Článek

Česká Angelika je novou posilou Cest domů: A hned na úvod ji čeká srdeční kolaps. Přežije první scénu?

 
Oblíbená herečka Libuše Švormová (78), jejímž hlasem mluvila legendární Angelika, je novou posilou seriálu Cesty domů.
26.02.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Švormová (45 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Bude se točit nová Angelika. Jak se vám líbí?

 
Angelika zavítá do Česka. Bude se tu totiž točit remake slavné filmové série. V roli Angeliky, která proslavila Michele Mercierovou, se představí Nora Arnezederová. V galerii můžete porovnat staré a nové obsazení filmu. Další články k tématu: Nová Angelika se bude natáčet v Telči i Praze a s českým komparzem Michele Mercierová: Angelika mi zničila život
26.09.2012 13:10 |

podobné články

Legendární Angelika se vrací: Hraje ji tahle kráska! A točit se má v Česku

 
Nezkrotná Angelika, Angelika, markýza andělů. To je jedna z filmových legend ze 60. let. Chystá však velký návrat na stříbrné plátno - v nové, moderní podobě. Na místo Michele Mercier je vybraná nová herečka, natáčet se bude dokonce i v Česku!
26.09.2012 15:00 |

podobné články

Tragická smrt: Angelika truchlí, krásný Nicolas se zabil, víme jak

 
Zahynul italský herec Giuliano Gemma. Urostlý krasavec se proslavil především jako Nicolas v prvních dvou dílech pentalogie o Angelice - Angelika, markýza anděl a Báječná Angelika.
02.10.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Giuliano Gemma (6 článků)

Nezapomenutelná Angelika Libuše Švormová: Milostnou scénu namlouvala dvakrát!

 
Markýza Andělů Angelika provází herečku Libuši Švormovou (78) takřka celý život. Tehdy sedmnáctileté krásce propůjčila dabérka svůj hlas a nálepky erotického symbolu se už nezbavila. Do života dívky, kterou chtěl získat i král, se musela Švormová převtělit i dvacet let poté!
22.02.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Švormová (45 článků)

Srdeční kolaps Báry Munzarové - Svědectví milence

 
PRAHA – Hvězda »nováckého« seriálu Ordinace v růžové zahradě Bára Munzarová (37) prý prodělala srdeční kolaps. Po náročném pracovním dnu zkolabovala a musela být převezena do nemocnice. Diagnóza? Totální vyčerpání organismu! Včera o tom informoval Blesk.
04.05.2009 07:10 |

podobné články

Kolaps na dálnicích, kolaps na pláži. Tisíce lidí se nahrnuly na jih k moři

 
Předpovědi se naplnily a uplynulý víkend se pro cestu do Chorvatska stal nejhorším z celých prázdnin. U Jadranu zcela zkolabovala doprava, už od Rakouska se vytvořily kolony dlouhé desítky kilometrů. Jenže problémy neměli řidiči jen v této části Evropy. Doprava kolabovala i ve Francii, tisíce lidí se vydaly na pláže i ve Španělsku či na severu Německa. Dopravní kolaps pak vystřídal kolaps na některých plážích, kde rázem byla hlava na hlavě.
03.08.2015 05:05 |

podobné články

Libuše Švormová (80): Česká Angelika nemůže přijít na jméno té nové!

 
V létě oslavila 80. narozeniny, minulý týden pak česká Angelika Libuše Švormová v rámci svého jubilea odehrála v Divadle na Vinohradech benefiční představení Bytná na zabití! Legendární herečka je zkrátka pořád akční! Dokonce si pořídila nový film s Angelikou.
26.09.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Švormová (45 článků)

Cesty domů sbírají všechny krásné herečky: Novou posilou je tahle nádherná Slovenka

 
Pomalu se nenajde snad ani jedna půvabná herečka, která zrovna nehraje v seriálu u konkurence, aby ji nezlanařili tvůrci primáckých Cest domů. Další novou postavou, která oživí děj nastávající osmé řady, je mladá dívka Ema. Hrát ji bude slovenská herečka Andrea Kerestešová  (29) .
26.11.2013 12:37 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (328 článků)

Puberťačky se mají na co těšit: Po fešném bratrovi Agáty Prachařové je novou posilou Cest domů tento šestnáctiletý klučina

 
Seriál Cesty domů přivítal do svých řad novou mladou a nadějnou posilu, která také určitě neunikne očím náctiletých divaček. Po Vincentu Navrátilovi přišel Marek Zeman, který v primáckém seriálu hraje syna Markéty Plánkové  (36) Cyrila.
23.02.2015 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2584 článků) , Marek Zeman (141 článků) , Vincent Navrátil (72 článků)

Klaus dnes pokřtil svou novou knihu z cest. Prý je lepší než ta předchozí

 
Prezident Václav Klaus dnes novinářům představil další knihu, která shrnuje jeho poznámky ze zahraničních cest. Texty, které v minulých třech letech publikoval v deníku Právo a na serveru Novinky.cz, nyní vycházejí v knize Zápisky z nových cest. Prezident tak navázal na svou předchozí cestopisnou knihu Zápisky z cest.
01.11.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9241 článků)

Finanční a ekonomický institut: Čeká svět ekonomický kolaps?

 
Čeká svět ekonomický kolaps? Od dnešního dne až do pátku můžete na stránkách Finančního a ekonomického institutu sledovat články ekonomického publicisty Rudolfa Marka, který pro portál FAEI.cz připravil téma týdne. Řada, zejména amerických ekonomů, totiž předpovídá brzký ekonomický kolaps.
18.04.2016 08:40 |

podobné články

Česká Angelika ještě ve čtyřiasedmdesáti svádí muže

 
Jejím hlasem mluvila seriálová Angelika, ale na rozdíl od její filmové představitelka Michelle Mercier o ni režiséři pořád stojí. Herečka Libuše Švormová ve svých čtyřiasedmdesáti pořád na divadle i ve filmu svádí muže a za svoje vrásky se nestydí. "Ale taky mám o dvacet kilo víc než v době, kdy jsem Angeliku dabovala," mávla rukou Švormová.
29.01.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Švormová (45 článků)

Už nejen nezkrotná nebo báječná, ale hlavně... Angelika česká!

 
Ženy chtěly být jako ona, mužům potají vklouzávala do nemravných snů. Angelika – ta báječná nezkrotná markýza andělů, jednoho krále a jednoho sultána.
27.09.2012 10:40 |

podobné články

Spartu povede kouč Lavička, novou posilou je gólman Marek Čech

 
Sparta zahájila ve středu přípravu na příští sezonu už s novým trenérem Vítězslavem Lavičkou. První letní posilou se stal oficiálně brankář Marek Čech, který přichází z Plzně.
13.06.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Čech (82 článků)

Slavia zahájila přípravu už s novou posilou Dobrotkou

 
Slovenský obránce Martin Dobrotka se definitivně stal druhou letní posilou slávistických fotbalistů. Sedmadvacetiletý zadák podepsal s pražským klubem dvouletou smlouvu s opcí a dnes už s týmem absolvoval první trénink v Edenu na startu přípravy pod vedením nového kouče Petra Rady.
18.06.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (198 článků) , Martin Dobrotka (1 článek)

Krasavec z Cest domů natočil svůj první film: Jako partnerku měl pořádně žhavou Mexičanku

 
Herec Radúz Mácha, který se stal od podzimu posilou seriálu Cesty domů na televizi Prima, se divákům před Vánocemi představí v první filmové roli. Režisérka Lenka Kny si ho vybrala do láskyplné vánoční komedie Přijde letos Ježíšek? Má hvězdné kolegy, zahrál si s Libuší Šafránkovou a Josefem Abrhámem.
15.11.2013 22:16 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (161 článků) , Lenka Kny (8 článků) , Radúz Mácha (29 článků)

Vyhrajte jednu z kompletních sad DVD Angelika...

 
Máte rádi romantické příběhy? Pak se určitě zapojte do naší soutěže o jednu z kompletních sad DVD Angelika.
14.04.2009 13:44 |

podobné články

»Angelika« Absolonová - Spustila požární poplach!

 
Zpěvačka Monika Absolonová (33) musí mít pořádně ohnivý projev a plamenný zpěv! Během její sólové písně na obnovené premiéře muzikálu Angelika se totiž v pražském Divadle Broadway spustil požární alarm!
30.01.2010 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (945 článků)

Natáčení Angeliky: Dvanáct věcí, které jste nevěděli!

 
Polulární ságu Angelika, která se dočkala pěti pokračování, zná snad každý. Někteří dokáží odcitovat i slavné repliky z filmu. Víte ale také, jaké historky a skandály natáčení provázely? Že slavná Angelika mohla mít tvář Joffreyho opravdové ženy? Že existují dosud nepoužité záběry? Nebo, že Michèle Mercier byla na place nezvladatelná?
04.02.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Michèle Mercier (19 článků)