Článek

Češi volí prezidenta. Babiš i Zeman „mají vhozeno“

 
Úderem páteční 14 hodiny se v Česku otevřely volební místnosti a lidé tak mohou v rámci prvního kola začít volit některého z osmi kandidátů, usilujících o funkci prezidenta republiky. Jako jeden z prvních přišel z volbám expremiér Andrej Babiš (ANO), jenž také kandiduje na prezidentskou funkci. V lánské základní škole již odvolil současný prezident Miloš Zeman.
13.01.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25658 článků) , Miloš Zeman (27725 článků)
Podobné články

Pavel Chrastina: Kdo volí piráty, volí konec demokracie a budoucí diktaturu

 
Za krátkou dobu své existence piráti dokázali, že spořádaně klopýtají v marxistických šlépějích podobným způsobem, jako jiná politická uskupení řízená, ať už zjevně, anebo skrytě, novými marxismu oddanými „elitami“. Přichází čas přestat si něco nalhávat. Kdo volí piráty, volí konec demokracie a budoucí diktaturu. A pravděpodobně volí i příchod něčeho ještě děsivějšího. Kdyby se piráti po volbách dostali k vládě, byla by to největší pohroma, která by nás mohla postihnout.
19.02.2021 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Chrastina (42 článků)

Kdo volí malé strany, volí Babiše! „Napravo“ od ANO jsou potřeba zásadní změny, myslí si blízký muž Petra Fialy

 
ROZHOVOR Současné uvolňování a znovuotevírání škol provázejí strašné zmatky, ministerstvo vydává pokyny, které ministr zpochybňuje, školy nevědí, co mají dělat a v podstatě se snaží přesvědčit rodiče, aby tam děti neposílali. Bývalý náměstek ministra školství a nynější lídr ODS pro volby do zastupitelstva Jihomoravského kraje Jiří Nantl má pocit, že rozhodování probíhá úřednicky od zeleného stolu, bez konzultace se zástupci škol. Upozorňuje také na to, že pokud nedojde k jasné spolupráci středopravých stran, bude od ODS nezbytné říci si agresivněji o hlasy voličů malých stran, protože kdo volí malé strany, volí vlastně Andreje Babiše.
20.05.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25658 článků) , Petr Fiala (4895 článků) , Jiří Fiala (340 článků) , Jiří Fiala (340 článků)

ČT jela tam, kde lidé volí Okamuru. Volič SPD ať se na výsledek v pořadu Wollnera raději nedívá

 
V pořadu Reportéři ČT se celkem očekávaně probíraly volby. Reportéři vyrazily do Orlové, Osoblahy, Nového města na Moravě a do Říčan. První dvě prý patří na spodní příčky v kvalitě života, druhá dvě na ty horní. V Osoblaze je dokonce každý třetí zatížen exekucí. Sociolog Daniel Prokop říká, že důvod, proč v chudých obcích volí radikálněji je, že mají omezenou důvěru ve vývoj společnosti. V obcích, kde jsou věřící, pak zase podle něj mluví lidé o informacích, které mají, takže tak radikální nejsou. A dodal, že je ironické, že lidé v těchto chudých obcí volí Zemana či Zemanovce, když ten se podílel na tvorbě systému exekucí.
09.10.2018 10:06 |

podobné články

Důchodci volí nejvíc ANO, Piráty lidé do 30 let. Oběma stranám vychází kampaň nejlíp, píší noviny

 
Kdo volí Andreje Babiš( ANO)? Nejčastěji lidé starší šedesáti let. A kdo volí Piráty, kteří jsou teď podle posledního průzkumu druhou nejsilnější sněmovní stranou? Podívejte se sami.
01.10.2018 09:05 |

podobné články

Piráti jsou Zelení Khmerové. Jejich vláda by znamenala totální rozvrat a ohrožení existence národa. Ani Babiš a SPOLU nejsou o moc lepší. Přední muž Okamury předkládá šokující fakta

 
ROZHOVOR „Tyto volby rozhodnou o tom, zda nám tu budou vládnout revoluční sluníčkářští „Zelení Khmerové“, kteří chtějí podle mého názoru via facti Green Dealem EU a zdražováním elektřiny a aut zničit naši ekonomiku, genderismem a homosexualismem chtějí fakticky zničit naši společnost a rodiny a kolaborantstvím vůči Evropské unii chtějí zničit náš národ a stát, nebo tu bude vláda, která bude více či méně hájit národní zájmy, tradiční hodnoty a rozumně hospodařit. Druhé zásadní sdělení je, že kdo volí SPOLU, volí vládu Pirátů. A třetí sdělení je, že kdo nechce volit ani Babiše, ani Piráty, volí SPD,“ říká člen předsednictva SPD a poslanec za Liberecký kraj Radovan Vích.
29.09.2021 20:05 |

podobné články

Lukeš: Trumpa volí lidé bez vzdělání. Na farmách, v zeleném údolí. Mladí vzdělaní ne!

 
„Tohle by bylo čiré šílenství. Historik Igor Lukeš, působící na univerzitě v Bostonu, se pro ČT vyjádřil k americkým prezidentským volbám. Na definitivní výsledky si podle něj bude muset svět počkat, a to možná i pár týdnů. Konstatoval také, že současného prezidenta Donalda Trumpa často volí nevzdělaní lidé a ti vzdělanější volí proti němu. Dal příklad státu Vermont.
04.11.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5933 článků) , Igor Igor (174 článků) , Igor Igor (314 článků)

Skrývají tělo bin Ládina?!

 
Všechno je jinak?! Tělo nejhledanějšího teroristy světa Usámy bin Ládina (†54) prý nebylo vhozeno do Arabského moře, jak tvrdili Američané.
07.03.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Před 5 lety zemřel Usáma bin Ládin. CIA přenáší vražednou misi „online“

 
Přesně před pěti lety obletěla svět zpráva o smrti „krále teroru“ Usámy bin Ládina. Zabilo jej 2. května 2011 speciální americké komando v Abbottábádu poblíž pákistánské metropole Islámábádu. Jeho mrtvé tělo bylo poté vhozeno do Arabského moře z paluby americké letadlové lodě USS Carl Vinson. Americká tajná služba CIA v rámci výročí na Twitteru přináší „přímý přenos“ z akce, jako by právě probíhala.
02.05.2016 10:15 |

podobné články

Geniální Mozart zemřel v bídě: Večírky, karban, ženy a konec v hromadném hrobě

 
29. října 1787 proběhla v Nosticově (dnes Stavovském) divadle premiéra opery Don Giovanni, kterou geniální skladatel Wolfgang Amadeus Mozart dokončoval těsně před jejím začátkem. Sklidil obrovské ovace. I přesto, že byl lidmi, především Pražany, milován, zemřel v bídě a jeho tělo bylo vhozeno do hromadného hrobu. Proč tomu tak bylo a jaký byl jeho život? To zjistíte v pořadu internetové televize Mall.tv Životy slavných.
29.10.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Don Don (32 článků)

„Hajzle zkurv*ný! Jsi zmr*, volí tě idiot*...“ Již smazáno. Přesto to lidé zachytili. Mladý Babiš se utrhl ze řetězu

 
„Jsi zmrd! Volí tě jenom idioti… Jsi prohrál ty hajzle zkurvený!“ vzkazuje prostřednictvím svého twitterového účtu Andrej Babiš junior svému otci a voličům hnutí ANO v příspěvcích, jež se objevovaly na jeho profilu v minulém týdnu, než došlo k jejich smazání. Stihl též krátký vzkaz i pro českou policii. „Debilové,“ vzkazuje Babiš mladší českým policistům v příspěvku, kde označil kromě nich a svého otce i PR specialistu hnutí ANO Marka Prchala. A došlo i na predikci, co se stane, pokud prý Babiš využije „jediné šance“. „První blázni budou Klusák a Šafr,“ naznačuje syn českého premiéra.
09.09.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25658 článků)

Češi se chovají jak pitomci a volí pitomce. V Čechách je něco ve vodě, že lidé chtějí odchod z EU, napsal Jan Čulík

 
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík kroutí hlavou nad tím, jak se Češi chovají. Jak se mohou v Lidlu radovat nad tím, že se ve Středozemním moři topí děti – uprchlíci. Nechápe také, proč si Češi volí za své politické zástupce takové „pitomce“. Jedním z takových „pitomců“ je podle Čulíka třeba ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).
09.10.2017 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1427 článků)

Ženíšek z TOPky: BIS? Lžou Zeman i Babiš

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) a prezident Miloš Zeman jsou ve při. Zeman tvrdí, že mu Babiš slíbil, že zarazí odposlech Zemanova poradce Martina Nejedlého ze strany BIS. Babiš to popírá. A na sociálních sítích se rozjely debaty o tom, že Miloš Zeman prý zase jednou neříká pravdu. Z řad TOP 09 zaznělo, že možná lže jak Zeman, tak Babiš.
25.08.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25658 článků) , Miloš Zeman (27725 článků)

Češi volí prezidenta: VIDEOZÁBĚRY z celé České republiky

 
Češi volí muže, který na Hradě nahradí odcházejícího Václava Klause. Podívejte se, jak volbu prožívají lidé napříč Českou republikou.
25.01.2013 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10871 článků)

Rozvoral (SPD): Vlastenci volí srdcem, vlastenci volí 4, vlastenci volí SPD!

 
Státní volební komise nám pro letošní parlamentní volby vylosovala k označení volebního lístku číslo čtyři.
26.08.2021 12:25 |

podobné články

Miloš Zeman je svéráz, ale šílenec nebo troska rozhodně ne. Jste trapní a ubližujete republice, vzkazuje šťouralům zkušený Ota Černý

 
ROZHOVOR „Miloš Zeman byl vítaný host. Vždycky to ve studiu rozsvítil, přitom nikdy nenudil. Byl vždy bystrý, pohotový, stručný, a to má každý moderátor rád. Jestli měl navrch, tak to tehdy ne. Měl vždycky silné oponenty a mnohdy byl rád za remízu,“ vzpomíná na svého hosta z pořadu Co týden dal legendární moderátor České televize Ota Černý. Odmítá debaty Zemanových odpůrců nad tím, že se jako prezident už stává šíleným a že je to prý proto, že stárne. „Je mimořádný a svůj. Plní, co slíbil, a drží své portfolio voličů, kteří ho uznávají a volí. A protože ho volí, tak nemůže být nejšílenější...,“ říká dále Černý, i když připouští, že je Zeman možná už „hodně jetý“.
12.07.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27725 článků)

Režisér zcela natvrdo: Zahraniční média píší, že Zeman není na rozdíl od Havla politicky korektní. Ale miliony lidí nechtějí být korektní, já také ne. A český národ nerovná se Havel

 
ROZHOVOR „Četl jsem, že nějaká zahraniční média píší, že Zeman na rozdíl od Havla není korektní. Ale proč máme být politicky korektní, proč některé věci nemáme nazývat pravými jmény? To já vidím jako důvod toho, proč lidé volí ta uskupení, která volí,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz režisér, šéf Obce českých spisovatelů a náchodský zastupitel Tomáš Magnusek. Podle něj se nikdy nerovnalo, že český národ je zároveň i Václav Havel, ovšem zatímco Havel si mohl dovolit jezdit na Západ kvůli ekonomickým záležitostem, teď se situace změnila. Jezdí se totiž na Východ a tomu se podřizuje i Zeman. „Proč by měl jezdit na Západ, který na tom prostě není - a to si přiznejme - tak ekonomicky dobře, jako třeba Čína či Rusko?" táže se.
17.11.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6371 článků) , Tomáš Magnusek (114 článků)

Praha není celá země. Prezidenta volí všichni, nejen pražská samozvaná elita! Pecina udeřil proti odpůrcům Zemana, umělcům a "ideologicky vyhraněné" ČT

 
ROZHOVOR „Já si myslím, že se už odstartovala prezidentská kampaň a pana Horáčka lze považovat za jakéhosi ‚předskokana‘,“ konstatuje k bouřlivým událostem okolo 28. října bývalý dvojnásobný ministr vnitra Martin Pecina. Ke svým úvahám pak ještě doplňuje: „Možná to bude pan ministr Herman. Teď jde o to, aby se oslabila pozice populárního prezidenta Zemana. Lidé, kteří tyto akce organizují, to dělají nechutným způsobem. Zneužití starého pána, který přežil holocaust, je ale nová úroveň bezostyšnosti. Měli by se smířit s tím, že Praha není celá republika a prezidenta volí všichni. Nejen pražská samozvaná elita.“
05.11.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Rakousko volí prezidenta. Van der Bellen bojuje hlavně s „pohovkou“

 
V Česku si lidé nového prezidenta republiky zvolí za pár měsíců, v lednu 2023. Rakušané si v přímé volbě volí prezidenta teď. Stávající prezident Van der Bellen má podle průzkumů šanci mandát obhájit a pokračovat i v druhém období.
09.10.2022 11:55 |

podobné články

Rakousko volí prezidenta. Van der Bellen bojuje hlavně s „pohovkou“

 
V Česku si lidé nového prezidenta republiky zvolí za pár měsíců, v lednu 2023. Rakušané si v přímé volbě volí prezidenta teď. Stávající prezident Van der Bellen má podle průzkumů šanci mandát obhájit a pokračovat i v druhém období.
10.10.2022 14:02 |

podobné články