Článek

Česko má novou Miss Czech Republic: Okouzlující Justýna Zedníková si korunkou krásy splnila dětský sen

 
Finálový večer Miss Czech Republic je za námi. Korunku si letos odnesla Justýna Zedníková, dvacetiletá dívka z Prahy. Česko bude reprezentovat na soutěži Miss World, kterou v roce 2006 opanovala Taťána Kuchařová. Ta také společně s loňskou vítězkou Krystynou Pyszkovou nové držitelce korunku předávala. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz.
13.05.2023 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1062 článků)
Podobné články

Královna krásy Justýna Zedníková a její vášnivá oslava: Vítězný taneček i polibek jako z romantické slaďárny

 
Justýna Zedníková v sobotu napsala svou pohádku, na kterou jen tak nezapomene. Na galavečeru Miss Czech Republic totiž byla korunována královnou krásy a splnila si svůj dětský sen. Prvotní slzy štěstí pak vystřídal široký úsměv a půvabná blondýnka si mohla svůj triumf vychutnat po boku přítele. Společně si dali oslavný taneček a nechyběl ani romantický polibek. A nebyl jen jeden. Jaké měla Justýna bezprostředně po výhře pocity? Nejen o tom se rozpovídala pro eXtra.cz.
14.05.2023 14:15 |

podobné články

Miss Czech Republic 2023 je dvacetiletá studentka Justýna Zedníková

 
Novou Miss Czech Republic se v sobotu v pražském Foru Karlín stala dvacetiletá studentka Vysoké školy ekonomické v Praze Justýna Zedníková. Českou republiku bude reprezentovat na soutěži Miss World.
13.05.2023 22:30 |

podobné články

Finalistka Miss Czech Republic odmala snila o kariéře modelky: Justýna plánuje s korunkou velké věci

 
Dvacetiletá Justýna Zedníková je jednou z finalistek Miss Czech Republic 2023, prestižní soutěže krásy pod vedením Taťány Makarenko. Co se týká osobního života, tahle kráska už přes rok randí s mladým zpěvákem Šimonem. „Missí nemoci“ se ale nebojí, jak s úsměvem odpověděla v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla během soustředění ve Spojených arabských emirátech. Čemu se věnuje a co ji přimělo bojovat o titul miss? 
06.05.2023 08:10 |

podobné články

Novou Miss Czech Republic se stala tato krásná brunetka z Brna. Bodovala i v soutěži o nejlepší figuru v bikinách

 
Soutěž Miss Czech Republic zná své královny krásy pro rok 2020. Absolutní vítězství spolu s titulem Miss World Czech Republic 2020 patří dvaadvacetileté Karolíně Kopíncové z Brna, druhá se umístila a titul Miss Supranational Czech Republic 2020 získala Angelika Kostyshynová (24) z Ústí nad Labem a třetí s titulem Miss International Czech Republic 2020 skončila dvacetiletá Natálie Kočendová z Karviné.
23.07.2020 21:10 |

podobné články

Finalistka Miss Czech Republic si plní dětský sen: Barbora prozradila, jak má v plánu naložit s korunkou krásy

 
Jednou z letošních finalistek Miss Czech Republic pod vedením Táni Makarenko je i třiadvacetiletá Barbora Bláhová. Pro tu není svět modelingu žádnou novinkou, má s ním bohaté zkušenosti - a to i ze zahraničí, kde si našla přítele. Missí nemoci se ale nebojí. “Přítel mě podporuje. Je model, v tomhle světě se pohybuje a rozumí tomu. Mám štěstí,” nechala se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. Co od soutěže krásy očekává? 
09.05.2023 10:20 |

podobné články

Radost Miss Justýny Zedníkové i smutek poražených. Její sokyni utěšoval manažer Hanychové, ona slavila v náručí přítele

 
Česko má novou královnu krásy. V sobotu večer triumfovala na Miss Czech Republic Justýna Zedníková, která měla z obřího úspěchu pochopitelně velkou radost. Tu neskrývala nejen na pódiu, ale ani v zákulisí, kde nechyběl vítězný taneček po boku partnera ani pořádný polibek, což zachytili přítomní fotografové eXtra.cz. A co další finalistky? Dominika Němečková například slavila s krásnou maminkou, Veronice Dočkalové zase ukápla slzička dojetí.
14.05.2023 12:00 |

podobné články

Českou Miss 2013 je krátkovlasá mažoretka Gabriela Kratochvílová

 
Českou Miss 2013 se stala díky hlasům od diváků dvaadvacetiletá Gabriela Kratochvílová. Porota v čele s italskou herečkou Ornellou Muti zvolila Českou Miss World Lucii Kovandovou. Titul Miss Earth si odnesla exotická kráska Monika Leová. Další články k tématu: Bude miss blondýna, nebo bruneta? Už šest let si střídají trůn VIDEO: Silikony a plastiky jsou v pohodě, říká většina finalistek Miss OBRAZEM: Finalistky Miss chovaly krokodýly a tančily Gangnam Style OBRAZEM: Finalistky Miss před odletem na Filipíny šly do plavek OBRAZEM: Tyto krásky zabojují o korunku České Miss Miss Earth Fajksová ve videochatu: Na Filipínách mi vyholili obočí Bojím se Jana Krause, přiznala Miss Earth 2012 Tereza Fajksová Chtěla jsem být první vítězkou s krátkými vlasy, říká nová Česká Miss Co nevíte o České Miss: jen scéna stojí jako jeden luxusní rodinný dům MÓDNÍ POLICIE: Bílé šaty luxusně i lacině a palba do vlastních řad Dívka od Chocně je třetí nejhezčí Češkou, bude bojovat o Miss Earth Na kluka mě ostříhala máma, prozradila Miss Gabriela Kratochvílová Chotěboř slaví Českou Miss, už se připravuje její přijetí na radnici Česká Miss World z Dolních Kounic milovala korunky odmalička Nasadili jsme nové České Miss vlastní korunku: zkusila si dlouhé vlasy Tati, je to špatný, jedu na Filipíny, volala domů nová miss
23.03.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6783 článků) , Ornella Muti (52 článků) , Jiří Korn (211 článků) , Libor Bouček (569 článků) , Jan Kraus (1249 článků) , Ondřej Brzobohatý (833 článků) , Tomáš Klus (1187 článků) , Tereza Fajksová (284 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků) , Monika Leová (383 článků) , Lucie Kovandová (162 článků) , Lucie Bílá (2687 článků) , Jana Kratochvílová (111 článků) , Monika Kratochvílová (37 článků)

Taťána Makarenko vybrala nejkrásnější dívky Česka: Titul Miss Czech Republic získá ale jen jedna!

 
V pražském SOHO Restaurantu byly představeny letošní finalistky soutěže krásy Miss Czech Republic 2018. Nutno říct, že ředitelka Taťána Makarenko a celý její tým mají opravdu výborný vkus na krásu. Žádná jiná soutěž krásy v Česku nemá tak nádherné finalisty jako právě Miss Czech Republic. Je vidět, že Taťána tuhle soutěž posouvá každým rokem výš a výš.
23.05.2018 19:00 |

podobné články

Představení finalistek Miss Czech Republic: Svoji favoritku mají fanoušci i česká Barbie

 
V pražské luxusní restauraci Aureole proběhlo představení finalistek Miss Czech Republic pro rok 2020. Momentálně jsou tři různé soutěže krásy, ale Miss Czech Republic ředitelky Taťány Makarenko (30) patří k těm nejúspěšnějším. Loňská vítězka Denisa Spergerová (19) se pomalu chystá na Miss World, kde bude reprezentovat Českou republiku. Lidé na sociálních drží Denise pěsti, ale zároveň horlivě diskutují nad letošními finalistkami. Někteří mají už jasné favoritky.
09.11.2019 21:10 |

podobné články

Další kráska je v očekávání: Blonďatá Miss Czech Republic 2015 se těší na miminko s manželem hokejistou

 
V roce 2015 Monika Vaculíková získala první místo v soutěži krásy Miss Czech Republic a úspěšně zabodovala i o rok později, když si korunku pro vítězku nasadila v klání Miss Grand Czech Republic.
15.06.2020 19:30 |

podobné články

Castingy MISS CZECH REPUBLIC 2018 se blíží ke konci. Nenechte si ujít poslední příležitosti a přijeďte na casting

 
Letošní rok castingů MISS CZECH REPUBLIC 2018 se pomalu blíží ke konci a zbývají 3 poslední castingy z celkových 11. Nenechte si ujít poslední příležitosti a využijte šanci se stát novou královnou MISS CZECH REPUBLIC 2018!
14.04.2018 13:50 |

podobné články

Miss Czech Republic? Miloš Zapletal řekl exkluzivně eXtra.cz, co si myslí o laciných kopiích soutěže krásy

 
Hodně podivný tah Taťány Makarenko, která podle všeho neoprávněně přejmenovala svou soutěž Miss Face na Miss Czech Republic, vyvolal spoustu zásadních otázek. Mnozí se domnívají, že se snaží na úkor nejprestižnější soutěže krásy dobít jednoznačně nereálný cíl - poškodit Českou Miss pod vedením Evy Čerešňákové. Redakce eXtra.cz oslovila toho nejpovolanějšího - otce soutěže krásy v Česku Miloše Zapletala, který z informací o laciných kopiích nejprestižnější soutěže byl velmi smutný...
17.01.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Čerešňáková (203 článků)

Miss Czech Republic představila 11 nejkrásnějších dívek: Čeká je soustředění v SAE

 
Jak vypadá cesta za korunkou krásy? O tom se ředitelka prestižní soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. "Vítězka musí být vznešenou dámou, mít glanc, inteligentní, být distingovaná. Dcera královny Alžběty, Royal Queen," uvedla s humorem. Během dlouhé cesty dívky procházejí náročnou průpravou a nyní je známo těch 11 top dívek! Ty zanedlouho čeká soustředění v SAE. Máte svoji favoritku? 
28.01.2023 05:10 |

podobné články

MISS CZECH REPUBLIC představila finálovou desítku soutěžících: Jak se vám líbí?

 
Ve dnech 12. a 13. 5. se uskutečnilo Semifinále MISS CZECH REPUBLIC 2018 v prostorách Vnitroblock, kde byla vybrána finálová desítka dívek, které budou na podzim bojovat o titul MISS CZECH REPUBLIC.
14.05.2018 14:55 |

podobné články

Finalistku Miss Czech Republic trápí zdravotní problém: Nádherné Erice kvůli tomu chybělo sebevědomí

 
Jednou z finalistek prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic 2023 pod vedením Taťány Makarenko je i dvacetiletá Erika Teichertová. Ta si samotnou účastí a dosavadním úspěchem plní svůj dětský sen. Od podání přihlášky ji neodradily ani zdánlivě přitěžující zdravotní problémy. Erika totiž trpí skoliózou. "Ze začátku jsem to brala jako hendikep, cítila jsem se málo sebevědomá," přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz krásná brunetka. 
13.05.2023 16:25 |

podobné články

Do Vánoc stihnou její holky 5 mezinárodních soutěží krásy: Ředitelka Miss Czech Republic každou osobně vypravuje

 
Dvě mezinárodní soutěže krásy mají už dívky, které uspěly v Miss Czech Republic, za sebou. Maria Boichenko skončila ve Venezuele na Miss Grand International v TOP 20, Andrea Prchalová na Miss International v Japonsku bohužel výrazně neuspěla. "Je to hodně těžká soutěž a pořád se učíme, jak tam správně reprezentovat," říká ředitelka soutěže Taťána Makarenko.
24.11.2019 20:50 |

podobné články

Hujerovi v Londýně: Miss Czech Republic Denisu Spergerovou podpoří na světové soutěži celá rodina

 
Už stříhá metr do odletu. Vítězku soutěže krásy Miss Czech Republic Denisu Spergerovou  (19) čeká světová soutěž krásy Miss World, která bude celé tři týdny probíhat v nedalekém Londýně. Díky tomu bude mít větší podporu svých blízkých, než kdyby vyrážela někam do exotiky.
13.11.2019 18:20 |

podobné články

Úspěch české krásy na mezinárodní soutěži: Zabodovala brunetka z Miss Czech Republic i stříbrný Muž roku

 
Hned dva velké úspěchy české krásy se zrodily v sousedním Polsku. Na mezinárodní soutěže Mr. a Miss Supranational byli vysláni stříbrný Muž roku Jan Solfronk a Hana Vagnerová z Miss Czech Republic. Oba se dostali do prestižní první desítky, tedy TOP 10.
07.12.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (180 článků)

Nejkrásnější dívka Česka Denisa Spergerová bojuje o titul: Nesmí ztratit krok, radí Sam Dolce

 
Loňská vítězka prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová (20) odletěla reprezentovat Českou republiku na jednu z největších světových soutěží krásy Miss Grand International do Thajska. Ač musela na poslední chvíli nahradit Barboru Aglerovou, která se zranila, má kráska velkou šanci umístit se na jedné z prvních příček. Proč byla Denisa vybrána jako nejvhodnější kandidátka k reprezentaci? Čím předčila ostatní a další detaily prozradil pro eXtra.cz hvězdný stylista a kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce.
04.03.2021 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (683 článků)