Článek

Bývalá reprezentantka má po fatální diagnóze syna důvod k radosti. Aneta Lédlová čeká s partnerkou miminko

 
Aneta Lédlová se před nějakou dobou podělila o bolestnou pravdu, s níž se musela naučit žít. Jejich novorozený synek trpí vzácnou nevyléčitelnou chorobou, která ho postupně zabíjí. Nyní však někdejší hokejová reprezentantka sdílela na sociálních sítích radostnou novinku, s její životní láskou Jolanou se těší na příchod dalšího potomka. 
24.06.2024 19:35 |

podobné články

Podobné články

Jejich novorozený syn prostě asi umře: Hokejistka Aneta si s partnerkou prochází peklem

 
Bývalá profesionální hokejistka Aneta Lédlová (27) si ve svém soukromém životě prochází opravdu těžkým obdobím, které nechce zažít žádný rodič. Někdejší reprezentantka Česka se totiž musí vyrovnat s tím, že její čerstvě narozený syn zemře. S bolestivou zprávou se svěřila svým fanouškům na Instagramu.
10.06.2024 21:25 |

podobné články

Místo podpory nenávist: Aneta má na smrt nemocného syna, hlupáci řeší její orientaci

 
Bývalá profesionální hokejistka Aneta Lédlová (27) zažívá strašné osobní peklo. Dozvěděla se totiž, že její syn má nevyléčitelnou nemoc, kterou nejde zastavit, a je bohužel jisté, že ho jednou připraví o život. S touto svou neskutečně smutnou zkušeností se svěřila na Instagramu, jenže někteří jedinci zkrátka nemají srdce a soudnost, nevyužili příležitost mlčet a místo toho dotyčnou s partnerkou ponižují kvůli jejich orientaci.
14.06.2024 05:10 |

podobné články

Biologické hodiny tikají, přiznává Aneta Langerová

 
Zpěvačka Aneta Langerová odstartovala druhou sezonu pojízdné kavárny Potmě a pozvala i svou neteř a synovce. S dětmi si odpoledne užila a přiznala, že by také jednou ráda byla maminkou. Další články k tématu: Aneta Langerová: Děti jsou pro lesby velké téma Přátelství je někdy víc než láska, říká Aneta Langerová Žebříčku nejvlivnějších gayů a lesbiček kraluje Langerová Aneta Langerová má první hlavní roli ve filmu. Zahraje si ruskou básnířku VIDEO: „Nové písničky už takhle neuslyšíte,“ říká Langerová před turné Jsem šťastná, promluvila poprvé o vztahu se ženou Langerová
15.05.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (570 článků)

Těhotná Aneta Krejčíková: Druhé dítě porodím doma před očima syna Bena (1)

 
Teprve nedávno se veřejnost dozvěděla, že Aneta Krejčíková (28) čeká své druhé miminko. Z jejího prvního syna Bena se tak brzy stane starší bratříček. Ačkoliv herečka si na porod ještě počká, už teď má jasnou představu o tom, jak by měl probíhat - doma za přítomnosti syna, partnera a s pomocí duly.
31.10.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (331 článků)

Aneta Vignerová dala syna poprvé na hlídání a vyrazila juchat do Varů: Takhle jí to rok a půl po porodu sluší

 
Modelka Aneta Vignerová  (33) a Petr Kolečko  (37) vyrazili poprvé od narození syna Jiříčka do společnosti a chlapečka svěřili chůvě. Aneta přiznala, že je to hodně zvláštní pocit být poprvé bez syna. "Jsem z toho lehce nervózní. Ale ta nervozita z toho, že jsem po dlouhé době mezi tolika lidmi, to vyrovnává. Je to příjemný, tolik na to nemyslím," řekla Super.cz Vignerová.
23.08.2021 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (329 článků) , Aneta Vignerová (795 článků)

Nejznámější světový fotograf (50) čeká miminko s výrazně mladší partnerkou

 
Kontroverzní, ale o to uznávanější módní fotograf Terry Richardson bude po padesátce znovu tátou. Miminko údajně čeká se svojí partnerkou Alexandrou Bolotow, která je o bezmála dvě dekády mladší než on. Nastávající maminka, která se v minulosti zrodila z fotografovy asistentky na přítelkyni a ustála s ním řadu jeho skandálů, by podle přátel páru měla být ve třetím, nebo čtvrtém měsíci těhotenství.
19.10.2015 17:55 |

podobné články

V Česku stoupá počet lidí nakažených HIV. Expert: 700 lidí o diagnóze ani neví

 
Zatímco například v San Francisku nebo Londýně počet nakažených virem HIV klesá, v Česku roste. Podle České společnosti AIDS pomoc (ČSAP) je u nás přibližně 700 lidí, kteří o své diagnóze neví. Podle odborníků v některých krajích chybí testovací místa, kde se mohou zájemci otestovat anonymně a zdarma. Navíc v Česku podle předsedy ČSAP Roberta Hejzáka je HIV stále velké stigma, kdy se lidé bojí svěřit se svému lékaři, případně se bojí, že budou vyloučeni ze společnosti.
28.11.2017 16:00 |

podobné články

Učitelka (†28) ze základní školy zemřela na koronavirus. Jen tři dny po diagnóze!

 
Byla to usměvavá a oblíbená učitelka třeťáků na základní škole v jihokarolínské Columbii. Demetria “Demi” Bannisterová (†28) se bohužel nakazila koronavirem. Pouhé tři dny po diagnóze onemocnění podlehla.
10.09.2020 13:05 |

podobné články

Budu rodit po svém! Aneta Krejčíková dala jasně najevo, jak chce přivést své dítě na svět

 
Herečka Aneta Krejčíková (28) letos porodí své druhé miminko. Synovi Beníkovi, kterému je rok a půl, tak přibude sestřička nebo bratříček. Bývalá hvězda Ulice se netají tím, že by ráda druhý porod prožila jinak než klasicky v porodnici. Aneta se zapojila i do projektu Chci si rodit po svém časopisu Maminka, který by měl být o respektování rozhodnutí žen, jak chtějí rodit a o vzájemném naslouchání.
05.02.2020 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (331 článků)

Šťastná máma Aneta Krejčíková ukázala, jak kojí malého Bena: KRÁSNÁ FOTKA UVNITŘ

 
Hvězda oblíbeného seriálu Ulice Aneta Krejčíková (27) koncem srpna porodila syna Bena. A je vidět, že Aneta také myslí na fanoušky a fanynky. Na svém instagramovém účtu ukázala něžný snímek, jak malé miminko krmí mateřským mlékem.
26.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (331 článků)

Veronika Vítková oznámila konec kariéry: Reprezentantka v biatlonu čeká miminko

 
Olympijská medailistka Veronika Vítková (31) ve čtvrtek oznámila definitivní konec své sportovní kariéry. S partnerem Markem Lejskem čeká miminko, které by mělo na svět přijít na konci listopadu.
23.04.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Vítková (22 článků)

Aneta Vignerová vyvrací slova Petra Kolečka: Příčinou rozchodu byla nevěra, vyléval si srdce v cizí posteli

 
Modelka Aneta Vignerová (34) rázně zareagovala na přiznání scenáristy a svého dosavadního přítele Petra Kolečka (38), že si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Ten tak Blesku potvrdil exkluzivní informace eXtra.cz, ale tvrdí, že nový vztah navázal až po rozchodu s dosavadní partnerkou. „Snaží se zakrýt své nekalé úmysly,“ sdělila nám Aneta.
24.08.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (329 článků) , Aneta Vignerová (795 článků) , Denisa Nesvačilová (205 článků) , Petra Nesvačilová (120 článků)

Zničený sen a prožitá hrůza: Aneta Vignerová vzpomíná na dny po útěku od Kolečka

 
Influencerka a modelka Aneta Vignerová (34) byla ještě v srpnu spokojenou partnerkou scenáristy Petra Kolečka (38), pak se ale ukázalo, že se místo ní rozhodl okouzlovat svou herečku Denisu Nesvačilovou (31) ze seriálu Pálava. Aneta eXtra.cz prozradila, co ji na celé situaci nejvíc trápilo a jak se s ní dokázala srovnat.
06.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (329 článků) , Aneta Vignerová (795 článků) , Denisa Nesvačilová (205 článků) , Petra Nesvačilová (120 článků)

Aneta Langerová se radovala také v Kyjově

 
Aneta Langerová přijela do Kyjova představilt novinkové album Na Radosti. Divadelní sál byl plný dychtivých posluchačů, kteří na známé písně i čerstvé skladby reagovali bouřlivým potleskem. V závěru si společně zazpívali Anetin první velký hit Voda živá . Únor stráví Aneta s kapelou na moravských štacích. Čechy jsou na programu až další měsíc, včetně plzeňského Žebříku (13.3.) a dvou pražských vystoupení (28. a 29.3.).
26.02.2015 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (570 článků)

Tomáš Krystlík: Fatální chyby českého státu

 
Proč ČR se drží ve světové špičce v počtu onemocnění a úmrtí na COVID-19 vztažených ke sto tisícům obyvatel? Protože česká vláda udělala tři fatální chyby. Za čtvrtou, neméně fatální příčinu může mentalita českého obyvatelstva.
25.02.2021 20:50 |

podobné články

RECENZE: Aneta Langerová dokráčela k místu Na Radosti

 
Před deseti lety se zpěvačka Aneta Langerová stala vítězkou prvního ročníku české verze soutěže Česko hledá SuperStar. Čas ukázal, že je nejenom její vpravdě osobitou účastnicí, ale také že prošla úctyhodným uměleckým vývojem, který má svůj dosavadní vrchol v nedávno vydaném čtvrtém řadovém albu Na Radosti.
30.12.2014 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (570 článků)

SOČR: Aneta Langerová a rozhlasoví symfonikové se opět potkají na pódiu

 
Jedna z nejvýraznějších mladých osobností tuzemské hudební scény Aneta Langerová a rozhlasoví symfonikové se opět potkají na jednom pódiu! Po loňském koncertu na festivalu Smetanova Litomyšl potěší společně s Anetinou doprovodnou kapelou a dirigentem Martinem Kumžákem návštěvníky Fora Karlín. V neděli 3. prosince se bude vše odvíjet především ve znamení „Radosti“, tedy písniček z interpretčiny dosud poslední desky Na Radosti, za kterou získala v roce 2015 čtyři sošky Anděla od Akademie populární hudby.
24.11.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (570 článků)

Půvabná basketbalová reprezentantka Elhotová promluvila o domácím násilí: Mlátil ji těhotnou!

 
Sedmadvacetiletá basketbalová reprezentantka Kateřina Elhotová se svěřila s hrozným tajemstvím. Její přítel ji měl v osmém těhotenství bít. Tohle domácí násilí nechce zažít žádná žena, natož těhotná.
21.02.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Elhotová (7 článků)

Radostná zpráva po překonané rakovině: Markéta Konvičková čeká miminko

 
Zpěvačka Markéta Konvičková (25) na sociálních sítích oznámila radostnou novinku. Se svým snoubencem René Kubošem čeká miminko. Pro bývalou účastnici SuperStar je to velký důvod k radosti, v loňském roce se totiž potýkala s ošklivou nemocí a podstoupila operaci, při níž jí lékaři odstranili nádor z vaječníku. Nyní tak prožívá velmi šťastné období.
20.04.2020 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (482 článků) , René Kuboš (11 článků)