Článek

Česká televize odvysílá olympiádu v podmínkách nevýhradního vysílatele

 
Od pátku 23. července do neděle 8. srpna, na programu ČT sport, a s důrazem na disciplíny s medailovými ambicemi českých reprezentantů a starty českých sportovců. Česká televize odvysílá v pořadí druhé olympijské hry v roli nevýhradního vysílatele.
20.07.2021 19:40 |

podobné články

Podobné články

Nejslavnější houslistka světa Vanessa Mae umí skutečně šokovat: Drobná umělkyně se kvalifikovala na olympiádu v Soči, neuvěříte, v jakém sportu!

 
Olympiáda je téměř na spadnutí a už bychom rozhodně nečekali nic, co by nám překvapením otevřelo ústa. Už víme, že "radikálové z Kavkazu vyhrožují teroristickými útoky":http://www.extra.cz/olympiada-v-soci-je-pod-hrozbou-teroristickeho-utoku-islamiste-vyhrozuji-na-videu-a-ukazuji-nachystane-vybusniny, že si Soči utrhlo ostudu se svými dvojzáchody v jedné kabince, že do Soči nesmí gayové a nikdo nebere ohled na to, že porušuje lidská práva, že existuje "naprosto boží reklama na tuhle zimní olympiádu":http://www.extra.cz/podivejte-se-na-reklamu-na-zimni-olympiadu-v-soci-ktera-vas-necekane-dojme, že diváci zase uvidí "opravdové Kokosy na sněhu":http://www.extra.cz/a-nekteri-lidi-neveri-ze-jamajskej-bob-zvitezi-skutecne-kokosy-na-snehu-se-vraceji-na-zimni-olympiadu-v-soci a že trenér Hadamczik zase dokázal nepříjemně překvapit svou nominací hokejové reprezentace.
27.01.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanessa Mae (13 článků) , Vanessa Mae (13 článků)

Od rána do noci. Česká televize odvysílá všechny zápasy Eura 2016

 
Česká televize nabídne svým divákům všechny zápasy nadcházejícího fotbalového mistrovství Evropy. Padesát z jedenapadesáti duelů navíc odvysílá živě. Kompletní program uvidí diváci rovněž na webu České televize nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Z fotbalového Eura tak Česká televize odvysílá více než 255 hodin, z toho premiérově 167 hodin.
03.06.2016 18:25 |

podobné články

Tito lidé si zadarmo udělali výlet na olympiádu. Například náměstkyně- kamarádka paní Valachové

 
Na olympiádu zadarmo? Jednoduché, pojďte do státní správy. Česká unie sportu si vyžádala seznam politiků a úředníků, kteří se na náklady olympijského výboru letěli podívat na olympiádu. Se zprávou přišla Mladá fronta Dnes.
21.06.2018 19:25 |

podobné články

Zaremba (DSSS): Olympiáda skončila. Já nastupuji do senátního boje!

 
Minulý týden skončila olympiáda, festival výher, proher a velkých výkonů. Celý svět sledoval výkony sportovců a poznával, že k úspěchu vede jen stoprocentní nasazení, tvrdá příprava a také kousek nezbytného štěstí. Sportoviště osiřela, ale sportovci se začínají připravovat na olympiádu další, aby tam odčinili neúspěch anebo potvrdili svoje medailové umístění. I já sledoval olympiádu a držel palce „těm svým“. A vím, že teď, když olympiáda skončila, tak i já se musím připravovat na svojí olympiádu, tu senátní.
27.08.2016 12:35 |

podobné články

Senátor v šoku z ČT: Výročí vzniku protektorátu a ve veřejnoprávní televizi ani zmínka

 
Debata o úrovni České televize se prý zdaleka netýká jen vztahu veřejnoprávního vysílatele k orgánům státu, konkrétně k jeho prezidentovi. Senátora Jana Velebu, který v poslední době rozdmýchává zásadní debatu o poslání ČT, šokovalo například i to, že tato televize, argumentující svou veřejnoprávností, ignoruje zásadní milníky české historie.
16.03.2015 22:05 |

podobné články

Český rozhlas k rozhodnutí řecké vlády zastavit vysílání veřejnoprávního vysílatele ERT

 
Český rozhlas je znepokojen rozhodnutím řecké vlády zastavit vysílání veřejnoprávního rozhlasu a televize Řecka ERT.
13.06.2013 15:00 |

podobné články

Vulgarity už by se prý v televizi nemusely vypípávat. TV Prima chce změnit zákon

 
Zákon by měl povolit vysílání sprostých slov ve zpravodajství bez nutnosti je „vypípávat“. Snaží se o to televize Prima, která navrhuje změkčení pravidel pro vysílání případných vulgarismů. Ministerstvo kultury by podle Primy mělo v tomto smyslu změnit příslušný zákon. „Zpravodajství a publicistika jsou žánry, ve kterých se objevují politická prohlášení, jež jsou sama o sobě chráněná svobodou projevu zakotvenou v Listině základních práv a svobod a jež by měli posuzovat voliči, nikoli vysílatelé,“ cituje server iDnes.cz mluvčí Primy Marii Fianovou.
30.11.2014 09:06 |

podobné články

Kavčí hory podminovat, ČT zrušit. Pak však Petr Štěpánek přednesl vážně míněný návrh, co dále dělat s ČT

 
ROZHOVOR Petr Štěpánek, bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, novinář, volnočasový rocker a řadový člen ODS, patří k vytrvalým kritikům České televize. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil o skupinách, které veřejnoprávního vysílatele ovládají, a možnostech, jak jim čelit.
18.07.2015 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Štěpánek (854 článků)

Útok na ČT kvůli Sýrii: Lžete a nachytali jste se! Je kolem toho dusno

 
Manipulace s diváky České televize, které jsme byli svědky po sobotním útoku na Sýrii, má další dohru. Někteří si veřejnoprávního vysílatele, který se „nachytal“ a k událostem v Sýrii přiřadil záběry natočené v roce 2015 na Ukrajině, náležitě vychutnali, jiní ale ČT bránili a hodil se jim jakýkoliv argument.
18.04.2018 12:40 |

podobné články

Chcete do mediální rady člověka, který chce jít na Kavčí hory s dynamitem? Ředitel Dvořák vyjádřil své znepokojení z nominace Petra Štěpánka

 
Kandidát hnutí ANO do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání chce zničit Českou televizi, staví se generální ředitel České televize Petr Dvořák proti nominaci dlouholetého mediálního experta ODS a bývalého člena strany Petra Štěpánka. Ten se netají svými kritickými názory na veřejnoprávního vysílatele.
20.09.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Dvořák (774 článků) , Petr Dvořák (769 článků)

Jakub Železný slibuje vyhodit ze studia každého, kdo se dotkne Horákové. Ale připomněli mu Kodex ČT

 
Redaktor České televize Jakub Železný učinil veřejný závazek, že vyhodí ze studia každého, kdo se v jeho pořadu byť jen slovem dotkne památky Milady Horákové. Na Twitteru za to sklidil potlesk, ale někteří se pozastavují nad tím, jak to jde dohromady se zásadou nestrannosti veřejnoprávního vysílatele.
28.06.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (468 článků) , Jakub Železný (123 článků)

Zmizely 3 miliardy. Radní ČT Kratochvíl těžko hledal slušné slovo. Ale sdělil vše

 
ROZHOVOR V Radě České televize stoupá vůle řešit neuspokojivou finanční situaci veřejnoprávního vysílatele. Jedním z těch, kteří se na minulém jednání Rady do tématu pustili nejostřeji, byl zkušený radní Jiří Kratochvíl. Rozruch vyvolal s návrhem na odvolení Dozorčí komise, která měla pro Radu zpracovávat analýzy hospodaření, ale dělala to prý takovým způsobem, že radní hovořil o tom, že si Komise ze svého zřizovatele, jemuž se má zodpovídat, regulérně „dělá šoufky“
07.09.2020 04:45 |

podobné články

Fridrichová může slavit. „Deb*l“ Babiš je v pořádku, řekl Etický panel ČT

 
Podle šetření Etického panelu ČT neporušili autoři reportáže s ministryní práce Janou Maláčovou (ČSSD) v pořadu 168 hodin ani Kodex České televize, ani zásady profesionální etiky pracovníků vysílatele veřejné služby. V reportáži se objevilo vyjádření, ve kterém Maláčová mimo oficiální rozhovor označila premiéra Andreje Babiše za „debila“.
11.11.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22535 článků)

Fridrichová nepochybila „de*ilem“ Babišem, potvrdila ČT. A zmínila veřejný zájem

 
Autoři reportáže v pořadu 168 hodin, v níž ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) označila premiéra Andreje Babiše (ANO) za debila, neporušili Kodex České televize ani zásady profesionální etiky pracovníků vysílatele veřejné služby. Vyplývá to z šetření členů Etického panelu zveřejněného na webu ČT. Radu ČT o výsledku informoval generální ředitel Petr Dvořák.
11.11.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22535 článků) , Petr Dvořák (774 článků) , Petr Dvořák (769 článků) , Jan Dvořák (116 článků) , Honza Dvořák (116 článků)

Záznam Maláčové označující Babiše za debila není proti Kodexu ČT

 
Autoři reportáže v pořadu 168 hodin, v níž ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) označila premiéra Andreje Babiše (ANO) za debila, neporušili Kodex České televize ani zásady profesionální etiky pracovníků vysílatele veřejné služby. Vyplývá to z šetření členů Etického panelu zveřejněného na webu ČT. Radu ČT o výsledku informoval generální ředitel Petr Dvořák.
11.11.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22535 článků) , Petr Dvořák (774 článků) , Petr Dvořák (769 článků) , Jan Dvořák (116 článků) , Honza Dvořák (116 článků)

Poslanec SPD Španěl o tom, co je špatně v ČT. Na jednu stránku by se to nevešlo...

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Poslanec Lubomír Španěl zastupuje SPD ve volebním výboru Sněmovny, který mimo jiné také vybírá v prvním kole kandidáty do Rady České televize. A protože kolem tohoto kontrolního orgánu veřejnoprávního vysílatele je v posledních dnech velmi horko, je namístě ptát se poslanců, kteří se na televizní politiku zaměřují. Podle poslance Španěla je velmi smutný pohled zejména na veřejnoprávní zpravodajství, preferující pouze jeden pohled, a to až na úrovni vnucování.
13.12.2020 00:05 |

podobné články

Sáblíková: Korejci se na olympiádu určitě perfektně připraví

 
Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková připravující se přes léto na kole a kolečkových bruslích přijala volbu pořadatele zimních olympijských her v roce 2018, které se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu, s nadějí, že se na olympiádu podívá.
06.07.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (452 článků)

Poslanci upřednostnili olympiádu před Ukrajinou, zlobí se Němcová. Žádá mimořádnou schůzi

 
Někteří poslanci na závěr únorové schůze Poslanecké sněmovny podle Miroslavy Němcové (ODS) raději odletěli do Soči na olympiádu, než aby pokračovali v jednání a probrali současnou situaci na Ukrajině. I proto má nyní česká vláda slabý mandát k pomoci v řešení naléhavé situace, uvedla. Žádá vládu, aby iniciovala mimořádnou schůzi Sněmovny.
20.02.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1642 článků)

Novela o zákazu reklamy na ČT prošla druhým čtením

 
Poslaneckou sněmovnou prošla druhým čtením novela zákona, která České televizi zakáže vysílání reklamy na kanálech ČT 1 a ČT 24. Peníze do fondů budou posílat soukromí vysílatelé.
22.06.2011 09:25 |

podobné články