Článek

Čarodějky tenkrát a dnes: Herci ze seriálu se na conech potkávají i po 25 letech

 
Mysteriózní seriál Čarodějky neboli Charmed se vysílal v letech 1998 až 2006. Je tomu tedy už bezmála pětadvacet roků od doby, co nás sestry Halliwellovy okouzlily. Podívejte se, čím se teď zabývají herečky Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Rose McGowan, Shannen Doherty a jejich kolegové.
15.01.2024 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Shannen Doherty (200 článků) , Rose Marie (2 články)
Podobné články

Jak dneska vypadá Phoebe ze seriálu Čarodějky? Pořád hraje a všude propaguje kojení!

 
Nejmladší, nejšílenější, nejmíň zodpovědná. Taková byla Phoebe Halliwell ze seriálu Čarodějky, kterou si zahrála krásná Alyssa Milano (43). Do bytu za svými sestrami vlítla jako velká voda a nakonec zůstala všechny série. Jak se daří téhle herečce dnes?
23.08.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Halliwell (1 článek)

Hvězda seriálu Čarodějky Alyssa Milano se natočila při sexu. Žhavé video koluje na YouTube!

 
Není první a určitě ani poslední. Herečka Alyssa Milano (40), která sice patří mezi druhořadé star, ale vy si ji určitě pamatujete ze seriálu Čarodějky, natočila s pohledným chlapíkem společné sexuální hrátky.
06.09.2013 14:25 |

podobné články

Hvězda (47) seriálu Čarodějky vyrazila se sádrou na pláž: Ukázala figuru ve žlutých bikinách i svou novou lásku

 
Herečku Rose McGowan  (47) neodradí od vodních radovánek ani sádra na ruce. Hvězda seriálu Čarodějky nebo filmu Vřískot už několik měsíců odpočívá v Mexiku, kde se současně dává dohromady po zlomenině zápěstí.
27.11.2020 09:35 |

podobné články

Neuvěříte, jak lacině v pětačtyřiceti pózuje kdysi úspěšná herečka

 
Než ji začali obsazovat pouze do béčkových projektů, dočkala se původem čínská herečka Bai Ling i několika rolí ve známých filmech jako Vrána, Rudý labyrint, Wild Wild West, Anna a král, Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů a dalších. Jenže čím má Ling více let, tím víc holé kůže ukazuje nejen během focení, ale i při nejrůznějších filmových festivalech nebo multižánrových conech.
07.01.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Ling Bai (19 článků)

Jak dneska vypadá Piper ze seriálu Čarodějky? Podle jejího života snad napsali Gilmorky!

 
Devadesátky byly na seriály plodné. Béháčko, Pobřežní hlídka, Melrose Place, Buffy, přemožitelka upírů... A Čarodějky! Kvůli nim jsme také utíkali dřív ze školy. Hrála tam "Brenda" Shannen Doherty a roztomilá Alyssa Milano jako Phoebe. Nejstarší a nejvážnější sestra byla Holly Marie Combs (42), která si zahrála Piper. Její život byla ale pěkně divoký.
20.08.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Shannen Doherty (200 článků)

Čarodějky z Eastwicku se vracejí

 
Trojice hrdinek z knihy Johna Updikea Čarodějky z Eastwicku se vracejí na scénu. Čtenář se s nimi opět setkává ve fiktivním městečku, kde dříve prováděly své nekalé reje. Vdovy z Eastwicku z roku 2008 je autorův poslední román. Vychází nyní v českém překladu Jiřího Hanuše.
25.05.2010 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hanuš (14 článků)

Čarodějka Košanová: Chlapi čarovat nemůžou, brzdí je chromozom

 
Napadlo vás někdy, proč jsou čarodějky jen rodu ženského? Podle známé čarodějky Marcely Košanové, která svým klientům vykládá z karet i run, na to jednoduše nemají.
30.01.2013 08:45 |

podobné články

Křehká Emma Watson randí s ragbistou. Ten je z čarodějky Hermiony celý pryč!

 
S přítelem Williamem Adamowiczem se rozešla už loni v létě, ale teprve na počátku nového roku Emma Watson nechala médiím oznámit, že už nejsou spolu. Je totiž opět zamilovaná. A s ragbistou Oxfordské univerzity Matthewem Janneym se chtěla třiadvacetiletá představitelka čarodějky Hermiony ihned pochlubit.
14.01.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (349 článků) , Emma Watson (304 článků)

Líbačka čarodějky Hermiony v Mexiku: Emma Watson klofla milionáře!

 
Proslavila ji role malé čarodějky Hermiony ve filmech o Harry Potterovi, už dávno ale není holčička! Herečka Emma Watson (28) má tak nyní dokonce novou lásku. A nevybrala si zrovna špatně…
18.10.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (349 článků) , Emma Watson (304 článků) , Harry Potter (1636 článků)

Marian Vojtko z Čarodějky: Musím mamince přiznat, na co se chystám. Nebude ráda!

 
Na předvánočním setkání souboru populárního muzikálu Čarodějka nechyběla žádná z hvězd tohoto představení, které okouzlilo Česko. Nejvíce pozornosti však na sebe strhávala představitelka titulní role zelené čarodějky Elphaby Elis Ochmanová (30).
10.12.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (307 článků)

Snoubenec blondýnky z Čarodějky v trenkách na castingu soutěže krásy: Za dva roky zhubnul 20 kilo. Podívejte se na rozdíl

 
Na castinzích pánské soutěže krásy se každý rok potkáme s nějakým překvapením. Účastnili se ho například synové slavných otců Luďka Soboty, Pavla Trávníčka  (69) nebo Stanislava Hložka, Matyáš Hložek  (26) dokonce klání vyhrál. Letos byl mezi uchazeči pro změnu herec Lukáš Kofroň, snoubenec bílé Čarodějky Nikoly Ďuricové.
02.06.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (507 článků) , Stanislav Hložek (142 článků) , Pavel Lukáš (82 článků)

Pauzu v divadle využila hvězda Čarodějky k tomu, že si nechala vytrhat zuby: Teď se nemůže usmívat

 
Roli zelené čarodějky Elphaby si Elis Ochmanová zazpívala v GoJa Music Hall naposledy první říjnový víkend. Po vystupování se jí samozřejmě stýská, i když zpěv aspoň online učí svoje budoucí i současné kolegy.
27.11.2020 12:10 |

podobné články

Podívejte se, jak krásně maluje hvězda Čarodějky: Funguje to jako terapie po rozchodu a ztrátě práce

 
O tom, že Nikola Ďuricová, krásná představitelka Glindy, Čarodějky ze stejnojmenného muzikálu, začala malovat , už jsme informovali. A teď vám ukážeme i výsledek, obraz vlčích máků, který se dražil pro organizaci Regi Base, která se stará o české válečné veterány a na jeho představení se byl Super.cz podívat.
06.12.2020 16:30 |

podobné články

Producent Janeček má problém: Obě muzikálové Čarodějky jsou těhotné!

 
Také producent František Janeček (76) se chystá po covidové pauze znovu zvednout oponu své GoJa Music Hall a vrátit na jeviště populární muzikálovou show Čarodějka. Jenže narazil na nečekaný problém: dvě hlavní představitelky zelené čarodějky Elphaby během koronakrize otěhotněly!
11.06.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (449 článků) , František Janeček (203 článků)

Čarodějky z Eastwicku po Česku: Eva Burešová za úplňku svolávala k rituálům

 
Krásná Eva Burešová (29) je milovnicí rituálů, o kterých čas od času hovoří i se svými fanoušky na Instagramu. Stejně jako před prvním porodem i před druhým našla v trávě několik čtyřlístků a za pár dní už měla svůj poklad na světě. Tentokrát herečka slovy svolala všechny čarodějky během magického večera, který byl jako stvořený pro rituály. O co šlo?
11.11.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (812 článků)

Tomu neuvěříte: Tereza Kostková se převtělila v blonďatou Marilyn Monroe. Může jí to vůbec slušet?

 
Natáčení nové české rodinné komedie režiséra Zdeňka Trošky  (62) Strašidla má za sebou první třetinu. Příběh, který prý není pohádka, ale přesto se v něm potkávají světy lidí a nadpřirozených bytostí, se zatím točil na uzavřeném zámku Líšno u Benešova. Tam také vyrostla čarodějná dílna jedné z hlavních hrdinek, čarodějky Patricie v podání Terezy Kostkové.
07.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (999 článků)

Vyšší tresty nás tyranů nezbaví, míní experti. Děti stále častěji potkávají drsnou šikanu i násilí

 
V ČR nadále stoupá počet děti, které se nejen na internetu a ve školách potkávají s psychickým nebo fyzickým týráním. Pro řadu z nich se nebezpečí skrývá i doma. Podle expertů, kteří promluvili na speciálním webináři, ale nepomůže zvyšování trestů pro tyrany, ačkoliv i toto může fungovat jako prevence. Důležité je podle nich s pachateli pracovat, aby se jejich chování neopakovalo a aby se děti tyranů jejich chování nenaučily a neodnesly si je jako vzor do svého dospělého života. Důležitou zprávou nicméně je, že se postupně podle poslanců bude měnit legislativa. Nově přesně určí, co je oběť domácího násilí, a udělá se vše proto, aby oběť nebyla při procesu opětovně vystavena nátlaku.
03.05.2021 05:55 |

podobné články

Slavná herečka podstoupila dva potraty. Byla to pro mě správná volba, říká

 
Alyssa Milano (46) ve velmi otevřeném rozhovoru svěřila, že v minulosti dvakrát podstoupila potrat. Když tenkrát v roce 1993 dvakrát po sobě otěhotněla, cítila, že potrat je „správná volba“. Dnes je herečka, známá především ze seriálu Čarodějky, dvojnásobnou matkou.
23.11.2019 18:45 |

podobné články

OBRAZEM: Kutil Tim po patnácti letech: Děti jsou dospělé, Al zešedivěl

 
Seriál Kutil Tim se natáčel osm let od roku 1991. Rodinka televizního kutila, který je ve skutečnosti nešika, si získala i české diváky. Podívejte se, jak vypadají herci po letech. Další články k tématu: OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Chůva k pohledání po 20 letech OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Báječná léta po 25 letech OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Ženatý se závazky po 25 letech
15.08.2013 16:55 |

podobné články