Článek

Bývalku boháče Richarda Chlada vyhodili z letadla: Lia Kees odmítla roušku a dostala pokutu

 
Kvůli rozšířené nákaze koronavirem jsou v mnoha zemích zavedena plošná opatření v podobě nošení roušek, dodržování rozestupů nebo dalších pravidel. Modelka Lia Kees si nevzala roušku do letadla a byla hned poté vykázána z přepravy. Tučná pokuta ji neminula...
15.09.2020 07:01 |

podobné články

Podobné články

Miliardář Chlad sbalil dceru Blaženy ze Slunce, seno: Je mi to fuk, vzkazuje exmilenka

 
Na první pohled idylický vztah miliardáře Richarda Chlada s Liou Kees se rozpadl jako domeček z karet. Miliardář si už našel náhradu a teď randí s dcerou představitelky Blaženy Škopkové. Ani Lia Kees nezůstává pozadu. Podle našich informací už Kees není sama a randí s novým přítelem.
17.11.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Lia Kees o rozchodu s Chladem: Jsem ráda, že jsem ho opustila, problém byl hlubší

 
Vztah Miss Europe z roku 2016 Lii Kees a miliardáře Richarda Chlada st. (56) vzal za své. Jakkoli si bývalí partneři přejí hodně štěstí do dalšího života, jejich názory na důvod rozchodu se diametrálně liší. Vášnivý sběratel aut krásnou blondýnku obviňuje z alkoholismu, ona sama vidí celou situaci úplně jinak.
27.07.2020 07:00 |

podobné články

Ruce chirurgů a bujarý život zhrzené Lii Kees uškodily: Lidé kroutí hlavou nad jejím nízkým věkem

 
Modelka kyrgyzského původu Lia Kees se dostala do povědomí lidí svým vztahem s miliardářem a bývalým automobilovým závodníkem Richardem Chladem (58). Zatímco během jejich velké lásky se kolem páru nic moc nedělo, tak po rozchodu jeden na druhého nešetří peprnými vzkazy. Miliardář se několikrát nechal slyšet, že na své současné přítelkyni Anně-Marii Kánské (26) obdivuje hlavně přirozenost. O té se v případě jeho bývalé přítelkyně bavit nelze a lidi velmi překvapil nízký věk Lii Kees.
16.12.2020 07:00 |

podobné články

Uražená Lia Kees vrací úder: Moje prostředky na útratu stačí a Richard mě mlátil, tvrdí

 
Lia Kees si rozhodně nenechá nic líbit, jak to tak vypadá. V reakci na to, že ji její bývalý přítel, miliardář Richard Chlad (58) nařkl z útraty na jeho účet, přidala nejen to, že si údajně zaplatila útratu v baru sama, ale také si na svého ex veřejně postěžovala. Přidala snímky, kde má ošklivě oteklý obličej, monokly, modřiny a roztržený ret. A prý za to může Chlad.
10.12.2020 15:10 |

podobné články

Richard Chlad a Lia Kees jsou ve válce: Slova o mlácení žen, padělcích a lidské nule

 
Miliardář Richard Chlad (58) po návratu z dovolené zjistil, že mu dorazil účet z pražského baru, aniž by se k místu vůbec přiblížil. Z útraty jeho peněz nařkl bývalku Liu Kees, která si ale rozhodně nenechá nic líbit. Už ve čtvrtek na svém Instagramu tvrdila, že ji bohatý podnikatel mlátil, v pátek ho pak označila za lidskou nulu, která má ráda černý trh a padělky a nestará se o své děti.
11.12.2020 13:45 |

podobné články

Miss Europe a podnikatel Chlad se rozešli: On mluví o alkoholu, ona o žárlivosti

 
Vztah miliardáře Richarda Chlada st. (56) a Miss Europe z roku 2016 Lii Kees je u konce. Vášnivý sběratel aut se s krásnou blondýnkou rozešel prý kvůli jejím údajným problémům s alkoholem. Lia to ale rázně odmítá a tvrdí, že chyba není jen na její straně.
24.07.2020 21:30 |

podobné články

Modelku vyloučili z letecké přepravy. Při pití odmítla mít nasazenou roušku

 
Modelku Liu Kees vyloučili z letecké přepravy. V cestě jí nedovolili pokračovat, protože na palubě odmítla mít nasazenou roušku. Za nedodržení pravidel také dostala pokutu.
15.09.2020 11:40 |

podobné články

Sexbomba Lia Kees se staví na nohy po rozchodu s pohádkově bohatým milencem: Ustála jsem útoky i šikanu

 
V posledních dnech se o Lie Kees psalo hlavně v souvislosti s jejím dramatickým rozchodem s milionářem Richardem Chladem . Král kasin se ale nyní soustředí na svůj nový vztah s přítelkyní Annou-Marií Kánskou, a blonďatá playmate si tak žije svůj život.
02.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Král (12 článků)

Miliardář Chlad vzteky bez sebe: Bývalka Lia si prý na jeho účet užívala v pražském baru

 
Miliardář Richard Chlad (58) supí. Po návratu z dovolené zjistil, že mu dorazil účet z pražského baru, aniž by se k místu vůbec přiblížil. Fanoušci pak dokázali zjistit, jak vůbec k takovému dluhu došlo. Podle všeho si totiž jeho bývalá přítelkyně Lia Kees v onom baru užívala s přáteli. Chlad o tom neměl nejmenší tušení...
10.12.2020 11:56 |

podobné články

Martina si odmítla dát roušku ve vlaku: Průvodčí jí vystavil pokutu 4 600 korun

 
Situace kolem druhé vlny pandemie koronaviru se v posledních dnech v Česku zhoršuje, přesto se najde velká část lidí, kteří odmítají roušky nosit. Někteří si nechtějí roušky nasadit ze zdravotních důvodů, ostatní kvůli vlastnímu přesvědčení. Nepříjemné situaci se v tomto ohledu nevyhnula ani Martina z Brněnska, která si odmítla nasadit roušku ve vlaku. Průvodčí jí vystavil tučnou pokutu a zavolal policii.
14.09.2020 17:45 |

podobné články

Český miliardář se rozešel s nejkrásnější dívkou Evropy! Údajně kvůli alkoholu

 
Český miliardář a automobilový závodník Richard Chlad už netvoří pár s krásnou blond Miss Europe 2016 Liou Kees. Za rozchod podle Chlada může záliba Lii v alkoholu.
24.07.2020 12:20 |

podobné články

Divoký rozchod miliardáře Chlada (56) a krásné Miss (26): Je za tím alkoholová obluda!

 
Z lásky jako trám zbyla jenom hořkost a vzájemné obviňování. Někdejší Miss Europe roku 2016 Lia Keesová (26) a miliardář Richard Chlad (56) si nyní nemohou přijít na jméno. On o ní prohlašuje, že je alkoholička, ona zase tvrdí, že na vině je žárlivost slavného sběratele aut…
27.07.2020 14:35 |

podobné články

Bitka na palubě letadla: "Covidiot" odmítl nasadit roušku a rozjel pěstní souboj

 
„Cov-idiot“, tak by se dal nazvat muž, který si odmítl navléct roušku na palubě letadla americké společnosti Allegiant Air. Posádce letadla se snažil namluvit, že ochranný štít k zamezení nákazy stačí. Jeden z přítomných pasažérů to nevydržel a napadl jej. Protirouškový „hrdina“ byl z paluby letadla vyhozen.
08.10.2020 13:00 |

podobné články

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno

 
Richard Chlad st. (56) ještě před létem chodil s půvabnou Miss Europe z roku 2016 Liou Kees. Jejich vztah vypadal na první pohled idylicky a nepůsobilo to, že by se v brzké době mělo schylovat k nějakému rozkolu. Opak byl ale pravdou. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. V současné době to vypadá, že válka mezi nimi je zažehnána a Chlad je znova zamilovaný. Jeho vyvolenou má být dcera legendární představitelky Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno... Anna Marie Kánská (26).
14.11.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Pánové, přijali byste do postele tuhle uprchlici?

 
Není uprchlík jako uprchlík. Češi jsou xenofobním národem a migrantů se bojí. Jenže když se podíváte na tuhle kočičku, tak je vám jasné, že by ji k sobě domů přijali hned. Alespoň tedy muži. Co je Lia Kees zač?
04.03.2018 12:05 |

podobné články

Miss Europe vrací úder českému miliardáři: Promluvila o rozchodu. Alkohol? Ani náhodou!

 
Miliardář Richard Chlad drsně popsal rozchod s krásnou Miss Europe 2016 Liou Kees. Může za to podle něj její závislost na alkoholu: "Lia má bohužel jeden obrovský problém. Alkohol," říká rázně Chlad. "Byť se jej snaží v maximální možné míře omezovat, nevycházelo to. Proto jsem se rozhodl po redigování Lii článku o vzájemném si věnování křídel odletět a nadělit si svobodu jako dárek ke svým narozeninám," popsal rozchod.
24.07.2020 12:35 |

podobné články

Měl být vyléčený, ale zemřel. Muž (†36) podlehl koronaviru po propuštění z nemocnice

 
Čínského fyzioterapeuta Lia Lianga (†36) z Wu-chanu zabil koronavirus jen 5 dní poté, co ho propustili z nemocnice s tím, že nákazu porazil a je „zcela zdravý“. Závěrečné testy potvrzovaly, že je muž vyléčený, Lia testovali před propuštění hned dvakrát, oba výsledky byly negativní na koronavirus. Jeho smrt jen posiluje obavy, že současná diagnostika nákazy je nedostačující, uvedl list DailyMail.
06.03.2020 12:45 |

podobné články

Michael Douglas v šoku: V Aspenu mu zavraždili bývalku (†57)!

 
Na lásku se nezapomíná, i když už dávno vyhasla. Hollywoodský herec a švihák Michael Douglas proto nyní truchlí. V slavném americkém lyžařským střediskem Aspen mu totiž zavraždili bývalku. Nancy Pfister (†57) si měl dokonce brát!
06.03.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (468 článků)

Valentin trpí leukemií, na obličeji nosí roušku. Policie mu za to chtěla napařit pokutu

 
Rakouská policie chtěla uložit pokutu 80 eur (přes 2000 Kč) muži, který na ulici nosil lékaři předepsanou zdravotní roušku. Policisté zadrženému vysvětlili, že porušil zákon zakazující úplné zahalovaní obličeje na veřejnosti a od svého záměru ustoupili až poté, co jim dotyčný ukázal své léky a krevní testy. Nošení roušky muži předepsali lékaři v zájmu ochrany imunitního systému oslabeného chemoterapií. Podle webu Vice News Austria trpí 26letý Valentin leukemií.
24.04.2018 09:45 |

podobné články