Článek

Čáslavský z Videostopu: Jeho stav je kritický!

 
Známý filmový historik Karel Čáslavský (75) bojuje v nemocnici o život. Parťák Jana Rosáka z populárního Videostopu nemůže dýchat. Lékaři museli Čáslavského dokonce uvést do umělého spánku. „Jedna plíce Karlovi nepracuje vůbec, druhá zčásti,“ prozradil Blesku člověk z blízkého okolí milovníka české kinematografie.
31.01.2012 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rosák (159 článků) , Karel Čáslavský (12 článků)
Podobné články

Čáslavský z Videostopu: Bojuje v nemocnici o život!

 
Legendární filmový historik Karel Čáslavský (75), který je neodmyslitelně spjat s televizním Videostopem, leží v pražské Motole v umělém spánku.
31.01.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čáslavský (12 článků)

Karel Čáslavský stále bojuje o život

 
Historik Karel Čáslavský (75) stále nemá vyhráno. Přestože se lékařům podařilo zlepšit jeho stav po lednovém oboustranném zápalu plic, v posledních dnech se kvůli poruše imunity znovu zhoršil. Tvůrce soutěže Videostop a průvodce pořadem Hledání ztraceného času tak musí začít s léčbou znovu od začátku.  
12.06.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čáslavský (12 článků)

Karel Čáslavský bojuje o život! Selhaly mu plíce

 
Slavný filmový historik Karel čáslavský (75) leží na ARO v pražské nemocnici v Motole a dokonce musel být uveden do umělého spánku. Selhaly mu plíce.
31.01.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čáslavský (12 článků)

Husní Mubarak prodělal mrtvici a zástavu srdce, jeho stav je kritický

 
Zdravotní stav bývalého dlouholetého egyptského prezidenta Husního Mubaraka se dnes prudce zhoršil a exprezident musel být převezen z káhirské věznice, kde byl dosud, do vojenské nemocnice. Informovaly o tom egyptské bezpečnostní zdroje citované agenturou Reuters. Čtyřiaosmdesátiletý Mubarak podle nich utrpěl infarkt a mrtvici, byl v komatu a dle stanice Al-Džazíra je jeho stav kritický.
19.06.2012 23:35 |

podobné články

Hokejista Galimov je po další operaci, jeho stav je dál kritický

 
Moskevští lékaři dnes provedli další operaci hokejisty Alexandra Galimova, který spolu s palubním inženýrem Alexandrem Sizovem jako jediný přežil středeční tragickou havárii letounu s hráči klubu Lokomotiv Jaroslavl. Třiačtyřicet cestujících na palubě, včetně tří českých hokejistů, při havárii zahynulo. Zdravotní stav Galimova je stále kritický, Sizovův stav označují lékaři za středně těžký.
11.09.2011 20:15 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Stav pobodané Češky v Káhiře je kritický

 
Stav Češky zraněné předminulý týden při útoku na turisty v egyptském letovisku Hurgada je kritický. Uvedlo to dnes v tiskovém prohlášení české ministerstvo zdravotnictví. Zdravotní stav ženy, která je hospitalizovaná v jedné z káhirských nemocnic, se v posledních dvou dnech náhle zhoršil. Do Káhiry už v pondělí podle ministerstva odletěl tým českých zdravotníků pod vedením ředitele pražské záchranné služby Petra Koloucha.
25.07.2017 19:30 |

podobné články

Stav Nelsona Mandely je kritický, varuje jeho nejstarší dcera

 
Bojovník za svobodu a bývalý prezident JAR Nelson Mandela (94) leží v nemocnici, jeho stav je kritický, vzkázala jeho nejstarší dcera Makaziwe. Konec prý může přijít každou chvíli...
27.06.2013 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků)

Čáslavský stále na ARO: Trápí ho oboustranný zápal plic

 
Stav známého filmového historika Karla Čáslavského (75) se nelepší. Blesku se podařilo upřesnit diagnózu. Odborník na filmovou historii nemůže dýchat, protože má těžký oboustranný zápal plic. Je odkázaný na plicní ventilaci.
17.02.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čáslavský (12 článků)

Hvězda Pomády Jeff Conaway je v kómatu, jeho stav je kritický

 
Americký herec Jeff Conaway, který se nejvíc proslavil rolí T-Birda Kenickieho v kultovním muzikálu Pomáda z roku 1978, je v kómatu. Podle manažera Phila Brocka se šedesátiletý herec patrně předávkoval léky proti bolesti, napsala ve čtvrtek agentura AP. Brock upřesnil, že Conawaye našli 11. května v bezvědomí a od té doby je v neupřesněné kalifornské nemocnici. Jeho stav je kritický a prognózy nejisté.
19.05.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Conaway (13 článků)

Nelson Mandela je v kritickém stavu! Může zemřít každou chvíli, říká jeho dcera

 
Dcera bývalého jihoafrického prezidenta Nelsona Mandely prozradila, že stav jejího otce je kritický a jeho odchod může přijít každou chvíli. Že je stav slavného bojovníka proti apartheidu kritický, později potvrdil i úřad nynějšího prezidenta Jacoba Zumy.
27.06.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků)

Svět pláče: Zemřel Nelson Mandela (†95)! Jeho stav byl 5 měsíců kritický

 
Afričané pláčou a topí se v zármutku. Ve věku 95 let dnes zemřel bojovník proti apartheidu a bývalý jihoafrický prezident Nelson Mandela. Oznámil to jihoafrický prezident Jacob Zuma. Jeho zdravotní stav byl v posledních pěti měsících kritický.
05.12.2013 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků)

Bianchi už není v umělém spánku, jeho stav je ale kritický!

 
Francouzský pilot formule 1 Jules Bianchi byl necelých sedm týdnů po vážném zranění ve Velké ceně Japonska převezen na kliniku do rodného Nice. Pětadvacetiletý jezdec stáje Marussia už není udržován v umělém spánku, ale je stále v bezvědomí a jeho stav zůstává kritický.
20.11.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jules Bianchi (18 článků)

Ve Frýdku-Místku srazilo auto osmileté dítě: Jeho stav je kritický

 
Osobní automobil ve čtvrtek odpoledne ve Frýdku-Místku srazil osmiletého chlapce. Školák při nehodě utrpěl vážná zranění hlavy a břicha. Jeho stav je nyní kritický.
16.06.2017 12:30 |

podobné články

Bořivoj Navrátil: Kritický stav! Nemá sílu vrátit se domů!

 
Herec Bořivoj Navrátil (77) je na pokraji sil. Patnáctiměsíční boj s rakovinou tlustého střeva mu dává zabrat natolik, že se jeho stav rapidně zhoršil a je doslova kritický, dokonce mu musela být přerušena chemoterapie.
30.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořivoj Navrátil (119 článků)

Zdravotní stav zpěváka George Michaela je kritický

 
Stav zpěváka George Michaela (48), který leží na jednotce intezivní péče ve vídeňské nemocnici, se o víkendu zhoršil. Nyní je podle lékařů kritický a zpěvákovi jde skutečně o život. Nemocnici obléhají davy jeho fanoušků.
29.11.2011 15:00 |

podobné články

Stav chlapce po pádu z pouťové atrakce je kritický

 
Zdravotní stav patnáctiletého chlapce, který se v neděli v Ivančicích na Brněnsku zřítil z pouťové atrakce ve tvaru otáčející se lavice, je nadále kritický.
28.07.2009 14:30 |

podobné články

Mandelův stav je nadále kritický, navštívil ho jihoafrický arcibiskup

 
Jihoafrického vůdce Nelsona Mandelu, jehož zdravotní stav zůstává i nadále kritický, navštívil v nemocnici arcibiskup Thabo Makgoba z Kapského města. Za čtyřiadevadesátiletého bojovníka proti apartheidu se modlil a přál mu "pokojný odchod z tohoto světa". Většina členů Mandelovy rodiny již dorazila do vesnice Qunu, kde exprezident poslední léta žil. Zvýšená aktivita je podle jihoafrických médií znát i právě nedaleko Mandelova domu, v místech, kde by měl být bývalý prezident pohřben. 
26.06.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků)

Moderátor Jan Rosák se raduje: Videostop se vrací! Bez historika Čáslavského...

 
Populární pořad Videostop s moderátorem Janem Rosákem (63), který se od ledna vrací na obrazovky, tentokrát digitální stanice Barrandov, patřil celé čtvrtstoletí k televizním evergreenům. Teď se po desetileté odmlce vrací a má stavět na českých filmech. V nové podobě pořadu však bude chybět filmový historik Karel Čáslavský...
07.12.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rosák (159 článků) , Karel Čáslavský (12 článků)

DNEŠNÍ TISK: Karel Čáslavský bojuje v nemocnici o život

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger plánuje zrušení nemocničních oddělení, která málo operují. Herec Oldřich Kaiser bojuje s démonem alkoholu vtipem a cigárem.
31.01.2012 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (313 článků) , Karel Čáslavský (12 článků) , Leoš Heger (1270 článků)