Čeští fotbalisté prohráli ve Walesu 0:1 a poprvé v kvalifikaci MS nebodovali

Čeští fotbalisté ve třetím z osmi utkání kvalifikace mistrovství světa prohráli ve Walesu 0:1 a ve skupině utrpěli první porážku. Zápas v Cardiffu rozhodl v 81. minutě Daniel James. Oba týmy dohrávaly v oslabení. V 49. minutě dostal červenou kartu Patrik Schick, v 77. minutě byl vyloučen domácí Connor Roberts.
30.03.2021 12:25 |

Hokejisté Lva v KHL poprvé nebodovali, prohráli se Spartakem

Hokejisté Lva Praha ve čtvrtém zápase v nové sezoně Kontinentální ligy vyšli poprvé bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Václava Sýkory na závěr úvodní série zápasů na kluzištích soupeřů prohráli v Moskvě se Spartakem 3:4. Vyrovnaný duel rozhodl svým druhým gólem v utkání v 55. minutě Pavel Medvěděv.
14.09.2013 20:20 |

Osobnosti: Václav Sýkora (47 článků)

Čeští fotbalisté remizovali ve Walesu 1:1, bude se rozhodovat o budoucnosti Šilhavého

Čeští fotbalisté remizovali v přípravném utkání ve Walesu 1:1. Hosty poslal v Cardiffu ve 32. minutě do vedení Tomáš Souček, hned za dvě minuty ale vyrovnal Rubin Colwill. Velšané v utkání dvakrát trefili tyč, na opačné straně mířil do brankové konstrukce střídající Jan Sýkora.
29.03.2022 23:30 |

Osobnosti: Tomáš Sýkora (2 články)

Fotbalová Liga národů: Češi podlehli Portugalcům 0:2

Čeští fotbalisté prohráli v Portugalsku 0:2 a ve třetím utkání skupiny A2 Ligy národů poprvé nebodovali. Vítězové prvního ročníku soutěže a mistři Evropy z roku 2016 rozhodli přímý souboj o vedoucí příčku v tabulce už v úvodním dějství, kdy se ve 33. a 38. minutě trefili Joao Cancelo a Goncalo Guedes.
09.06.2022 06:20 |

Lvíčata uspěla v kvalifikaci ve Walesu, vítězství zařídil sparťan Kadlec

Čeští fotbalisté do 21 let zvítězili v úterním kvalifikačního střetnutí o postup na ME 2013 na hřišti Walesu 1:0.
11.10.2011 22:25 |

Volejbalisté na olympiádu nepojedou. Prohráli s Němci a v kvalifikaci končí

Čeští volejbalisté prohráli v semifinále předolympijské kvalifikaci ve francouzském Tourcingu Německu 1:3 na sety a příštím rok si na OH v Londýně nezahrají. Svěřenci trenéra Jana Svobody přitom vedli 1:0, ale soupeř potom vyhrál dvě koncovky a utkání otočil.
26.11.2011 21:20 |

Osobnosti: Jan Svoboda (248 článků) , Jan Svoboda (248 článků) , Jan Svoboda (248 článků) , Jan Svoboda (248 článků)

Hanba, ovce, blbečkové. Čeští fotbalisté poklekli kvůli černochům. A začala vzpoura

Čeští fotbalisté včera v Glasgow prohráli 1:0 se Skotskem. Gól dostali už v šesté minutě a následně se čeští hráči nedokázali dostat přes skotskou obranu. To však nebylo vše, co česká reprezentace prohrála. Přišla i o přízeň diváků, alespoň některých. Fotbalisté si totiž po hvizdu rozhodčího klekli jako gesto sympatie s hnutím Black Lives Matter. A tím si na českém internetu zavařili. "Hanba, ovce, blbečkové," zaznělo v mírnějších reakcích.
15.10.2020 07:35 |

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

Hokejisté Lva po 12 zápasech nebodovali, doma prohráli s Mytišči

Hokejisté Lva Praha prohráli na závěr série domácích zápasů s Atlantem Mytišči 1:3 a ukončil tak sérii dvanácti utkání, ve kterých dokázali bodovat.
08.12.2013 15:40 |

Čeští fotbalisté do jednadvaceti let prohráli s Norskem 1:2

První přípravné utkání v tomto roce nedopadlo pro fotbalisty do jednadvaceti let úspěšně - na Žižkově prohráli s Norskem 1:2. Čeští fotbalisté, kteří se připravují na domácí mistrovství Evropy v roce 2015, v první polovině zápasu díky gólu Hanouska vedli, avšak dvě Bergetovy branky v druhé polovině výsledek definitivně utkání otočily.
05.03.2014 19:35 |

Češi prohráli s Arménií a mistrovství v Brazílii se jim vzdaluje

Čeští fotbalisté v kvalifikaci o mistrovství světa prohráli doma 1:2 s Arménií a po čtvrté domácí ztrátě za sebou jsou už téměř bez šancí na postup. Naději jim dá jen úterní výhra v Itálii. Češi sice byli lepším týmem, ale stejně jako v předešlých zápasech se trápili v koncovce.
06.09.2013 20:10 |

Předsedové sektorových rad opět diskutovali na téma Národní soustava kvalifikací

Dnes se v sídle Hospodářské komory České republiky v Praze uskutečnilo další zasedání předsedů sektorových rad. Sektorové rady jsou hlavním tvůrcem Národní soustavy kvalifikací, jejímž zadavatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a realizátorem Národní ústav pro vzdělávání s konsorciem tvořeným Hospodářskou komorou ČR, Svazem průmyslu a dopravy ČR a společností TREXIMA, spol. s r.o. Národní soustava kvalifikací představuje jedinečný nástroj systému dalšího vzdělávání, která umožňuje získat požadovanou kvalifikaci i jinak, než jen v počátečním vzdělávání, tedy ve škole.
20.06.2013 18:00 |

Klokani bodovali na Slovácku

Fotbalisté Slovácka prohráli v jarní premiéře v 18. kole první ligy s Bohemians 1905 1:3 a počtvrté za sebou doma nebodovali. Hosté získali aktivnější hrou po poločase dvoubrankový náskok zásluhou Štohanzla. Po změně stran snížil Kordula, ale jedenáct minut před koncem pojistil vítězství Pražanů Kaufman.
26.02.2011 18:30 |

GL: Baník opět padl, Rada s Teplicemi raboval v Liberci

Fotbalisté Baníku Ostrava ani v pátém zápase sezony nebodovali. S Bohemians 1905 prohráli 0:1 a zůstávají na předposledním místě tabulky. Dařilo se naopak Teplicím, které vyhrály v Liberci a Slovácku, které si doma poradilo s Duklou.
27.08.2011 19:05 |

Liberec zvítězil v Č. Budějovicích 4:0 a dál vede ligu o 4 body

Fotbalisté Liberce zvítězili ve 27. kole první ligy v Českých Budějovicích 4:0, když se dvakrát trefil záložník Bosančič. Slovan si tak stále drží čtyřbodový náskok na druhou Spartu. Jihočeši doma prohráli po deseti zápasech, naposledy na svém stadionu nebodovali 28. srpna proti Jablonci.
28.04.2012 19:40 |

Plzeň měla blízko k senzační remíze. Sen pokazil Mandžukič

Fotbalisté Plzně v Lize mistrů doma prohráli s favorizovaným Bayernem Mnichov 0:1. Přes výborný výkon nebodovali ani ve čtvrtém zápase základní skupiny D. Dnešní utkání rozhodl až v 65. minutě střídající Mario Mandžukič. Obhájce trofeje, který Viktorii před dvěma týdny v Německu deklasoval 5:0, zůstal stoprocentně úspěšný a zajistil si postup do osmifinále.
05.11.2013 23:05 |

Slavia prohrála čtvrté utkání z pěti, padla s Bohemians

Fotbalisté Slavie Praha v 8. kole první ligy prohráli 0:2 na hřišti Bohemians 1905 a po skvělém startu do sezony nebodovali ve čtvrtém z posledních pěti zápasů nejvyšší soutěže.
21.09.2014 11:00 |

Vyhrocený duel ostrovních rivalů: Nemáme vás rádi, zní z Anglie do Walesu

Na anglickém trůnu ještě seděla královna Viktorie, když se tihle 2 protivníci utkali poprvé. Fotbalisté Anglie a Walesu proti sobě od ledna 1879 nastupují předlouhých 137 let, teprve dnes odpoledne v Lens se však poprvé utkají na velkém turnaji. A na mistrovství Evropy půjde v duelu skupiny B o hodně, protože bodový zisk bude rázným krokem k postupu do osmifinále.
16.06.2016 10:10 |

Fanoušek neodhadl výsledky šampionátu ve fotbale, tak musel NAHÝ na nejvyšší horu Walesu (VIDEO)

Devětadvacetiletý Jon Jolley z Walesu si byl jistý tím, kdo vyhraje Světový pohár ve fotbale, který letos hostila Brazílie. Jeho tip však byl úplně mimo, a protože sázku s kamarády prohrál, musel obléknout tanga s potiskem velšské zemské vlajky a vyšplhat na nejvyšší horu Walesu.
30.07.2014 10:30 |

Fotbalisté se v kvalifikaci ME utkají s mistry Evropy

Čeští fotbalisté se dnes ve Varšavě dozvěděli soupeře pro kvalifikaci na ME v Polsku a Ukrajině.
07.02.2010 13:00 |

NADĚJI VZAL ISLAND! Fotbalisté žili díky Arménii, pak je srazili Seveřané

Čeští fotbalisté malý dárek, v kvalifikaci o postup na mistrovství světa zaváhal jejich soupeř. Jenže nebylo to nic platné. Bulhaři sice prohráli v Arménii, české naděje ale nakonec zhatil Dán Niklas Bendtner a definitivně i Island.
11.10.2013 19:00 |