Článek

Celibát, nelíbat? Pravoslavný arcibiskup Kryštof má několik milenek!

 
Ačkoliv by pravoslavný arcibiskup měl dodržovat celibát a rozhodně nemít kupu milenek, pravda je jiná. Arcibiskup Kryštof, občanským jménem Radim Pulec,  jich má údajně hned několik a míří proto před církevní soud.
02.04.2013 21:25 |

podobné články

Podobné články

Pravoslavný arcibiskup Kryštof rezignoval: Kvůli milenkám a nemanželským dětem!

 
Jako hlava pravoslavné církve měl dodržovat celibát, místo toho měl metropolita Kryštof údajně několik milenek a s nimi i nemanželské děti! Přestože toto obvinění popřel, rozhodl se dnes rezignovat, aby neštěpil svou církev.
12.04.2013 16:25 |

podobné články

SKANDÁL v pravoslavné církvi: Arcibiskup Kryštof má prý několik milenek a dokonce i děti!

 
Pravoslavná církev řeší skandál. Metropolita a arcibiskup Kryštof čelí podle exkluzivních informací televize Nova církevní žalobě za svůj sexuální život. Přestože mu to mnišský slib zakazuje, má podle žaloby hned několik milenek a s nimi dokonce i děti.
02.04.2013 20:10 |

podobné články

Vladyka Kryštof objasnil svůj případ a řekl: Chci dál sloužit církvi

 
EXKLUZIVNĚ Bývalý pravoslavný pražský arcibiskup a metropolita českých zemí a Slovenska Kryštof odpovídal na žádost ParlamentníchListů.cz na dotazy týkající se jeho případu, kdy byl křivě obviněn z porušení celibátu zřejmě kvůli mocenským bojům uvnitř církve. V exkluzivním rozhovoru mimo jiné zmínil, že je připraven vrátit se zpět do úřadu, požádá-li ho o to církev. Nejde mu však o funkci, chce sloužit Bohu a lidem.
03.06.2013 08:55 |

podobné články

Kryštof chystá letní Kryštof kempy. Poté si dá pauzu

 
Kryštof se od vydání alba Inzerát v loňském roce prakticky nezastavil. Od příštího srpna si tak sestava kolem Richarda Krajča naordinuje minimálně roční volno. Ještě předtím však odjedou zimní klubové turné a v létě několik venkovních akcí pod titulem Kryštof kempy.
12.12.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (296 článků)

Kryštof zahájili turné k albu Srdcebeat. Většina koncertů je již vyprodaná

 
Před téměř vyprodanou Ostrava Arénou zahájila kapela Kryštof své podzimní halové turné k albu Srdcebeat. Vyprodané jsou i další koncerty. Zbývá na ně jen několik stovek vstupenek. Show skupina zahájila skladbou Cesta, v minulosti se Kryštof touto písní s publikem spíše loučil. Součástí koncertu byla i nákladná výprava. Její součástí byly například dva přelety zpěváka Richarda Krajča nad publikem. Kryštof na turné připravil obří scénu s více než 300 světly, vizuální dojem umocnila projekce na celkové ploše 100 metrů čtverečních, řadu prvků si muzikanti přivezli ze zahraničí. O turné je mezi fanoušky velký zájem. Kapela postupně přidávala koncerty v Praze, Brně a Ostravě.
20.10.2015 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (296 článků)

Pražský pravoslavný kostel postříkali vzýváním Alláha a výhrůžkami smrtí. Do dvou let budeme schovávat kříže i u nás, obává se Petr Hampl

 
Pravoslavný kostel na pražských Olšanských hřbitovech se stal terčem vandala. Zatím neznámý pachatel jej posprejoval nápisy v azbuce. Několik hodin předtím přitom na místě zasahovali muži zákona. Informuje o tom server TN.cz.
29.04.2017 09:50 |

podobné články

Tragédie! Pravoslavný kněz utopil dítě při křtu

 
Svatý křest se v tragédii proměnil v moldavském Rascani, kde pravoslavný kněz novorozence do nádoby se svěcenou vodou potopil bez zakrytých úst.
28.07.2010 01:55 |

podobné články

V Mostě staví dřevěný pravoslavný kostel. Jako skládanku puzzle

 
Dělníci v Mostě se pustili do neobvyklé stavby. Jako obří skládačku budou dávat dohromady pravoslavný kostel, který byl dovezen z Rumunska.
14.10.2010 19:15 |

podobné články

Kde začne radit Západ, tam se prý klid mění v peklo. Pravoslavný duchovní hovoří o rozsévání větru a vysvětluje, co západní kolonialista nikdy nepochopí

 
ROZHOVOR Pravoslavný duchovní Cristian Popescu pracuje od počátku devadesátých let v organizaci SOZE, která pomáhá v České republice s integrací uprchlíků. V současnosti pečuje v Brně o azylový dům. Za vlnu příchozích imigrantů si Evropa podle něj může sama, zavinil to její přístup ke krizovým oblastem. Soužití s imigranty je ale podle něj do budoucna možné.
20.06.2015 07:56 |

podobné články

Rumunský pravoslavný duchovní: Zemana u nás lidé obdivují, že se dokázal postavit USA a EU. To naši politici nedovedou

 
ROZHOVOR V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz upozorňuje rumunský pravoslavný duchovní Cristian Popescu na to, že prezident Zeman je dnes v Rumunsku obdivován, protože se dokáže postavit Evropské unii a Spojeným státům. Cristian Popescu žije v České republice od roku 1987, původně byl inženýrem chemie, ale chtěl studovat teologii, což mu v Rumunsku nedovolili. Pochází z Bukurešti a má za ženu Češku, překladatelku. Po roce 1989 se začal věnovat migraci a spoluzaložil organizaci SOZE, která se dodnes stará o uprchlíky.
30.06.2016 08:25 |

podobné články

To je život. Pravoslavný pop se na Instagramu chlubil luxusem, teď ho čeká vyšetřování

 
Pravoslavný pop Vjačeslac Baskakov z ruského města Tver se na svém Instagramu rád chlubil přepychem, kterým se obklopoval. Jeho posty nejčastěji zahrnovaly boty od značek Gucci nebo Louis Vuitton, nechyběly ani tašky nebo kufry stejných značek. Mluvčí pravoslavné církve jeho vychloubání označil za „nestydaté“ a Baskakova teď čeká disciplinární řízení, uvedl deník Telegraph.
11.12.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Louis Vuitton (91 článků)

Žádný sex! Zvládli byste celibát?

 
Sex je přirozená součást partnerství, přesto existují i lidé, byť jich opravdu není mnoho, kteří dodržují celibát. Dobrovolně se zřekli...
05.06.2009 16:15 |

podobné články

Papež hrozí rebelům v církvi: Žádné svěcení žen, ani uvolnění celibátu!

 
Žádné kněžky v naší církvi! A nepočítejte ani s tím, že vám zruším celibát! Zhruba toto je poselství papeže Benedikta XVI., který se ve čtvrtek obořil na rebely v římskokatolické církvi. Ti požadují, aby Vatikán uvolnil celibát a zavedl svěcení žen. Píše to agentura AFP.
05.04.2012 16:55 |

podobné články

Neuvěřitelné! Reprezentanti si uložili celibát! Sex nebude!

 
Manželky, přítelkyně, lásky, máte smůlu! Je to k nevíře, ale fotbaloví reprezentanti si ve Vratislavi sami uložili celibát.
06.06.2012 12:05 |

podobné články

Italky požádaly papeže, aby zrušil celibát kněžím, do kterých se zamilovaly

 
Skupina Italek chce po papeži Františkovi, aby zrušil celibát kněžím, do kterých se zamilovala. Přes dvě desítky žen pocházejících z celé Itálie, které buď měly nebo mají vztah s duchovními, mu napsaly dopis, v němž uvedly, že si přejí "prolomit zeď mlčení a lhostejnosti", kterou kolem nich společnost kvůli vztahu s knězem postavila. 
18.05.2014 13:50 |

podobné články

Skupina Slza uvádí klip k písni Celibát

 
V loňském roce na sebe česká popová skupina Slza upozornila písní a videoklipem Lhůta záruční. V pondělí ráno uvedla v premiéře svůj druhý singl, Celibát. Premiéra proběhla na službě Mixer.cz.
23.03.2015 09:51 |

podobné články

Držíte celibát? Tyto 4 děsivé věci se vám stanou!

 
Tak s pravdou ven! Jak to vypadá u vás v ložnici? Pokud držíte celibát a s vaším partnerem jste se už nějakou dobu nemilovala, dejte si pozor. Tyto 4 věci se vám stanou.
11.04.2016 21:15 |

podobné články

Dva slovenští kněží zpochybnili celibát, církev je za troufalost potrestala

 
Katolická církev na Slovensku suspendovala dva kněze, kteří ve své knize zpochybnili povinný celibát pro duchovní. Informovala o tom ve středu televize Joj. Suspendace znamená, že oba například nemohou sloužit.
26.09.2018 19:05 |

podobné články

Arcibiskup politikům: Snižte si plat na úroveň farářů. Pak mluvte o chudé církvi

 
ROZHOVOR Olomoucký arcibiskup Jan Graubner v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jednoznačně odmítl slova Lubomíra Zaorálka (ČSSD) o tom, že jde česká katolická církev proti poselství nového papeže, když přijala bohatý dar v podobě restitucí. „Až si poslanci sníží platy na úroveň platů duchovních, pak budou mít morální právo nás poučovat o chudobě,“ prohlásil arcibiskup.
18.04.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2467 článků) , Jan Graubner (43 článků)