Červenka s Jágrem pomohli Omsku k vítězství

Hokejisté Omsku vyhráli v Čeljabinsku 5:2 a důležitou roli sehráli elitní útočníci týmu Roman Červenka s Jaromírem Jágrem.
10.10.2010 16:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2545 článků) , Roman Červenka (218 článků)

Červenka má podle Sportu namířeno za Jágrem do Omsku

Nejproduktivnější hráč hokejové extraligy Roman Červenka má podle deníku Sport namířeno po odchodu ze Slavie Praha do ruského Omsku.
04.05.2010 12:30 |

Osobnosti: Roman Červenka (218 článků)

Červenka přispěl k debaklu Čeljabinsku, Kovář vládne nahrávačům

Nejproduktivnější čeští hráči v Kontinentální hokejové lize Jan Kovář a Roman Červenka dnes pomohli svým týmům k vítězství jednou asistencí. Červenka se podílel na vysoké výhře Petrohradu 7:0 v Čeljabinsku, po níž se jeho tým posunul do čela soutěže o bod před Dynamo Moskva. Kovář přispěl k těsnému vítězství Magnitogorsku nad Atlantem Mytišči 4:3.
16.10.2013 20:30 |

Osobnosti: Jan Kovář (36 článků) , Roman Červenka (218 článků)

Červenka v prodloužení rozhodl o výhře Omsku nad Jaroslavlí

Český útočník Roman Červenka zařídil hokejistům Omsku vítězství 3:2 v prodloužení nad Jaroslavlí.
19.11.2010 18:40 |

Červenka se gólem podílel na vítězství Omsku

Hokejový útočník Roman Červenka přispěl výraznou měrou k triumfu Omsku v zápase se Spartakem Moskva.
24.09.2011 14:55 |

Červenka přispěl rychlým gólem k vítězství Omsku

Hokejisté Chabarovsku vyhráli v pátek v Kontinentální hokejové lize doma nad týmem Chanty Mansijsk 4:1. Roman Červenka z Omsku otevřel na ledě Novosibirsku skóre a přispěl tak svému celku k výhře 4:1.
17.02.2012 19:30 |

Červenka v Omsku září, dal dva góly v přípravě

Roman Červenka se po přestupu ze Slavie do Omsku, který hraje KHL, prezentuje velmi kvalitními výkony.
13.08.2010 16:15 |

KHL: Červenka pomohl gólem Omsku k výhře

Hokejový útočník Roman Červenka přispěl jednou trefou k výhře Omsku 3:2 nad Novosibirskem.
04.12.2010 16:20 |

KHL: Červenka řádí dál, Omsku zařídil další dva body

Český útočník Roman Červenka zajistil gólem ve čtvrté minutě prodloužení svému Omsku dva body ve šlágru kola proti Kazani.

Červenka a Lev? Do poloviny října s nikým jednat nebudu, říká Růžička

Roman Červenka možná znovu zamíří do KHL, práva na služby excelentního střelce už pražský HC Lev získal od Omsku. Trenér Slavie Vladimír Růžička ale zatím odmítá jednání, minimálně do poloviny října zůstane Červenka ve Slavii.
29.09.2012 16:20 |

Osobnosti: Vladimír Růžička (332 článků) , Vladimír Růžička (328 článků) , Roman Červenka (218 článků)

Červenka přispěl gólem k vítězství Omsku a postupu do čtvrtfinále KHL

Český útočník Avangardu Omsk Roman Červenka pomohl svému týmu gólem k vítězství ve čtvrtém osmifinálovém duelu Kontinentální hokejové ligy na ledě Chabarovsku v poměru 3:1, za domácí jen snižoval Martin Růžička. Celkově vyhrál Omsk 4:0 na zápasy a postoupil do čtvrtfinále.
05.03.2012 11:20 |

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Roman Červenka (218 článků) , Martin Růžička (59 článků)

PODÍVEJTE SE, jak Jágr a Červenka ROZSTŘÍLELI Chabarovsk

České duo si dál podmaňuje KHL. Červenka se proti Chabarovsku trefil dvakrát, Jágr jednou a pomohli tak Omsku k výhře 3:2.
02.02.2011 13:30 |

Červenka a Hudler pomohli vypráskat Colorado

Hokejisté Jiří Hudler a Roman Červenka přispěli ve středečním utkání NHL k výhře Calgary nad Coloradem 4:3. České duo obstaralo v 9. minutě úvodní gól zápasu, když Červenka v přesilové hře z úhlu nahodil puk do brankoviště a Hudler jej pohotově doklepl do sítě.
28.03.2013 08:30 |

Osobnosti: Jiří Hudler (259 článků) , Roman Červenka (218 článků)

Jágr vstřelil vítězný gól Omsku, Avangard měl však namále

Čeští útočníci v barvách Omsku Jaromír Jágr a Roman Červenka přispěli výraznou měrou k vítězství Avangardu 4:3 v utkání s Dinamem Minsk.
26.12.2010 19:05 |

Červenka přispěl k vítězství Omsku gólem a asistencí

Hokejisté Avangardu Omsku přehráli v utkání KHL doma Čerepovec 5:2.
22.09.2011 16:55 |

Červenka zářil. Rozhodl o vítězství Omsku

Hokejisté Omsku vyhráli ve středečním utkání KHL doma nad Novokuzněckem 3:2 díky trefě útočníka Romana Červenky, který rozhodl v 59. minutě. Český reprezentant si připsal ještě jednu asistenci.
01.02.2012 16:10 |

Červenka rozhodl o vítězství Omsku po nájezdech

Čtveřice českých mistrů světa Jaromír Jágr, Roman Červenka, Miroslav Blaťák a Jakub Klepiš se výrazně zapsala do dějin zápasu Omsk vs. Ufa.
19.09.2010 15:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2545 článků) , Roman Červenka (218 článků) , Jakub Klepiš (49 článků) , Miroslav Blaťák (20 článků) , Miroslav Červenka (5 článků)

Červenka o příchoda bláznivého Summanena: Vrátil se. Je to prostě fakt

Český hokejový útočník Roman Červenka měl radost z vítězství nad Ruskem v rámci turnaje Channel One Cup. Návrat trenéra Summanena na lavičku Omsku pak nehodnotil.
19.12.2011 09:20 |