Článek

Černá oblaka dýmu nad Prahou: Ve Lhotce hořela střecha paneláku

 
Ve čtvrtek dopoledne vyděsila Pražany mohutná oblaka černého dýmu, která se začala linout z čtyřpatrového panelového domu v ulici V Pláni. Vidět byly prakticky z celé Prahy. Na místo se okamžitě začaly sjíždět profesionální a dobrovolné hasičské jednotky.
19.03.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavka (35 článků)
Podobné články

Oblaka dýmu nad Břevnovem: Hasiči vyráželi k fotbalovému hřišti, hořela přilehlá budova

 
V místech, kde se většinou prohánějí fotbalisté a honí merunu z jedné poloviny hřiště na druhé, se v pátek odpoledne začala valit mračna dýmu. V Tomanově ulici na pražském Břevnově začala hořet nevyužívaná budova poblíž jednoho z tamních sportovišť. V objektu se údajně měli dříve zdržovat bezdomovci.
31.01.2020 15:10 |

podobné články

Požár v pražské Lhotce: Hořela střecha paneláku...

 
Evakuaci obyvatel a zásah hasičů i záchranářů si vyžádal požár střechy panelového domu na pražském sídlišti Lhotka. Jediným zraněným byl dělník (33).
20.03.2020 05:20 |

podobné články

Oblak dýmu z požárů v Austrálii oběhne zeměkouli, tvrdí NASA. Svět něco takového nepamatuje

 
Kouř z australských masových požárů dosahuje takových rozměrů, že oběhne zeměkouli. Informovala o tom americká NASA. Během několika následujících dní se tak nad Austrálii vrátí oblaka dýmu, která mají za sebou doslova „cestu kolem světa“. Takový netradiční jev experti podle svých vyjádření ještě nepamatují. Informuje o tom stanice ABC.
13.01.2020 22:05 |

podobné články

V Praze hořela střecha domu na Národní třídě, evakuováno 10 osob

 
V Praze na Národní třídě ráno hořela střecha Topičova domu, který je významnou secesní památkou. Hasiči evakuovali deset lidí. Jeden člověk, který se nadýchal kouře, skončil v péči záchranářů. Událost nijak neohrozila galerii, v níž jsou umístěny obrazy odhadem za sto milionů korun, dnes o tom informovala mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. 
27.03.2013 08:15 |

podobné články

Ve Vršovicích hořela střecha obytného domu. Živel napáchal škodu za milion

 
Praha se neobešla bez požáru ani na Boží hod. Hasiči zasahovali ve Vršovicích, kde hořela střecha obytného domu. Událostí vznikla škoda za jeden milion korun, příčiny zjišťují odborníci.
25.12.2018 11:55 |

podobné články

HOŘELA STŘECHA PANELÁKU! Zásah probíhal v NEBEZPEČNÝCH PODMÍNKÁCH

 
Na panelovém domě v sídlišti Nové Butovice vzplála v neděli vpodvečer střecha panelového domu. Jak zjistila agentura Mediafax na místě, ze střechy se valil hustý černý dým, hasiči evakuovali asi 50 domácností a uzavřeli prostor okolo panelového bloku, oheň byl kolem 19. hodiny zlikvidován, dohašování pokračuje i v noci.
14.08.2011 18:25 |

podobné články

V pražských Šterboholech hořela černá skládka odpadu

 
V pražských Šterboholech dnes zhruba dvě hodiny hořela černá skládka součástek do aut, včetně autosedaček a pneumatik. Příčinu ohně hasiči zatím neznají. Vyšetřovatelé musí počkat, až ohniště vychládne. ČTK to v podvečer řekla mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. 
14.08.2013 17:45 |

podobné články

Nový relax pro Pražany! Na Lhotce obnoví koupaliště

 
Obyvatelé Prahy se můžou těšit na další místo, kde budou moci relaxovat. Už v dubnu příštího roku obnoví Praha 4 koupaliště na Lhotce.
22.09.2014 18:15 |

podobné články

Rezidence pro studenty? Na Lhotce ji mají!

 
V metropoli přibývá soukromých vysokých škol, ovšem ubytovací kapacity pro studenty jsou spíš nedostačující. A právě tato skutečnost se stala impulzem k výstavbě první soukromé vysokoškolské koleje v Česku. Moderní rezidence, která dominuje Novodvorské ulici v Praze 4 – Lhotce, nabízí mladým lidem nejen komfortní ubytování, ale i řadu praktických služeb.
17.03.2016 12:05 |

podobné články

Jako Ronaldo nebo Messi: Děti ve Lhotce poznají, co umí fotbalový míč

 
V první polovině září budou mít děti v pražské Lhotce možnost naučit se vychytávky s fotbalovým míčem. Místní klub FC Tempo Praha pořádá tradiční akci s názvem „Fotbalová abeceda“. V rámci programu se pro ty nejmenší chystají zábavné soutěže.
05.09.2017 10:20 |

podobné články

Koupaliště ve Lhotce hlásí otevřeno. Stálo sedmileté čekání na zprovoznění za to?

 
Koupaliště v pražské Lhotce je konečně přístupné veřejnosti. Po dlouhých sedmi letech areál otevřel své brány. Nenajdete zde však ani rybník, ani bazén. Vznikl tu oblíbený biotop s přírodním čištěním vody. Jak se dlouhodobá rekonstrukce podařila a co všechno tu na vás čeká?
29.06.2018 20:00 |

podobné články

Dva autobusy MHD se srazily ve Lhotce: Šest zraněných

 
Pořádný šok zažili cestující, kteří se v úterý ráno vydali do práce autobusy městské hromadné dopravy, které jezdí Mariánskou ulicí v pražské Lhotce. Na křižovatce s Lhoteckou se totiž dva autobusy srazily. Na místě je šest lehce zraněných.
09.10.2018 09:15 |

podobné články

VIDEO: Drama ve Lhotce! Opilec vyhodil manželku s dcerou z bytu, pak na policisty vytáhl brokovnici

 
Pořádné drama se odehrálo v sobotu krátce před polednem ve Lhotce. Na svého opilého muže (45) tam zavolala manželka (45) policii, protože se podle jejích slov pohádali a on ji vyhodil z bytu. S sebou přitom měla šestiletou holčičku! Když policisté dorazili, nestačili se divit. Muž na ně totiž z balkonu mířil brokovnicí.
26.11.2019 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (56 článků)

U Benátek nad Jizerou hoří skládka, oblaka dýmu halí nebe

 
U Benátek nad Jizerou hoří skládka. Na místo vyjelo pět jednotek hasičů.
01.05.2009 13:10 |

podobné články

Na Jihlavsku hořela poliklinika: Čtyřčlenná rodina přišla o střechu nad hlavou

 
V Třešti na Jihlavsku hořela v noci na dnešek střecha polikliniky v Palackého ulici. Škodu hasiči odhadli na 2,8 milionu korun. Nikdo nebyl zraněn, ale o přístřeší přišla čtyřčlenná rodina z podkrovního bytu. Starosta města pro ně zajišťuje náhradní ubytování.
11.10.2016 09:10 |

podobné články

Jak se žhavý popel ze sopky šíří Evropou

 
Z islandské sopky vysoké 1666 metrů stále stoupají mohutná oblaka žhavého popela. Sopka minulý týden ve středu prudce vybuchla a začala do vzduchu vypouštět oblaka sopečného popela, který během následujících dnů zahalil téměř celou Evropu. Musel tak být zastaven letecký provoz nad většinou starého kontinentu. Lidem se tak naskytl fascinující pohled, za který jsou mnozí turisté ochotni platit desítky tisíc korun.
20.04.2010 05:20 |

podobné články

POŽÁR V CENTRU PRAHY! U Palachova náměstí HOŘELA STŘECHA

 
V centru Prahy na Křížovnické ulici nedaleko Náměstí Jana Palacha vzplála krátce po půl čtvrté odpoledne střecha činžovního domu. Na místě zasahovalo pět jednotek hasičů s dvěma výsuvnými plošinami, zjistil Mediafax na místě.
09.04.2011 19:50 |

podobné články

Elektrárna v Mělníku v ohrožení: Hořela střecha kotelny

 
V mělnické elekrárně hoří střecha kotelny, požár je už pod kontrolou. Na místě zasahuje 14 jednotek hasičů, zraněn zřejmě nikdo nebyl.
30.09.2015 11:20 |

podobné články

Hloubětínem se linul hustý černý dým. Hořela tu střecha kasína

 
V pražském Hloubětíně zasahovalo několik jednotek hasičů. Tamnímu kasínu Havana totiž začala hořet střecha. Vyšetřovatel odhadl škodu na 300 tisíc korun, příčinou požáru podle něj byla nedbalost při přípravě potravin.
10.06.2017 14:30 |

podobné články