Česko má první medaili! Biatlonista Soukup překvapil ve sprintu na deset kilometrů

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil v zahajovacím sprintu na deset kilometrů na olympijských hrách třetí místo a získal v Soči pro Českou republiku první medaili. Jednatřicetiletý reprezentant nestačil pouze na norskou legendu Oleho Einara Björndalena a Rakušana Dominika Landertingera, čtvrtého Antona Šipulina z Ruska porazil o sedm desetin sekundy. Do elitní desítky se prosadil i Ondřej Moravec, který dojel osmý.
08.02.2014 17:45 |

V cíli jsem si pobrečel, přiznal bronzový Soukup

Biatlonista Jaroslav Soukup se postaral o první české překvapení na olympijských hrách v Soči. Jedenatřicetiletý závodník získal hned v úvodním sprintu na 10 km bronzovou medaili a vstoupil do historie českého i československého biatlonu. Ještě nikdo před ním v tomto sportu totiž na olympiádě na stupně vítězů nevystoupil. Životní výsledek Soukup oplakal.
08.02.2014 18:45 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků)

Biatlonista Moravec má stříbro ze stíhačky

Ondřej Moravec vybojoval na olympijských hrách stříbro ve stíhacím závodě na 12,5 kilometru a získal pro český biatlon po sobotním bronzu Jaroslava Soukupa ve sprintu druhou medaili v Soči. Devětadvacetiletý reprezentant předvedl vynikající taktický výkon, dokázal se posunout z osmého místa po sprintu a nestačil jen na vítězného Martina Fourcadea z Francie. Třetí skončil jeho krajan Jean Guillaume Beatrix, Soukup po čtyřech chybách při střelbě vestoje obsadil dvacáté místo.
10.02.2014 19:30 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Ondřej Moravec (74 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků) , Jean Martin (6 článků)

Biatlonista Moravec byl sedmý ve sprintu na trati pro ZOH v Soči

Biatlonista Ondřej Moravec skončil sedmý ve sprintu Světového poháru na olympijské trati v Soči. Závod na 10 kilometrů vyhrál již jistý vítěz seriálu Martin Fourcade z Francie.
09.03.2013 15:40 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonista Bö znovu šokoval favority, po sprintu vyhrál i stíhačku

Norský biatlonista vyhrál v Hochfilzenu po pátečním sprintu i dnešní stíhací závod Světového poháru.
11.12.2010 13:35 |

Biatlonista Šlesingr byl ve sprintu na MS 12., vyhrál Peiffer

Biatlonista Michal Šlesingr si ve sprintu na mistrovství světa v Chanty Mansijsku doběhl s jednou střeleckou chybou pro 12. místo.
05.03.2011 11:45 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Biatlonista Šlesingr může ve sprintu na MS bojovat o medaili

Nejlepší český biatlonista Michal Šlesingr má před sebou dnes první medailovou výzvu v rámci mistrovství světa.
05.03.2011 08:35 |

Biatlonista Soukup vybojoval na MS bronzovou medaili

Soukup vybojoval pro Česko medaili po pěti letech
06.03.2012 16:35 |

Biatlonista Soukup byl v závodu SP v Pokljuce sedmý

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil sedmé místo v individuálním závodu na 20 km v Poklujce a vyrovnal tak nejlepší český výsledek v sezoně Světového poháru.
16.12.2010 13:10 |

Biatlonista OLYMPU Jaroslav Soukup se stává policistou

Úspěšný biatlonista OLYMPU Centra sportu Ministerstva vnitra Jaroslav Soukup se po ukončení reprezentační kariéry chce stát policistou. Než bude přijat k bezpečnostnímu sboru v rámci Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, prochází standardním náborem policistů.
21.05.2018 21:05 |

FANTAZIE! Biatlonista Soukup se blýskl třetím místem

Nedělní stíhací závod SP biatlonistů ve švédském Östersundu na 12,5 kilometru vyhrál Francouz Martin Fourcade, český závodník Jaroslav Soukup skončil třetí, když jej v boji o druhou příčku porazil o 1,4 sekundy Nor Emil Hegle Svendsen. Soukup dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře.
04.12.2011 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonista Šlesingr ZAZÁŘIL, byl třetí ve sprintu SP

Český biatlonista na vítěze Böa ztratil jen dvacet vteřin a potvrdil skvělou formu.
07.01.2011 19:25 |

Biatlonista Šlesingr ve stíhačce v elitní desítce. Suverénně vyhrál Němec Peiffer

Německý biatlonista Arnd Peiffer si s velkým přehledem dojel pro vítězství v sobotním stíhacím závodě během Světového poháru na Holmenkollenu. Druhý dojel s více než půlminutovou ztrátou domácí závodník Emil Hegle Svendsen, Michal Šlesingr si oproti sprintu polepšil na deváté místo.
04.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků)

Bronzový Soukup: Medaile je hezká a těžká

Biatlonista Jaroslav Soukup se v sobotu stal prvním českým medailistou na olympijských hrách v Soči, až o čtyřiadvacet hodin později ale vystoupil na stupně vítězů a převzal bronzovou medaili. Slavnostní ceremoniály se totiž v Soči konají vždy až druhý den večer po závodech.
10.02.2014 11:25 |

Biatlonistka Šlesingr se ve sprintu probojoval mezi elitu

Domácí biatlonista Arnd Peiffer zvítězil ve sprintu SP v německém Oberhofu, když ve vyrovnaném závěru dokázal o vteřinu porazit druhého Francouze Simona Fourcada. Český závodník Michal Šlesingr obsadil konečné deváté místo.
07.01.2012 16:30 |

Chyběl kousek! Moravec byl ve sprintu tři desetiny od "bronzu"

Biatlonista Ondřej Moravec obsadil čtvrté místo ve sprintu na Světovém poháru v Kontiolahti. Na desetikilometrové trati po bezchybné střelbě prohrál o tři desetiny sekundy boj o bronz s Američanem Lowellem Baileym, od stříbrného Alexandra Loginova jej dělilo 1,2 sekundy. Druhý sprint ve třech dnech vyhrál Nor Johannes Thingnes Bö.
15.03.2014 15:00 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků)

Čistá střelba, pomalejší běh. Moravec dojel ve sprintu 10.

Zejména díky bezchybné střelbě skončil biatlonista Ondřej Moravec desátý ve sprintu Světového poháru v italské Anterselvě. Trojnásobný olympijský medailista ztratil na vítěze Simona Schemppa z Německa 45,6 vteřiny.
22.01.2015 18:17 |

Slzy štěstí! Michal Krčmář oplakal stříbro: Nevěřil jsem, že bych mohl mít medaili

Velký úspěch má dnes za sebou biatlonista Michal Krčmář (27). Ve sprintu na 10 kilometrů vybojoval stříbro a po včerejším bronzovém dojezdu Veroniky Vítkové (29) je to už druhá česká olympijská medaile. Krčmář se rozplakal dojetím a chvíli nemohl vůbec mluvit!
11.02.2018 19:50 |

Osobnosti: Veronika Vítková (17 článků) , Michal Krčmář (24 článků)

Biatlonista Soukup útočil na bednu, ale nakonec vyhořel

Norský biatlonista Emil Hegle Svendsen ve sprinterském závodě Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Z deseti terčů minul pouze jediný a zaslouženě si dojel pro vítězství, nejlepším českým závodníkem byl sedmnáctý Michal Šlesingr.
14.01.2012 15:40 |

Máme další medaili! Moravec dojel bronzový!

Biatlonista Ondřej Moravec vybojoval olympijský bronz v závodu s hromadným startem na 15 km a na hrách v Soči získal po stříbru ze stíhačky druhou medaili. Zlato získal ve finiši Nor Emil Hegle Svendsen před Francouzem Martinem Fourcadem. Jaroslav Soukup dojel na 24. místě.
18.02.2014 12:35 |