Článek

České královny Instagramu: Seznam nejpikantnějších influencerek u nás

 
Pokud se pohybujete ve světě sociálních sítí, zcela jistě dokážete z fleku vyjmenovat hned několik českých influencerek. Ty nejvýraznější a nejúspěšnější z nich zaznamenal snad každý, jejich působení totiž většinou zasahuje již mnohem dál než pouze na Instagram. Víte ale, které patří mezi ty nejvíce sexy? Tyhle vás dostanou do kolen!
17.09.2022 17:45 |

podobné články

Podobné články

Jedna z nejmladších influencerek Dominique Alagia: V čem tkví tajemství jejího obřího úspěchu

 
Dominique Alagia (17), jedna z nejmladších influencerek na české scéně, která se i přes svůj nízký věk může řadit mezi ty nejúspěšnější. Na Instagramu ji sleduje více než 300 000 sledujících a na TikToku počet jejích odběratelů přesahuje půl milionu. Díky tomu patří mezi nejvlivnější internetové tvůrce v Česku. Nyní se může pyšnit dalším úspěchem, v rámci prestižní události Czech Social Awards byla nominována v kategorii Rising Star, tedy vycházejících hvězd. 
07.06.2022 17:20 |

podobné články

Influencerka s velikostí XXL obléká modely inspirované vévodkyní Kate

 
Katie Sturino je módní blogerka a influencerka, která bojuje za zařazení větších velikostí pro ženy kyprých tvarů i u značek, které se zatím drží jen u malých velikostí. Mezi jejími příspěvky je například testování spodního prádla na plnoštíhlé postavě, ale zároveň často obléká modely známých osobností, které reálně nosí velikosti xs či s. V jejím podání vypadají sice jinak, ale mohou dodat sebevědomí ženám s větší velikostí a ukázat jim, že to není móda jen pro štíhlé. Vévodkyně Kate na poslední den ve Skotsku oblékla pohodlný svetřík a náhrdelník s iniciálami svých potomků Svůj blog The 12ish Style založila v roce 2015 na popud čtenářů online magazínu Man Repeller, kterému dávala rozhovor o tom, jak by se objemnější ženy mohly oblékat. V tuto chvíli se věnuje hlavně Instagramu, kde ji sleduje přes 600 tisíc lidí. Nedávno také vydala knihu Body Talk, která má pomoci ženám milovat své tělo ať už má jakoukoliv velikost. Podívejte se na pár outfitů, které kopírují vévodkyni Kate, jejíž styl je nejen u britských žen tak oblíbený. Takhle vypadá modrý model Kate na plnoštíhlé autorce Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) Nedávná volnočasová kombinace z návštěvy Skotska Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) U bílých šatů záleží na střihu a budou slušet i plnoštíhlým. Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) Tahle kombinace bude slušet ženmá všech velikostí. Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) Vévodkyně Kate je módní ikonou, kterou se inspirují ženy po celém světě. Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino)  
04.07.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Man Man (276 článků) , Kate Kate (787 článků)

Zimní královny Morávková, Vondráčková i Kubelková přivolávaly Vánoce! Co popřály čtenářům?

 
Patří mezi královny českého showbyznysu. Jak by ale vypadaly jako královny z pohádky? Zimní královny, které by nám přinesly trochu vánoční mrazivé atmosféry? A tak jsme to s Danou Morávkovou, Lucií Vondráčkovou, Markétou Plánkovou a dalšími zkusili – zahalili jsme je do sněhu, nabělili tváře i vlasy, oblékli je do krásných kostýmů. Výsledek nám vzal dech – takhle totiž vypadají opravdové královny! Každá navíc ke své fotografi i připojila i vlastnoručně psané vánoční přání pro vás, naše milé čtenáře.
26.12.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1952 článků) , Dana Morávková (696 článků)

OBRAZEM: Falešné Královny popu. Travesti umělkyně na červeném koberci

 
Na filmových festivalech nebo velkých koncertech se to často hemží dvojníky hvězd. Jinak tomu nebylo ani během koncertu Královny popu. V Hudebním divadle Karlín zazpívaly hvězdy jako Marie Rottrová, Hana Zagorová, Monika Absolonová, Leona Machálková, Ilona Csáková, Petra Janů a Jitka Zelenková. Na červeném koberci se objevily ale také falešné Královny popu. Další články k tématu: Královny popu 2013: českým zpěvačkám ve velkém chybí šmrnc a noblesa Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně OBRAZEM: Dvojníci slavných na své podobě dokážou slušně vydělat
18.06.2010 16:54 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (324 článků) , Monika Absolonová (1222 článků) , Leona Machálková (506 článků) , Petra Janů (483 článků) , Ilona Csáková (586 článků) , Hana Zagorová (705 článků) , Jitka Zelenková (268 článků)

Nela Slováková do toho šla po hlavě! V Brně odhalila svůj klín!

 
Královna českého Instagramu Nela Slováková (28) ráda provokuje. Na jejím instagramovém profilu ji sleduje přes 290 tisíc lidí a je považována za jednu z nejúspěšnějších českých influencerek. Vítězka reality show Hotel Paradise nepřestává překvapovat. Naposledy pobuřovala na plese v Brně.
12.12.2018 13:25 |

podobné články

Maurerová odhalila falešnou romantiku z instagramu: Místo idylky bahno, zima a hluk!

 
Ne vždy vše na sociální síti odpovídá skutečnosti. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila herečka Michaela Maurerová (40). Podle fotek od různých influencerek vybrala romantické ubytování v iglú u rybníka. Ovšem když přijela, nestačila se divit.
21.09.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (201 článků)

Další trapas Nely Slovákové: Pyšní se penězi a honosnými spolupracemi, má to ale háček

 
Brněnská podnikatelka a bývalá účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková (31) se neustále potýká s nějakými problémy. Jedna z nejsledovanějších českých influencerek má na krku skandál s rouškami během první vlny pandemie koronaviru. Naposledy se na Instagramu Slováková rozohnila kvůli nepřejícným lidem, kterým předhodila své výdělky a honosné spolupráce. Problém je ovšem v tom, že jedna z firem, které Nela zmiňovala, s blonďatou podnikatelkou z Brna nespolupracuje víc než rok.
08.03.2021 13:01 |

podobné články

Místo velkého zadku poškození jater: Influencerky propagují nebezpečný dietní „zázrak“

 
Ženská část sociálních sítí má nový hit. Kdo chce docílit dokonalé postavy ve tvaru přesýpacích hodin, jako má Kim Kardashianová a další celebrity, tomu je doporučováno pravidelné konzumování potravinového doplňku jménem Apetamin. Je to vitamínový sirup původem z Indie, který v posledních týdnech propaguje mnoho slavných influencerek s miliony sledujícími. Jenže přípravek není ani v USA, ani v EU schválen, a dokonce se množí svědectví o tom, jak ženy po jeho požití málem zemřely. Situace se dostala tak daleko, že odborníci chtějí věc řešit s ředitelem instagramu.
15.05.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1837 článků)

Dechberoucí slova Evy Holubové: Iva Janžurová mě zasáhla! První setkání v divadle bylo nepatřičný

 
Herečka Eva Holubová (62) bez nadsázky platí za jednu z nejzajímavějších českých influencerek, jelikož na instagramu překvapuje, dojímá i radí svým followerům. Nyní na té samé platformě překvapila svým dojemným vyznáním herečce Ivě Janžurové (79), která 19. května oslaví kulatiny…
17.05.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (569 článků) , Eva Holubová (392 článků)

Zuzana Plačková slaví 30. narozeniny: Pro eXtra.cz promluvila o dítěti a svých snech

 
Jedna z nejúspěšnějších českých a slovenských influencerek Zuzana Plačková slaví třicáté narozeniny. Slovenská hvězda Instagramu si do svých třiceti let splnila všechny materiální sny a v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o dítěti.
20.06.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (175 článků)

Dominika Myslivcová: Luxus za miliony, ale také obří dluhy. Je to tak, přiznala

 
Někdy bývá pravda ohledně influencerek úplně jiná, než co ukazuje pozlátko Instagramů a dalších sociálních sítí. Své by o tom mohla vyprávět třeba i účastnice aktuálně běžící sezóny Like House Dominika Myslivcová (27). Ta se sice na jednu stranu ráda obklopuje luxusem a má i auto za miliony, ale na povinných pojištěních státu dluží minimálně přes sto tisíc. „Všechno zaplatím,“ slibuje vnadná blondýnka eXtra.cz. Tvrdí nicméně, že není chudá, jen nezodpovědná.
17.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (368 článků)

Seznam a Člověk v tísni rozjeli společně další propagandistickou hru

 
Ovládají nás manipulace, lži a fake news? Takto dramaticky klade otázku projekt „Vyznáš se v dnešním světě?“ Ten je vyprodukován portálem Seznam Zprávy na objednávku Člověka v tísni na „subportálu“ Seznam Native, což je, podle sdělení Seznam Zpráv, „obsah tvořený v Seznamu ve spolupráci se zadavatelem. Seznam Native pomáhá zadavateli vyprávět příběhy a informovat čtenáře o zajímavých tématech.“
10.11.2021 18:05 |

podobné články

10 nejšílenějších povolání: Hledá se »dojič« hadů!

 
Máte pocit, že je vaše práce hrozná? Zdá se vám, že absurdnější zaměstnání snad ani mít nemůžete? Tak to vás můžeme uklidnit. Jsou daleko bláznivější způsoby, jak se živit. Pracovní agentury z celého světa uspořádaly výzkum, jaké nejšílenější práce zprostředkovaly. Tady je desítka nejpikantnějších...
10.04.2011 12:05 |

podobné články

Hraje to na ztrátu právní způsobilosti, podezírá Ratha ODSák Vidím

 
Hodinu a půl trvající řeč Davida Ratha předcházejí hlasování o druhé žádosti policie o jeho vydání k trestnímu stíhání vyvolala ty nejrůznější reakce. Jednou z nejpikantnějších je ta od poslance ODS Jana Vidíma, který bývalého středočeského hejtmana podezírá, že to hraje na ztrátu právní způsobilosti.
07.09.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (76 článků) , David Rath (4622 článků)

Hraje to na ztrátu právní způsobilosti, podezírá Ratha ODSák Vidím

 
Hodinu a půl trvající řeč Davida Ratha předcházející hlasování o druhé žádosti policie o jeho vydání k trestnímu stíhání vyvolala nejrůznější reakce. Jednou z nejpikantnějších je ta od poslance ODS Jana Vidíma, který bývalého středočeského hejtmana podezírá, že to hraje na ztrátu právní způsobilosti.
07.09.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (76 článků) , David Rath (4622 článků)

Volby slibují ostrý souboj: Babiš se utká s Kalouskem

 
Řadu přímých soubojů politických těžkých vah slibují už brzy předčasné volby. Dějištěm jednoho z nejpikantnějších budou střední Čechy. Utká se tam ambiciózní podnikatel, miliardář Andrej Babiš v čele svého hnutí ANO s prvním místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem, kterého často zobrazuje jako jednoho z původců totálního rozkladu státu.
13.08.2013 03:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24855 článků) , Miroslav Kalousek (7637 článků)

Takhle jste je ještě neviděli: 5 nejpikantnějších fotek z ložnic celebrit odhalujících jejich nejintimnější soukromí

 
Některé celebrity si osobní záležitosti bedlivě střeží a jejich domovy jsou nedostupnými pevnostmi. Jiné se ovšem ochotně podělí i o záběry z míst, která nepatří na veřejnost.
02.10.2014 19:55 |

podobné články

Její bujná ňadra jste na filmovém plátně nepřehlédli: 6 hanbatých scén věčně nahé Kate Winslet

 
Hollywoodská hvězda Kate Winslet dnes slaví 39. narozeniny, což je důvodem k rekapitulaci nejpikantnějších okamžiků z její pestré filmové dráhy. Málokterá herečka toho před kamerou ukázala tolik jako ona.
05.10.2014 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (267 článků)

Rocková babička ostychem nikdy netrpěla: 8 nejpikantnějších fotek z repertoáru Tiny Turner, která je tady už 75 let

 
Na hudební scéně se Tina Turner pohybuje už půlstoletí, ale do důchodu se ještě nechystá. Majitelka jednoho z nejrozpoznatelnějších hlasů a dokonalých nohou, které se nebojí odhalovat ani v pokročilém věku, dnes slaví 75. narozeniny.
26.11.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (144 článků)