Čeští fotbalisté podlehli Skotům, prvenství ve skupině se jim vzdálilo

Čeští fotbalisté prohráli ve čtvrtém z šesti zápasů skupiny B2 Ligy národů v přímém souboji o první místo v tabulce ve Skotsku 0:1 a nenavázali na předchozí dvě vítězství 2:1 z minulého týdne na Kypru a v Izraeli. Duel v Glasgow rozhodl v šesté minutě Ryan Fraser.
14.10.2020 23:40 |

Osobnosti: Ryan Glasgow (1 článek) , Ryan Ryan (12 článků) , Ryan Ryan (12 článků)

Hokejisté po dobré hře prohráli s Kanadou 2:1 a čtvrtfinále se jim vzdálilo

Čeští hokejisté prohráli i přes zlepšený výkon ve svém předposledním zápase v základní skupině mistrovství světa ve Stockholmu s Kanadou 1:2 a vážně jim hrozí, že nepostoupí do čtvrtfinále. Pokud získá dnes večer Norsko tři body v zápase s dosud neporaženým Švýcarskem, Češi poprvé v novodobé historii nepostoupí do bojů o medaile bez ohledu na výsledek závěrečného zápasu v základní skupině.
12.05.2013 17:20 |

Čeští fotbalisté po výhře Islandu nad Kyprem ztratili šanci na MS

Čeští fotbalisté definitivně přišli o šanci na postup na mistrovství světa v Brazílii. Poslední zbytky nadějí jim sebrala výhra Islandu nad Kyprem 2:0 ve skupině E. I kdyby se svěřenci Josefa Pešiceho v posledním hracím dnu kvalifikace dokázali dostat ve skupině B na druhou příčku před Bulharsko a Dánsko, nebude jim to stačit na baráž, protože by byli nejhorším celkem z druhých míst.
12.10.2013 11:30 |

Plzeňští fotbalisté na Bayernu nevystřelili a prohráli 0:5

Fotbalisté Plzně prohráli i třetí utkání v základní skupině D Ligy mistrů. Obhájci prvenství v soutěži Bayernu Mnichov podlehli na jeho hřišti po jednoznačném průběhu 0:5. Dvěma góly je pokořil Franck Ribéry, mezi střelce se zapsali také David Alaba, Bastian Schweinsteiger a Mario Götze.
23.10.2013 23:55 |

Osobnosti: Franck Ribéry (51 článků) , Bastian Schweinsteiger (21 článků) , Mario Götze (9 článků) , David Alaba (3 články) , Mario David (3 články)

PROKLETÍ! Ďáblové zase nezvládli nájezdy, brána play-off se zase přivřela

Hokejistům New Jersey se opět vzdálilo play off, když v sobotním utkání NHL podlehli na ledě New Yorku Islanders 1:2 po samostatných nájezdech.
30.03.2014 09:00 |

DEBAKL! Bayern nasázel pět gólů, Plzeň ani nevystřelila

23.10.2013 23:00 |

Češi na MS nestačili na Švédy, podlehli 1:4

Čeští hokejisté podlehli ve svém druhém vystoupení na mistrovství světa ve Stockholmu domácímu Švédsku 1:4. Seveřané ovládali hru a zůstávají ve skupině bez ztráty bodu. Tým kouče Aloise Hadamczika po páteční výhře nad Dánskem naopak vyšel naprázdno. Další zápas čeká český výběr v pondělí od 16:15 proti Norsku.
06.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (322 článků)

Hokejisté podlehli Rusku a stále nemají jisté čtvrtfinále

Čeští hokejisté prohráli na mistrovství světa ve Stockholmu s Ruskem 0:2 a stále nemají jistý postup do čtvrtfinále. Sborná naopak definitivně potvrdila prvenství v základní skupině B.
13.05.2012 19:00 |

Hanba, ovce, blbečkové. Čeští fotbalisté poklekli kvůli černochům. A začala vzpoura

Čeští fotbalisté včera v Glasgow prohráli 1:0 se Skotskem. Gól dostali už v šesté minutě a následně se čeští hráči nedokázali dostat přes skotskou obranu. To však nebylo vše, co česká reprezentace prohrála. Přišla i o přízeň diváků, alespoň některých. Fotbalisté si totiž po hvizdu rozhodčího klekli jako gesto sympatie s hnutím Black Lives Matter. A tím si na českém internetu zavařili. "Hanba, ovce, blbečkové," zaznělo v mírnějších reakcích.
15.10.2020 07:35 |

Osobnosti: Matter Matter (101 článků)

Kladno rozstřílelo Spartu a vzdálilo se baráži

Hokejisté Kladna vyhráli ve skupině o udržení v extralize na ledě pražské Sparty 4:1 a při porážce Mladé Boleslavi v Brně 2:3 navýšili svůj náskok na poslední příčku na šest bodů.
18.03.2011 22:15 |

Čeští házenkáři podlehli na ME Švédsku

Čeští házenkáři podlehli v úterý ve svém druhém vystoupení na mistrovství Evropy v srbské Niši týmu Švédska 29:33.
17.01.2012 22:25 |

Statečný boj se smutným koncem. Čeští basketbalisté podlehli Srbsku 75:89

Tři čtvrtiny drželi čeští basketbalisté ve čtvrtfinále mistrovství Evropy krok s velkým favoritem ze Srbska. Nakonec však po výkonu, za který si zaslouží uznání, podlehli 75:89 . Nyní je čeká boj o konečné 5. až 8. místo a o kvalifikaci na olympijské hry. Jejich prvním soupeřem v duelech o umístění bude ve čtvrtek od 18:30 Itálie.
16.09.2015 21:01 |

Boj o prvenství: Kdo je prvním českým miminkem roku 2020? Bude to Michaela?

Kdo je prvním českým miminkem roku 2020? Souboj o prvenství byl znovu velmi těsný. Devět minut po půlnoci se v havířovské nemocnici narodila malá Michaela. O prvenství ji ale nakonec připravila maličká Laura, která se narodila minutu po půlnoci v Břeclavi.
01.01.2020 10:25 |

Argentinští fotbalisté deklasovali mistry světa Španěly 4:1

Španělští fotbalisté utrpěli nejvyšší porážku za posledních devět let. Mistři světa a soupeři české reprezentace v kvalifikační skupině o postup na mistrovství Evropy podlehli v přátelském utkání Argentině na její půdě 1:4. Španělé naposledy o tři góly prohráli v únoru 2001 s Anglií, navíc našli přemožitele teprve potřetí z posledních 58 zápasů. Předtím se to povedlo jen Švýcarsku a USA.
08.09.2010 11:30 |

Regionálnítelevize.cz ve středu na rekordních číslech

Ve středu 18.10. dosáhla regionalnitelevize.cz dosud nejvyššího share v úhrnu za celý den. A to jak v cílové skupině 15+ (0,07%), tak ve skupině Muži 15+ (0,12%). Mezi 6 a 7. hodinou ranní pak dokonce dosáhla share 0,86 v cílové skupině 15+ a ve skupině Muži 15+ pak 1,76%.
19.10.2017 19:45 |

Kvalifikace Euro 2012: Fotbalisté Ruska deklasovali Andorru 6:0

BLESKOVÁ ZPRÁVA. Fotbalisté Ruska se stali dalším účastníkem evropského šampionátu v roce 2012. Prvenství ve skupině B stvrdili dnešní vysokou výhrou 6:0 nad Andorrou.
11.10.2011 21:55 |

V civilizovaných zemích se v restauraci nekouří, je to populismus poslanců, tvrdí čeští šéfkuchaři

Zákon o zákazu kouření v restauracích neprošel. Podle šéfkuchařů z vyhlášených restaurací se Česko zase vzdálilo moderním trendům.
26.05.2016 13:15 |

Hokejisté doplatili na prospanou první třetinu. Švýcarsku podlehli o gól

Čeští hokejisté nestačili na úvod osmifinalové skupiny mistrovství světa Švýcarsku, kterému podlehli 2:3. Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky doplatili především na ospalou hru v první třetině, ve které dvakrát inkasovali. Přestože ve zbytku duelu přidali na tempu, skóre už se jim podařilo jen zkorigovat.
19.05.2009 13:25 |

Osobnosti: Suzanne Vega (24 článků)

Čeští fotbalisté vydřeli proti Skotsku první kvalifikační výhru

Čeští fotbalisté mají na kontě první tři body z kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. Ve druhém utkání ve skupině I porazili Skotsko po tuhém boji 1:0, přičemž rozhodující gól vstřelil v 69. minutě Roman Hubník. V úterý nastoupí Češi v Lichtenštejnsku.
09.10.2010 09:40 |

Osobnosti: Roman Hubník (47 článků)

Čeští fotbalisté bojují o baráž. Musí bodovat proti Litvě a spoléhat na Španěly

Čeští fotbalisté dnes v litevském Kaunasu nastoupí k závěrečnému utkání v kvalifikační skupině o postup na mistrovství Evropy a budou usilovat o účast v baráži.
11.10.2011 10:15 |