Článek

Česká televize: Zpravodajská ČT24 ovládla sobotní vysílání: v hlavním vysílacím čase dosáhla na historický rekord, bodovaly i Události

 
Zpravodajská Čtyřiadvacítka byla v den sčítání volebních výsledků nejsledovanější TV stanicí v Česku. Odpolední Volební studio si nenechal ujít každý třetí divák, který měl v danou chvíli zapnutý televizor.
12.10.2021 07:35 |

podobné články

Podobné články

Nejvíc v historii. Více než polovina diváků sledovala o Vánocích v hlavním vysílacím čase program České televize

 
Vysílání České televize v hlavním vysílacím čase se v průběhu uplynulých tří svátečních dnů stalo nejúspěšnějším od roku 1997, kdy se začala měřit televizní sledovanost.
31.12.2020 09:45 |

podobné články

Státní smutek v ČT: Mění se program v hlavním vysílacím čase

 
Tři dny trvající státní smutek, který vyhlásila vláda k uctění památky bývalého prezidenta Václava Havla, zásadně zasáhne do večerního vysílání veřejnoprávní televize. Už ode dneška až do pátku zařazuje ČT od 20 hodin na prvních dvou programech pořady, jimiž připomene osobnost bývalé hlavy státu. Zpravodajská ČT24 zprostředkuje přímý přenos slavnostního převozu ostatků na Pražský hrad i samotný smuteční obřad v katedrále svatého Víta.
20.12.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6109 článků)

„Aktivistický“ seriál Lynč dál klesá ke dnu. Výchovné dílo diváky neláká

 
Česká televize odvysílala teprve třetí díl kriminálního seriálu Lynč a diváky už přestal zajímat. Jeho popularita závratně klesá. Obě komerční televize ho v hlavním vysílacím čase rozdrtily rozdílem třídy a dokonce i pořady, které běží od půl desáté, byly lepší než výchovná kriminálka ČT, která běžela v exkluzivním vysílacím čase…
06.11.2018 12:05 |

podobné články

Havlovo úmrtí je hlavním tématem serverů, televize změnily program

 
Zpráva o úmrtí bývalého prezidenta Václava Havla byla ústředním tématem nedělního zpravodajství všech tuzemských hlavních médií i internetových serverů. Česká televize například zkrátila diskusní pořad Otázky Václava Moravce a spustila na programech ČT1 a ČT24 mimořádné vysílání. Televize Nova pak oznámila, že změní svůj program v hlavním večerním vysílacím čase a bude jej věnovat vzpomínkám na Václava Havla.
18.12.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6109 článků)

Česká televize zveřejnila pravidla předvolebního a volebního vysílání

 
Česká televize zahájí v úterý 28. srpna od 21 hodin na ČT24 cyklus předvolebních debat Otázky Václava Moravce Speciál, v nichž se poprvé v historii uskuteční v rámci voleb do krajských zastupitelstev diskuse s lídry volebních kandidátek ve všech 13 volebních krajích. Česká televize bude pro letošní předvolební a volební vysílání využívat průzkumů dvou renomovaných výzkumných agentur, nad jejichž výsledky bude mít poprvé v historii sama kontrolní dohled. Dnešním dnem zveřejnila Česká televize na svých webových stránkách Pravidla předvolebního a volebního vysílání, která v souladu se zásadami nestrannosti, vyváženosti a objektivity specifikují způsob, jak bude Česká televize letošní volby ve svém vysílání pokrývat.
26.08.2012 21:15 |

podobné články

Česká televize představí v předvolebních debatách osm lídrů z každého kraje

 
Česká televize dnes představila své předvolební vysílání. Vedle stávajících pořadů do něj zařadí sérii čtrnácti předvolebních debat, ve kterých se od pondělí do čtvrtka představí vždy osm lídrů z každého kraje. Debaty nabídne Česká televize divákům v hlavním vysílacím čase na kanálu ČT24 od osmi hodin večer.
17.09.2013 18:30 |

podobné články

Nová grafika ČT24 sjednocuje vysílání a zlepšuje čitelnost textu

 
Česká televize dnes představila nové grafické vybavení kanálu ČT24. Poprvé od svého vzniku v roce 2005 tak má zpravodajská stanice jednotnou podobu, která podtrhuje důraz na obsah a zároveň usnadňuje divákovi orientaci na obrazovce i v celkovém vysílacím schématu.
30.09.2013 14:20 |

podobné články

Tiskové prohlášení České televize k předvolebním debatám

 
Česká televize dnes představila své předvolební vysílání. Vedle stávajících pořadů do něj zařadí sérii čtrnácti předvolebních debat, ve kterých se od pondělí do čtvrtka představí vždy osm lídrů z každého kraje. Debaty nabídne Česká televize divákům v hlavním vysílacím čase na kanálu ČT24 od osmi hodin večer.
14.09.2013 18:25 |

podobné články

Tisková zpráva České televize k předvolebním debatám

 
Česká televize představila své předvolební vysílání. Vedle stávajících pořadů do něj zařadí sérii čtrnácti předvolebních debat, ve kterých se od pondělí do čtvrtka představí vždy osm lídrů z každého kraje. Debaty nabídne Česká televize divákům v hlavním vysílacím čase na kanálu ČT24 od osmi hodin večer.
14.09.2013 18:40 |

podobné články

Blaník na Hrad, kurva. Česká televize stvořila film s neuvěřitelnou frekvencí vulgarit. A vysílala ho v čase, kdy má chránit mládež. Zjistili jsme o tom více

 
Satirickou komedii slibující titul Prezident Blaník odvysílala Česká televize v neděli v hlavním vysílacím čase. Film, na jehož výrobě se veřejnoprávní televize také podílela, nebyl primárně určen žádným puritánům, jimž by vadila frekvence několika vulgarit za minutu, nebo těm, kdo by chtěli bazírovat na znění zákona o televizním vysílání, které se týká možného ohrožení mravního vývoje dětí a mládeže. Oproti povedené karikatuře politiky a jejího zákulisí z internetového seriálu zůstaly podle Petra Štěpánka ve filmu jen vulgarity a podivné postavy, jež jsou navíc pro diváka, který nezná internetový seriál, nepochopitelné.
09.04.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (872 článků) , Petr Štěpánek (872 článků)

Pevnost Boyard znovu nadchla Čechy: Konkurenci smetla rozdílem třídy

 
Sobotní vysílání druhého dílu soutěžního pořadu Pevnost Boyard vyneslo TV Prima milionovou sledovanost v hlavním vysílacím čase. TV Prima tak dosáhla nejvyšší sledovanosti večera.
11.09.2016 11:20 |

podobné články

Zpravodajství ČT připravilo pro diváky soutěž k 60. výročí

 
Netradiční sobotní dopoledne připravuje od nadcházející soboty zpravodajská ČT24. Vedle standardního kontinuálního zpravodajství nabídne divákům vědomostní soutěž, ve které budou tipovat prostřednictvím archivních reportáží zpravodajství data, přesněji letopočty významných událostí. Pořadem provede dvojice moderátorek – redaktorek ČT Zuzana Tvarůžková a Barbora Černošková. Soutěž s názvem Kdy to bylo? odvysílá ČT24 poprvé tuto sobotu v 10,30 hod na obrazovkách ČT24.
25.04.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černošková (11 článků) , Zuzana Tvarůžková (193 článků)

Nova a Nova Cinema bodovaly i v minulém týdnu

 
Kanály Nova a Nova Cinema dosáhly v uplynulém týdnu v hlavním vysílacím čase v cílové skupině D15-54 průměrného podílu na sledovanosti více než 50 %.
22.03.2010 20:05 |

podobné články

Krize v koalici přivedla k ČT24 rekordní počet diváků

 
Televize ČT24 dosáhla v uplynulém týdnu historického rekordu v podílu na publiku od zahájení svého vysílání. Sledovanost ČT24 se vyšplhala na hodnotu téměř 5,93 procenta a zpravodajský program televize veřejné služby se stal nejsledovanější digitální stanicí týdne
18.04.2011 18:35 |

podobné články

Většina reklamy z České televize přešla na Primu, Nova oslabuje i v hlavním vysílacím čase

 
Na ukončení reklamy na kanálech ČT1 a ČT24 veřejnoprávní České televize, který přišel loni v listopadu, vydělala hlavně televize Prima. Lídr trhu Nova naopak nedokázala přetáhnout víc inzerentů a její podíl na penězích investovaných do televizní reklamy v Česku oslabil.
03.05.2012 11:45 |

podobné články

Macronovo jednání přerušilo čůrání: Jeho pes zvedl nožičku a ulevil si do krbu

 
Ve Francii vzbudil velký zájem videozáznam schůze hlavy státu se spolupracovníky, na kterém je pes prezidenta Emmanuela Macrona, jak močí u krbu. Záběry zveřejnila v neděli večer v hlavním vysílacím čase i francouzská zpravodajská televize LCI.
23.10.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (540 článků)

Česká televize nabídne nové zpravodajské pásmo 90´ČT24

 
Česká televize nabídne od začátku února nový blok 90´ ČT24, který rozšíří tradiční zpravodajský pořad Hyde Park. Moderátoři se v něm spolu s hosty zaměří každý večer na hlavní témata dne i aktuální události a nabídnou divákům možnost zapojit se svými dotazy přímo do vysílání. Devadesátka se bude stejně jako Studio 6, Interview ČT24 a další pořady přenášet z nově zrekonstruovaného studia na Kavčích horách.
29.01.2016 11:55 |

podobné články

Česká televize odvysílá dokument, který mění svět

 
Česká televize uvede na Mezinárodní den seniorů 1. října televizní premiéru dokumentárního snímku Šmejdi režisérky Silvie Dymákové. Film, který odhaluje nátlakové praktiky pořadatelů předváděcích akcí, se stal nejsledovanějším dokumentem roku a vzápětí po své premiéře vyvolal silné reakce na straně veřejnosti, státu, a dokonce i Evropské unie. Česká televize, která jej nyní nabídne na prvním programu a v hlavním vysílacím čase, pro diváky připravuje také pokračování s názvem „Fenomén Šmejdi“.
27.09.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Silvie Dymáková (22 článků)

Bez Moravce. Volební vysílání na ČT povedou Kubal a Augustová

 
Sobotní speciální vysílání České televize k druhému kolu prezidentských voleb bude s Marcelou Augustovou moderovat Michal Kubal. Uvedla to dnes Česká televize na twitteru pořadu Newsroom ČT24. Vysílání k prvnímu kolu spolu s Augustovou uváděl Václav Moravec, který před prvním kolem vedl i debatu prezidentských kandidátů. V této roli ho pro čtvrteční televizní duel Miloše Zemana a Jiřího Drahoše vystřídala Světlana Witowská.
26.01.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (364 článků) , Václav Moravec (670 článků) , Miloš Zeman (26427 článků) , Marcela Augustová (53 článků) , Jiří Drahoš (1194 článků)