Článek

Česká televize: Mistrovství světa v hokeji přilákalo k obrazovkám ČT sport 6,82 milionu diváků

 
Finálový zápas se stal jak nejsledovanějším přenosem na programu ČT sport v historii, tak i nejvyhledávanějším pořadem na všech televizních stanicích od prosince 2022. Česká televize nabídla všech čtyřiašedesát utkání hokejového turnaje.
29.05.2024 20:25 |

podobné články

Podobné články

Česká televize odvysílá v přímém přenosu všech 64 utkání z mistrovství světa

 
Všech 64 utkání právě startujícího mistrovství světa v ledním hokeji odvysílá Česká televize živě. Prestižnější zápasy mohou diváci sledovat na kanálu ČT sport a souběžné duely prostřednictvím ČT sport Plus, tedy na webu, v mobilních aplikacích a v rámci HbbTV. Web ctsport.cz přinese z MS v hokeji nejbohatší videoobsah v Česku. Kromě toho se fanoušci mohou těšit na sérii aktuálních podcastů s analýzami a názory expertů.
10.05.2024 13:25 |

podobné články

ČT: Londýnské MS v atletice přilákalo k obrazovkám téměř 3 miliony diváků

 
Večerní finálové přenosy z londýnského Mistrovství světa v atletice sledovalo průměrně 377 tisíc diváků, což je nejvíce od MS v Helsinkách v roce 2005. Celkový zásah MS pak činil 2,95 milionu dospělých diváků.
14.08.2017 15:40 |

podobné články

CzechTourism: Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 jako příležitost pro český cestovní ruch

 
S blížícím se začátkem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024, které proběhne od 10. do 26. května, roste počet rezervací v hromadných ubytovacích zařízeních v Česku. Aktuálně si lidé na první víkend šampionátu zamluvili v Praze už bezmála 86 % a v Ostravě 75 % tamních ubytovacích kapacit. Nárůst zájmu potvrzují i další regiony, zejména ty, které jsou nedaleko uvedených měst. Data Institutu turismu České centrály cestovního ruchu – CzechTourism tak potvrzují, že MS v ledním hokeji, na které se chystají fanoušci ze všech koutů světa, představuje významnou příležitost pro český cestovní ruch.
03.05.2024 16:10 |

podobné články

ČT: Hokejové MS - Nejvíce zaujal zápas s Norskem, u žen bodovali Finové

 
Mistrovství světa v ledním hokeji si na obrazovkách ČT sport pustilo celkově téměř 5,8 milionu diváků starších patnácti let, a také přes půl milionu dětí. Nejsledovanějším přenosem byl zápas českých hokejistů s Norskem, který sledovala více než polovina diváků u televizních obrazovek, v součtu téměř 1,5 milionu lidí. Na mistrovství se dívali fanoušci také prostřednictvím internetu, za dobu trvání šampionátu si živě přehráli přes 14 milionů videí.
28.05.2014 10:41 |

podobné články

ČT: Sobotní hokejový zápas Česka se Švýcarskem byl nejsledovanějším přenosem ze ZOH

 
Již druhý víkend po sobě je Česká televize leaderem televizního trhu, program ČT sport pak nejsledovanějším kanálem z hlediska celodenního podílu na publiku. Významně k tomu přispěl zejména sobotní zápas našich hokejistů se Švýcarskem, s více než 1,6 miliony diváků vůbec nejsledovanější víkendový pořad České televize. Rekordní zájem je také o online přenosy. Kapacitu pro jejich sledování zvýšila Česká televize na 280 tisíc diváků ve stejnou dobu, což je dvojnásobek možností poskytnutých divákům při LOH v Londýně nebo mistrovství světa v hokeji.
17.02.2014 20:40 |

podobné články

Česká televize: V televizi, na webu nebo v HbbTV. Mistrovství světa v ledním hokeji startuje již dnes

 
Historicky první mistrovství světa v ledním hokeji nabídla divákům Československá televize v roce 1959. V pořadí jedenapadesátý šampionát odstartuje na obrazovkách, v mobilní aplikaci, na webu či v HbbTV již tento pátek. Česká televize z něj tradičně odvysílá všech 64 zápasů. Utkání doplní také oblíbené studio MS s doprovodným programem.
21.05.2021 11:05 |

podobné články

Leoš Mareš vyhrál mistrovství světa v hokeji: Podoba dvojníka moderátora je neuvěřitelná

 
Leoš Mareš (46) na co sáhne, to promění ve zlato. Na vše kromě zpěvu. Ale i v hokeji se mu daří. Tedy přeneseně. Když se začal zajímat o hokejistu Bena Chiarota (30), který vážně vypadá, jako by měl s moderátorem společný genetický základ, Kanaďan záhy získal zlatou medaili na mistrovství světa v hokeji.
07.06.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3481 článků)

Mistrovství světa v hokeji začíná! Jak se dostat do Ruska, kolik to bude stát a další tipy

 
Mistrovství světa v ledním hokeji 2016 začíná! 80. ročník prestižního turnaje tentokrát hostí Rusko. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, jedna bude hrát v Moskvě a druhá v Petrohradě. Mistrovství světa potrvá od 6. do 22. května a do země se chystají i desítky českých fanoušků. Pokud patříte mezi ně, nebo ještě váháte, zda cestu podniknout, pak čtěte následující tipy.
05.05.2016 17:50 |

podobné články

Česká televize odvysílá nejvíce zápasů od roku 1956

 
Z letošního Mistrovství světa v ledním hokeji nabídne Česká televize divákům rekordních padesát dva televizních utkání. Přímo z Běloruska, kde bude mít Česká televize své studio, připraví vysílání tým ČT sport v čele s Robertem Zárubou, který se na přenosech z hokejového mistrovství podílí nepřetržitě již od roku 1992.
06.05.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (204 článků)

V televizi, na webu nebo v HbbTV. Mistrovství světa v ledním hokeji startuje v České televizi již tento pátek

 
Historicky první mistrovství světa v ledním hokeji nabídla divákům Československá televize v roce 1959. V pořadí jedenapadesátý šampionát odstartuje na obrazovkách, v mobilní aplikaci, na webu či v HbbTV již tento pátek. Česká televize z něj tradičně odvysílá všech 64 zápasů. Utkání doplní také oblíbené studio MS s doprovodným programem.
19.05.2021 10:15 |

podobné články

Letošní hokejový šampionát si v České televizi pustilo přes 7,3 milionu diváků

 
Hokej v České televizi si při letošním mistrovství světa pustilo 7,39 milionu diváků, žen bylo přitom jen o 71 tisíc méně, než mužů. Zápasy českého týmu zhlédlo průměrně 1,87 milionu lidí, loňské mistrovství tak šampionát překonal o více než půl milionu diváků. Program ČT sport se stal za dobu konání sedmkrát celodenní jedničkou trhu, uplynulý týden byl pro sportovní kanál druhým nejúspěšnějším v historii vysílání.
19.05.2015 11:11 |

podobné články

Český rozhlas: Radiožurnál a Radiožurnál Sport přinesou živé vysílání MS v ledním hokeji

 
Od pátku 10. května do neděle 26. května nabídne Český rozhlas živé vysílání z mistrovství světa v ledním hokeji v Praze a Ostravě. Radiožurnál a Radiožurnál Sport pokryjí všechny zápasy českého týmu i další důležitá utkání v přímém přenosu. Stanice nabídnou také bohatý doprovodný program plný reportáží z center dění a rozhovorů se zajímavými hosty.
10.05.2024 07:25 |

podobné články

Poslední třetinu s Němci vidělo téměř dva a půl milionu diváků

 
Předposlední zápas českých hokejových reprezentantů v základní skupině mistrovství světa proti Německu přilákal k televizním obrazovkám zatím největší počet sportovních fanoušků. Vítězství domácích 4:2 sledovalo v průměru 1,57 milionu diváků ČT sport. 
11.05.2015 13:30 |

podobné články

Už druhý den mistrovství prolomili fanoušci historický rekord ČT sport

 
V pátek i v sobotu dosáhla Česká televize 45procentního podílu na trhu. Mistrovství světa v ledním hokeji už od druhého dne láme rekordy ve sledovanosti ČT sport.
05.05.2015 17:15 |

podobné články

Se StarDance se může učit tančit každý. Česká televize spustila internetový kurz tance

 
První kolo soutěže StarDance přilákalo k obrazovkám v sobotu večer přes milion tři sta tisíc diváků. Česká televize pro ně k uvedení šesté řady populárního pořadu připravila novinku, internetový kurz společenského tance. Jeho průvodci jsou dobře známí taneční mistři Kamila a Jan Tománkovi, kteří ve StarDance opakovaně účinkovali a s výukou tanců mají bohaté zkušenosti. Prvních dvou lekcí, quickstepu a rumby, se mohou diváci zúčastnit už nyní.
05.11.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (87 článků) , Honza Tománek (87 článků)

ČT: Přenosy z biatlonového mistrovství si zapnulo přes 3,3 milionu diváků

 
Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu sledovalo na programu ČT sport průměrně 852 tisíc televizních diváků při podílu na publiku dosahujícím 40 %. Letošní šampionát se tak stal na českých obrazovkách dosud nejsledovanějším v biatlonové historii. Zapnulo si jej 3,37 milionu lidí. Nejvíce poutal včerejší ženský závod s hromadným startem, který sledovalo 1,1 milionu diváků.
21.02.2017 08:45 |

podobné články

ČT: K medaili hnal Soukalovou na nejsledovanějším mistrovství v historii milion diváků

 
Takřka milion diváků sledoval poslední z ženských závodů letošního mistrovství světa v biatlonu. Celkově přilákal šampionát k obrazovkám v průměru sedm set tisíc diváků a stal se tak jednoznačně nejsledovanějším mistrovstvím v historii českého vysílání.
14.03.2016 18:00 |

podobné články

Praha vyčlení na mistrovství světa v hokeji 30 milionů

 
Pražský magistrát podpoří mistrovství světa v hokeji, které se bude konat v květnu 2015 v Praze a Ostravě, částkou 30 milionů korun. Zástupci hlavního města tak navázali na ostravské radní a představitele Moravskoslezského kraje, kteří podporu ve dvojnásobné výši schválili již před rokem. 
12.11.2013 19:21 |

podobné články

Doktoři z Počátků šlapou Vraždám v kruhu na paty: Prvenství Nově uteklo o 287 tisíc diváků!

 
Zatímco premiérový díl detektivního seriálu České televize Vraždy v kruhu sledovalo 1,7 milionu diváků, třetí díl nalákal k televizním obrazovkám o půl milionů diváků méně. Kriminálka svedla boj s konkurenční Novou, která vysílala Doktory z Počátků. Těm uniklo vítězství jen o 287 tisíc diváků.
20.01.2015 10:36 |

podobné články