Článek

České projekty ovládly udílení cen SAP Quality Awards 2012

 
Společnost SAP vyhlásila výsledky SAP Quality Awards 2012 v regionu střední a východní Evropy.
26.10.2012 18:10 |

podobné články

Podobné články

SAP udělil nejkvalitnějším projektům v regionu CEE ocenění SAP Quality Awards 2013

 
Společnost SAP vyhlásila výsledky SAP Quality Awards 2013 v regionu střední a východní Evropy. Projekty z Albánie, Bulharska, České republiky, Chorvatska, Maďarska, Polska a Srbska obdržely ocenění ve třech kategoriích - velké, střední a malé implementace.
03.03.2014 16:00 |

podobné články

SAP HANA Cloud je k dispozici ve formě předplatného

 
Zákazníci nyní mohou těžit z moderní platformy SAP HANA a zároveň z jednoduchosti a dostupnosti cloudu. Zjednodušený cenový model a možnosti nasazení i přístupu signalizují posun k na cloudu založeným cenových modelům. Společnost SAP totiž představila nové nabídky pro platformu SAP HANA Cloud. Zákazníci mají nově na výběr ze tří možností: SAP HANA App Services, SAP HANA DBServices a SAP HANA Infrastructure Services.
12.03.2014 15:05 |

podobné články

SAP Quality Awards otevírají dveře čtvrtého ročníku

 
Společnost SAP vyhlásila v regionu střední a východní Evropy nový, již čtvrtý, ročník soutěže SAP Quality Awards 2013. Jejím cílem je ocenit společnosti, které nejlépe přistoupily k implementaci svých projektů SAP a díky preciznímu plánování a provedení implementace dosáhli výrazných byznysových přínosů.
22.10.2013 20:25 |

podobné články

SAP HANA jako služba – na trh přichází SAP HANA Enterprise Cloud

 
Společnost SAP v reakci na poptávku zákazníků oznámila dostupnost služby SAP HANA Enterprise Cloud. Nyní tak lze využívat platformu SAP HANA také jako službu. Tato nabídka umožňuje organizacím nový způsob nasazení SAP HANA, kdy mohou prakticky ihned získat přínos z inovativních vlastností této platformy.
26.06.2013 17:10 |

podobné články

SAP Quality Awards popáté s novými soutěžními kategoriemi

 
Již popáté oceňuje společnost SAP své nejlepší partnery a jejich projekty. V letošním roce bude uděleno ocenění v pěti nových kategoriích. Své projekty dokončené v loňském či letošním roce mohou zákazníci SAP přihlašovat až do 15. listopadu 2014.
17.09.2014 17:40 |

podobné články

Společnost Mibcon jako první v ČR získala certifikace pro SAP HANA

 
Společnost MIBCON a.s. se stala prvním partnerem SAP v České republice, který získal certifikace SAP HANA Product Authorization a SAP HANA Support Authorization k in-memory technologii SAP HANA.
02.10.2013 18:55 |

podobné články

SAP: Vyzkoušejte si, co s vašimi daty umí SAP HANA

 
Společnost Versino, partner SAP, spustila pod názvem tryhana.cz speciální akci, během níž si malé a střední firmy mohou poprvé v České republice zdarma vyzkoušet platformu SAP HANA.
05.06.2013 19:06 |

podobné články

con4PAS úspěšně certifikovala své řešení SAP CRM Rapid Deployment Solution

 
Společnost con4PAS, s.r.o. získala kvalifikaci pro dodávku řešení SAP CRM Rapid Deployment Solution (SAP CRM RDS). V současné době je tak jednou z prvních partnerských firem společnosti SAP ve střední a východní Evropě, která je kvalifikovaná k dodávání tohoto řešení.
17.06.2013 12:20 |

podobné články

Společnost EMC urychluje přechod na privátní cloud computing pro zákazníky využívající řešení SAP

 
Společnost EMC dnes oznámila nová transformační řešení a služby, které zákazníkům pomůžou převést úlohy řešení SAP® na infrastrukturu privátního cloudu nové generace. Aby pomohla vybudovat základy pro privátní cloud computing, společnost EMC® také prohlubuje spolupráci se společnostmi SAP a VMware® prostřednictvím integrace jejich služeb a pomáhá tak zákazníkům urychlit migraci celého životního cyklu aplikací SAP do virtualizovaného prostředí na platformě x86.
18.06.2013 16:05 |

podobné články

Versino Production Factory pro SAP Business One pomáhá řídit výrobu filtrů

 
Společnost Bílek Filtry s.r.o., výrobce filtračních zařízení kapalin z antikorozních ocelí, se v rámci strategického rozvoje rozhodla optimalizovat své výrobní procesy. Pro jejich systémovou podporu si vybrala Versino Production Factory™, procesně přizpůsobené řešení pro plánování a řízení výroby na platformě SAP Business One. Dodavatelem je autorizovaný partner společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One firma Versino CZ, s.r.o.
19.11.2013 12:27 |

podobné články

SAP se stává evropskou společností (Societas Europaea)

 
SAP mění svou právní formu a od 7. července se stává evropskou akciovou společností založenou na základě práva Evropské unie. V souladu se změnou právní formy se rozšíří i podíl zaměstnanců na vedení podniku, podle směrnice Rady 2001/86/ES. Zástupci zaměstnanců budou mít například zaručen určitý počet míst v dozorčí radě. V souvislosti se změnou právní formy se mění jméno společnosti SAP AG na SAP SE.
08.07.2014 16:35 |

podobné články

CIIRC ČVUT se připojuje ke vzdělávacímu programu SAP University Alliances

 
Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze (CIIRC ČVUT) zavádí do výuky vzdělávací program SAP University Alliances, který umožňuje studentům i lektorům po celém světě přístup k nejmodernějším technologiím včetně portfolia pro internet věcí SAP Leonardo a dalších řešení. Cílem spolupráce SAP a ČVUT je připravit studenty na požadavky zaměstnavatelů spojené s digitalizací, ulehčit jim tak vstup do pracovního života a pomoci trhu IT, který se potýká s nedostatkem pracovních sil.
26.10.2017 17:50 |

podobné články

SAP už ukázal, jak si umí se státem poradit

 
Mezi českými manažery se již léta říká, že nasadit si do firmy SAP je stejné jako se stěhovat. Někdy by bylo lepší vyhořet. Přesto nyní ministerstvo financí řízené hnutím ANO prosazuje SAP do všech ministerstev České republiky.
04.10.2014 10:35 |

podobné články

SAP Business One zdarma útočí na manažery vlastnící iPhone a iPad

 
Společnost SAP reaguje na rostoucí oblibu chytrých telefonů a dalších mobilních zařízení a přináší svým zákazníkům aplikaci SAP Business One Mobile Application pro iPhone, iPod touch a iPad.
06.01.2011 07:30 |

podobné články

Společnost SAP zaměstná osoby s autismem

 
Společnost SAP oznámila, že hodlá zaměstnat osoby s autismem, a to jako programátory, specialisty kontroly kvality nebo odborníky na testování softwaru. SAP vidí v těchto lidech potenciál a u celé řady z nich schopnosti a nadání pro práci v informačních technologiích.
23.05.2013 10:40 |

podobné články

SAP: Český Startup zastínil světovou vývojářskou elitu

 
Díky SAP Startup Focus programu mají šanci uspět i další firmy – pokud vyvíjí pro Big Data nebo analytická řešení, není nic snazšího než se představit na SAP Startup Foru.
03.06.2013 12:30 |

podobné články

SAP Fiori zjednodušuje používání podnikového softwaru

 
Společnost SAP nabízí sadu jednoduchých webových aplikací, které umožňují používat podnikový software SAP bez ohledu na zařízení – z desktopů, tabletů i smartphonů.
23.07.2013 18:40 |

podobné články

SAP pomáhá Vodafonu zlevnit mezinárodní doručování SMS zpráv

 
Společnost SAP oznámila, že Vodafone Czech Republic se připojil k rostoucímu počtu operátorů zapojených do mobilní služby SAP Intelligent Hubbing 365, která zefektivňuje mezinárodní doručování SMS zpráv a nabízí mobilním operátorům bezprecedentní flexibilitu. Tento krok pomůže zlepšit spokojenost zákazníků a zároveň pomáhá maximalizovat výnosy.
29.07.2013 16:35 |

podobné články

Hospodářské výsledky společnosti SAP za rok 2013

 
Společnost SAP oznámila hospodářské výsledky za čtvrté čtvrtletí a celý rok 2013. V oblasti cloudových řešení zaznamenala společnost SAP úspěch, když rostla rychleji než trh. Cílem společnosti je dosáhnout do roku 2017 příjmů z cloudu ve výši 3 – 3,5 miliard eur.
27.01.2014 12:45 |

podobné články