Článek

Bývalý představitel Batmana slaví 44. narozeniny

 
Známý herec Christian Bale, který je znám, jako představitel Batmana ve filmech Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal, slaví dnes své 44. narozeniny. Chcete se o jednom z nejoblíbenějších herců současnosti dozvědět více? Přečtěte si nejpodrobnější životopis na českém internetu.
30.01.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (61 článků)
Podobné články

Filmový Batman Christian Bale navštívil zraněné z denverského kina

 
Britský herec Christian Bale, hvězda posledního Batmana, je zarmoucen tím, co se stalo na premiéře jeho filmu v Denveru. Soucítí s rodinami obětí a spolu s manželkou byl položit květiny v centru Aurory, kde při pátečním masakru zahynulo 12 lidí. V úterý pak zašel do nemocnice navštívit ty, kteří utrpěli zranění. Další články k tématu: Batman tragédii ustál, má za sebou třetí nejúspěšnější filmový start Batman ruší další premiéry, přes střelbu směřuje k vysokým tržbám V Paříži kvůli masakru zrušili slavnostní premiéru nového Batmana Maskovaný střelec vraždil na premiéře Batmana, zabil nejméně 12 lidí Kvůli výhrůžce na internetu policie ohlídá ústeckou premiéru Batmana RECENZE: Závěrečný Batman je jako major Zeman naruby a hrozně kecá
25.07.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (61 článků)

"Kde dávaj Batmana, že bych si šel zastřílet?" napsal Ústečan. Premiéru bude hlídat policie

 
"Kde dávaj Batmana, že bych si šel zastřílet?“ Tuto větu napsal do internetové diskuse Šimon R. z Ústí nad Labem. Policie se jeho příspěvkem zabývá a ústeckou premiéru Batmana budou provázet přísná bezpečnostní opatření.
25.07.2012 10:55 |

podobné články

No mňaucta, to je sexy tělo! Jitka Schneiderová jako Kočičí žena z Batmana!

 
Proměna Jitky Schneiderové v sexy kočku, originální Catwoman, neboli Kočičí ženu z filmu Batman se vrací vám vyrazí dech. Autoři kalendáře Proměny 2016, pro který fotografie vznikla, fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa, o této proměně dlouho přemýšleli: „Najít v Čechách herečku, která má v sobě to, co měla v původním filmu Michelle Pfeiffer není vůbec jednoduché. Batmana a Kočičí ženu jsme chtěli dělat už několikrát, ale nikdy jsme nemohli najít tu správnou dvojici. Teprve, když jsme z naší původní představy vynechali Batmana, věděli jsme, koho hledáme. Anděla s ďáblem v těle, sexy a krásnou zralou ženu, která bude mít v pohledu to, co Michelle. A Jitka Schneiderová to „něco“ přesně má.“
23.11.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (52 článků) , Jitka Schneiderová (287 článků) , Marek Škarpa (25 článků) , Petr Kurečka (22 článků)

V novém filmu o Batmanovi nás čekají hodně drsné scény!

 
Bojové scény z nového pokračování filmového Batmana The Dark Night Rises slibují pěknou akční podívanou. Herci se rvali tak zuřivě, až představitel filmového Batmana Christiane Bale roztrhl svému kolegovi herci Tomu Hardymu kalhoty.
04.08.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (61 článků)

Noid si zahrál na Batmana

 
Poslední představení v roce dovoluje hercům dělat si na jevišti cokoliv. Podle této tradice se na Silvestra úplně změnil i muzikál Robin Hood v Divadle Kalich. Představitel hlavní role Václav Noid Bárta (31) si to pořádně užil. V jednu chvíli se dokonce změnil v Batmana.
02.01.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Robin Hood (214 článků) , Václav Bárta (1146 článků)

Chuck Norris slaví narozeniny… nebo narozeniny slaví Chucka Norrise?

 
Ten, který může za vyhynutí dinosaurů a v počtu obětí poráží i rakovinu slaví 10. března už své 72. narozeniny. Kdo by to do muže, který Bohu odsouhlasil stvoření Země, řekl?
27.02.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Chuck Norris (94 článků)

Hokejový bůh Jaromír Jágr dnes slaví 44. narozeniny. Co dostane od své nové lásky Veroniky?

 
Když slaví hokejista Jaromír Jágr narozeniny, tak na to rozhodně není sám, celý národ slaví s ním. Jenže tyto 44. narozeniny jsou něčím výjimečné. Náš nejlepší sportovec totiž skoro po čtyřech letech není konečně sám, našel si sexy modelku. Čím ho bude chtít Veronika překvapit?
15.02.2016 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2510 článků)

Severokorejský vůdce Kim Čong-il slaví narozeniny

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-il slaví ve středu 69. narozeniny, informuje agentura AFP. Jeho narozeniny a stejně tak narozeniny a den úmrtí jeho otce Kim Ir-sena jsou v zemi největšími svátky.
16.02.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1433 článků)

Nejkrásnější český herec osmdesátých let odložil cigárko a převtělil se do Jokera z Batmana. Kdopak to je?

 
Lidé ho znají coby charismatického prezidenta jedné významné filmové události, ženy už desítky let obdivují jeho charismatický hlas. K tomu mu pomáhá i extrémní kuřáctví. Idol snad všech žen a dívek osmdesátých let se nechal vyfotit jako zloun Joker z Batmana. Poznáte ho?
02.12.2011 15:25 |

podobné články

Český herec odložil cigárko a převtělil se do Jokera z Batmana. Kdopak to je?

 
Lidé ho znají coby charismatického prezidenta jedné významné filmové události, ženy už desítky let obdivují jeho charismatický hlas. K tomu mu pomáhá i extrémní kuřáctví. Idol snad všech žen a dívek osmdesátých let se nechal vyfotit jako zloun Joker z Batmana. Poznáte ho?
02.12.2011 16:25 |

podobné články

Šok 15leté dívky: uviděla v televizi polonahou matku v kleci a otce jako Batmana

 
Nejmenovaná 15letá dívka utrpěla šok svého života, když v televizním dokumentu německé stanice RTL o módě swingers, uviděla své rodiče. Matka oděná do podvazků se nacházela v kleci a její otec dováděl v kostýmu Batmana s erotickou pomůckou v ruce. Televize zapomněla páru rozrastrovat obličeje.
17.02.2012 19:50 |

podobné články

Masakr na premiéře Batmana: Zemřel, aby zachránil život přítelkyni

 
Novinářka, námořník, hrdina, který vlastním tělem ochránil přítelkyni před kulkami... To jsou jen někteří z 12 obětí masakru na premiéře Batmana v americkém Denveru.
21.07.2012 15:35 |

podobné články

Denverský masakr láká na Batmana tisíce diváků. Chystají se opatření

 
Do kin přichází premiéra nového dílu Batmana – Temný rytíř povstal. Premiéru ale provází stín šíleného střelce. Kina zavádějí bezpečností opatření a zakazují vstup v maskách.
24.07.2012 20:05 |

podobné články

Premiéra nového Batmana: České hvězdy hlídala policie!

 
Dlouho očekávaná česká premiéra dalšího dílu Batmana »Temný rytíř povstal« kvůli týden starému masakru v Denveru utrpěla. Ze strachu z útoku byl jindy k prasknutí narvaný sál v pražském kině IMAX poloprázdný, ačkoliv pořadatelé zpřísnili bezpečnostní opatření.
27.07.2012 12:15 |

podobné články

Třináctá oběť šílence z Batmana: Postřelená matka potratila!

 
Při masakru během premiéry nového Batmana jí šílený střelec zabil teprve šestiletou dcerku Veronicu, kterou se snažila bránit vlastním tělem, i když byla těhotná. Vypadalo to, že dítě, které čekala, bude i přes její zranění v pořádku. Doktoři z Denveru však oznámili smutnou z právu: Postřelená matka potratila... A střelba v kině má dodatečně třináctou oběť.
29.07.2012 17:50 |

podobné články

Další šílenec přišel s taškou plnou zbraní na promítání Batmana!

 
Po coloradském masakru, při němž bylo zastřeleno 12 lidí, podle Scotta není rozumné chodit na nejnovější díl Batmana s holýma rukama. Vyšetřovatelé pro mužův postoj ale nemají pochopení.
09.08.2012 18:15 |

podobné články

Podívejte: Paris Hilton oslavila Halloween jako sexy Robin, její zajíček River byl za Batmana

 
Ani Paris Hilton  (31) si letos nenechala ujít halloweenský večírek a sladila se se svým mladinkým přítelem Riverem Viiperim. Zatímco pohledný model se převtělil do komiksové postavy Batmana, jeho slavná partnerka mu dělala parťáka Robina. V podání Paris Robina v sukních.
03.11.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (600 článků)

Muž v kostýmu Batmana chytil zloděje a doručil ho na policii

 
Muž oblečený do kostýmu komiksového hrdiny Batmana přivedl minulý týden v pondělí časně ráno na policejní stanici v britském Bradfordu hledaného muže. Poté zmizel ve tmě, napsala v pondělí stanice BBC.
04.03.2013 18:45 |

podobné články

Hollywoodští producenti vybrali představitele nového Batmana. Tuhle volbu nikdo nečekal!

 
Producenti z Warner Bros. chystají film navazující na poslední supermanovský biják Muž z oceli. Tentokrát však hlavním hrdinou nebude Superman, nýbrž Batman. Tomu věnoval celou trilogii v minulých letech režisér Christopher Nolan, Batmana v jeho filmech hrál Christian Bale.
23.08.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (61 článků) , Christopher Nolan (57 článků)