Článek

Česká televize: Vrací se UčíTelka, přímé přenosy bohoslužeb i rozšířený servis pro hendikepované

 
Noví prvňáčci i žáci vyšších ročníků 1. stupně základních škol se mohou opět učit s UčíTelkou. Česká televize v reakci na zavedení distanční výuky vrací do vysílání oblíbený vzdělávací pořad. V rozšířené podobě také opět obnovila tlumočení a překlad do znakového jazyka.
18.10.2020 21:45 |

podobné články

Podobné články

ČT: Přenosy bohoslužeb, Tříkrálového koncertu a premiérové dokumenty

 
Příběhem moravského misionáře, který se v 18. století stal apoštolem indiánů, televizní verzí úspěšného filmu Všechny moje děti, několika dokumenty a dalšími premiérovými pořady přispívá Tvůrčí producentská skupina náboženské tvorby Patricka Diviše z brněnského studia do letošní sváteční programové nabídky České televize v závěru roku a začátkem ledna 2015. Tradičně nechybí ani přímé přenosy bohoslužeb a lednového Tříkrálového koncertu.
22.12.2014 11:21 |

podobné články

Mihola (KDU-ČSL): Přímé přenosy nedělních bohoslužeb do obývacích pokojů

 
Komentář na facebookovém profilu k přímým přenosům bohoslužeb
20.03.2020 04:41 |

podobné články

Jen dva finálové přenosy SuperStar? Za vším jsou peníze! Patricie Pagáčová poprvé prozradila, proč to tak je

 
Jen dva finálové přenosy SuperStar? Minulou neděli vypadlo prvních pět finalistů a již za dva dny se rozhodne o tom, kdo se stane novou Česko-Slovenskou SuperStar. Zatímco v minulosti se vypadávalo po jednom a finálových kol tak bylo deset, letos se televize Nova rozhodla jen pro dva přímé přenosy.
29.05.2020 09:00 |

podobné články

Práva na sportovní přenosy zdražují, ČT na ně možná nebude mít peníze

 
Vzhledem k tomu, že neustále rostou finanční nároky majitelů vysílacích práv na významné zahraniční sportovní přenosy, jako jsou šampionáty, Ligy mistrů a podobně, může se stát, že si Česká televize nebude moci po roce 2012 dovolit tyto předražené přenosy nakupovat.
12.05.2010 18:10 |

podobné články

Radim Uzel: Americká hysterie

 
Už před dvaceti lety jsme s jedním kolegou během několikatýdenního pobytu v USA každou neděli dopoledne sledovali v televizi přímé přenosy různých kázání a bohoslužeb. Už si nevzpomínám jaké to byly církve. Jsou jich v Americe desítky, ne-li stovky a všechny ty obřady se vzájemně podobaly jako vejce vejci. Mohu vás ubezpečit, že je to pro zahraničního diváka taková zábava, že návštěva prvotřídního cirkusu je proti jenom tomu slabým odvarem.
18.01.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (110 článků)

Přenosy utkání v hokeji nabídne čtvrtina restaurací v Praze

 
Sledovat televizní přenosy zápasů z mistrovství světa v ledním hokeji bude v Praze možné bezmála v každé čtvrté restauraci nebo baru. Vyplývá to z dat společnosti 2Gis, která poskytuje v mobilu nebo na internetu přehled firem a podniků včetně provozoven v gastronomii. Celkem mohou hokejoví fanoušci v hlavním městě přenosy sledovat v 661 restauracích a barech.
22.04.2015 13:50 |

podobné články

PŘÍMÉ PŘENOSY: finále futsalové ligy

 
Již tento víkend nás čeká vyvrcholení naší nejvyšší domácí futsalové soutěže. A vy u toho můžete být, protože na tn.cz poběží přímé přenosy ze všech utkání.
06.03.2010 12:05 |

podobné články

PŘÍMÉ PŘENOSY Ligy mistrů: Sledovali jste vítězství Realu a kanonádu Arsenalu

 
Od 20:45 hodin jste na tn.cz mohli sledovat dva přímé přenosy z Ligy mistrů: zápasy Real Madrid - Ajax Amsterdam a Arsenal - Braga.
16.09.2010 03:45 |

podobné články

PŘÍMÉ PŘENOSY LIGY MISTRŮ! Arsenal zdolal Udine, Lyon ruskou Kazaň

 
Na našem webu jste sledovali přímé přenosy z Ligy mistrů. Zdarma jsme vám nabídli utkání Arsenalu s Udine a Lyonu s Kazaní.
16.08.2011 17:30 |

podobné články

PŘÍMÉ PŘENOSY LIGY MISTRŮ: Dinamo Záhřeb přehrálo Malmö a Odense španělský Villareal

 
Na tn.cz jste sledovali přímé přenosy z Ligy mistrů. Zdarma jsme vám nabídli zápasy ze 4. předkola Dinamo Záhřeb – Malmö a Odense – Villareal.
17.08.2011 17:25 |

podobné články

PŘÍMÉ PŘENOSY LIGY MISTRŮ: Arsenal vyhrál v Udine a postupuje

 
Na tn.cz jste sledovali dva přímé přenosy z odvet 4. předkola Ligy mistrů. Zdarma jsme vám přinesly zápas Udine - Arsenal a Benfica Lisabon – Twente Enschede.
24.08.2011 08:35 |

podobné články

PŘÍMÉ PŘENOSY LIGY MISTRŮ: Chelsea deklasovala Genk, Leverkusen zdolal Valencii

 
Na tn.cz jste sledovali dva přímé přenosy z fotbalové Ligy mistrů.
19.10.2011 18:45 |

podobné články

Přímé přenosy z Australian Open zdarma s bet-at-home.com zdarma!

 
Sledujte přímé přenosy z prvního Grand Slamu sezóny bet-at-home.com zdarma!
18.01.2012 22:05 |

podobné články

Český rozhlas začíná vysílat přes internet přímé sportovní přenosy

 
V úterý 29. července 2014 začíná Český rozhlas vysílat přímé přenosy ze sportu přes internet, a to zápasem Sparta Praha – Malmö FF (Švédsko) od 19.30 hodin. Toto utkání v rámci 3. předkola Ligy mistrů budou komentovat Michal Jurman a Jan Suchan.
28.07.2014 22:50 |

podobné články

Přímé přenosy SuperStar začnou příští neděli, ale pořádně zkrouhnuté: Vítěze se dozvíme už za dva finálové večery

 
Žádné vyřazování po jednom. Přímé přenosy SuperStar sice začnou už v neděli 24. května, ale proběhnou pouze dva. Takže už 31. května budeme znát vítěze, který se dočká výhry v hodnotě 2 miliónů korun. TV Nova počet přenosů pořádně zkrouhla z organizačních důvodů po ukončení nouzového stavu, kdy jsou ale stále nastavená určitá omezení.
18.05.2020 12:05 |

podobné články

Hlavenka (Zelení): Navigace pro hendikepované brzy i na jižní Moravě

 
Zelení a Piráti chtějí do Jihomoravského kraje rozšířit projekt navigace pro hendikepované, který se právě připravuje na Vysočině. Navigace významně usnadní pohyb po městech lidem na vozíčku, se zrakovým či jiným postižením, nebo třeba i rodičům s kočárkem. Na realizaci projektu se bude podílet krajský odbor informatiky.
26.11.2018 10:05 |

podobné články

Jihomoravský kraj chce uspíšit navigaci pro hendikepované. Zejména díky Pirátům

 
Zelení a Piráti chtějí do Jihomoravského kraje rozšířit projekt navigace pro hendikepované, který se právě připravuje na Vysočině. Navigace významně usnadní pohyb po městech lidem na vozíčku, se zrakovým či jiným postižením, nebo třeba i rodičům s kočárkem. Na realizaci projektu se bude podílet krajský odbor informatiky. ParlamentníListy.cz o tom informovali zástupci výše zmíněných subjektů v tiskové zprávě.
26.11.2018 10:45 |

podobné články

Malým školákům pomůže s výukou z domova opět televize. UčíTelka se vrací na ČT

 
Česká televize (ČT) v reakci na zavedení distanční výuky vrací od čtvrtku do svého vysílání vzdělávací pořad pro žáky prvního stupně základních škol UčíTelka. Pořad, který žákům pomáhal s učivem po přerušení výuky, si od zahájení jeho vysílání v polovině března do 19. června pustilo na 600 000 dětí. ČT uvedla 66 epizod, celkem bylo odvysíláno téměř 340 televizních vyučovacích hodin. ČTK o tom informovala mluvčí televize Karolína Blinková.
14.10.2020 11:10 |

podobné články

ČEZ spustil službu Servis vytápění. Rozšiřuje tak doplňkové služby

 
ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ je služba, která se kompletně postará o plynový kotel zákazníka. A to jak v podobě jednorázového každoročního servisu plynového kotle a kontroly spalinové cesty, tak i asistenčních služeb pro domácnost s nonstop linkou pro hlášení poruch. ČEZ v případě havárie navíc zajistí kvalifikovaného opraváře. Zákazníci se tak nemusejí o servis kotle vůbec starat.
30.05.2018 13:10 |

podobné články