Článek

Bývalý pracovník ČT, který vzbudil značný rozruch, opět promluvil k tomu, co se děje proti Zemanovi

 
Bývalý spolupracovník České televize a režisér David Martínek se znovu ozývá. Poté, co si rýpl do profesora Tomáše Halíka, přidává další vyjádření. Doporučil zdvojnásobit rozpočet ministerstva kultury, ministerstva školství a pár desítek milionů by přidal i Fakultě žurnalistiky.
25.10.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (550 článků)
Podobné články

Nebuďte ovce, vyzval mladík z ČSSD straníky a postavil se Sobotkovi. Vzbudil rozruch

 
Dvaadvacetiletý mladík Matěj Benda vzbudil rozruch v ČSSD, když své spolustraníky vyzval, aby se nechovali jako ovce. A ještě jim na schůzi od plic řekl, že nechce být jako premiér Bohuslav Sobotka. Více informací o něm přináší server Aktuálně.cz a slova uznání přidává i poslanec Jaroslav Foldyna.
25.04.2015 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9546 článků) , Jaroslav Foldyna (618 článků) , Matěj Benda (2 články)

Britské noviny musely stáhnout článek o no-go zóně v Paříži. Stěžoval si aktivista Marwan Muhammad, novinář pak dostal pořádně naloženo

 
Server britského deníku The Daily Mail uveřejnil článek novináře Andrewa Malona o životě na jednom z předměstí Paříže – v Saint-Denis. Popsal tuto čtvrť jako no-go zónu, jako stát ve státě, kde vládnou muslimské právo a gangy, které zde prodávají drogy. Údajně tu má žít až 300 tisíc ilegálních migrantů. Tento článek následně vzbudil značný rozruch. Stěžoval si na něj aktivista a bývalý ředitel Společenství proti islamofobii ve Francii. A toto následovalo...
07.08.2018 19:55 |

podobné články

Ukrajina, Halíkův zápach, koncentrák... Doktor Macek si opět koleduje

 
Doktor Miroslav Macek, bývalý místopředseda ODS a nyní rázný politický glosátor, nedávno vzbudil rozruch svým označením českých vojáků na zahraničních misích za „žoldáky“. Nyní opět na svém blogu budí rozruch.
05.08.2014 12:35 |

podobné články

Stanice Comedy Central připravuje kreslený seriál o Ježíšovi

 
Poté, co seriál Městečko South Park vzbudil značný rozruch zobrazením proroka Mohameda v podobě medvěda, chystá se televizní stanice Comedy Central opět zabrnkat na nervy věřících. Tentokrát novým kresleným seriálem, v němž se v hlavní roli představí Ježíš Kristus, který se z Palestiny přestěhuje do New Yorku, aby "vystoupil ze stínu svého otce", píše agentura AP.
11.05.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (73 článků)

Tygr čeká za dveřmi. Prymula vysvětloval, že rozhodně není vyhráno

 
Epidemiolog Roman Prymula v Českém rozhlase řekl, že bude navrhovat, aby uvolňování jednotlivých opatření se dělo postupně a v několika vlnách, oddělených dostatečnou časovou prodlevou na zjištění jejich dopadů. Život jako před pandemií však ani po rozvolnění očekávat nemáme. „Budeme muset elementární opatření dodržovat poměrně dlouhou dobu,“ zmínil. A opět vysvětlil, jak byl myšlen jeho výrok o promořování populace, který vzbudil značný rozruch.
10.04.2020 21:21 |

podobné články

Horáček vyplísnil Drahoše: Bude muset splácet svoje dluhy. Já ne!

 
O prezidentské kandidatuře pana Jiřího Drahoše je definitivně jasno teprve pár hodin, ale bývalý předseda Akademie věd už svým oznámením vzbudil značný rozruch. Zostra na pana profesora zareagoval hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Už dříve se k Drahošově kandidatuře vyjádřili také předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík či předseda lidovců Pavel Bělobrádek. Se svou troškou do mlýna přispěl už i Drahošův protikandidát Michal Horáček.
28.03.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (827 článků) , Petr Gazdík (970 článků) , Petr Gazdík (959 článků) , Pavel Bělobrádek (1614 článků)

Muž v Praze nezaplatil za koblihu, v batohu u něj našli půl kila sušené marihuany

 
Ve středu patnáct minut po třiadvacáté hodině, kontaktoval pracovník ostrahy obchodního domu na Andělu hlídku policie, která právě prováděla obchůzkovou činnost. Policistům sdělil, že si uvnitř marketu povšiml muže, který snědl koblihu a při odchodu ji nezaplatil. Když ho pracovník ostrahy požádal o zaplacení, muž na to nereagoval a začal se s ním hádat. Bezpečnostní pracovník proto oslovil policisty, aby mu pomohli vzniklou situaci řešit.
06.02.2014 13:55 |

podobné články

Bude se trestat za „nenávist“. Už se to peče. Pedagog – vetřelec na akci HateFree, jehož svědectví trhá český internet, odhalil PL víc

 
ROZHOVOR Organizace HateFree, pozůstatek úřadování Jiřího Dienstbiera v podobě neziskovky sídlící přímo na Úřadu vlády, uspořádala společně s Multikulturním centrem Praha a Člověkem v tísni za podpory pražského magistrátu a Ministerstva zahraničních věcí školení, jak co nejlépe udat spoluobčana píšícího na internet příspěvek, který se dnes označuje jako „nenávist“. Na akci, pořádanou v prostorách Skautského institutu se dostal coby pedagog z ČVUT programátor Pavel Cimbal, který pořadatelům jejich režii rozbíjel, a když mu bylo znemožněno diskutovat, zveřejnil své zážitky z „nalejvárny“ na internetu. Okamžitě vzbudil značný rozruch. Nyní pro ParlamentníListy.cz prozradil více o celé akci i o obecnější snaze cenzurovat názory.
06.09.2017 04:45 |

podobné články

Čas uklidit chlív. Idiot, přejede ho auto s obilím. Takhle ta nahrávka vznikla! Kopec srandy kolem hovoru Babiše a redaktora MF Dnes

 
Na Chovance máme dobře nabito. Ale vypálíme to až před volbami. Tento dialog Andreje Babiše s redaktorem MF DNES, která patří do Babišova Agrofertu, ale ministr financí vždy tvrdil, že do jejího obsahu nijak nezasahuje, vzbudil značný rozruch na celé politické i mediální scéně. Babiš mluví o špinavé kampani, ale pravost nahrávky nezpochybnil. A další novináři spekulují zejména o roli novináře MF DNES, který se tohoto plánování účastnil... a přitom to podle některých byl právě on, kdo nahrávku pořizoval.
04.05.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18470 článků)

Co je to za člověka? Oni si myslí, že se jich budou všichni bát. Doktorka Samková nevěřila vlastním uším, když jsme jí předčítali názory Petra Jiráta

 
Státní zástupce Petr Jirát podle svých vlastních slov pochopil, že když nebude komunikovat s médii, tak toho využije protistrana, obzvláště pokud je tak mediálně zdatná, jako je David Rath, a představí veřejnosti pouze svou verzi kauzy. Ve velkém rozhovoru pro Lidové noviny tedy předestřel svůj pohled státního zástupce nejen na Rathovu kauzu, ale obecně své představy o trestním řízení. A je třeba říci, že některými svými názory vzbudil značný rozruch.
26.07.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4556 článků)

Na každou svini se vaří voda. Rozhovor s Pavlem Novotným měl noční dohru, kterou zde popíšeme

 
Bulvárník Pavel Novotný vzbudil v úterý na internetu značný rozruch svým rozhovorem pro PL.cz, v němž čtenáře našeho webu přímo „pozdravil“ coby joudy volící Okamuru, tupé mongoloidy či dokonce stádo orangutanů. To nejzajímavější z dalšího dění kolem rozhovoru teď přinášíme.
03.08.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (945 článků)

„Táta odborář“ Zavadil vzbudil rozruch ve Sněmovně. Správný bezdomovec, smál se Kalousek a kníže přidal něco o prdeli

 
Rozruch způsobil sociálnědemokratický poslanec, bývalý odborář Jaroslav Zavadil (71). Na jednání Sněmovny totiž přišel oblečený do džín. Upozornil na to páteční Blesk, který při té příležitosti uspořádal mezi poslanci anketu, ve které zjišťoval jejich názory na Zavadilovo překročení nepsaného sněmovního pravidla.
22.01.2016 09:11 |

podobné články

Toto zaznělo na konto soudkyně, která budí rozruch v kauze Nagyová

 
Soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Helena Králová vzbudila značný rozruch, když v kauze údajného rozdávání trafik bývalým poslancům za ODS smetla ze stolu odposlechy Jany Nečasové, dříve Nagyové, a dalších aktérů. Na těchto odposleších přitom stojí celá obžaloba expremiéra Petra Nečase a Jany Nečasové. Co bude dál? Nad tím se v komentáři pro Český rozhlas zamýšlí Ivan Hoffman.
08.11.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9321 článků) , Jana Nagyová (1564 článků) , Ivan Ivan (1442 článků) , Jana Nagyová (1557 článků)

Kéž by byl u nás majdan a smetl toho hajzla, napsal Tomasz Peszynski o Miloši Zemanovi

 
Prezident republiky Miloš Zeman poskytl rozhovor serveru ParlamentníListy.cz a znovu tím vzbudil pořádný rozruch. Spustil ostrou kanonádu směrem k ambasádě Spojených států amerických, kde sídlí velvyslanec Andrew Schapiro. Přimíchal k tomu v kritickém duchu i ukrajinský Majdan. A tím zvedl ze židle aktivistu „pražského Majdanu“ Tomasze Peszynského, který si nebral servítky a označil Miloše Zemana za „hajzla“.
04.07.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23867 článků)

Rozruch v centru Prahy: Přes tisíc hudebníků v maskách roztančilo davy lidí

 
Ježibaby, čerti i zombíci. Přes 1200 fantastických stvoření a stvůr hrajících na hudební nástroje prošlo v sobotu 27. ledna centrem Prahy. Karnevalový průvod Eurokarneval vzbudil v centru obrovský rozruch. Hlavně reakce procházejících stály podle organizátorů za to.
27.01.2018 20:10 |

podobné články

Barva jejích vlasů vzbudila rozruch: Nová láska (46) Keanu Reevese (55) řekla, proč si odmítá obarvit šediny

 
Před pár týdny Keanu Reeves (55) šokoval svět, když se na slavnostní akci objevil po boku nové partnerky , umělkyně Alexandry Grant (46). Herec se za celou kariéru vedle ženské skoro neobjevil, takže není divu, že tím vzbudil rozruch. Stejně tak vyvolal pozdvižení vzhled umělkyně, která je zároveň hercovou obchodní partnerkou.
07.12.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (77 článků)

Politici EU do tepláků za vlastizradu, říká dva roky od migrační krize plukovník – autor výroku „vetřelci, žádní uprchlíci“. Budeme slušní? Zatočí s námi, dodává důkazy

 
ROZHOVOR Už žádné okolky. „Většina evropských politiků by měla být teď v teplákách za to, co dovolili, a měli by být souzeni pro vlastizradu.“ Plukovník Pavel Skácel, účastník misí OSN v bývalé Jugoslávii a Kurdistánu, si opět nebere servítky. Dnes už bývalý vedoucí projektu Péče o válečné veterány hovoří o drsném útoku na dřeň společnosti a kruté realitě, kterou nechápeme. „V první řadě je nejdůležitější změnit přístup a říct jasně, kdo má z proudu migrantů opravdu užitek,“ ptá se opět Skácel, který už před dvěma lety v souvislosti s migrační krizí vzbudil velký rozruch svým konstatováním, že uprchlíci jsou vlastně „vetřelci“ a jde o „řízenou invazi“. A že ministr Chovanec na kvóty nepřistoupí? „Jakmile přijde příkaz z Evropské unie a důrazný příkaz, tak ho budou poslouchat on i Orbán,“ říká Skácel.
29.05.2017 04:40 |

podobné články

„Vyžraný Zeman, vyžraný Hamáček.” Kalousek se uvolnil

 
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek složil báseň o Miloši Zemanovi a Janu Hamáčkovi (ČSSD). Použil i sousloví „dvě vyžraná břicha“, ale nejen to. Svou básničkou Kalousek vyvolal značný rozruch. Dočkal se pochval a poznámek o tom, že Zeman je nejhorším prezidentem v dějinách této země, ale také odsouzení. Nahlédněte.
13.05.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6977 článků) , Jan Hamáček (1835 článků)

Václav Klaus znovu promluvil k Ukrajině

 
Václav Klaus sepsal společně se svým kolegou z Institutu Václava Klause Jiřím Weiglem obsáhlý text, ve kterém rozvinuli názory Václava Klause na dění na Ukrajině, které v posledních dnech vzbudily značný rozruch.
16.04.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9879 článků)