Článek

Černé na bílém: Stížnost na chování Jakuba Železného. Primitivní antikomunistický aktivismus. Výmluvy

 
Výrok moderátora Událostí, komentářů Jakuba Železného o Ludvíku Svobodovi na ČT má dohru. Na jeho chování podal stížnost analytik Štěpán Kotrba. Ale nechce jen, aby Rada ČT uznala, že Železný porušil kodex, chce také, aby byl kodex zpřísněn a zpřesněn. Varuje, že kodex jako jediný nástroj udržuje legitimitu ČT. A pokud bude ignorován, může to mít „fatální důsledky pro ochotu diváků nekvalitní službu nadále hradit“. Od předsedy Rady České televize René Kühna nyní dostal odpověď.
07.09.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Svoboda (98 článků) , Jakub Železný (110 článků)
Podobné články

Černé uhlí – čistí zuby i pleť

 
Aktivní černé uhlí je v kosmetice velmi účinným pomocníkem. Umí vyčistit pleť i zuby, vlasy dokáže zbavit mastnoty a dodat jim na objemu. Je výborným antioxidantem a díky své pórovité struktuře má úžasnou schopnost vázat na sebe nečistoty. Aktivní uhlí dokáže organizmus zbavovat toxinů. To víme ze situací, kdy sníme něco špatného a začnou střevní potíže. Kromě těchto akutních problémů dokáže pomoci i s hloubkovým čištěním pleti. Černé uhlí na pleť Jestliže máte mastnější pleť se sklony k ucpávání pórů a tvorbě akné, je pro vás kosmetika s černým uhlím velmi vhodná. Používejte pravidelně různé peelingy a exfoliační masky s příměsí černého uhlí, které dokáže pleť vyčistit opravdu do hloubky, zbaví ji nahromaděných toxinů i přebytečného kožního mazu a pokožku zanechají nejen čistou, ale také jemnou a rozzářenou. Jeho protizánětlivé účinky dokážou předcházet vzniku zanícených červených pupínků i černých teček v ucpaných pórech.   Černé uhlí na zuby Použít na vybělení zubů černě uhlí zní možná trochu nelogicky, ale je tomu skutečně tak. Sklovinu zabarvenou cigaretami, červeným vínem, kávou či čajem snadno vybělíte pudrem z aktivního uhlí naneseným na kartáček. Černé uhlí zároveň pohlcuje nepříjemné pachy, což v případě ústní hygieny rozhodně oceníme. Zlepšuje pH v ústech, čímž zpomaluje vznik kazu, má antibakteriální účinky a poradí si i se zubním kamenem. V dentální hygieně má aktivní černé uhlí opravdu všestranné a téměř zázračné využití. Černé uhlí na vlasy Když už jsme u výčtu skvělých vlastností aktivního uhlí, nesmíme vynechat účinky, jaké má na vlasy. Vlasový šampon s černým uhlím (můžete si ho namíchat sami) odstraní z vlasů přebytečnou mastnotu i všechny nečistoty, včetně zbytků stylingových přípravků. Důkladně vyčistí a zklidní pokožku hlavy. Navíc vašim vlasům dodá požadovaný objem. Příspěvek Černé uhlí – čistí zuby i pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.02.2018 11:05 |

podobné články

Filip požene Železného před Radu ČT. Padla silná slova

 
První místopředseda Sněmovny Vojtěch Filip se pro ParlamentníListy.cz tvrdě ohradil vůči slovům moderátora ČT24 Jakuba Železného. Ten při debatě s Karlem Havlíčkem zcela nečekaně vytáhl jméno Ludvíka Svobody. „Nezlobte se na mě, ale neznalost moderátora Železného hraničí až s hloupostí nebo manipulací. Otírat se o válečného hrdinu, kterým Ludvík Svoboda bezesporu byl, je zcela mimo realitu,“ reagoval Filip. Železný by si měl něco nastudovat o svém dědečkovi, který sloužil právě pod Ludvíkem Svobodou. „Nemohu nad podobným vyjádřením mávnout rukou,“ naznačil Filip. Jaké kroky předseda KSČM chystá?
22.07.2020 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Svoboda (98 článků) , Vojtěch Filip (1444 článků) , Jakub Železný (110 článků) , Karel Svoboda (614 článků) , Vojtěch Svoboda (11 článků)

Vyhazování ze studia překvapilo radního Xavera: Trochu přes čáru, bránil šéf ČT Železného

 
Nejprve budil kontroverze, pak mlčel a nyní vystrčil růžky. Jeden z nových radních České televize Lubomír Veselý alias Xaver se pustil do vyjádření moderátora zpravodajských pořadů Jakuba Železného. A řešil to z pozice radního přímo s nejvyšším - s generálním ředitelem Petrem Dvořákem. Ten přiznal, že „spíkr“ s výrokem o vyhazování ze studia přestřelil. Celá věc se týká slov syna Vladimíra Železného - kterému se přezdívalo „otec TV Nova“ - o případných kriticích Milady Horákové, kterou ve vykonstruovaném procesu zavraždili komunisti.
24.07.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (172 článků) , Milada Horáková (462 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Jakub Železný (110 článků)

Sv*ně! Pavel Novotný to nevydržel. Jde o Ludvíka Svobodu a o slova šéfa komunistů

 
Předseda komunistů Vojtěch Filip se na Twitteru opět vyjádřil k Ludvíku Svobodovi a k moderátorovi České televize Jakubu Železnému. Železný se před dvěma týdny zeptal ministra dopravy Havlíčka, proč se jisté nábřeží dodnes jmenuje po komunistickém prezidentovi Ludvíku Svobodovi. „Tito redaktoři, kteří se snaží omluvit exces Jakuba Železného, jsou proti většině českých občanů. Oč méně ví o odpovědnosti, tím více o tom píší, přesně jak popisuje Vladimír Železný,“ reagoval Filip na text v Reflexu, jehož komentátor Jakuba Železného podpořil. „Drž hubu, svině bolševická,“ nato zaznělo od Pavla Novotného z Řeporyj.
05.08.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (172 článků) , Ludvík Svoboda (98 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Vojtěch Filip (1444 článků) , Jakub Železný (110 článků) , Pavel Svoboda (433 článků) , Pavel Svoboda (432 článků) , Pavel Svoboda (433 článků) , Pavel Svoboda (433 článků) , Vojtěch Svoboda (11 článků) , Pavel Svoboda (21 článků) , Pavel Svoboda (21 článků)

Takový bordel! Změna v ČT: Případ Jakuba Železného strhl lavinu

 
Zametá někdo stížnosti v Radě České televize pod koberec? Proč radní dostávají některé materiály až těsně před jednáním? ParlamentníListy.cz pátraly v tom, jaká byla dosavadní praxe a jak se to do budoucna změní. Zdá se, že spouštěčem ke změnám je kauza kolem moderátora Jakuba Železného.
20.08.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (110 článků)

Dominika Gottová brání čest otce. Kritizuje ostrá slova Jakuba Železného

 
Dominiku Gottovou pobouřil příspěvek Jakuba Železného, který novinář sdílel na Twitteru. Kritizuje v něm výběr umělců oceněných státním vyznamenáním. Nejstarší Gottova dcera měla potřebu se otce zastat. Podle jejích slov to nikdo jiný z rodiny neudělá.
30.10.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (110 článků) , Dominika Gottová (503 článků)

Dominika Gottová se kvůli otci pustila do moderátora Jakuba Železného

 
Nejstarší dceru zesnulého slavíka Karla Gotta  (✝80) rozhněval status moderátora České televize Jakuba Železného, který se 28. října vyjádřil k udělování státních vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana.
30.10.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6218 článků) , Miloš Zeman (24924 článků) , Jakub Železný (110 článků) , Dominika Gottová (503 článků)

Divák už nebude chtít platit? Kauza „Železný a bůhvíproč Ludvík Svoboda”: Stížnost. A krok proti redaktorům ČT

 
Výrok moderátora Událostí komentářů Jakuba Železného o Ludvíku SVobodovi na ČT má dohru. Na jeho chování podal stížnost analytik Štěpán Kotrba. Ale nechce jen, aby Rada ČT uznala, že Železný porušil Kodex, ale také aby byl Kodex zpřísněn a zpřesněn. Varuje, že že Kodex jako jediný nástroj udržuje legitimitu ČT. A pokud bude ignorován, může to mít "fatální důsledky pro ochotu diváků nekvalitní službu nadále hradit".
22.07.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (110 článků)

7 nejtrapnějších výmluv celebrit

 
Výmluvy, výmluvy a zase ty výmluvy. Jak se zdá, vykrucování není celebritám cizí. Ne všechny osobnosti jsou ale natolik duchaplné. A mnohdy jejich argumenty působí poněkud trapně, úsměvně a hloupě...
13.05.2010 22:15 |

podobné články

Europoslanec Zdechovský hájil před čtenáři Angelu Merkelovou

 
Z PROFILŮ Europoslanec Tomáš Zdechovský usedl k počítači, aby odpověděl na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Nevynechal ani sérii dotazů s ostře znějícím nadpisem „Výmluvy, výmluvy, výmluvy“.
30.05.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2676 článků)

Spadané stromy zastavily vlaky u Železného Brodu, jeden vykolejil

 
Popadané stromy zastavily dnes ráno vlaky na hlavní železniční trati z Liberce na Pardubice. Nedaleko Železného Brodu ve směru na Semily narazil vlak do spadlého stromu a vykolejil, nikomu se nic nestalo. Provoz na trati se podařilo v 11:15 obnovit, přestože České dráhy původně počítaly s výlukou až do 15:00. Stále ale zůstává uzavřena trať z Železného Brodu na Tanvald a Harrachov. Je tam víc popadaných stromů, řekla mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.
22.01.2012 12:35 |

podobné články

Bezbřehý lidskoprávní aktivismus a islám. Dvě cizorodé a pro Evropu nesmírně nebezpečné ideologie, varuje spisovatel Vondruška. Může nás to prý zničit

 
HISTORIE A SOUČASNOST OČIMA VLASTIMILA VONDRUŠKY V Evropě se dnes střetává několik ideologií. Dokud mezi sebou zápasily jen ty původní, evropské, bylo to celkem idylické, protože na to jsou evropské národy zvyklé po staletí. Spisovatel a historik Vlastimil Vondruška upozorňuje, že problém nastal ve chvíli, kdy se do tohoto kadlubu vmísily dvě cizorodé a nesmírně nebezpečné ideologie. Tou první je bezbřehý lidskoprávní aktivismus a tou druhou islám. Pořád je ale dost těch, co nepřiznají, že představa o multikulturalismu je samozřejmě utopie.
02.10.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (127 článků)

Úder Jourové: Neberete ohled na virovou krizi. Přestaňte utrácet peníze za politický aktivismus, sežeňte je pro potřebné v Česku!

 
Publicista Alexandr Vojta přichází s druhým otevřeným dopisem. V prvním se obrátil na vládu Andreje Babiše (ANO) a navrhl jí, kde najít peníze na řešení koronavirové krize. Další dopis adresuje místopředsedkyni Evropské komise pro hodnoty a transparentnost Věře Jourové – v něm navrhuje, aby „místo podporování agendy takzvaného boje proti dezinformacím a s tím spojeného financování", aby „místo utrácení peněz za politický aktivismus raději maximálně usilovala o zajištění dostatku finančních prostředků pro potřebné v České republice“.
29.03.2020 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20898 článků)

Výmluvy hvězd: slavní své chování často omlouvají drogami a alkoholem

 
Britský list The Guardian připravil přehled některých výmluv, které v minulých letech zazněly z úst slavných hříšníků. Většina své špatné chování svedla na omamné látky, padaly ale i kreativnější výmluvy.
27.06.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (275 článků)

Támhle jsou dveře, slyšel Jakub Železný. Varování: Stížnost na něj může jít mnohem výš

 
Rada ČT je oprávněna posuzovat všechny stížnosti koncesionářů, a pokud nebude konat, dostane podnět na její nečinnost Poslanecká sněmovna. PL to řekl mediální analytik Štěpán Kotrba, který Radě ČT podával stížnost na Jakuba Železného. Když s ním prý jednou seděl ve studiu, moderátor začal dělat ramena, že má vedle sebe bývalého komunistu. „Řekl jsem mu: Támhle jsou dveře od studia a může jí. A byl klid,“ popisuje Kotrba.
24.09.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (110 článků)

Exmanželka zakladatele Novy Železného Marta Davouze: Rakovina jater!

 
Už patnáct let jsou rozvedeni. Přesto mu nemůže být její zdravotní stav lhostejný! Exmanželka zakladatele Novy Vladimíra Železného (72), spisovatelka a matka jeho dvou synů Davida a Jakuba Marta Davouze (71) totiž přiznala, že je po dvou operacích rakoviny jater!
03.03.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (172 článků)

Ludvík Svoboda a jeho příběh: Čtení (nejen) pro Jakuba Železného

 
Redaktor ČT Jakub Železný se v čase intenzivního zpochybňování historie a likvidace jejích připomínek pokusil nastolit téma pojmenování pražského nábřeží po prezidentu Ludvíku Svobodovi. Aby bylo možné o tomto tématu diskutovat seriozně, a ne pouhými nálepkami kalibru „komunistický prezident“, přibližujeme nyní životní příběh sedmého československého prezidenta, ve kterém si s jednoduchým pohledem redaktora Železného rozhodně nevystačíme.
23.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Svoboda (98 článků) , Jakub Železný (110 článků)

Půjčka od hodné EU? Je to jinak! Chartista Černý pak profackoval Železného a zopakoval mu dějepis

 
ROZHOVOR Evropský superstát na obzoru! Braňme normální svět! Otto Černý (hnutí Trikolóra), politický vězeň minulého režimu, oceněný účastník třetího odboje, signatář Charty 77 a nucený emigrant, který část života strávil ve Švédsku, vyzývá k udržení základních hodnot i suverenity členských států Evropské unie. Kritizuje moderátora ČT Jakuba Železného: Bylo by vhodné mu historicky připomenout, že jednání generála Ludvíka Svobody v době druhé světové války se nelišilo od jednání větších pánů, jakými byli Churchill či Roosevelt, co se vztahů se Sovětským svazem týká.
27.07.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Svoboda (98 článků) , Jakub Železný (110 článků)

Šéf ČT odsoudil výrok redaktora Železného, prozradil Xaver. A hned přišla další rána: Newsroom je na zrušení. Na ČT nepatří

 
„To, že pár lidí křičí, to je vždycky,“ řekl k svému květnovému zvolení radní České televize Luboš Xaver Veselý v pořadu Rozstřel, kde byl hostem šéfredaktora MF DNES Jaroslava Plesla. Na posledním zasedání Rady ČT se Veselý dotazoval generálního ředitele ČT Petra Dvořáka v souvislosti s výrokem moderátora Jakuba Železného o „vyhazování“ hostů ze studia. Sdělil, jaká reakce od Dvořáka následovala. A pak vzpomněl, jak ho „vyslýchala“ redaktorka pořadu Newsroom ČT24.
30.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (337 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Jakub Železný (110 článků) , Luboš Veselý (542 článků)