Článek

Bývalý kat MasterChefa Raditsch: Takhle hustě soutěž odpálkoval!

 
Každá soutěž má svého ››kata porotce‹‹, který si nebere servítky a říká věci tak, jak jsou. V první a druhé řadě kuchařské soutěže MasterChef tuto roli zastával šéfkuchař Marek Raditsch (45). Toho od třetí řady nahradil Radek Kašpárek (40). Jak nekompromisní kuchař hodnotí soutěž nyní?
21.11.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (81 článků)
Podobné články

Kuchařský kat z MasterChef Marek Raditsch se oženil. Veselka se konala v lázeňském městě

 
Svatební zvony se rozezněly v pátek v Teplicích! Ženil se tam totiž jeden ze tří porotců z kuchařské show MasterChef Marek Raditsch.
16.09.2016 20:45 |

podobné články

Kuchař z MasterChefa Marek Raditsch: Manželka málem porodila na kolonádě!

 
Šéfkuchař Marek Raditsch, který je mimo jiné známý z reality show MasterChef, nechyběl na karlovarském festivalu. Doprovodila ho i těhotná manželka Tereza, která měla termín porodu dnes!
07.07.2017 09:50 |

podobné články

Porotce MasterChef Marek Raditsch je pyšným tatínkem! Pochlubil se snímkem krásné dcery

 
Kuchařský čaroděj Marek Raditsch, kterého si lidé zapsali do paměti jako porotce reality show MasterChef, se stal otcem! Jeho milovaná žena Tereza mu porodila dcerku!
12.07.2017 09:50 |

podobné články

Porotce MasterChef Marek Raditsch už ví, že být otcem není sranda! Dcera mu dává pořádně zabrat

 
Marek Raditsch, kterého lidé znají zejména jako porotce reality show MasterChef, se před měsícem stal pyšným otcem! Jeho milovaná žena Tereza mu porodila dcerku, se kterou se kuchařský mág pochlubil. Ze snímku je patrné, že si roli otce hodně užívá!
10.08.2017 22:00 |

podobné články

Nevěrnému exmanželi Sandry Bullock nevyšel další vztah, rozchází se s krásnou tatérkou Kat von D

 
Motocyklový závodník a bývalý záletný manžel Sandry Bullock Jesse James se rozešel se známou tatérkou Kat von D. Dvojice tak zároveň musela zrušit zásnuby a svatbu plánovanou ještě na letošní léto. James přiznal, že Kat stále miluje, ale vzdálenost mezi nimi je natolik velká, že ve vztahu není možné nadále pokračovat. James totiž bydlí s jeho třemi dětmi v Texasu a Kat von D pracuje a žije v Kalifornii.
01.08.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (274 článků) , Jesse James (41 článků) , Jesse James (40 článků) , Jesse James (40 článků)

Justin Timberlake odpálkoval fanouška!

 
Justin Timberlake už má slávy zřejmě po krk! Když totiž zastavil se svojí luxusní Audi na semaforu v Los Angeles, totálně odpálkoval svého fanouška, který ho neúnavně přes okýnko prosil o podpis. Slavný zpěvák zkrátka na prosby vůbec nereagoval a dělal, jako by tam jeho příznivec vůbec nebyl. Jo,jo i celebrity mají své dny…
26.04.2009 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (285 článků)

VIDEO: Justin Timberlake odpálkoval fanouška!

 
Justin Timberlake už má slávy zřejmě po krk! Když totiž zastavil se svojí luxusní Audi na semaforu v Los Angeles, totálně odpálkoval svého fanouška, který ho neúnavně přes okýnko prosil o podpis.
27.04.2009 08:58 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (285 článků)

Pýcha kuchaře z MasterChefa Marka Raditsche: Manželka předvedla ukázkové poprsí!

 
Bývalý porotce soutěže MasterChef Česko Marek Raditsch (44) žije nejen prací šéfkuchaře v jedněch z nejlepších pražských restaurací, ale také svojí mladou rodinkou. Navíc manželka Tereza (29) vůbec nevypadá na to, že před 2,5 lety přivedla na svět dceru Vanessu. Vysportovanou postavičkou a pevným poprsím boří mýty o tuctových maminách!
03.02.2020 19:40 |

podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (340 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Kuchař z MasterChefa bude tátou! Za rok stihl zásnuby, svatbu i dítě

 
Marek Raditsch, jeden z porotců soutěže MasterChef Česko, měl loni hodně napilno. Ale ne u plotny, nýbrž v soukromém životě. Svou půvabnou přítelkyni Terezu (25) požádal v létě o ruku, na podzim byla svatba a nedávno oznámili, že za pět měsíců budou rodiči.
08.02.2017 15:10 |

podobné články

Šéfkuchař z MasterChefa je tátou! Tady jsou první snímky jejich holčičky

 
Šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef Marek Raditsch se konečně stal tátou. Jeho manželka Tereza přenášela, ale pořád byla velmi aktivní.
09.07.2017 17:15 |

podobné články

Extravagantní tatérka už přerostla svého manžela. Prvního potomka porodí co nevidět

 
Tatérka Kat Von D (30) už to má opravdu za pár. Porod jejího prvního dítěte je za dveřmi a Kat už také prozradila, že to bude chlapeček. Při nedávné procházce po LA se od sebe Kat s manželem Rafaelem Reyesem nemohli odtrhnout.
23.11.2018 08:00 |

podobné články

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Smutný konec v SuperStar: Chili z MasterChefa kvůli rakovině opouští soutěž

 
Chili z MasterChefa byla považována za horkou kandidátku v letošní pěvecké show SuperStar, ale soutěž se rozhodla opustit. Učinila tak na základě zjištění, že má její teta velmi vážnou nemoc.
27.10.2021 13:30 |

podobné články

Je v sedmém měsíci těhotenství a tančí pole dance jako profesionálka

 
Pro třicetiletou Kat Bailey z anglického Nottinghamu nepředstavuje těhotenství žádnou překážku. Pokud se domníváte, že byste v očekávání neměly vykonávat žádnou náročnou sportovní aktivitu, Kat vás rychle vyvede z omylu. Tančí jako před otěhotněním a s bříškem si troufá na soutěž v pole dance.
24.02.2016 08:00 |

podobné články

To je trapné, zuří diváci! Kvůli stopce MasterChefa se bouří

 
Diváci MasterChefa jsou v šoku. Místo, aby se soutěž postupně ubírala ke svému konci, televize ji jen přes léto pozastaví. Nova totiž soutěžícím i porotcům Janu Punčochářovi (40), Radku Kašpárkovi (38) i Přemku Forejtovi (33) naordinovala pauzu!
29.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (81 článků)

Odpadlík Pavel z MasterChefa rozjíždí nový byznys: Teď „vaří“ trička!

 
Půl milionu korun a titul MasterChefa už nezíská, podnikavý Pavel Berky (33) ale kuje železo, dokud je žhavé. Soutěž ještě ani neskončila a on už má kurzy. Ovšem ne kuchařské, ale šití!
30.10.2020 19:05 |

podobné články

Chili se toho nebojí: Hvězda MasterChefa chce dobýt i SuperStar

 
Pěvecká soutěž SuperStar bude v neděli pokračovat dalším castingovým kolem, ve kterém čeká překvapení zejména pro fanoušky MasterChefa. Ve třetí epizodě totiž zkusí štěstí v klání o možný postup Chili (30), která v minulosti již nadchla svým kuchařským umem v kulinářské show. "Někdy je třeba říct ano bláznivým nápadům," říká.
16.09.2021 20:55 |

podobné články