Článek

Čarodějka ze seriálu ukázala svoje čáry: Rose McGowan odhalila úplně vše!

 
V populárním seriálu Čarodějky uhranula diváky jako Paige, v osobním životě uhranula rockera Marilyna Mansona. V tomto videu vás uhrane všechny. Krásná herečka Rose McGowan (40) v něm tančí totiž úplně nahá!
29.11.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (109 článků)
Podobné články

Na herečku Rose McGowan byl vydán zatykač kvůli drogám

 
Jednou z nejhlasitějších kritiček producenta Harveyho Weinsteina byla herečka Rose McGowan. Obvinila ho totiž nejen ze znásilnění, ale také ze snahy umlčet ji penězi. Hollywoodský filmař, kterého teď odepsala všechna studia i cech producentů, se prý snaží pomstít. A tak byl na McGowan vydán zatykač kvůli držení drog. Ona to ihned označila jako hromadu koňských sraček a marnou snahu kompromitovat ji.
01.11.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (117 článků)

Krásná čarodějka Rose McGowan je i ve čtyřiceti kus!

 
Pamatujete si na okatou krásku s plnými rty? Rose McGowan je pořádná kočka i ve čtyřiceti!
13.03.2014 19:15 |

podobné články

Herečce Rose McGowan hrozí zatčení: Msta za odmítnutí úplatku od Weinsteina za mlčení?

 
Herečka Rose McGowan (44), která se proslavila jako jedna ze tří sester v seriálu Čarodějky a jako přítelkyně zpěváka Marilyna Mansona, se jako první pustila do amerického producenta Harveyho Weinsteina a nařkla ho ze znásilnění. Nyní ji policie obvinila z držení drog, Rose ale tvrdí, že kdyby vzala Harveyho umlčovací peníze, toto by se nestalo...
31.10.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (109 článků) , Harvey Weinstein (117 článků)

Kráska ze seriálu Čarodějky Rose McGowan se bude vdávat. Mrkněte, kdo je její vyvolený

 
Devětatřicetiletá americká herečka a zpěvačka Rose McGowan je čerstvě zasnoubená. Potvrdila to v pondělí pro stanici E! News. Jejím vyvoleným je umělec Davey Detail, s nímž údajně randí teprve od loňského roku.
24.07.2013 17:45 |

podobné články

Čarodějka Rose McGowan už není ta něžná kráska ze slavného seriálu! Teď vyznává rovnost pohlaví

 
Všichni si ji pamatují buď jako čarokrásku Paige ze seriálu Čarodějky, nebo jako potrhlou bývalku Marilyna Mansona. Rose se za poslední roky ovšem změnila k nepoznání!
06.08.2017 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (109 článků)

Hvězda Vřískotu Rose McGowan si vzala po roční známosti extravagantního umělce

 
Uplynulá sobota se stala významným dnem pro herečku Rose McGowan. Ve čtyřiceti letech se stala poprvé vdanou ženou, přestože zasnoubená byla v minulosti hned několikrát. Před oltář ji nakonec dovedl umělec Davey Detail, s nímž randí teprve přes rok. Obřadu v Los Angeles se účastnilo kolem šedesáti hostů.
14.10.2013 13:50 |

podobné články

Podle herečky Rose McGowan je Justin Timberlake pokrytec! Točí s Allenem a podporuje Time’s Up?

 
Herečka Rose McGowan je jednou z nejhlasitějších kritiček Harveyho Weisteina, který ji měl podle jejích slov znásilnit. Hollywoodská hvězda ale teď útočí na pokrytce mezi hollywoodskými muži. Mnozí z nich prý podporují hnutí Time’s Up jen kvůli publicitě. A přitom za peníze jsou schopni lézt do zadku všem těm násilníkům a deviantům, jichž je Hollywood plný.
02.02.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (260 článků)

Další oběť plastiky: Herečka McGowan má "zohyzděný" obličej

 
Herečka Rose McGowan (39) je z dalších žen, které toužily po větších rtech, očích a vyhlazeném obličeji. Její dříve holčičí tvář se ale změnila do klaunských rysů. Proč chtějí být všechny herečky prvoplánovaně za sexbomby a za každou cenu věčně mladé?
20.03.2012 07:10 |

podobné články

Krásná čarodějka a hvězda krváku Vřískot Rose McGowan se vdala!

 
Známá herečka konečně řekla ano svému vyvolenému. Ve svých čtyřiceti letech byla již několikrát zasnoubená, ale až nyní se opravdu vdala.
14.10.2013 17:50 |

podobné články

AC/DC přiveze do Prahy zpěvák Guns N’ Roses Axl Rose. Johnsonovi hrozila absolutní ztráta sluchu

 
Zpěváka australské hardrockové kapely AC/DC Briana Johnsona nahradí i pro evropské turné lídr Guns N' Roses Axl Rose. Johnson, který byl frontmanem AC/DC od roku 1980, přestal s kapelou koncertovat v březnu, protože mu dle lékařů hrozila ztráta sluchu. V neděli 17. dubna pak členové kapely na svém oficiálním webu potvrdili, že Rose nahradí Johnsona i pro evropské turné. "I když bychom rádi dokončili turné tak, jak jsme ho začali, respektujeme Bryanovu volbu. Jsme odhodláni dokončit koncerty kvůli všem lidem, kteří nás léta podporují, a jsme poctěni nabídkou Axela Rose," stojí v prohlášení. Kapela vystoupí 22. května i v pražských Letňanech.
17.04.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Axl Rose (51 článků) , Brian Johnson (21 článků) , Brian Johnson (21 článků)

Všimli jste si někdy? Hvězda Vřískotu je neskutečně podobná Lindsay Lohan

 
Snad všichni slavní herci a herečky mají mezi ‚normálními smrtelníky‘ dvojníky, ale někteří je dokonce najdou i ve svých řadách - jako například Lindsay Lohan  (26) . Té jako by z oka vypadla o třináct let starší rodačka z italské Florencie Rose McGowan. Především na posledních snímcích z vinařské události Apothic Rose Launch v newyorském Gramercy Park Hotelu, kde se představila jako blondýnka, byla jejich podoba nepřehlédnutelná.
27.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Lily Allen vzkřísila 16 let starý skandální model Rose McGovan s holou zadnicí

 
Návrat na pódia po porodu pojala zpěvačka Lily Allen (29) odvážně. A to především co se odívání týče. Další peprný kousek do její sbírky přibyl v úterý večer, kdy se objevila na Serpentine Gallery Summer Party v londýnském Hyde Parku v šatech, které nápadně připomínaly model herečky Rose McGowan (40) z předávání MTV Video Music Awards z roku 1998. Naštěstí ale jen zezadu...
02.07.2014 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Lily Allen (189 článků) , Summer Rose (1 článek)

Kyprá modelka strhla pozornost na své maminkovské křivky v šatech z řetízků

 
Není vám náhodou tento model povědomý? Pokud ano, jistě si vzpomínáte na kontroverzní metalickou kreaci herečky Rose McGowan (40) na cenách MTV Video Music Awards v roce 1998. Nápadně podobnou variantu totiž letos ve stříbrném řetízkovém provedení zvolila i modelka Amber Rose. Učinila tak i na stejném udílení hudebních cen, které se letos konalo v kalifornském Inglewoodu v tamní aréně Forum.
27.08.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Amber Rose (56 článků)

Katie Holmes jen kvete, čarodějka McGowan neokouzlila!

 
Katie Holmes ve středu přebrala další cenu, která je speciálně udělována pouze ženám. A znovu ukázala, že když chce, nebo to nařizují konvence, umí se proměnit v královnu večera. Zatím malé těhotenské bříško ji navíc krásně zdobilo.
17.06.2011 20:40 |

podobné články

Bílé čáry v centru města pobouřily Pražany i památkáře: „Dočasné řešení,“ reaguje starosta Prahy 1

 
Bílé čáry na chodnících v centru města jsou podle starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého (TOP 09) dočasným řešením. Na některých místech vymezují prostor, kde platí omezení cyklistiky v pěších zónách. Finální značení bude mít jinou podobu a městská část ho projedná s památkáři, uvedl Lomecký v reakci na dopis, ve kterém primátorka Adriana Krnáčová (ANO) vyzvala starostu, aby čáry nechal odstranit. Dopravní značení, vymezující omezení jízd cyklistů v centru, by mělo být dokončeno do konce měsíce.
17.07.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Lomecký (91 článků) , Adriana Krnáčová (696 článků)

Taková to bývala hezká holka: Hvězda Vřískotu je dohola a dávný šmrnc je fuč

 
Kdo by si nevybavil sexy herečku z Vřískotu nebo ze seriálu Čarodějky Rose McGowan...  Svou bohatou hřívu povětšinou barvy ohně se ovšem americká herečka a zpěvačka loni v listopadu rozhodla úplně shodit a hlavu si oholila. Rázem tak přišla nejen o svou nejcharakterističtější chloubu, ale i sex-appeal.
31.03.2016 15:10 |

podobné články

Rose ze seriálu Dva a půl chlapa šla donaha! Odhalila se při postelové scéně

 
Novozélandská herečka, kterou zná každý jako Charlieho ztřeštěnou sousedku Rose ze seriálu Dva a půl chlapa, po nedávném skončení natáčení tohoto populárního sitkomu rozhodně nezahálí. Dokonce si v sedmatřiceti troufá na nahotu před kamerou. Takto odvážná postelová scéna se objevila v nejnovější epizodě komediálního seriálu Počtyřech, kde společně s Markem Duplassem ztvárňuje hlavní roli.
01.03.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Duplass (1 článek)

Hvězda Čarodějek ve 42 letech přitvrdila: V klipu odhalila ‚nadpozemský‘ hrudník

 
Rose McGowan po letech opět vzkřísila své hudební vlohy a tento týden zveřejnila také svoji novinku s názvem RM486. Ta mezi posluchači budí zatím hodně smíšené pocity, a to především kvůli psychedelickému videoklipu, kterým bývalka zpěváka Marilyna Mansona píseň opatřila...
26.09.2015 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (109 článků)

Modelka Amber Rose se pochlubila drsným snoubencem a těhotenským bříškem v úplně průsvitných šatech

 
Minulý rok na předávání cen MTV Video Music Awards předvedla své těhotenské bříško Beyoncé  (31) , letos pomyslnou štafetu převzala modelka Amber Rose (28). Ta čeká miminko se svým snoubencem, rapperem Wiz Khalifou (24). Rose by už nyní svůj požehnaný stav nezamaskovala, ani kdyby na akci vyrazila ve volném pytli, a tak se naopak rozhodla jej zdůraznit. A její šaty byly zatraceně odvážné.
07.09.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Wiz Khalifa (12 článků) , Amber Rose (56 článků)