Článek

Bývalá primátorka Řápková se po verdiktu ÚS omluvy nedočká

 
Ústavní soud (ÚS) v úterý vyhověl stížnosti pracovníka organizace Člověk v tísni Daniela Hůleho, kterého justice odsoudila k omluvě za slova na adresu bývalé primátorky Chomutova a poslankyně Ivany Řápkové (ODS). Hůle řekl, že přivedla město „zu grunt o osm miliónů do dluhu“.
10.02.2015 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)
Podobné články

Ivana Řápková nebude na severočeské kandidátce ODS

 
Bývalá chomutovská primátorka a poslankyně Ivana Řápková nebude v předčasných volbách kandidovat do sněmovních voleb za ODS v Ústeckém kraji. Oznámila to dnes ČTK. Své rozhodnutí zdůvodnila tím, že necítí soudržnost uvnitř regionálního sdružení strany. Podle předsedy regionálního sdružení Petra Fialy necítí Řápková dostatečnou podporu místních sdružení, která často navrhují vlastní kandidáty.
02.09.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1370 článků) , Ivana Řápková (153 článků)

ODS se musí semknout a ukázat se voličům jako jednotná strana, míní Řápková

 
Bývalá chomutovská primátorka a poslankyně Ivana Řápková se rozhodla, že nepovede kandidátku ODS v Ústeckém kraji. Jak to ovlivní občanské demokraty a jaké budou mít nakonec výsledky ve volbách? Na to Řápková odpovídala v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu.
04.09.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Řápková nechápe štvanici proti romskému aktivistovi, který ji podpořil

 
Kandidátka ODS a chomutovská primátorka Ivana Řápková nerozumí štvavé kampani, která se rozběhla proti romskému aktivistovi Františkovi Kolářovi, který vystoupil na její podporu. Jestli to souvisí s tím, že veřejně projevil svůj názor, který je některým lidem proti srsti, pak je to velmi smutné, říká Řápková v rozhovoru pro deník Právo.
10.09.2009 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Řápková žaluje plzeňská práva, žádá milión korun

 
Chomutovská primátorka Ivana Řápkova (ODS) podala žalobu na Západočeskou univerzitu v Plzni, která zpochybňuje platnost jejího studia na právní fakultě. Řápková si chce vysoudit omluvu a miliónové odškodnění. Podle ní se fakulta zmítající se v největším vysokoškolském skandálu od pádu komunismu snaží jen odlákat pozornost od vlastních problémů.
09.11.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Řápková je pro smích: Na billboardech se hledá její index!

 
Chomutovská primátorka a podle mnohých "rychlostudentka" práv v Plzni Ivana Řápková (ODS) zůstává nadále terčem nejrůznějších vtípálků. Ti poslední ji připravili billboard, na kterém Řápková hledá svůj index a spolužáky!
20.11.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Chomutovská primátorka Řápková chce do vysoké politiky

 
Primátorka Chomutova Ivana Řápková by chtěla kandidovat v předčasných volbách za ODS v Ústeckém kraji. Důvodem jsou neúčinná opatření vůči nepřizpůsobivým občanům ministra pro lidská práva Michela Kocába.
10.05.2009 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Primátorka Řápková ON-LINE: Kocáb nás posouvá daleko na východ

 
Hostem on-line rozhovoru tn.cz byla Ivana Řápková. Chomutovská primátorka bojuje proti neplatičům a je kritičkou ministra Kocába.
22.05.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Primátorka Řápková má výpadky ve znalostech z práva

 
Chomutovská primátorka Ivana Řápková se pyšní titulem, který získala na plzeňské právnické fakultě, ovšem když v testu znalostí práva zcela propadla. Uvádí to deník Mladá fronta Dnes a server iDNES.cz.
11.05.2010 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Bývalá chomutovská primátorka Řápková odešla z ODS

 
Bývalá poslankyně a exprimátorka Chomutova Ivana Řápková v pátek vystoupila z ODS. Své členství ukončila kvůli dlouhodobým neshodám uvnitř strany, napsal v úterý Chomutovský deník.
21.01.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Řápková chce zavést zákaz pobytu i za pouhý přestupek

 
Poslankyně ODS Ivana Řápková, známá svým záhadným studiem v Plzni, navrhuje zavést zákaz pobytu i za některé přestupky. Jako příklad uvádí prostitutky, které své služby nabízejí na místech v rozporu s obecními vyhláškami. Bývalá chomutovská primátorka, známá tvrdým postupem proti neplatičům, chce také novelou přestupkového zákona umožnit úřadům zveřejňovat na úřední desce lidi, kteří pokutu neuhradí. Předloha nyní dorazila do sněmovny.
26.02.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Udělali ze mě rasistku. Represe fungují, tvrdí Řápková

 
Bývalá primátorka Chomutova Ivana Řápková (ODS) v rozhovoru pro server Českápozice.cz mluví o problematice Šluknovka, o tom, že jsou potřeba represe i o tom, že média z ní udělala rasistku.
15.10.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Exposlankyně Řápková bude na severočeské kandidátce ODS chybět

 
Bývalá poslankyně za ODS a někdejší primátorka Chomutova Ivana Řápková nebude v předčasných sněmovních volbách v Ústeckém kraji za svou stranu kandidovat, oznámila v pondělí. Necítí dostatečnou soudržnost v regionálním sdružení ODS.
02.09.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Přísná Ivana Řápková o uprchlících, Zemanovi, herečce Žilkové a zneužívání sociálních dávek. Chystá se zakročit

 
ROZHOVOR Zvykla jsem si žít bez politiky a je mi dobře, říká exposlankyně (ODS) a bývalá primátorka města Chomutova Ivana Řápková a v rozhovoru ParlamentníchListů.cz se zamyslela nad dnešní domácí politickou scénou. Ovšem nejen to. „Vyvolání obavy o ztrátu sociálních dávek je bezesporu nejúčinnějším řešením, jak příliv ekonomických uprchlíků zastavit,“ tvrdí pak k samotným migrantům. A politici EU? Ti prý jsou zřejmě odtrženi od reality ještě více, než jsme všichni čekali.
29.02.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Paroubkův sex bez omluvy a nový komiks od Mareše

 
Soud dnes (úterý) definitivně rozhodl, že se Petra Paroubková nedočká omluvy za karikatury v časopisu Reflex. Zato se dočkala nového komiksu od kreslíře Štěpána Mareše.
20.07.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Mareš (45 článků) , Petra Paroubková (511 článků)

Rath se omluvy od Bradáčové za výroky u Moravce nedočká. Soud mu zamítl dovolání

 
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha, který se marně domáhal omluvy od pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. Dotkly se jej výroky o obstrukci pronesené v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Pražské soudy v minulosti žalobu zamítly, výsledek dovolacího řízení je patrný z justiční databáze InfoSoud.
05.09.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Řápková v Senátu hájila bič na neplatiče, Kocáb nepřišel kvůli televizi

 
V Senátu se ve čtvrtek konalo veřejné slyšení o sporném postupu některých měst vůči neplatičům nájemného. Na půdě horní komory vystoupila mimo jiné chomutovská primátorka Ivana Řápková, kterou kvůli rozhodnutí tamní radnice strhávat dluhy ze sociálních dávek kritizoval ministr pro lidská práva i ombudsman. Ministr Michael Kocáb však na slyšení nedorazil s odůvodněním, že je vysílá Česká televize.
21.05.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (672 článků) , Ivana Řápková (153 článků)

Řápková: Oslovila jsem lidi, kteří ODS nikdy nevolili

 
Primátorka Chomutova Ivana Řápková se zviditelnila svým radikálním postupem vůči dlužníkům a neplatičům v Chomutově. Chtěla by za ODS kandidovat v předčasných volbách do Sněmovny.
22.05.2009 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Řápková nemá ze studií na právech v Plzni index ani diplomku

 
Chomutovská primátorka Ivana Řápková (ODS) si nepamatuje jméno vedoucího své diplomové práce ani autora oponentského posudku z Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Ztratila také vysokoškolský index se zápočty a známkami za složené zkoušky. Nejasné okolnosti jejího studia tak přilévají olej do ohně v kauze podezřelých machinací s dizertačními pracemi na fakultě.
07.10.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků)

Řápková má titul od Kindla, ona mu dala prestižní ocenění

 
Exděkan plzeňské právnické fakulty Milan Kindl se pyšní prestižním oceněním Chomutova, Cenou Jiřího Popela z Lobkovic. Kdo mu ho předával? Primátorka Chomutova Ivana Řápková!
30.10.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kindl (45 článků) , Ivana Řápková (153 článků)