Článek

Čelní srážka dvou aut u Rokycan. Jeden z řidičů nehodu nepřežil

 
Čelní srážku dvou osobních aut nepřežil jeden z řidičů (+50). Nehoda se stala na silnici mezi obcí Lhůta na jihu Plzeňska a Rokycany u odbočky na Tymákov.
10.08.2018 12:25 |

podobné články

Podobné články

Tragická srážka aut na křižovatce u Náchoda zasáhla i děti: Nepřežil ji jeden z řidičů

 
Fatální dopravní nehoda se stala ve čtvrtek u Dolan na Náchodsku. Při srážce dvou osobních vozidel zemřel jeden z řidičů. Tragédii popsali zástupci policie a hasičů. Podle všeho k neštěstí došlo, když jeden z řidičů nedal na křižovatce přednost druhému.
10.01.2019 18:55 |

podobné články

Nehodu dvou aut na Plzeňsku nepřežil řidič. Pět lidí je zraněných

 
Jeden člověk zemřel a pět lidí se v noci na sobotu zranilo při čelní srážce dvou osobních aut na silnici mezi Stodem na Plzeňsku a Holýšovem na Domažlicku. Policie pátrá po svědcích, kteří by pomohli nehodu objasnit.
05.07.2014 11:30 |

podobné články

Tragická srážka dvou aut: Devět lidí včetně dítěte nepřežilo brutální nehodu

 
Devět lidí, včetně osmileté dívky, přišlo o život při čelní srážce dvou vozidel u Krasnodaru na jihu Ruska. Přežila pouze jediná cestující, uvedl dnes internetový list Gazeta.ru. Střet dvou aut zachytil kamerou na čelním skle svého vozu jeden z projíždějících automobilistů a video se objevilo na sociálních sítích.
07.07.2018 16:10 |

podobné články

Čelní srážka dvou aut u Boskovic: Řidič osobáku nepřežil

 
K tragické nehodě došlo u Boskovic v pondělí. Srážku dvou vozů nepřežil řidič osobáku.
23.12.2015 09:15 |

podobné články

Kolo vs. BMW aneb: Čelní srážka s blbcem!

 
Známý výrok Jana Wericha (†75) by se v případě téhle londýnské nehody dal poupravit na: »Nejhorší srážka v životě je čelní srážka s blbcem«. Přesně k tomu totiž vinou nepozornosti v metropoli nad Temží došlo!
07.05.2016 12:10 |

podobné články

Celní správu posílí Robert Šlachta

 
Robert Šlachta v nejbližších dnech požádá o přijetí do služebního poměru příslušníka Celní správy. Vyslyšel tak nabídku náměstkyně ministra financí pro daně a cla Aleny Schillerové a generálního ředitele GŘC Milana Poulíčka z minulého týdne, aby jako zkušený manažer a specialista na ekonomickou kriminalitu posílil pátrací kapacity Celní správy. Celní správa totiž od 1. srpna 2016 s účinností tzv. celního balíčku získala rozšířené trestněprávní kompetence v oblasti prověřování DPH. Dalším logickým krokem v rozšiřování kompetencí Celní správy je oblast vyšetřování daňových trestných činů. Tuto koncepci představí rezort financí v následujících týdnech.
08.08.2016 12:00 |

podobné články

Na Kolínsku se srazily čelně dva vozy: Jeden z řidičů nepřežil

 
Dva osobní vozy se čelně střetly v sobotu 30. dubna v odpoledních hodinách. Stalo se to na silnici číslo 12 mezi Prahou a Kolínem poblíž obce Vrbčany. Jeden z řidičů nehodu nepřežil.
01.05.2016 19:40 |

podobné články

Děsivé nehody: Takhle dopadla čelní srážka s kamionem! Při předjíždění...

 
Řidič Škody Felicie (†32) se rozhodl přejíždět, v protisměru jel však kamion. Následná čelní srážka jeho vůz zdemolovala, odmrštila a řidič na místě zemřel. Nejde bohužel o jedinou tragickou dopravní nehodu posledních dní.
22.11.2013 00:42 |

podobné články

Čelní srážka tří aut na Havlíčkobrodsku zablokovala silnici. Pět lidí je zraněných

 
Pět zraněných osob si vyžádala ve středu v podvečer srážka dvou osobních aut a dodávky na hlavním silničním tahu ze Ždírce nad Doubravou do Pardubic. Na místě zasahuje i záchranářský vrtulník, uvedla mluvčí hasičů Kraje Vysočina Petra Musilová.
28.03.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Musilová (68 článků)

Při havárii dvou aut zemřel spolujezdec, jeden z řidičů byl opilý

 
Dopravní zácpu ve směru od Svitav do centra Brna způsobila dnes dopoledne nehoda dvou osobních aut. Ze tří mužů, kteří byli jejími účastníky, jeden zemřel a dva jsou zranění. Policisté zatím příčinu nehody neurčili, prozradili ale, že jeden z řidičů byl pořádně opilý, nadýchal po ránu 1,5 promile!
12.11.2016 10:45 |

podobné články

Nehoda v Hrádku u Rokycan: Čtyři zranění

 
Vážná nehoda se stala ve středu odpoledne v Hrádku u Rokycan. Při srážce dvou aut se zranili čtyři lidé.
04.05.2011 16:50 |

podobné články

Tragická srážka u Mochova: Řidič osobního auta nepřežil

 
U Mochova nedaleko Prahy se v pondělí ráno čelně srazilo nákladní auto s osobním. Řidič osobního vozu nehodu nepřežil, druhý z řidičů utrpěl zranění a skončil v péči záchranné služby.
13.06.2016 10:00 |

podobné články

Tragická nehoda 3 aut. Šest lidí se zranilo, jeden z nich nepřežil! VIDEO

 
Nehodu tří aut mezi Vamberkem a Žamberkem nepřežil jeden člověk. Dalších šest lidí bylo zraněno.
18.03.2012 19:55 |

podobné články

Slepí vrazi! Zjistilo se, že 75 procent českých řidičů potřebuje brýle!

 
Podle iniciativy Slepí vrazi Autoklubu České republiky zemřelo na českých silnicích 114 lidí jenom kvůli tomu, že řidič, který způsobil nehodu, špatně viděl. 40% aktivních řidičů bylo na prohlídce u očního lékaře naposledy před 5 lety a až 8% řidičů by nemělo kvůli špatnému zraku zasednout za volant. Z průzkumu dále vyplývá, že 7 z 10 řidičů potřebuje brýle či kontaktní čočky, ale nenosí je.
05.12.2017 21:40 |

podobné články

SMRTELNÁ SRÁŽKA! Autobus se STŘETL s OSOBÁKEM! Jeden člověk NEPŘEŽIL!

 
Při čelní srážce osobního vozu a autobusu ve středu odpoledne u Rybné nad Zdobnicí na Rychnovsku zemřel jeden člověk, další dva se zranili. Tragickou nehodu potvrdila Mediafaxu mluvčí krajské záchranné služby Anna Krempová.
07.09.2011 16:50 |

podobné články

Žena na Chebsku dostala smyk a narazila do dvou aut: Chlapec (†5) nehodu nepřežil

 
Tragicky dopadla nehoda řidičky na Chebsku. Na vlhké vozovce dostala žena náhle smyk a narazila do nákladního vozu. Ona i 2leté dítě skončily s těžkými poraněními v nemocnici. Pětiletý chlapec, který ve voze rovněž seděl, nehodu nepřežil.
26.10.2016 13:00 |

podobné články

Tragédie u Rokycan: Autobus plný dětí se zřítil z mostu, dívka (†16) nehodu nepřežila

 
U sjezdu z dálnice D5 u Rokycan havaroval dnes ráno autobus s francouzskými studenty. Jedna šestnáctiletá dívka zemřela, řekla mluvčí záchranné služby Lenka Ptáčková. Hospitalizováno je 22 cestujících. V autobuse bylo 41 lidí, z toho pět dospělých, uvedla mluvčí hasičů Pavla Jakoubková. Podle serveru L'Union-L'Ardennais jeli v autobusu žáci víceletého gymnázia Notre-Dame v Remeši. Autobus vyjel z Remeše v neděli večer a mířil do Prahy. Příčiny nehody policie zjišťuje. 
08.04.2013 08:40 |

podobné články

ČELNÍ SRÁŽKA S KAMIONEM! Řidič byl na místě mrtev

 
Tragická dopravní nehoda se stala ve středu odpoledne na Náchodsku. Při dopravní nehodě nákladního auta a dvou osobních aut nedaleko Jaroměře zemřel jeden z řidičů, řekl agentuře Mediafax operační důstojník hasičů Královéhradeckého kraje.
23.02.2011 16:35 |

podobné články

Drsná srážka aut u Velké Chuchle. Jeden z pasažérů utekl, povolali na něj psovoda

 
Skřípot brzd, silný čelní náraz a sklo všude po okolí. Tak vypadala ulice Radotínská u Velké Chuchle v pátek 12. října večer. Bourala tu dvě osobní vozidla, přičemž na místě zasahovali policisté, hasiči i zdravotníci. Jeden z řidičů byl zraněný a museli ho převézt do nemocnice. Od nehody pak utekl cestující a byl hledaný i policejním psem.
14.10.2018 11:05 |

podobné články