Článek

Celé Česko zasáhnou velmi silné bouřky, varovali meteorologové

 
Meteorologové ve středu varovali před velmi silnými bouřkami, které ve čtvrtek a v pátek zasáhnou většinu republiky. Mohou je doprovázet přívalové srážky, silný vítr a krupobití.
07.07.2021 11:30 |

podobné články

Podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s přívalovými dešti, varovali meteorologové

 
Východní polovinu Česka zasáhnou v neděli odpoledne a večer silné bouřky. Před nebezpečným jevem v sobotu varovali meteorologové. Napršet může až 30 litrů na metr čtvereční.
21.08.2021 11:10 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s krupobitím a vydatný déšť, varovali meteorologové

 
Meteorologové ve středu varovali před silnými bouřkami a krupobitím, vydatnými dešti a možnými vzestupy hladin. Bouřky zasáhnou většinu území republiky od čtvrtečního poledne do půlnoci. Silný déšť a možné vzestupy hladin očekávají pouze na jihozápadě území v noci a ve čtvrtek dopoledne.
17.06.2020 11:50 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky, varují meteorologové

 
Silné bouřky zasáhnou v neděli odpoledne a večer Česko. Meteorologové je očekávají především na Moravě, Slezsku a v jižní polovině Čech. V celé zemi se pak podle předpovědi četnější bouřky objeví v průběhu pondělí a úterý.
27.07.2014 11:30 |

podobné články

Na východě hrozí velmi silné bouřky, varovali meteorologové

 
Meteorologové v pátek upravili výstrahu před bouřkami. Velmi silné bouřky hrozí až do večera na východě republiky. Většinu Moravy a Slezska pak zasáhnou silné bouřky. Kvůli intenzivním nočním srážkám mohou na západě a východě Čech ještě způsobovat komplikace rozvodněné toky.
09.07.2021 11:55 |

podobné články

Silné bouřky i s krupobitím zasáhnou celé Česko, varovali meteorologové

 
Meteorologové ve středu varovali před silnými bouřkami, které postupně zasáhnou většinu území. Varování platí od středečního odpoledne do čtvrtka.
30.07.2014 11:45 |

podobné články

Česko zasáhnou velmi silné bouřky, varovali meteorologové

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) rozšířil v pátek večer výstrahu před silnými a velmi silnými bouřkami. Bouřky hrozí v pátek především v Čechách a silné bouřky v sobotu zejména na Moravě. Mohou je doprovázet přívalové srážky, krupobití a silné nárazy větru.
28.08.2020 11:45 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové

 
Od nedělního večera mohou do Čech dorazit silné bouřky spolu s nárazovým větrem, kroupami a přívalovými srážkami, varovali meteorologové. Teploty budou stoupat ke 34 stupňům.
19.06.2021 11:30 |

podobné články

Dorazí další silné bouřky, varovali meteorologové

 
Jihočeský a Pardubický kraj a Vysočinu zasáhnou ve čtvrtek vpodvečer velmi silné bouřky, varovali meteorologové. Výstraha platí od 17. hodiny do páteční 6. hodiny ráno. Vydal ji Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
08.08.2013 12:25 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky a vedro, varovali meteorologové

 
Meteorologové ve čtvrtek varovali před silnými bouřkami a vysokými teplotami, které v pátek zasáhnou většinu území republiky. V pátek se odpolední maxima dostanou až na 32 stupňů Celsia.
09.07.2020 12:00 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s krupobitím, varují meteorologové

 
Pardubický a Královéhradecký kraj v pátek odpoledne zasáhnou silné bouřky s přívalovým deštěm, varují meteorologové. Od sobotního poledne hrozí bouřky, které mohou doprovázet přívalový déšť či krupobití a silný vítr v celých Čechách a na Vysočině.
12.06.2015 11:15 |

podobné články

Česko zasáhnou velmi silné bouřky

 
Česko zasáhnou odpoledne velmi silné bouřky, které mohou provázet intenzivní srážky a kroupy. Potrvají až do středečního večera, varují meteorologové. Výstraha platí pro celé Česko.
04.06.2011 12:10 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouře s krupobitím, varovali meteorologové

 
Česko zasáhnou odpoledne a v noci na neděli silné bouřky. Přívalové srážky mohou rozvodnit menší toky a meteorologové očekávají i kroupy a vítr o rychlosti až 110 kilometrů v hodině. Už v noci na dnešek bouře udeřily na západě Čech, kde polámaly stromy a přerušily elektrické vedení.
17.07.2010 10:45 |

podobné články

Východ republiky zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové

 
Meteorologové varovali, že na severovýchodě republiky se ve čtvrtek odpoledne a večer mohou objevit silné bouřky s přívalovými dešti. Mohou stoupat i hladiny malých toků.
11.06.2020 12:45 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s krupobitím a intenzivní deště, varovali meteorologové

 
Meteorologové rozšířili a upřesnili výstrahu před vydatnými dešti, silnými bouřkami a možnými vzestupy hladin řek. Zatímco pršet by mělo především na jihozápadě republiky, bouřky zasáhnou severní polovinu území.
12.05.2021 11:55 |

podobné články

Česko v noci znovu zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové

 
Část Čech a celou Moravu zasáhnou v noci z úterý na středu silné bouřky doprovázené vydatnými srážkami. Frontální systém bude postupovat přes Moravu a Slezsko dále k východu a podle meteorologů jej mohou doprovázet přívalové deště, které opět mohou zvednou hladiny menších toků. Nové varování vydal v úterý v poledne Český hydrometeorologický ústav.
07.07.2009 12:55 |

podobné články

Česko dnes zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) varoval, že západní polovinu republiky zasáhnou ve čtvrtek silné bouřky, které mohou doprovázet i vydatné srážky.
10.06.2021 10:55 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové

 
Zvlněná studená fronta by se zkraje nadcházejícího týdne měla přesunout z Německa do Česka. Vlivem toho očekávají meteorologové v pondělí silnější bouřky a ojediněle i přívalové deště. V neděli před nimi varovali zástupci Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
22.05.2016 11:05 |

podobné články

Většinu Česka zasáhnou bouřky, některé budou intenzivní, varovali meteorologové

 
Většinu Česka během úterý znovu zasáhnou bouřky, které mohou být občas intenzivní. Někde je doprovodí přívalový déšť, kroupy a silné nárazy větru. Hodně srážek a časté bouřky se budou kvůli brázdě nízkého tlaku vzduchu vyskytovat celý týden. Teplotní maxima se budou držet většinou nad 20 stupni, budou se ale zdát vyšší kvůli vzdušné vlhkosti, na kterou by si měli dát pozor hlavně kardiaci a starší lidé.
30.05.2016 10:35 |

podobné články

Silné bouřky s kroupami ve čtvrtek zasáhnou celé Česko

 
Od čtvrtečního poledne zasáhnou celé Česko silné bouřky. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) varoval, že za hodinu spadne až 25 milimetrů srážek. Mohou tak být zatopeny například sklepy. Kromě intenzivního deště mohou padat i kroupy, bouřky se uklidní v noci na pátek.
11.05.2011 10:35 |

podobné články