Článek

Cesta autobusem do Chorvatska skončila na odpočívadle: Řidič turistům ujel! Domů museli pěšky

 
Překvapivý konec měla dovolená rakouských turistů, kteří se vydali do Chorvatska s dopravní společností FlixBus. Ta si u nich ale zjevně dobré jméno neudělala. Řidič autobusu totiž cestujícím zastavil na odpočívadle ve Slovinsku, kde dostali pětiminutovou pauzu. Když skončila, tak si patrně nevšiml, že pět lidí stále ve voze chybí, a v klidu odjel bez nich. Šokovaní a rozhořčení turisté se pak museli vrátit pěšky do Rakouska.
01.07.2019 12:01 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Řidič polského autobusu zkolaboval, vůz museli řídit cestující

 
Jen krůček od tragédie se nacházeli pasažéři na palubě polského autobusu. Uprostřed cesty totiž jejich řidič znenadání zkolaboval, a autobus se tak nekontrolovatelně řítil dál po silnici. Situaci zachránila dvojice žen, která se pohotově chopila volantu. Další články k tématu: Řidič autobusu boural kvůli mrtvici, tvrdí dopravce. Policie to prověří Za srážku drezíny s autobusem mohli řidič i výpravčí, zjistila policie Při srážce autobusů v Brně se zranilo devatenáct lidí, nejhůř řidič Dodávka dvakrát narazila do autobusu plného dětí, spolujezdec zemřel Oceněný řidič autobusu najel v Hradci 1,5 milionu kilometrů bez nehody Za nehodu českého autobusu může řidič, tvrdí chorvatská média Horší už je snad jen válka, říká o nehodách autobusů šéf záchranky
01.03.2013 18:20 |

podobné články

Řidič luxusního maserati boural opilý: Od nehody ujel

 
Namol opilý naboural jiné auto na dálničním odpočívadle a ujel! Když policisté řidiče (41) luxusního maserati na D1 dopadli, nadýchal téměř dvě promile. Skončil proto na záchytce.
29.07.2015 16:10 |

podobné články

Vojáka Jardu (†22) srazil řidič a ujel: Kamarádi se bouří!

 
Smrtí skončila nedělní srážka auta s chodcem u Postoloprt. Možná mohl voják Jarda přežít, jenže řidič z místa nehody ujel. Policie o pomoc s pátráním po řidič požádala i veřejnost. Na policii se sám přihlásil řidič, který místem projížděl. Jestli jde skutečně o viníka nehody určí zkoumání znalců z oboru dopravy.
11.10.2018 15:00 |

podobné články

Řidič smetl ženu (52) ze silnice a ujel. Ta na místě zemřela

 
Žena šla pěšky po silnici R52 poblíž Rajhradu na Brněnsku. Řidič ji pravděpodobně přehlédl a srazil ji. Místo pomoci ale ujel a žena zemřela.
16.03.2013 20:20 |

podobné články

Pornoherci souložili na odpočívadle. Zavinili dálniční kolaps

 
Němce projíždějící po jedné z tamních dálnic zaujala neobvyklá scéna na odpočívadle. Souložila tam rozvášněná dvojice.
17.06.2009 06:25 |

podobné články

V kamionu na odpočívadle našli mrtvého řidiče! Byla to vražda?

 
Na silničním odpočivadle u hřbitova ve Strážnici na Hodonínsku objevili policisté ve čtvrtek dopoledne mrtvolu jednašedesátiletého slovenského řidiče kamionu. Agentuře Mediafax to řekl mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.
22.12.2011 10:05 |

podobné články

To je síla! Muž zapomněl svou rodinu na odpočívadle u dálnice

 
Rodinný výlet skončil pravděpodobně tichou domácností. Na cestě do Polska, zapomněl muž svoji manželku s dcerou na odpočívadle u dálnice.
02.04.2012 07:10 |

podobné články

Čecha (†26) při cestě na dovolenou zabilo na odpočívadle v Rakousku auto

 
Na odpočívadle v rakouském Štýrsku srazilo šestadvacetiletého Čecha auto. Muž na místě zemřel. Nehoda se stala v pátek večer.
14.07.2012 10:15 |

podobné články

Na odpočívadle u D8 zadrželi policisté 11 cizinců: Jde o nelegální uprchlíky?

 
Na odpočívadle u dálnice D8 nedaleko Klecan u Prahy ve čtvrtek odpoledne zajistili policisté 11 dětí a dospělých, zřejmě Syřanů. Policisté zjišťují jejich totožnost. Mohlo by jít o běžence, připouští policie.
29.09.2016 20:25 |

podobné články

Nebezpečný pacient pláchl z nemocnice v Praze 8: Antonína (38) zadrželi na odpočívadle ve Francii

 
Trpí bipolární afektivní poruchou, je agresivní a možná i nebezpečný! Takové byly informace o Antonínu C. (38), který v pátek kolem poledne  utekl z nemocnice v Praze 8. Policisté po něm pátrali a zároveň varovali, aby se ho lidé nesnažili zadržet. Nebezpečného pacienta nakonec dopadli v pondělí - na odpočívadle ve Francii. Policisté našli i dalšího muže, který byl pohřešovaný zhruba od poloviny září.
25.10.2019 20:25 |

podobné články

Muž chodí do práce denně pěšky 34 km! Jeho příběh dojal internet, posílají mu desetitisíce

 
Cestou tam musí jít pěšky 13 kilometrů, cestou zpátky 21 km. Protože městské autobusy nepokrývají celou trasu do jeho práce a na auto nemá peníze, musí James Robertson chodit denně pěknou štreku pěšky. Když se příběh objevil na internetu, lidé mu spontánně začali posílat peníze.
04.02.2015 08:50 |

podobné články

Bezohledný řidič zabil chodce vedoucího kolo. Od sraženého ujel!

 
Po řidiči, který v pondělí večer u obce Církvice na Kutnohorsku zabil dvaapadesátiletého muže s kolem a od nehody ujel, pátrají policisté. Od nehody ujel i řidič ve Vyškově, který srazil ženu.
06.03.2012 11:35 |

podobné články

Fabií do Chorvatska? Domů pojedete stopem!

 
Řidiči, pozor. Pokud se chystáte na dovolenou do Chorvatska a bylo vám teprve 24 let, můžete mít velké problémy. Pokud policista při silniční kontrole zjistí, že vaše auto dosahuje výkonu vyššího než 75 kW, může se stát, že domů pojedete autobusem. V lepším případě, zaplatíte mnohatisícovou pokutu.
25.06.2010 05:15 |

podobné články

Řidič se řítil po dálnici D10 v protisměru: Způsobil nehodu a ujel

 
Dosud neznámý řidič způsobil v pátek odpoledne nehodu na dálnici D10, když jel v protisměru. Střetl se s protijedoucím autem, které jelo od Prahy směrem na Liberec. Při havárii se nikdo nezranil, řidič auta, které jelo v protisměru, ale z místa nehody ujel. Policie proto hledá svědky. Podobné nehody, které způsobí řidič jedoucí na dálnici v protisměru, ale nejsou ojedinělé a často končí tragicky.
23.12.2017 11:55 |

podobné články

Tragická cesta na dovolenou: V Rakousko porazilo auto mladého Čecha (†26)

 
Tragicky skončila v Rakousku cesta na dovolenou pro mladého Čecha, kterého na dálničním odpočívadle ve Štýrsku porazilo auto. Na následky těžkých zranění zemřel.
14.07.2012 15:20 |

podobné články

Praktický průvodce na vaši dovolenou: Chorvatsko 2011!

 
Pokud chcete mít dovolenou pod kontrolou a bez stresu, raději se před cestou do Chorvatska připojistěte. Na základě předložení Evropského průkazu zdravotního pojištění mohou čeští pojištěnci sice uplatňovat nárok na poskytnutí neodkladné zdravotní péče na území Chorvatska, to však nepokrývá náklady na transport pojištěnce do Česka, kam vás chorvatská nemocnice po ošetření pošle. Cesta může stát několik desítek tisíc korun.
16.07.2011 12:15 |

podobné články

Cizinec vjel s autobusem na Karlův most! Nerespektoval zákazy, dostal pokutu

 
Byl snad slepý? Řidič-cizinec se v neděli odpoledne rozhodl nerespektovat zákazy a se svým autobusem si to namířil rovnou na Karlův most plný překvapených turistů! Situaci následně museli řešit strážníci, neukázněný řidič dostal blokovou pokutu.
24.09.2017 15:50 |

podobné články

Čeští policisté budou opět pomáhat turistům v Chorvatsku

 
Letos už potřetí budou čeští policisté pomáhat turistům na pobřeží Chorvatska. Od počátku července až do konce prázdnin se v Omiši a Šibeniku prostřídá celkem 16 policistů a policistek. Informovala o tom mluvčí policejního prezidia Dagmar Bednarčíková.
03.06.2010 15:10 |

podobné články

Otřesný případ: Řidič vyhodil děvče z vozu na mráz. Muselo pak jít sedm hodin pěšky

 
Řidič linkového mikrobusu v Moskvě, který v pondělí vyhnal devítileté děvče z vozu na mráz, čelí nyní trestnímu stíhání a hrozí mu až dva roky za mřížemi. Školačka po vystoupení z mikrobusu musela jít pěšky sedm hodin, než jí pomohla policie. Případ vzbudil v Rusku značnou pozornost.
12.03.2013 11:35 |

podobné články