Češi nad Švýcary dvakrát vedli, ale prohráli 2:3 v prodloužení a skončí třetí

Čeští hokejisté podlehli v závěrečném utkání na turnaji Karjala v Turku Švýcarsku 2:3 v prodloužení. V konečném pořadí úvodního podniku série Euro Hockey Tour v sezoně tak obsadili svěřenci finského kouče Kariho Jalonena třetí místo.
13.11.2022 18:45 |

Rudí ďáblové vyhořeli, nad nováčkem vedli o 2 góly, prohráli 3:5

Fotbalisté Manchesteru United prohráli v anglické lize na hřišti nováčka Leicesteru 3:5 i přesto, že ještě po hodině hry vedli o dvě branky. Domácí ale během závěrečné půlhodiny čtyřmi brankami rozhodli o druhé ligové porážce United v sezoně. Hosté navíc museli dohrávat bez vyloučeného Tylera Blacketta.
21.09.2014 17:30 |

Plzeňští se rvali jako lvi, na postup ale nedosáhli. Po prodloužení jde dál Schalke

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli v odvetném duelu vyřazovací fáze Evropské ligy na půdě Schalke 04 1:3 v prodloužení a v soutěži končí. Němci vedli od osmé minuty gólem Huntelaara. Za Plzeň, která hrála od 60. minuty bez vyloučené Marka Bakoše, vyrovnal v 87. minutě Rajtoral. V prodloužení už ale dominoval favorit.
23.02.2012 23:55 |

Čeští hokejisté jedou domů, se Švýcary prohráli 1:2

České reprezentaci se ani napodruhé nepodařilo Švýcary porazit a vypadla ve čtvrtfinále
16.05.2013 12:15 |

Volejbalisté Bulharsku dlouho vzdorovali, nakonec však na ME podruhé prohráli

Čeští volejbalisté prohráli i svůj druhý zápas na mistrovství Evropy, favorizované Bulharsko však notně potrápili, když dvakrát o set vedli. Český tým má stále teoretickou naději na postup, musel by však v zítřejším utkání o třetí místo ve skupině A porazit silné Německo.
10.10.2015 22:31 |

Basketbalisté mohli porazit Litvu, ale prohráli v prodloužení

Ještě půl minuty před koncem Češi na půdě silné Litvy vedli, nakonec je soupeř udolal v prodloužení.
02.08.2010 21:40 |

Češi porazili Švýcary 2:1 až po nájezdech

Český tým porazil Švýcary 2:1 po samostatných nájezdech. Češi se museli v utkání opět dotahovat na svého soupeře, ale v poslední třetině vyrovnal na 1:1 Martin Zaťovič. Zápas bohužel nedohrál útočník Jaromír Jágr, který v první třetině musel odstoupit kvůli svalovému zranění. Rozhodující nájezd proměnil Michal Vondrka.
12.05.2015 21:03 |

Hokejisté nestačili na Švýcary a prohráli 1:0

Čeští hokejisté nedokázali ve svém třetím zápase na olympijských hrách v Soči překonat brankáře Jonase Hillera a prohráli se Švýcarskem 0:1. Tým kouče Aloise Hadamczika tak v základní skupině C obsadil s jednou výhrou a dvěma porážkami třetí místo, v úterý ho čeká osmifinále.
15.02.2014 21:00 |

Hokejisté Lva měli Doněck na lopatě, ale nakonec prohráli

Hokejisté Lva Praha prohráli ve svém úvodním vystoupení v nové sezoně Kontinentální ligy na ledě Donbassu Doněck 2:3 v prodloužení. Svěřenci kouče Václava Sýkory přitom vedli zásluhou gólů Calleho Ridderwalla a Michala Řepíka už 2:0, ale nakonec rozhodl v čase 62:32 Maxim Jakucenja.
08.09.2013 20:10 |

Osobnosti: Václav Sýkora (47 článků)

WASHINGTON NAD PROPASTÍ: Capitals prohráli i třetí zápas a čelí vyřazení

Hokejistům Washingtonu se v play off NHL proti Tampě vůbec nedaří, když prohráli i třetí utkání a jsou jediný zápas od překvapivého vyřazení. Tentokrát prohráli Capitals 3:4.
04.05.2011 08:30 |

Čtvrtfinále je ohrožené! Češi prohráli s Dánskem, nakonec selhal i Jágr

Čeští hokejisté prohráli na mistrovství světa Minsku s Dánskem 3:4 po nájezdech a zkomplikovali si boj o postup do čtvrtfinále. Češi vedli už 3:1, ale obrat dovršil v rozstřelu Mikkel Bødker, jenž rozhodl o první prohře národního mužstva s Dánskem v historii.
17.05.2014 19:15 |

Češi vedli nad Finy 2:0, nakonec ale prohráli a na Karjale jsou bez bodu

Čeští hokejisté prohráli i druhé utkání na turnaji Karjala, když nedokázali proti Finsku udržet dvoubrankové vedení a podlehli domácí reprezentaci 2:3.
09.11.2013 18:21 |

Okamura: Demoblok se ve věci nouzového stavu chová jako v Kocourkově

„Chování demobloku okolo nouzového stavu je podle našeho názoru zbabělé, chaotické, slabošské a proradné. Piráti, ODS, STAN, KDU-ČSL a TOP09 dohodli s premiérem Babišem, že podpoří prodloužení nouzového stavu, ale báli se hlasovat jen sami za sebe bez SPD a chtěli se za SPD schovat, takže na jednání s premiérem Babišem požadovali jednotné hlasování celé opozice pro podporu prodloužení. Protože SPD zůstala konzistentně na své pozici, že nepodpoří prodloužení nouzového stavu, tak oni se sami bez SPD báli zvednout pro prodloužení ruce, takže po našem odmítavém stanovisku, následně cukli a hlasovali proti prodloužení nouzového stavu,“ hovoří za SPD na Facebooku její předseda Tomio Okamura.
16.02.2021 20:05 |

Osobnosti: Tomio Okamura (2949 článků)

Čeští hokejisté ztratili s Finskem slibné vedení a padli v prodloužení

Čeští hokejisté prohráli v sobotním utkání na turnaji KAJOTbet Hockey Games v Brně s Finskem 2:3 v prodloužení, přestože po první třetině vedli o dvě branky. V 63. minutě rozhodl o jejich nezdaru útočník Tuomas Kiiskinen.
28.04.2012 16:40 |

SENZACE! Máme florbalový BRONZ! Češi deklasovali Švýcary

Čeští florbalisté získali na mistrovství světa ve Finsku bronzové medaile, když porazili Švýcary vysoko 9:3.
11.12.2010 14:40 |

Češi v přestřelce zdolali Švýcary a vyhráli ve skupině: Ve čtvrtfinále je čekají nepříjemní Američané!

Národní tým se dokázal sebrat z prohry s Dány a v důležitém závěrečném souboji skupiny přehrál Švýcary poměrem 5:4.
17.05.2016 14:05 |

Španělští obhájci titulu na MS basketbalistů podruhé prohráli

Obhájci titulu Španělé dnes na mistrovství světa basketbalistů podruhé prohráli. Po úvodním nezdaru s Francií nestačili ani na Litvu, jíž podlehli 73:76. Španělé přitom v utkání dlouho vedli o více než deset bodů, ale závěrečné minuty nezvládli a ve skupině D mají pasivní bilanci jedné výhry a dvou porážek. Přesto jim v tabulce patří třetí místo.
01.09.2010 13:10 |

Naši hokejisté prohráli s Běloruskem

Čeští hokejisté prohráli v prvním ze dvou přípravných utkání v Bělorusku v rámci Euro Hockey Challenge s domácím výběrem 2:3 po samostatných nájezdech. Bělorusové vedli v průběhu zápasu již 2:0, ale v posledních sedmi minutách třetí třetiny dokázali vyrovnat Petr Průcha a 12 vteřin před koncem Roman Červenka. Nájezdy však rozhodl Andrej Stepanov.
08.04.2011 20:45 |

Osobnosti: Petr Průcha (45 článků) , Roman Červenka (231 článků)

Finové prohráli i podruhé. Zato Norové jsou stále stoprocentní a říkají: Nehrajeme hezky, ale nese to body

Finští hokejisté si zadělávají na problémy. Mistři světa z roku 2011 prohráli na šampionátu v Bělorusku i druhý zápas a společně se Švýcary, překvapivě stříbrnými z loňského roku, uzavírají pořadí skupiny B. Momentálně jim patří 7. místo, do čtvrtfinále jdou první 4 celky.
12.05.2014 00:15 |

Češi si čtvrtfinále zahrají s USA. Američané prohráli se Švýcary

Čeští hokejisté nastoupí ve čtvrtfinále světového šampionátu na Slovensku proti týmu USA. Rozhodla o tom porážka Američanů v jejich posledním utkání v osmifinálové skupině F se Švýcarskem 3:5. Rusové skončí po prohře s Finy ve skupině čtvrtí a čeká je Kanada nebo Švédsko.
09.05.2011 19:05 |