Článek

Centrum Holdings uvádí novou podobu sportovní rubriky Aktuálně.cz

 
Pár měsíců po výrazné změně webu Sport.cz portálu Seznam.cz přichází s novou podobou své sportovní rubriky také konkurenční Centrum Holdings, provozovatel online zpravodajství Aktuálně.cz.
23.05.2012 03:45 |

podobné články

Podobné články

Centrum Holdings zavádí ve větším real-time bidding, automatizovaný nákup displejové reklamy

 
Ceentrum Holdings, provozovatel internetového portálu Centrum.cz vyhradí oficiálně od pondělí 10. září část reklamního prostoru na svých premiových portálech pro tzv. real-time bidding, automatizovaný nákup displejových ploch v reálném čase. „V Čechách jsme první velký publisher, který se chystá nabídnout zajímavé plochy,“ prohlásil na dnešním setkání s novináři Matěj Novák, yield manager Centrum Holdings.
06.09.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Novák (5 článků)

Z Centrum Holdings odešla produktová ředitelka Heřmanová. Centrum.cz a Atlas.cz vede Unger

 
Společnost Centrum Holdings, Provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz či online deníku Aktuálně.cz, přišla o ředitelku pro produkt Lenku Heřmanovou. „Lenka Heřmanová se rozhodla na vlastní žádost odstoupit z pozice,“ reagoval pro Médiář.cz mluvčí firmy Jiří Hájek. Důvody nesdělil.
21.06.2012 14:05 |

podobné články

Babiš chce Centrum Holdings, vydavatele Aktuálně.cz. Od Bakaly koupil slovenské Hospodářky

 
Jeden z nejbohatších českých podnikatelů a předseda politického hnutí ANO 2011 Andrej Babiš podal nabídku na koupi skupiny Centrum Holdings, která na internetu provozuje portál Centrum.cz nebo zpravodajský web Aktuálně.cz. Deníku Lidové noviny to potvrdil sám Babiš.
16.08.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20082 článků)

Ještě mocnější Bakala? Prý chce koupit provozovatele Aktuálně.cz

 
Zpravodajský server Aktuálně.cz možná brzy změní majitele. O koupi ztrátové firmy Centrum Holdings, kam patří i server Aktuálně.cz, projevil zájem miliardář Zdeněk Bakala. Ještě nedávno to přitom vypadalo, že by část Centrum Holdings mohl získat miliardář Andrej Babiš.
14.03.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20082 článků) , Zdeněk Bakala (325 článků)

Bakalova Economia koupila internetovou Centrum Holdings

 
Vydavatelství Economia miliardáře Zdeňka Bakaly, pod které spadají mimo jiné Hospodářské noviny, koupilo internetovou společnost Centrum Holdings. Ta provozuje například zpravodajský server Aktuálně.cz. ČTK o tom dnes informovalo vydavatelství Economia. Transakce nezahrnuje podnikání Centra mimo ČR a podléhá schválení Antimonopolního úřadu. Kupní cenu strany nezveřejnily. Spojením vznikne společnost s ročním obratem přes jednu miliardu korun. 
29.04.2013 14:10 |

podobné články

Centrum Holdings koupilo od Mitonu weby Vaření.cz a Zdravě.cz

 
Společnost Centrum Holdings koupila od firmy Miton weby Vaření.cz a Zdravě.cz. Stránky mají dohromady téměř 800 tisíc uživatelů. Firma to uvedla v tiskové zprávě. Hodnotu transakce nesdělila, ale podle neoficiálních informací se pohybovala v milionech Kč.
23.02.2012 13:20 |

podobné články

Technická univerzita Liberec: Máme Centrum sportovní medicíny

 
Centrum sportovní medicíny provozuje od začátku zimního semestru naše fakulta přírodovědně – humanitní a pedagogická jako samostatné pracoviště děkanátu. Informoval o tom ředitel Centra Petr Šifta. „Centrum vzniklo transformací bývalé laboratoře sportovní motoriky,“ upřesnil s tím, že nové pracoviště je pod přímou kontrolou děkana FP TUL.
14.01.2015 12:22 |

podobné články

Miliardář Babiš si brousí zuby na server Aktuálně.cz. Za kolik ho koupí?

 
Známý český miliardář Andrej Babiš má podle Lidových novin zálusk na společnost Centrum Holdings, která mimo jiné provozuje server Centrum.cz a internetové zpravodajství Aktuálně.cz. Babiš, který si založil vlastní politickou stranu ANO 2011 a je jejím předsedou, odmítl sdělit, kolik by za společnost byl ochoten zaplatit.
16.08.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20082 článků)

Zakladatel Aktuálně.cz Jakub Unger končí

 
Jakub Unger, dlouholetý ředitel pro obsah společnosti Centrum Holdings, se rozhodl odejít ze společnosti Economia. Informovala o tom redakce Aktuálně.cz na svém blogu. Unger svůj odchod oznámil v úterý ráno redakci Aktuálně.cz.
19.11.2013 11:16 |

podobné články

Firma European Metals Holdings se nevzdává. O těžbě lithia chce jednat i s Babišem

 
Zájem australské společnosti European Metals Holdings (EMH) o těžbu lithia u Cínovce na Teplicku v Krušných horách nadále trvá. Firma chce o projektu jednat s novou vládou, která vzejde z víkendových voleb do Sněmovny. Na dnešním briefingu v Praze to uvedl generální ředitel EMH Keith Coughlan. Zprávu přinesla ČTK.
24.10.2017 14:40 |

podobné články

Kalousová má novou lásku: Zamilovala se tam, kde Plíšková nebo Žilková

 
Oblíbená influencerka, modelka a finalistka Miss České republiky Andrea Kalousová se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Kalousová si převzala první ze dvou vozů, které bude užívat, a to Škoda Karoq. Společnost AURES Holdings takto rozšiřuje svůj komunikační koncept, ve kterém sází na známé české tváře. Značku Mototechna v současnosti reprezentují například tenistka Karolína Plíšková, módní návrhář Osmany Laffita nebo fotbalový útočník AS Řím Patrik Schick.
08.08.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Osmany Laffita (187 článků) , Karolína Plíšková (423 článků) , Andrea Kalousová (90 článků)

Babiš chce koupit jedno z největších internetových médií v zemi

 
Známý český miliardář Andrej Babiš má podle Lidových novin zálusk na společnost Centrum Holdings, která mimo jiné provozuje server Centrum.cz a internetové zpravodajství Aktuálně.cz. Babiš, který si založil vlastní politickou stranu ANO 2011 a je jejím předsedou, odmítl sdělit, kolik by za společnost byl ochoten zaplatit.
16.08.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20082 článků)

Úřad pro ochranu osobních údajů: Rozšíření obsahu rubriky GDPR

 
Úřad pro ochranu osobních údajů rozšířil a doplnil obsah rubriky GDPR. Všichni návštěvníci webu Úřadu najdou veškeré informace vztahující se k Obecnému nařízení v příslušné rubrice v levém menu.
28.10.2017 13:50 |

podobné články

Guyana Holdings: Jednání města lze popsat jedním slovem - ostuda!

 
Arogance a nekompetentnost hlavního města Prahy zašla tak daleko, že zřejmě jediným cílem vedení radnice je hazardovat s penězi daňových poplatníků. Guyana Holdings udělala řadu nabídek a pokusů o společné setkání za účelem vést obchodní dialog k nalezení základu pro vzájemné vyřešení sporu o pronájem Škodova paláce.
17.09.2014 20:15 |

podobné články

Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje těžbu lithia na Cínovci

 
Skupina Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje prostřednictvím své dceřiné firmy Geomet těžbu lithia na Cínovci. Záměrem Arky je z pozice akcionáře dohlížet na realizaci celého projektu a zabránit neoprávněnému odvádění zisků a nestandardním finančním operacím, jako k tomu docházelo v OKD
16.10.2017 13:05 |

podobné články

Společnost European Metals Holdings Limited poskytla českým úřadům právní analýzu dokládající, že je australským podnikatelským subjektem

 
Společnost European Metals Holdings Limited poskytla relevantním českým úřadům, Ministerstvu financí, Ministerstvu průmyslu a obchodu a Ministerstvu životního prostředí analýzu právní kanceláře Steinepreis Paganin, která potvrzuje, že je australským podnikatelským subjektem s vlastní právní subjektivitou.
10.01.2018 18:10 |

podobné články

Velká kapela, velké auto: Chantal Poullain bije srdce pro veterány, přednost ale dala praktičnosti

 
Známá herečka a šansoniérka Chantal Poullain se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Aby uvezla kapelu a nástroje, zvolila na ženu nezvykle velké auto – Ford Tourneo. Společnost AURES Holdings takto rozšiřuje svůj komunikační koncept, ve kterém sází na známé české tváře. Značku Mototechna v současnosti reprezentují například tenistka Karolína Plíšková, módní návrhář Osmany Laffita nebo fotbalový útočník AS Řím Patrik Schick.
10.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (264 článků) , Osmany Laffita (187 článků) , Karolína Plíšková (423 článků)

Praha představila novou podobu přístřešků u zastávek MHD

 
Hlavní město vybralo vítěze designové soutěže na novou podobu přístřešků pro MHD a zábradlí. Vítězi se stali Michal Froněk a Jan Němeček, kteří vyhráli i předchozí městskou soutěž na podobu nových laviček a košů. Vítězný návrh v pátek zástupci města a Institutu plánování a rozvoje (IPR), který soutěž pořádal, představili na veřejné vernisáži.
30.11.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Němeček (9 článků) , Michal Němeček (9 článků)

Šéfredaktor Hospodářských novin odchází z vedení. Nahradí ho Piskáček

 
Šéfredaktor Hospodářských novin Petr Šabata ve funkci skončil. Titul do jmenování nového šéfredaktora povede Vladimír Piskáček, který ve společnosti Economia od září zastává novou funkci ředitele redakcí. Změny se dotkly i dalších manažerských funkcí, což souvisí s novou organizační strukturou vydavatelství Economia a Centrum Holdings. Obě firmy do konce roku opustí téměř 100 lidí, informoval mluvčí Economie Luděk Březina. Šabata vedl Hospodářské noviny od roku 2011. 
25.09.2013 18:10 |

podobné články