Článek

Česká televize ohlásila na neděli debatu. Babiš ohlásil, že nepřijde

 
Oba postupující kandidáty prezidentské volby čeká v tomto a příštím týdnu několik veřejných debat v médiích. Česká televize oznámila, že nabídne Prezidentský duel před druhým kolem voleb již tuto neděli 22. ledna. Pozvala do něj kandidáty Petra Pavla a Andreje Babiše. Babiš ovšem sdělil, že se debaty v České televizi nezúčastní. Diskutovat bude v debatách Deníku, Blesku, Primy a Novy.
17.01.2023 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Petr Pavel (1742 článků)
Podobné články

Zuřivou debatu u Jílkové ovládli "šmejdi". Zmanipulovali prý i ministra

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Mediální analytik Jiří Bystřický pro ParlamentníListy.cz okomentoval čtvrteční debatu v pořadu Máte slovo. Ve studiu České televize se živě mluvilo o nekalých praktikách na předváděcích akcích pro důchodce, ovšem debatu prý ovládli právě tito "šmejdi". Debatu drželi pevně v rukou a jejich manipulacím nedokázal čelit nikdo z oponentů.
17.05.2013 12:35 |

podobné články

„Poškozují Václav Klaus a Miloš Zeman zájmy Česka?“ zeptal se Moravec. A rozjel debatu

 
Do Žižkovské věže k Václavu Moravcovi v neděli v poledne dorazili předsedové poslaneckých klubů Jakub Michálek z Pirátů, Zbyněk Stanjura z ODS a šéf komunistů Vojtěch Filip. Moderátor otevřel debatu novým průzkumem, který komunistům předpovídá totální katastrofu. Radovat by se neměla ani TOP 09, která by se nedostala do Sněmovny. Poté rozjel debatu, ve které došlo i na otázku počínání Václava Klause a Miloše Zemana.
30.09.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10877 článků) , Vojtěch Filip (1560 článků) , Miloš Zeman (27766 článků) , Zbyněk Stanjura (451 článků) , Zbyněk Michálek (32 článků) , Václav Moravec (726 článků) , Václav Vojtěch (159 článků) , Vojtěch Moravec (21 článků)

Kdy se uskuteční debaty kandidátů? ČT tu svou přesunula na neděli, Babiš ale přesto nepřijde

 
Oba postupující kandidáty prezidentské volby čeká v tomto a příštím týdnu několik veřejných debat v médiích. Česká televize (ČT) odvysílá svůj Prezidentský duel proti původnímu plánu již v neděli 22. ledna. ČT dnes uvedla, že na tento termín ho přesunula kvůli kolizi s debatou na konkurenční TV Nova, která se uskuteční ve čtvrtek 26. ledna. Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) ale dnes ČTK sdělil, že se debaty v ČT nezúčastní. TV Nova má podle mluvčí Barbory Dlabáčkové potvrzenou účast obou kandidátů.
17.01.2023 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Petr Pavel (1742 článků)

První Debatu vítězů přinese Česká televize už v sobotu

 
Půl hodiny před uzavřením volebních místností odstartuje v České televizi speciální vysílání, které bude přinášet aktuální informace o výsledcích předčasných voleb. Jako první zprostředkuje Česká televize voličům už v sobotu večer také debatu lídrů nově zvolených stran. Hostem nedělních Otázek Václava Moravce pak bude prezident České republiky Miloš Zeman.
24.10.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27766 článků)

Expert z Hospodářských novin: Očima Američanů Trump Clintonovou porazil

 
Zahraniční komentátor Hospodářských novin Teodor Marjanovič v úterním Interview ČT24 okomentoval první televizní prezidentskou debatu v USA mezi republikánem Donaldem Trumpem a demokratkou Hillary Clintonovou. Kdybychom se na debatu podívali očima Američanů, zjistili bychom prý, že první debatu vyhrál Trump. Protože...
27.09.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5936 článků)

Vondráček uvítá debatu o cestě do Ruska, některé výtky ho urážejí

 
Předseda Sněmovny Radek Vondráček v pondělí uvedl, že bude rád za sněmovní debatu o své cestě do Ruska. Některé výtky, zejména ze strany Pirátů, kteří chtějí debatu o Vondráčkově cestě do Ruska zařadit na nejbližší schůzi dolní komory, ho urážejí, řekl. Vondráček byl v Rusku v čele delegace zdravotnického výboru a jednal i s politiky, kteří figurují na sankčním seznamu Evropské unie a Spojených států.
22.10.2018 13:40 |

podobné články

Debatu ke zrušení nouzového stavu Sněmovna „zařízla“. Vojtěch varoval před krizí na Vánoce

 
Za 1 hodinu a 19 minut měli padla. Páteční sněmovní jednání bylo rychlé. Vyplynulo z něj, že sněmovní výbory už budou řídit noví předsedové. Sněmovna je dnes ve funkcích potvrdila. Debatu k nově zvoleným předsedům výborů poslanci nevedli. SPD pak neprosadilo debatu ke zrušení nouzového stavu. Jeho vyhlášení před poslanci hájil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
26.11.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1784 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

Ledecká si na Hrad pro vyznamenání nepřijde

 
Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká si v neděli na Hrad pro státní vyznamenání nepřijde. Bude na soustředění v Rakousku, kde se bude připravovat na blížící se sezonu Světového poháru v alpském lyžování i snowboardingu. Zprávu přinesla ČTK.
25.10.2018 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Ester Ledecká (246 článků)

Babiš na debatu ČT spěchal z Bruselu, po „řeži“ letěl zpět. S lídry řeší i koronavirus v EU

 
Do noci se protáhlo v Bruselu jednání evropských lídrů o situaci v Bělorusku a sankcích proti představitelům režimu prezidenta Lukašenka. Český premiér Andrej Babiš (ANO) se tak v jednom sálu sešel i s německou kancléřkou Angelou Merkelovou a nechal se slyšet, že právě přímo Lukašenko by dle něj měl čelit sankcím. Babiš si však z jednání na otočku odskočil do Prahy - na předvolební debatu ČT.
02.10.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Angela Merkelová (2835 článků)

Maciuchová ohlásila odchod ze seriálu Ulice, diváci se bouří

 
Herečka Hana Maciuchová (63) triumfuje. Stala se nejoblíbenější ženou televize Nova a diváci ji doslova milují. Má to ale háček. Maciuchová ohlásila odchod ze seriálu Ulice a z obrazovky tak na nějakou dobu zmizí.
21.02.2010 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (393 článků)

Televizní bitvu Zemana a Drahoše na Primě sledovalo více než dva miliony diváků

 
Duel prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana sledovalo dnes večer v televizi Prima 2,2 milionu diváků. Na konci přímého přenosu z karlínského divadla to řekl moderátor debaty Karel Voříšek. Pondělní debatu TV Barrandov, v níž vystoupil Zeman sám, vidělo v průměru 659.000 lidí. Televizi Novu, kde vystoupil Zeman v neděli také sám, si pustilo 1,5 milionu diváků. Vyplývá to ze zprávy na webu Mediaguru podle dat společnosti Nielsen Admosphere, která sledovanost zaznamenává. Česká televize vysílá debatu obou kandidátů ve čtvrtek z pražského Rudolfina.
23.01.2018 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Voříšek (437 článků) , Miloš Zeman (27766 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků)

Televizní bitvu Zemana a Drahoše na Primě sledovaly více než dva miliony diváků

 
Duel prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana sledovalo dnes večer v televizi Prima 2,2 milionu diváků. Na konci přímého přenosu z karlínského divadla to řekl moderátor debaty Karel Voříšek. Pondělní debatu TV Barrandov, v níž vystoupil Zeman sám, vidělo v průměru 659.000 lidí. Televizi Novu, kde vystoupil Zeman v neděli také sám, si pustilo 1,5 milionu diváků. Vyplývá to ze zprávy na webu Mediaguru podle dat společnosti Nielsen Admosphere, která sledovanost zaznamenává. Česká televize vysílá debatu obou kandidátů ve čtvrtek z pražského Rudolfina.
23.01.2018 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Voříšek (437 článků) , Miloš Zeman (27766 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků)

MMR: O žádné peníze ČR nepřijde. Špidla nemá pravdu

 
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR by rádo dementovalo tvrzení Vladimíra Špidly. Bývalý eurokomisař totiž straší tím, že ČR přijde o peníze z evropských fondů. Česká republika o žádné prostředky z důvodu nesplnění tzv. pravidla n+3 v tomto roce nepřijde.
23.11.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (337 článků)

Server upozorňuje voliče: Na velkou změnu se netěšte

 
Někteří voliči očekávají od Karla Schwarzenberga (TOP 09) nebo Miloše Zemana (SPOZ) výraznou změnu politického systému. Budou zklamáni, píše server Česká pozice. V každém případě prý zvolíme pragmatika. Ať volba dopadne jakkoli, konec světa nepřijde. Nepřijde ani žádná impozantní renesance společnosti, ani propad do bezedného bahna. Aby se něco takového stalo, museli bychom jednak žít v prezidentském systému, jednak ani jeden z kandidátů neschovává osudové čertovo kopýtko nebo svatozář, píše server.
25.01.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4069 článků) , Miloš Zeman (27766 článků)

Asterovou uvařil premiérový přímý přenos, Rottrová ohlásila konec

 
Herečka Jitka Asterová si poprvé po dlouhých letech okusila chuť přímého přenosu, během kterého jí sekundoval ostřílený Jan Rosák. A zatímco v rámci ankety Česká hvězda odstartovala novou profesní etapu, zpěvačka Marie Rottrová ji uzavřela. Ohlásila, že z koncertních pódií definitivně odchází.
04.09.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (328 článků) , Jitka Asterová (321 článků) , Jan Rosák (186 článků)

Česká televize vychází vstříc zájmu diváků. Prezidentskou Superdebatu uvede v neděli

 
Česká televize nabídne divákům první velkou prezidentskou debatu v neděli 8. ledna. Pozváni do ní budou všichni oficiální kandidáti.
20.12.2022 11:00 |

podobné články

Česká televize zveřejnila pravidla předvolebního a volebního vysílání

 
Česká televize zahájí v úterý 28. srpna od 21 hodin na ČT24 cyklus předvolebních debat Otázky Václava Moravce Speciál, v nichž se poprvé v historii uskuteční v rámci voleb do krajských zastupitelstev diskuse s lídry volebních kandidátek ve všech 13 volebních krajích. Česká televize bude pro letošní předvolební a volební vysílání využívat průzkumů dvou renomovaných výzkumných agentur, nad jejichž výsledky bude mít poprvé v historii sama kontrolní dohled. Dnešním dnem zveřejnila Česká televize na svých webových stránkách Pravidla předvolebního a volebního vysílání, která v souladu se zásadami nestrannosti, vyváženosti a objektivity specifikují způsob, jak bude Česká televize letošní volby ve svém vysílání pokrývat.
26.08.2012 21:15 |

podobné články

Šokovaný Babiš: O spoutání syna jsem nevěděl. Do Česka už nepřijde, má fobii

 
Novináři mi zničili a vyštvali syna, hyeny slídí i na Ukrajině a na Slonkovou s Kubíkem míří trestní oznámení. Nejen to řekl premiér Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru pro Blesk, kde přidal další střípky do kauzy kolem svého syna Andreje Babiše ml. Babiš komentoval například soudní usnesení, které do detailu popisuje zdravotní stav Babiše ml. po incidentu na D1 z roku 2015. Že ho záchranka musela spoutat na lůžku a využít i policejní pouta, se prý premiér dozvěděl až nyní. Zmínil také, že se ve Švýcarsku setkal s ukrajinskou přítelkyní svého syna a že jeho potomek se do Česka už nikdy nevrátí. V pátek čeká Babiše boj o důvěru vládě ve Sněmovně.
22.11.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Babiš kvůli svým kauzám o voliče nepřijde, poškozují ale pověst Česka, bouří se opozice

 
Kauzy premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše podle opozice poškozují pověst České republiky v zahraničí, jeho pozici u voličů ale zřejmě neovlivní. Babiš dnes potvrdil, že Evropský soud pro lidská práva odmítl jeho žalobu na Slovensko ve sporu o evidenci ve svazcích komunistické Státní bezpečnosti (StB). Předseda ODS Petr Fiala ČTK řekl, že premiérovy kauzy poškozují obraz Česka v zahraničí a zatěžují celou politiku. „Problém Babiš si nicméně musíme vyřešit doma. Porazit ho ve volbách,“ uvedl. Dodal, že nejbližší příležitostí jsou květnové eurovolby.
11.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Petr Fiala (4926 článků)