Článek

Bývalka najala detektiva: Očko hledalo špínu na Deppa!

 
V bitvě mezi Johnnym Deppem (56) a jeho bývalkou Amber Heardovou (33) přituhuje.
04.04.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (867 článků)
Podobné články

Na pomoc zoo bude mít Óčko na drátě Brodskou, Vítka či Kerestešovou

 
K charitativnímu koncertu na pomoc pražské zoo se svým vysíláním rozhodla přidat hudební televize Óčko. Bude vysílat pořad Óčko Help, kam mohou diváci na zpoplatněnou linku volat známým tvářím. Další články k tématu: VIDEO: Začíná Óčko Gold. Připomene zlaté časy popu i rocku VIDEO: Óčko odvysílá akustické koncerty Vypsané fixy, Debbi a Wohnoutů Zoo před Vltavou ochráníme, slibují politici. Dřív říkali, že to nejde VIDEO: Xindl X zůstává v záplavové zóně, Hejma si na povodně zvykl
11.06.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (118 článků)

Bývalka Deppa si najala soukromého detektiva! Jakou špínu na herce vypátral?

 
V bitvě mezi Johnnym Deppem (56) a jeho bývalkou Amber Heardovou (33) přituhuje.
05.04.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (867 článků)

Ztraceného běžkaře hledalo v Jeseníkách 60 lidí: Našli ho vyčerpaného

 
V Jeseníkách v noci hledalo ztraceného čtyřiašedesátiletého běžkaře 60 lidí. Našli ho po šesti hodinách v jiném okrese, muž byl vyčerpaný, ale jinak v pořádku. V horách ho šest hodin hledalo šest desítek členů jesenické horské služby, policistů, hasičů, ale i strážníků či zástupců obcí. Muže, který jel na běžkách ze Šeráku na Ostružnou na Jesenicku, nakonec našli v jiném údolí, a to na okraji Vrbna pod Pradědem na Bruntálsku.
21.03.2018 13:35 |

podobné články

Hudební TV Óčko se na webu oddělí od sesterského iDnes.cz

 
Hudební televize Óčko plánuje na první čtvrtletí 2012 nový web na samostatné adrese Ocko.tv. Web televize, kterou chce od mediální skupiny Mafra koupit koncern Lagardere, vyvíjí studio Mediaworks. Stránky Óčka jsou dosud na ocko.idnes.cz.
28.12.2011 08:45 |

podobné články

Óčko otevřelo archiv: Abbasová by se při pohledu na to sama vyhodila

 
Hudební televize Óčko oslavila desáté výročí a při té příležitosti pustila do světa dosud nezveřejněné záběry z natáčení svých pořadů, které byly ukryty hluboko v archivu. Mezi nimi i Lejlu Abbasovou, které šlo tehdy natáčení hitparády ztuha a nešetřila nadávkami. Další články k tématu: Óčko oslavilo 10. narozeniny, diváci dostali lepší obraz i grafiku VIDEO: Hudba roku 2022? Na narozeninách Óčka věští Vondráčková i Žbirka VIDEO: Óčko mění grafiku. Nabídne i obchod s hudbou a oblečením Abbasová si mateřství užívá, na party ukázala súdánskou sestřenici VIDEO: Abbasová, Černocká a Duchková prozradily své řidičské poklesky Lejla Abbasová, jak ji určitě neznáte: dechberoucí proměny ve slavné černochy Válčili jsme o teritorium, teď je to skvělé, říká Abbasová o soužití s Kocábem
05.11.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (471 článků)

„Kýč jak sviň.“ Moderátoři Óčka natočili vánoční píseň

 
Moderátoři hudební televize Óčko se sešli před vánočním večírkem televize a vznikla z toho parodie - tematická písnička Vánoční kýč. Pověsili v ní Santu a otřeli se i o hudební hvězdy. Další články k tématu: VIDEO: Óčko vytvořilo rekord v počtu lidí v limuzíně, málem ji zničili Série akustických koncertů Óčka ukazují domácí hudbu v dobrém světle VIDEO: Začíná Óčko Gold. Připomene zlaté časy popu i rocku Začíná vysílat televize Óčko Expres, nabízí proud klipů bez moderátorů
23.12.2013 13:02 |

podobné články

Server: V dosud hudebním Óčku Gold se má objevit zpravodajství

 
Hudební televize Óčko Gold, přinášející dosud jen proud starších osvědčených hitů, se má postupně změnit na atraktivnější program nejen s hudbou, ale i se zpravodajskými vstupy z portálu iDnes.cz. Informoval o tom server Mediář.cz. Óčko Gold vysílá od loňského června celoplošně v multiplexu 3. Spolu se sesterskými televizemi Óčko a Óčko Express patří mediální skupině Mafra, spadající pod Agrofert Andreje Babiše.
04.04.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22208 článků)

Radiokomunikace přetáhly hudební televizi Óčko do třetího multiplexu, šíří ji celoplošně

 
Dnes, v neděli 24. června začala v televizní síti 3 vysílat hudební televize Óčko. Donedávna se šířila v síti 4, kterou nově rozvíjejí Radim Pařízek a Vladimír Železný, pod firmou Digital Broadcasting, snaží se získat právě malé či regionální kanály. Óčko nakonec ale dalo přednost jejich konkurenci – operátora sítě 3, firmu Czech Digital Group vlastní České Radiokomunikace.
24.06.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (173 článků) , Radim Pařízek (32 článků)

Hudební televize Óčko chystá novou grafiku včetně loga, připravuje ji Frame100R

 
Hudební televize Óčko hodlá během října přejít na nový grafický obal. Pracují na něm Lukáš Veverka a Vojtěch Frič se studia Frame100R. Základem nové grafiky je kruh, symbolizující „óčko“ coby hovorový výraz pro písmeno O, tvar hudebních nosičů (vinylová deska, CD) či částí hudebních přehrávačů (ovládací kolečko na iPodu).
20.09.2012 14:00 |

podobné články

Óčko se v nové grafice a formátu 16:9 představí z pátku na sobotu 27. října

 
V září představený nový grafický obal hudební televize Óčko se ve vysílání stanice objeví z pátku na sobotu 27. října. Současně s novou grafikou Óčko přejde na kompletní vysílání ve formátu 16:9.
24.10.2012 17:45 |

podobné články

Óčko oslavilo 10. narozeniny, diváci dostali lepší obraz i grafiku

 
Hudební stanice Óčko oslavila své desáté narozeniny. Oslavy probíhaly přímo na obrazovce v rámci čtyřhodinového přímého přenosu, během něhož se ve studiu vystřídali přední zpěváci a kapely. Divákům televize nadělila novou grafiku a kompletní vysílání ve formátu 16:9. Další články k tématu: VIDEO: Hudba roku 2022? Na narozeninách Óčka věští Vondráčková i Žbirka VIDEO: Óčko mění grafiku. Nabídne i obchod s hudbou a oblečením VIDEO: Moderátoři Óčka se pohádali v přímém přenosu, padla i facka
28.10.2012 13:35 |

podobné články

VIDEO: Óčko nechalo předání svých cen na fanoušcích, první má Voxel

 
Televize Óčko se rozhodla letos opustit okoukaný model předávání hudebních cen. Žádný neosobní večer s vyhlašováním jednotlivých kategorií se nekoná. Óčko vložilo celé své ceny do rukou diváků. A to kompletně i s předáním sošek z dílny Milana Caise z Tata Bojs. Další články k tématu: Diváci Óčka chtějí ocenit Kluse, Dyka, Langerovou či Kerndlovou Ceny Óčka letos předají přímo diváci hudební televize AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky Grafika Óčka zaujala Evropu VIDEO: Hudba roku 2022? Na narozeninách Óčka věští Vondráčková i Žbirka VIDEO: Fanoušci přepadli Haricha ve studiu a dojali ho k slzám VIDEO: Charlie Straight dostali cenu během koncertu, bude prý putovní VIDEO: Kerndlové měl cenu předat fanoušek, ale nedorazil
04.03.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Cais (25 článků)

Televize Óčko spouští nový kanál určený střední a starší generaci

 
Hudební televize Óčko spustí 1. června s celoplošným pokrytím druhý kanál Óčko Gold, kde bude vysílat české i zahraniční hity z šedesátých až devadesátých let. V průběhu června se pak mohou diváci těšit i na třetí kanál s hudební dramaturgií podobnou sesterskému Expresradiu, informuje server Médiář.cz. 
03.05.2013 15:15 |

podobné články

Óčko motivuje studenty

 
„Je spousta věcí, kterými se můžeš bavit, Óčko je jen jednou z nich“. To je hlavní motto Óčko teamu, nového projektu Óčka zaměřeného na podporu mimoškolních aktivit mladých lidí.
28.05.2013 14:50 |

podobné články

Óčko nevysílá Sexy Game. Babiš slíbil okradeným vrátit peníze

 
Televizní stanice Óčko stáhlo z vysílání pořad Sexy Game. Minimálně do prošetření skutečnosti, na kterou minulý týden upozornila internetová televize Stream.cz. Vedle toho se ale stanice ohradila proti reportáži, ve které Stream nedal slovo druhé straně. Společnost, která pořad vyrábí se hájí tím, že stejný formát prodává do více zemí Evropy. Óčko, které spadá pod mediální skupinu Mafra, formálně patří ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO). Babiš uvedl, že pokud firma někoho okradla, peníze vrátí.
24.06.2014 19:55 |

podobné články

BEZOHLEDNOST Dvouleté dítě hledalo svou matku V HOSPODĚ!

 
Dvouleté dítě v Bruntále večer hledalo matku v hospodě, ta popíjela v jiné.
11.08.2011 10:45 |

podobné články

Matka se syny se ztratila v Boubínském pralese! Do pátrání se zapojilo 46 lidí

 
Zbloudilé turisty hledalo na Šumavě 46 lidí Matka se i s dětmi ztratila v Boubínském pralese V boj o život se v neděli změnil výlet na Boubín pro matku (37) a její syny (7 a 10 let) z Kolínska. Po několikahodinové tůře se turistka s dětmi v Boubínském pralese ztratila. Zbloudilou trojici hledalo na Šumavě téměř 50 lidí.Tohle drama však mělo šťastný konec.
01.04.2013 14:00 |

podobné články

Muž (33) odjel po hádce s přítelkyní z Krkonoš do Prahy: Několik hodin ho hledalo přes 30 policistů!

 
Přítelkyně s přítelem a bratrem společně vyrazili do Krkonoš na výlet. Dvojice se ale pohádala a muž (33) odešel k autu. Potom se po něm slehla zem. Začalo tak velké pátrání, které ve své podstatě bylo úplně zbytečné. Muž byl zdravý, ale v Praze. Hledalo ho více jak 30 lidí, kteří mohli být v tu chvíli jinde.
06.02.2021 11:30 |

podobné články

Manželka Tigera Woodse si najala rozvodové právníky

 
Proutník Tiger Woods přerušil profesionální golfovou kariéru, aby se mohl soustředit na záchranu svého manželství a stát se věrným manželem. Jenže podle všeho už mu choť Elin Nordegrenová tu šanci nedá. Najala si totiž rozvodového právníka a plánuje odstěhování z jejich společného domu.
19.12.2009 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)