdu. Euro je umělá konstrukce, jež má držet pohromadě sever a jih Evropy, a čím dříve euro - "žalář národů" – skončí tím lépe, neboť euro je proti všem ekonomickým zákonům. Jinak jsou jižní země odsouzeny k bezmeznému utrpení, neboť je euro nastaveno dle ekonomiky Německa – podhodnocuje německé zboží a nesmyslně nadhodnocuje italské či řecké. Euro vrací nacionalistické stereotypy, že Němci platí „líné Řeky“.
15.07.2015 22:06 |

Půvabné partnerky reprezentantů: Fandíme do roztrhání těla!

Z toho přívalu krásy až přechází zrak. Když vyrazí do hlediště partnerky fotbalistů reprezentačního áčka, tak pánové nevíte, kam dřív s očima. V pátek večer na Letné půvabným »beruškám« při porážce s Maďary 1:2 v generálce na Euro trošku zplihly krovky, ovšem v Polsku budou fandit do roztrhání svých kouzelných tělíček.
03.06.2012 12:15 |

Čeští hokejisté v přímém boji o triumf v EHT podlehli Rusku 1:2

28.04.2013 22:00 |

Čeští fotbalisté do jednadvaceti let prohráli s Norskem 1:2

První přípravné utkání v tomto roce nedopadlo pro fotbalisty do jednadvaceti let úspěšně - na Žižkově prohráli s Norskem 1:2. Čeští fotbalisté, kteří se připravují na domácí mistrovství Evropy v roce 2015, v první polovině zápasu díky gólu Hanouska vedli, avšak dvě Bergetovy branky v druhé polovině výsledek definitivně utkání otočily.
05.03.2014 19:35 |

Čeští hokejisté zdolali v generálce na MS Bělorusko 5:2

Čeští hokejisté zdolali v pražské O2 areně v generálce na mistrovství světa v Německu Bělorusko 5:2, když sice ztratili dvoubrankové vedení, ale v závěru třemi góly vylepšili náladu před páteční cestou do Mannheimu.
06.05.2010 21:00 |

Mezi Slováky a Maďary vypukl další spor. O skladatele Liszta

Byli hudební skladatelé Franz Liszt a Béla Bartók Maďaři, Slováci, nebo prostě občané Uherska? To je tématem nejnovějšího sporu mezi Slováky a Maďary.
21.02.2013 14:50 |

Soud vynese verdikt nad dvěma Maďary obžalovanými z převaděčství uprchlíků

Tachovský okresní soud dnes vynese rozsudek nad dvěma Maďary, kteří čelí obžalobě z převaděčství. Padesátiletému Zoltánovi Kapineczovi a osmatřicetiletému Menyhértu Sásovi hrozí za zorganizování a umožnění nedovoleného překročení státních hranic až pětileté vězení. V jejich autě loni policie při kontrole na dálnici D5 nedaleko Ostrova u Stříbra na Tachovsku objevila 76 běženců. V autě byli Pákistánci, Afghánci a Syřani, včetně několikaměsíčních kojenců.
23.03.2016 08:35 |

Slavia porazila v generálce na ligu Slovan Bratislava

Fotbalisté pražské Slavie potvrdili dobrou formu ze zimní přípravy a v generálce na jarní část první ligy v sobotu zvítězili v Edenu 2:0 nad Slovanem Bratislava, který vede jejich bývalý kouč Karel Jarolím.
19.02.2011 17:45 |

Osobnosti: Karel Jarolím (99 článků)

Plzeň porazila v generálce na předkolo Ligy mistrů Neftči Baku

Fotbalisté mistrovské Plzně uspěli v generálce na zápas 2. předkola Ligy mistrů, který se hraje přesně za týden na půdě Pjuniku Jerevan, když porazili v přípravném utkání na soustředění v Rakousku ázerbájdžánský celek Neftči Baku 1:0.
05.07.2011 19:00 |

Sparta v generálce na ligu porazila Banskou Bystricu

Fotbalisté pražské Sparty si v pondělní generálce na jarní část Gambrinus ligy poradili se slovenským mužstvem Banská Bystrica, které na Letné porazili 2:1.
13.02.2012 21:30 |

Kalju šetřilo v generálce na Plzeň opory a jen remizovalo

Fotbalisté Nomme Kalju v generálce na 3. předkolo Ligy mistrů s Viktorií Plzeň jen remizovali v estonské lize 1:1 na hřišti tallinnského rivala Infonetu.
27.07.2013 20:20 |

BÍDA: Fotbalisté ZKLAMALI! V Chorvatsku prohráli 2:4

Čeští fotbalisté ve středečním přípravném utkání v Chorvatsku prohráli 2:4 a nevyšla jim generálka na březnový zápas evropské kvalifikace proti úřadujícím mistrům světa a Evropy ve Španělsku.
09.02.2011 19:55 |