Článek

Čarodějka Noira (32) radí v zásadních životních momentech. Skeptici: Kartáři vám zamotají hlavu

 
Se vstupem do dalšího desetiletí lidé prahnou po radách a vidění své budoucnosti. Jednou z vyhledávaných pražských čarodějnic je kartářka Nora Michalská (32) alias Noira Anima. S etikou problém nemá, dnešní mágové jsou podle ní jiní. Český klub skeptiků ale před kartáři varuje.
03.01.2020 18:20 |

podobné články

Podobné články

Čarodějnice Noira je zpátky! Prozradila, co nás čeká v roce 2019

 
Čarodějka Anima Noira se vrací zpět ke své magické profesi, na kterou na několik let zanevřela. Proč se stáhla do ústraní? V čem spočívá její práce? A jakou budoucnost předpověděla čtenářům na rok 2019?
04.01.2019 09:40 |

podobné články

30 fotek, které vám zamotají hlavu! Tihle lidé strachem z výšek rozhodně netrpí

 
Trpíte závratěmi, když se díváte z věže kostela nebo třeba z okna vysoké budovy? Pak vám tyhle fotky rozhodně zamotají hlavu! Někteří lidé totiž takové problémy nemají - a tak jim nic nebrání sednout si na okraj propasti a bez obav spustit nohy dolů nebo se třeba pustit ze stometrového srázu. To je šílenství!
20.06.2014 05:25 |

podobné články

Nejstarší manželé na světě oslavili výročí, jsou spolu 86 let

 
V Británii oslavili o víkendu se zpožděním své další výročí manželé Karam a Kartari Chandovi, jejichž manželství se zřejmě zapíše do Guinnessovy knihy rekordů. Tihle dva totiž uzavřeli sňatek v Indii v roce 1925 a jsou spolu už plných 86 let. Jejich manželství je podle všeho vůbec nejdelší na světě, ale 106letý Karam a 99letá Kartari si společný život pořád užívají a tvrdí, že je to "požehnání". O manželích-rekordmanech informovala ve své reportáži BBC.
08.01.2012 18:00 |

podobné články

To budou krásné nevěsty: Nerozlučné kamarádky z muzikálu Čarodějka společně vybíraly svatební šaty

 
Představitelky Glindy a Elphaby z muzikálu Čarodějka nepojí přátelství jenom na jevišti. Zpěvačky Elis Ochmanová a Nikola Ďuricová si padly do noty i ve skutečnosti. Mimo jiné je spojilo to, že jsou obě zasnoubené a v létě, když mají v GoJa Music Hall, kde se Čarodějka hraje, prázdniny, se budou vdávat.
07.02.2020 12:30 |

podobné články

Knížecí podkomoří Kalousek šetří na důchodcích, běduje poslanec levice

 
TÝDEN S KOSKUBOU A KUBEROU Komentáře dvou mužů v politické aréně - senátora Jaroslava Kubery (ODS) a Jiřího Koskuby (ČSSD) k událostem uplynulého týdne. Tentokrát na téma akcí Occupy, Anonymous a exekucí důchodů. Jak se dá očekávat, opět proti sobě v určitých momentech stojí opačné názory. V jiných momentech ale zase velmi podobné.
05.05.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1084 článků) , Jiří Koskuba (211 článků)

Orgasmus i drogové opojení: Pět atrakcí na matějské pouti, které vám zamotají hlavu!

 
Na matějské pouti objevíte na 115 atrakcí. My jsme se vypravili na pět z nich, které si můžete letos zažít poprvé. Na co se připravit a co si s sebou nezapomenout? Už teď vám můžeme prozradit, že tyhle atrakce vám navodí pocity jako na drogách i orgasmus.
25.02.2018 16:10 |

podobné články

Petr Hampl: Silvie a MeToo-skeptici

 
Silvie Lauder je feministická aktivistka, která je zároveň redaktorkou Respektu. Loni přišla udělat hysterickou scénu na seminář o životních šancích normálních heterosexuálních mužů, protože o něčem tak nekorektním se přece nesmí mluvit.
18.03.2018 14:45 |

podobné články

Fotografie, které vám zamotají hlavu. Zabavte se!

 
Je to ruka nebo noha? A komu patří ta hlava? Úhel pohledu umí být pěkně záludná věc. Stalo se vám už někdy, že jste viděli nebo dokonce vyfotili snímek a nakonec jste jen nechápavě otáčeli obrázek, protože na něm něco nesedělo? Snad se na následujících matoucích fotografií pobavíte. Některé z nich jsou už téměř legendární.
11.07.2012 12:50 |

podobné články

Konec velebení všech párů! Porotce StarDance Balaš řekl, co bude lámat vaz

 
Čtvrtý večer soutěže StarDance se stal konečnou pro zpěváka Adama Mišíka a jeho taneční partnerku Kateřinu Krakowkovou. Mnozí fanoušci pláčou, jiní jsou rádi, že nevypadl jejich favorit. Ostatně někteří Adama na vypadnutí pasovali už od prvního kola. Když zhasly televizní kamery, promluvil porotce Radek Balaš o zásadních momentech tohoto kola.
04.11.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (241 článků)

Obnažená šavle Rushdieho výřečnosti v nové knize Čarodějka z Florencie

 
„Je-li tasena šavle výřečnosti, dokáže tnout hlouběji než nejostřejší čepel,“ pomyslí si indický císař Akbar, jeden z hlavních hrdinů nejnovějšího románu Salmana Rushdieho Čarodějka z Florencie, když zve svého hosta Mogora dell’Amora do diskusní svatyně.
07.06.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Salman Rushdie (29 článků)

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 5x kniha Dračí Oči - Čarodějka

 
Hrajte s námi o pět knih Dračí oči – Čarodějka. Za správnou odpověď na soutěžní otázku zaslanou formou SMS může být jedna kniha plná dobrodružství od Nakladatelství Fragment vaše.
09.04.2014 05:15 |

podobné články

Čarodějka Ariana Argoni o tragické smrti Bartošové: Co ji dohnalo k sebevraždě? A další děsivé svědectví karet!

 
Čarodějka a spisovatelka Ariana Argoni vyniká mimořádnými senzibilními a věšteckými dovednostmi, proto se tedy podívala do svých karet i na událost, která momentálně hýbe Českou republikou - "sebevraždu":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48). Z věcí, které Arianiny karty ukázaly, mrazí.
30.04.2014 12:06 |

podobné články

Zemřela Brežněvova dvorní čarodějka Džuna (†65): Z kómatu už se neprobrala...

 
Čarodějka, která pečovala o zdraví sovětského vůdce Leonida Brežněva (†75), zemřela. V dobách své největší slávy Jevgenija »Džuna« Davitašviliová tvrdila, že její děda zemřel ve 139 letech, a že má moc uzdravovat a prodlužovat život. Navzdory tomu ona sama odešla v 65 letech.
10.06.2015 05:17 |

podobné články

Do Česka míří muzikálový hit Čarodějka: Nosková shání mladé holky! Pro Františka Janečka

 
Nová pecka na obzoru! Producent František Janeček (74) do Česka příští rok přinese velkolepou muzikálovou show Čarodějka, která pod původním anglickým názvem Wicked porazila i Fantoma Opery.
21.12.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (356 článků) , František Janeček (110 článků)

Nosková, Grossová, Gemrotová… Všechny chtějí být Čarodějka!

 
Náročné castingy čekají producenta Františka Janečka (74) a jeho tým. Do castingů na jeho očekávanou novinku, velkolepou show Čarodějka, se totiž hlásí jedno zvučné jméno za druhým!
14.01.2019 14:35 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (356 článků) , František Janeček (110 článků)

Natálie Grossová i další zpěvačky chtějí být zelené! O role v novém muzikálu Čarodějka začíná lítý boj

 
Před představením je budou natírat nazeleno, a přesto stojí právě o takovou roli. Už za necelý měsíc proběhnou v Goja Music Hall castingy na nový muzikál v produkci Františka Janečka  (74) Čarodějka, a přihlášky se jen hrnou.
15.01.2019 11:20 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (356 článků) , František Janeček (110 článků) , Natálie Grossová (68 článků)

Čarodějka už je i v kalendáři: Vnadnou Elphabu se silikonovými čtyřkami byste ale radši viděli nahoře bez

 
Zpěvačka Elis Ochmanová má za sebou první focení do kalendáře. Tedy vlastně do tradičního diáře fotografa Jakuba Ludvíka. Nejde ale o formát, ale o zkušenost. Zvěčněna je v něm ve svém muzikálovém kostýmu včetně zelené barvy v obličeji, jako když hraje v divadle Goja Music Hall čarodějku Elphabu v muzikálu Čarodějka.
08.12.2019 10:35 |

podobné články

Šárka a Natálie Grossovy provokují z Emirátů! Čarodějka tam nepovoleně hnědne

 
Vánoční svátky a Nový rok tráví Natálka Grossová (17) se svou rodinou ve Spojených arabských emirátech! Hvězda muzikálu Čarodějka odletěla do Abü Dhabí se svou mámou Šárkou (50) a sestrou Denisou a své fanoušky dráždí na sociální síti snímky z exotických radovánek.
27.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (68 článků)

Budete mít husí kůži: Tuto nádhernou árii z muzikálu Čarodějka zpívá na zeleno natřená zpěvačka

 
"Bude spousta slávy a šílet budou davy," tak zní část strofy z árie Čaroděj a já z muzikálu Čarodějka, v němž exceluje v roli zelené Elphaby zpěvačka Elis Ochmanová. A publikum v divadle Goja Music Hall z ní opravdu šílí.
11.01.2020 12:20 |

podobné články