Článek

Čauky lidi, 15. díl: Pan premiér se zastal prezidenta a nemohl spustit oči z Alenky Schillerové

 
I když má plné ruce práce, pan premiér si udělal znovu čas, aby pro občany natočil další video Čauky lidi. Tentokrát toho bylo opravdu hodně, ale i tak se zvládl vyjádřit k projevu Miloše Zemana, k tomu, že není podle EU ve střetu zájmů, a k nové vzrušující fotce od Aleny Schillerové přesně s takovou grácií, na jakou jsme od pana premiéra zvyklí.
26.04.2021 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26007 článků)
Podobné články

Čauky lidi 6. díl: O hudebním vkusu Alenky a fotbalovém nadšení Prymuly, tady je ochutnávka

 
Je neděle a s ní ukázka z 6, dílu nedostižného pořadu Čauky lidi. Na vědomí se dává, že pro premiérovu extrémní zaneprázdněnost se vaše oblíbené satirické okénko přesouvá na pondělí. Sorry jako. Petr Jablonský tentokrát zhodnotí mimo jiné playlist Alenky Schillerové a slávistické srdce Romana Prymuly.
21.02.2021 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi: Prymula omylem na fotbale a Schillerové písničky očima premiéra

 
A je tu další díl satirického pořadu Čauky lidi. Výborný imitátor Petr Jablonský coby premiér tentokrát zhodnotí mimo jiné playlist Aleny Schillerové a slávistické srdce Romana Prymuly.
22.02.2021 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi 7. díl: Pan krizový premiér povolává za hranice okresu nezbednou sondu na Mars

 
Andrej Babiš má za sebou mimořádně náročný týden, který skončil zalígrováním celé země a můžete ven jen na vodítku a jen na zahradu. Pan premiér si na nová opatření samozřejmě posvítil i v našem satirickém pořadu Čauky lidi a poradil, jak se nově chovat v kotci.
01.03.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23173 článků)

Čauky lidi, 17. díl: Premiér obhajuje Jana Hamáčka, který létat neumí, víte

 
I přesto, že je pan premiér v současné situaci na roztrhání, tak si udělal opět čas, aby pro své fanoušky natočil další díl Čauky lidi. Tentokrát se musel zastat Jana Hamáčka (42), který je dle jeho slov právoplatným členem naší úžasné vlády a v poslední době se na něj snáší vlna obrovské kritiky kvůli kauze "Vrbětice za Sputnik".
10.05.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3247 článků)

Čauky lidi ochutnávka: Pan krizový premiér zařídí každou krizi a odkope se jako nikdy

 
Andrej Babiš má za sebou mimořádně náročný týden, který skončil zalígrováním celé země a můžete ven jen na vodítku a jen na zahradu. Pan premiér si na nová opatření samozřejmě posvítil i v našem satirickém pořadu Čauky lidi.
01.03.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23173 článků)

Čauky lidi, 8. díl: Jak to má premiér s Monikou v ložnici a o nové svůdné hygieničce

 
I přes hromadu práce s tvrdým lockdownem a demonstranty na Staromáku si pan premiér v podání Petra Jablonského našel čas na přátele pořadu Čauky lidi a přispěchal se svým pravidelným pondělním shrnutím předchozího týdne.
08.03.2021 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi, 19. díl: Lex Arenberger a plastová pieta na Hradě

 
I když má plné ruce práce, pan premiér si udělal znovu čas, aby pro občany natočil další video Čauky lidi plné kvalitní pravdy. Premiér vysvětlí, jak je to s utajenými majetky ministra zdravotnictví Petra Arenbergera a kontroverzním návrhem Pirátů ohledně občanek. Budeme muset ukazovat přirození na veřejnosti? 
17.05.2021 18:15 |

podobné články

Čauky lidi, díl 36: Odtajněno! Premiér prozradil, proč Zeman s Klausem skončili v nemocnici

 
Premiér v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si tentokrát v satirickém pondělním pořadu Čauky lidi našel čas na to, aby se podíval na zoubek kauzám uplynulého týdne. Neopomněl prezidenta Zemana a bývalého prezidenta Klause, kteří skončili v nemocnici, nebo Hanu Lipovskou, která byla před několika dny odvolána z Rady České televize.
20.09.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi, 16. díl: Nesmrtelná kauza Vrbětice a Okamurův skok do tmy

 
I když má plné ruce práce, pan premiér si udělal znovu čas, aby pro občany natočil další video Čauky lidi. I tentokrát se předseda vlády vyjádří k propírané kauze Vrbětice. Je načase založit Svaz česko-ruského nepřátelství. Ale to není vše, dojde i na Okamurova homofobní slova a první vlaštovky, které předznamenávají konec života v pandemii.  
03.05.2021 17:50 |

podobné články

Čauky lidi, 20.díl: Pan premiér si posvítil na domečky pana Arenbergera a na hokej

 
Andrej Babiš v podání Petra Jablonského si v pořadu Čauky lidi posvítil na nemovitosti ministra zdravotnictví pro tento týden Petra Arenbergera, na výkony českých hokejistů i na Zemana a Zemana...
24.05.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23173 článků) , Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi 22. díl: Rozjařený pan premiér opustil zdi své kanceláře!

 
Andrej Babiš v podání Petra Jablonského se v pořadu Čauky lidi tentokrát nechal zlákat všudypřítomným jarem a vyrazil do terénu. O své poznatky z minulého týdne se ale samozřejmě podělil i na zdravém vzduchu.
07.06.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23173 článků) , Petr Jablonský (74 článků)

Umíte si správně odličovat oči?

 
Pokud patříte k ženám, pro něž je dokonale nalíčená tvář samozřejmostí, bez které nevyjdou z domu, nesmíte zapomínat ani na pořádné odlíčení a následnou péči o pleť dřív, než jdete spát. V průběhu dne se na tváři kromě líčidel usadí i drobné částečky nečistoty, ty spolu s odumřelými kožními buňkami mohou ucpat póry a způsobit výskyt zánětlivých  pupínků. Pokud byste šla spát s nevyčištěnou pletí, nemohla by pořádně dýchat a regenerovat. Proto je odlíčení tak důležité. A správné odličování začíná očima. Čím odlíčit oči Pokožka na očních víčcích je velmi jemná, neměla byste ji otírat silou. Na jemné odličování existuje řada přípravků, s nimiž to jde snadno a bez hrubého stírání. Odličovač očí vybírejte podle toho, jak citlivou máte pleť (na citlivější použijte přípravek s nápisem “sensitive”). Také na voděodolnou řasenku potřebujete speciální odličovač, který si s ní beze zbytku poradí. Na odličování očí můžete použít i jemnou micelární pleťovou vodu, ta si poradí i s make-upem. Jestli tu správnou čistící kosmetiku pro sebe teprve hledáte, nezapomeňte na test na alergickou reakci. Vyzkoušejte si ji nejdříve na pokožce mimo obličej, jestli nepálí nebo nesvědí. Teprve pak ji použijte i na tvář a oči. Správný postup odlíčení očí Jestli používáte kontaktní čočky, odložte je dřív, než začnete s čištěním víček. Pak naneste odličovač na vatový tampon, ten přitiskněte na pleť a nechte chvilku působit, aby se barva na víčcích rozpustila. Teprve potom jemnými tahy setřete ve směru shora dolů. Stejně postupujte i u řasenky, i tady stírejte nanesenou barvu od kořínků ke konečkům. V žádném případě oči nemněte ani silou nedrhněte sem tam, mohla byste si narušit vnější ochrannou vrstvu pleti a způsobit si drobné bolestivé oděrky. Při takovém zacházení s jemnou kůží kolem očí byste také mnohem dříve přišla k očním vráskám. A to jistě nechcete. Na důkladně vyčištěné oči... Čtěte více Příspěvek Umíte si správně odličovat oči? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.02.2018 05:05 |

podobné články

Čauky lidi: 5. díl se nese v duchu lásky a radovánek na Petříně

 
Je neděle a s ní i další díl satirického pořadu Čauky lidi, ve kterém se skvělý český imitátor Petr Jablonský coby premiér pozastaví nad nejožehavějšími kauzami mrazivého únorového týdne.
14.02.2021 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi: Premiér ocení českou hrdinku z pumpy a vrátí se k mejdanu

 
Je neděle a s ní i další díl satirického pořadu Čauky lidi, ve kterém se skvělý český imitátor Petr Jablonský coby premiér pozastaví nad nejožehavějšími kauzami posledního lednového týdne.
31.01.2021 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi 4. díl: Premiér okomentuje mimo jiné vládní TikŤak, tady je ochutnávka

 
Blíží se neděle a s ní přichází i váš oblíbený imitátor Petr Jablonský, který se opět představí jako český premiér v satirickém pořadu Čauky lidi. Jako vždy shrne události posledního týdne a vyjádří se ke všemu, co mu přijde důležité. Na co se můžete těšit tentokrát?
06.02.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi: Čtvrtý díl premiér věnuje mimořádnému úspěchu polní nemocnice a TikŤaku

 
Přichází neděle a s ní i váš oblíbený imitátor Petr Jablonský, který se opět představuje jako český premiér v satirickém pořadu Čauky lidi. Ve čtvrtém díle jako vždy shrnuje události posledního týdne a vyjadřuje se ke všemu, co mu připadá důležité.
07.02.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi speciál: Premiér míří na Oscary a udělal pro to vše!

 
Český premiér se chystá dobýt Hollywood. Speciální díl divácky oblíbeného hlášení Čauky lidi ukázal, že pro zlatou sošku udělá vše! A tím myslíme opravdu vše. 
07.05.2021 13:10 |

podobné články

Čauky lidi, 26. díl: Premiér v živém přenosu pohovořil s prezidentem o translidech

 
Andrej Babiš se v podání imitátora Petra Jablonského vrací s dvoudenním zpožděním. Marně totiž čekal na věrozvěsty, kteří měli přijít, ale nepřišli. Premiér si alespoň odpočinul a v novém díle Čauky lidi nastoupil v plné síle. Rozebral konec českého nároďáku na EURO, zavolal panu prezidentovi, se kterým řešil transfóbii, a neopomněl ani Roberta Šlachtu. 
07.07.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23173 článků) , Petr Jablonský (74 článků)

Čauky lidi, díl 34: Premiér se konečně vyjádřil ke kauze juniora, který překazil jeho kampaň

 
Premiér v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si tentokrát v satirickém pondělním pořadu Čauky lidi našel čas na to, aby se vyjádřil ke kauzám posledních dní. Neopomněl na narušitele, který mu překazil volební kampaň v Ústí nad Labem, nebo na očkování žáků ve školách.
06.09.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (74 článků)