Červenka gólem a asistencí pomohl Omsku k druhé výhře nad Chabarovskem

Český hokejista Roman Červenka pomohl svému Avangardu Omsk k výhře 4:3 nad Chabarovskem gólem a asistencí, v dresu poražených si připsal asistenci u třetí trefy další Čech Jakub Petružálek.
02.03.2012 18:55 |

Osobnosti: Roman Červenka (218 článků) , Jakub Petružálek (57 článků)

KHL: V souboji českých střelců se radoval Červenka

Český útočník Roman Červenka gólem a asistencí přispěl k výhře Omsku nad Chabarovskem 3:2. V zápase Popradu s Astanou dal Netík gól, přesto slovenský celek prohrál v prodloužení.
20.11.2011 15:10 |

Osobnosti: Roman Červenka (218 článků)

KHL: Červenka pomohl gólem Omsku k výhře

Hokejový útočník Roman Červenka přispěl jednou trefou k výhře Omsku 3:2 nad Novosibirskem.
04.12.2010 16:20 |

Červenka bodoval za Calgary. Gólem pomohl k výhře nad San Jose

Český hokejista Roman Červenka se ve středečním utkání NHL podílel jednou trefou na výhře Calgary 4:1 nad San Jose. Sedmadvacetiletý útočník ukončil osmizápasový gólový půst v páté minutě, kdy z dorážky otevřel skóre utkání. U třetí branky týmu si připsal asistenci Jiří Hudler, který si v posledních třech duelech připsal šest přihrávek.
07.03.2013 08:15 |

Osobnosti: Jiří Hudler (259 článků) , Roman Červenka (218 článků)

Červenka přispěl rychlým gólem k vítězství Omsku

Hokejisté Chabarovsku vyhráli v pátek v Kontinentální hokejové lize doma nad týmem Chanty Mansijsk 4:1. Roman Červenka z Omsku otevřel na ledě Novosibirsku skóre a přispěl tak svému celku k výhře 4:1.
17.02.2012 19:30 |

Jágr rozhodl o další výhře Omsku na domácím turnaji

Hokejisté Omsku vyhráli i druhý zápas na domácím turnaji, Memoriálu Viktora Blinova. Dnes porazili Barys Astana 4:3 po samostatných nájezdech a velkou zásluhu na tom měli opět čeští hráči, zejména Jaromír Jágr. Hvězdný útočník se v pondělí podílel hattrickem na výhře nad Chabarovskem, dnes byl autorem rozhodujícího samostatného nájezdu.
01.09.2010 19:20 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2533 článků)

Čechov tentokrát hráče Omsku nemlátil. Červenka dal gól

Červenka přispěl gólem k výhře Omsku 4:0
26.09.2011 17:15 |

Červenka přispěl gólem k vítězství Omsku a postupu do čtvrtfinále KHL

Český útočník Avangardu Omsk Roman Červenka pomohl svému týmu gólem k vítězství ve čtvrtém osmifinálovém duelu Kontinentální hokejové ligy na ledě Chabarovsku v poměru 3:1, za domácí jen snižoval Martin Růžička. Celkově vyhrál Omsk 4:0 na zápasy a postoupil do čtvrtfinále.
05.03.2012 11:20 |

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Roman Červenka (218 článků) , Martin Růžička (59 článků)

Jágr gólem a asistencí podpořil výhru Dallasu nad San Jose

Jaromír Jágr se v sobotním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Dallasu 3:1 nad San Jose. Jednačtyřicetiletý útočník tím přerušil sérii tří zápasů, v nichž nebodoval. Na pozici nejproduktivnějšího českého hokejisty v NHL se dostal Jakub Voráček, který třemi asistencemi přispěl k výhře Philadelphie 5:3 nad Winnipegem a o bod přeskočil Patrika Eliáše.
24.02.2013 09:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2533 článků) , Patrik Eliáš (249 článků) , Jakub Voráček (249 článků)

Eliáš přispěl gólem a asistencí k druhé výhře New Jersey

Český útočník Patrik Eliáš přispěl gólem a asistencí k výhře hokejistů New Jersey 4:3 v prodloužení nad Philadelphií ve třetím duelu 2. kola play off NHL. Dvě asistence si připsal obránce Marek Židlický, a Devils se tak dostali do vedení v sérii 2:1 na zápasy.
04.05.2012 09:10 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (249 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Červenka v prodloužení rozhodl o výhře Omsku nad Jaroslavlí

Český útočník Roman Červenka zařídil hokejistům Omsku vítězství 3:2 v prodloužení nad Jaroslavlí.
19.11.2010 18:40 |

Jágr úřadoval, dvěma góly pomohl k výhře Omsku. Trefil se i Červenka

Hokejisté Avangardu Omsk porazili Čerepovec 5:1 a na výhře měli lví podíl i čeští hráči Jaromír Jágr a Roman Červenka.
13.09.2010 16:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2533 článků) , Roman Červenka (218 článků)

KHL: Červenka řádí dál, Omsku zařídil další dva body

Český útočník Roman Červenka zajistil gólem ve čtvrté minutě prodloužení svému Omsku dva body ve šlágru kola proti Kazani.
21.01.2011 17:30 |

Červenka se gólem podílel na vítězství Omsku

Hokejový útočník Roman Červenka přispěl výraznou měrou k triumfu Omsku v zápase se Spartakem Moskva.
24.09.2011 14:55 |

KHL: Červenka skóroval i asistoval, stačilo to na bod

Bodově se prosadili i další čeští hokejisté. Dva góly a asistenci si připsal Petr Vrána, jeden gól dal Martin Růžička. Netík pomohl gólem a asistencí k výhře Popradu na ledě Spartaku.
11.12.2011 15:30 |

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Petr Vrána (18 článků) , Petr Červenka (5 článků)

Prospal přispěl gólem a asistencí k postupové výhře Rangers

Václav Prospal přispěl v sobotním duelu NHL gólem a asistencí k výhře New Yorku Rangers nad New Jersey 5:2, která nakonec posunula jeho tým do play off. Úhlavní rival v bitvě o postup Carolina totiž následně prohrála 2:6 s Tampou, Rangers tak zůstali na osmém místě a v prvním kole vyřazovacích bojů vyzvou Washington.
10.04.2011 09:00 |

Osobnosti: Václav Prospal (53 článků)

Červenka přispěl k vítězství Omsku gólem a asistencí

Hokejisté Avangardu Omsku přehráli v utkání KHL doma Čerepovec 5:2.
22.09.2011 16:55 |

Krejčí pomohl dvěma asistencemi k výhře Bostonu, dvakrát bodoval i Faksa

Český útočník David Krejčí si připsal v duelu s Columbusem dvě asistence, pomohl tak Bostonu k výhře 5:2 a stal se první hvězdou zápasu. První dvojitou asistenci v sezoně si připsal i Radek Faksa, který pomohl Dallasu k výhře 4:2 nad Calgary. David Pastrňák přerušil svou bodovou sérii a tentokrát vyšel naprázdno.
11.11.2016 09:50 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , David Pastrňák (34 článků) , Radek Faksa (11 článků)

Červenka přispěl k debaklu Čeljabinsku, Kovář vládne nahrávačům

Nejproduktivnější čeští hráči v Kontinentální hokejové lize Jan Kovář a Roman Červenka dnes pomohli svým týmům k vítězství jednou asistencí. Červenka se podílel na vysoké výhře Petrohradu 7:0 v Čeljabinsku, po níž se jeho tým posunul do čela soutěže o bod před Dynamo Moskva. Kovář přispěl k těsnému vítězství Magnitogorsku nad Atlantem Mytišči 4:3.
16.10.2013 20:30 |

Osobnosti: Jan Kovář (36 článků) , Roman Červenka (218 článků)

KHL: Blaťák pomohl gólem a asistencí k výhře Ufy

Obránce Miroslav Blaťák se brankou a asistencí podílel na domácí výhře Ufy nad Barysem Astana 4:1.
13.12.2009 18:05 |

Osobnosti: Miroslav Blaťák (20 článků)