Článek

Bývalá modelka prozradila, jak to chodilo v Playboy sídle: Orgie celebrit i striktní večerka

 
Bývalá modelka Jenna Bentley (32) z Montany žila rok ve známém Playboy Mansion, který patřil zakladateli a vydavateli erotického časopisu Playboy Hughu Hefnerovi (†91). Pro Daily Mail nyní prozradila, jak to v sídle plném večírků a celebrit vypadalo a jaké praktiky se uvnitř odehrávaly.
05.12.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

4 lidi u stolu: Hospodám skončí večerka a přibude nová starost. Nemá to logiku, míní šéf asociace

 
Z písemné podoby nových vládních protiepidemických opatření pro restaurace podle Asociace malých a středních podniků a živnostníků (AMSP) vyplývá hlavně omezení počtu lidí u stolu ze šesti na čtyři. Jinak budou mezi 29. prosincem a 2. lednem fungovat v běžném režimu. Odpadne i večerka ve 22:00, která skončí s koncem nouzového stavu. Od vlády stále chybí jasné slovo, jak to bude s kompenzacemi pro podnikatele v souvislosti s omezením provozu, není doba na dlouhé rozmýšlení, řekl dnes ČTK restauratér a garant projektu Moje restaurace za AMSP Luboš Kastner.
23.12.2021 13:00 |

podobné články

Zpověď exmilenky Hugha Hefnera: Byl monstrum. Potratila jsem jeho „ďábelské dítě“, popsala jejich toxický vztah!

 
Traumatický zážitek. Tak popisují bývalí Playboy zajíčci vztah se zakladatelem pánského magazínu Playboy Hughem Hefnerem (†91). V epizodách dokumentárního seriálu Secrets of Playboy prozradila jeho bývalá přítelkyně například to, že ji emociálně zcela vyčerpal a úplně kvůli němu změnila vzhled. Podle ní byl vztah toxický a sám Hefner byl manipulativní „monstrum“.
12.03.2022 05:10 |

podobné články

Večírky, celebrity a sex...a drsná pravidla! Kráska popsala život v sídle slavného Playboye

 
Úspěšná modelka Playboye Jenna Bentleyová, která je bývalou rezidentkou nechvalně známého sídla společnosti, se rozpovídala o tom, jaké to bylo na místě plném večírků a celebrit žít. Ačkoli v sídle Hugha Hefnera panovaly striktní podmínky, život to byl podle playmate neuvěřitelný.
27.11.2021 16:25 |

podobné články

Pražské orgie Ireny Pavláskové: Dvanáct minut orgií a sto minut ničeho, zlobí se diváci

 
Film Pražské orgie natočila Irena Pavlásková podle knížky Philipa Rotha. Ten jezdil pravidelně do Československa a měl zažít pověstné bujaré večírky. Premiéra filmu přišla do kin v roce 2019, takže se autor zfilmování nedožil, aby ho zhodnotil. Diváci jsou ale nekompromisní a poslední film nadějné české režisérky označili mimo jiné za „kravinu“. Dokonce prý Pražské orgie „odflákla“ anebo se ptají, proč to vlastně točila. Televizní premiéru uvidíte v neděli od 20 hodin na ČT1.
15.11.2020 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Philip Roth (30 článků) , Irena Pavlásková (39 článků)

Další nelegální orgie v Belgii: Policisté sex party rozpustili, krátce po úletu europoslance

 
Kvůli šířícímu se koronaviru jsou bary a restaurace v Belgii uzavřené, shromažďování lidí je omezené. To ale nebrání řadě Belgičanů, aby pořádali domácí večírky. Ještě ani nedozněl skandál listopadové gay orgie, kterou belgičtí policisté rozháněli v centru Bruselu a na které přistihli maďarského europoslance známého svým homofobním postojem Józsefa Szájera (59), a už řeší další party, tentokrát ve městě Paal. Sexuální orgie se tentokrát zřejmě obešla bez přítomnosti politiků, účastníci dostali pokutu 6576 korun, informoval list Daily Mail.
10.12.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: József Szájer (6 článků)

Kebab v Hradci Králové otrávil 60 lidí: Bývalý zaměstnanec prozradil, jak to v prodejně chodilo

 
Jako cynický výsměch teď působí reklama na hradeckém bistru Maxim: "Tato prodejna je určena pro ty, kteří mají rádi čerstvé maso" …Zdejším kebabem a gyrosem se opravdu "Maximálně" přiotrávilo 60 lidí! Případ řeší hygienici a policie. A bývalý zaměstnanec bistra Blesku prozradil, jak to v prodejně chodilo.
07.06.2018 06:25 |

podobné články

Sexy dcera Ornelly Muti se opět svlékla pro pánský magazín

 
Sedmatřicetiletá modelka, herečka a zpěvačka Naike Rivelli se objeví na prosincové obálce Playboye. Dcera herečky Ornelly Muti se svlékla už potřetí a předvedla dokonalé křivky. Další články k tématu: Ornella Muti poodhalila ňadro i nevyholené podpaží Nejsme žádné mužatky, provokují německé fotbalistky v Playboyi Pamela Andersonová se pojedenácté svlékla pro Playboy Dvojnásobná matka Andrea Verešová se svlékla pro Playboy Svůdná Pavlína Němcová se svlékla pro Playboy
10.11.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (653 článků) , Ornella Muti (52 článků) , Andrea Verešová (1372 článků) , Naike Rivelli (6 článků) , Andrea Němcová (23 článků)

Stadion Sparty na Letné slaví 100 let: Na fotbal sem chodilo i 45 tisíc lidí

 
V sobotu uplyne přesně sto let od chvíle, kdy se na letenském stadionu odehrál první fotbalový zápas. Ten byl postaven v Praze v průběhu první světové války v blízkosti Letenské vodárny. Poprvé se zde utkala Sparta Praha s Viktorií Plzeň 13. května 1917, kdy ji porazila 3:2. Premiérovou branku vsítil legendární Antonín Janda-Očko. Na utkání sem přitom chodilo ve třicátých letech i 45 tisíc diváků, dnes se sem vejde přibližně polovina.
12.05.2017 20:05 |

podobné články

Praktiky ve vile Playboy: orgie, orální sex se psem i ošklivé prostitutky

 
V novém dokumentu Secrets of Playboy (Tajemství Playboye) promluvily bývalé playmates o praktikách ve vile zakladatele pánského časopisu Hugha Hefnera. Přestože to vypadalo navenek jako věčně trvající velká party se sexy zajíčky, dívky často čelily ponižování i týrání. Pro Hefnera byly jen kusem masa.
17.05.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (803 článků)

To jsou křivky: Moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde se svlékla pro Playboy

 
Česká mutace Playboy magazínu vychází v běžném režimu i přes současná opatření ohledně šíření koronaviru, navzdory zprávám, že Playboy USA plně přechází na digitální verzi. Českého Playboye se tyto změny netýkají. Hvězdou dubnového čísla se stala moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde (28) a nafotila sérii fotek, na kterých vyniklo hlavně její bujné poprsí a perfektní postava. Jak sama moderátorka říká, smířila se s tím, že je to součástí mainstreamu.
16.04.2020 21:10 |

podobné články

Modelka utrpěla těžké zranění, když si ze svého zadku nechala odpálit golfový míček! Uhodnete, o kolik se soudí?

 
Hloupé nápady mívají špatné následky. O tom by mohla vyprávět "modelka":http://www.extra.cz/tema/modelka Elizabeth Dickson (28), která si nechala ze svého krásného modelkovského "zadečku":http://www.extra.cz/tema/zadecek odpálit golfový míček. Utrpěla těžkou podlitinu na hýždích a bude mít trvalé následky. Teď žaluje společnost "Playboy":http://www.extra.cz/tema/playboy, která akci pořádala, o 500 tisíc dolarů.
16.03.2014 17:05 |

podobné články

Lukáš Kovanda: Současná striktní opatření pro boj s koronavirem zachrání 20 tisíc Čechů

 
Komentář a výpočet stran toho, kolik Čechů, resp. obyvatel ČR zachrání současná striktní vládní opatření. Vycházím ze studie, kterou publikoval americký Národní úřad pro ekonomický výzkum, a na kterou v textu odkazuji.
25.03.2020 14:26 |

podobné články

Rusko přechází na striktní paritu v počtu pracovníků na ruské a české ambasádě, oznámil Kulhánek

 
Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek oznámil, že Moskva přechází na striktní paritu, co se týče počtu lidí na české a ruské ambasádě. Ve speciálním vysílání ČT24 k Česko-ruské krizi upřesnil, že země by měly disponovat stejným počtem diplomatů a dalších zaměstnanců. Obě země by měly mít sedm diplomatů a 25 dalších zaměstnanců.
22.04.2021 19:35 |

podobné články

Časopis Playboy prochází krizí: Je vysoce ztrátový!

 
Vydavatel pánského časopisu Playboy má potíže. Jen za první čtvrtletí vykázal ztrátu 156 milionů korun! Krize se prohlubuje a očekávání jsou velmi skeptická. Playboy se potýká s odlivem čtenářu na internet, kde je zábava zdarma!
04.08.2009 19:55 |

podobné články

Tara Reid pózuje pro Playboy

 
Herečka Tara Reid (34) potěšila všechny své fanoušky. Nafotila totiž odvážné fotky pro lednové a únorové dvojčíslo magazínu Playboy. Třiceti čtyř letá herečka ukáže své přednosti v lednovém a únorovém čísle pánského magazínu Playboy. Tara Reid prohlásila, že má pocit, že právě zažívá nejlepší léta svého života a cítí se psychicky i fyzicky výborně. A právě [...]
10.01.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (70 článků)

Pamela Andersonová lituje focení pro Playboy kvůli svým synům

 
Hvězda Pobřežní hlídky se nechala slyšet, že lituje všeho, kvůli čemu její synové trpěli. A protože kvůli jejímu pózování pro časopis Playboy zažili šikanu, lituje i těchto fotografií. Pro Playboy se ale nechala fotit už jedenáctkrát.
16.04.2014 09:45 |

podobné články

Playboy končí s nahotinkami. Ztratil punc exkluzivity, porazilo ho porno, tvrdí analytik

 
Časopis Playboy, který v 50. letech znamenal pro USA kulturní revoluci svým sexuálně expresivním obsahem, se rozhodl skončit s nahotou. Místo odhalených žen nabídne čtenářům hlubší obsah doplněný mírně vyzývavými fotografiemi. "Pro generaci amerických mužů bylo čtení Playboye kulturním rituálem, nezákonným vzrušením s baterkou v ruce. Nyní má místo toho každý dospívající chlapec telefon připojený k internetu," píše The New York Times s tím, že Playboy ztratil svůj význam.
13.10.2015 10:15 |

podobné články

Otec všech nahotin Hugh Hefner: Za svůj dům Playboy chci 5 miliard!

 
Mediální magnát Hugh Hefner, zakladatel časopisu Playboy, se prý rozhodl prodat své sídlo, kterému se přezdívá Playboy Mansion. Devětaosmdesátiletý Američan prý požaduje za své impérium sexu a neřestí dvě stě milionů dolarů – asi pět miliard korun.
11.01.2016 19:05 |

podobné články

Sexy zajíčci přišli o svého taťku, zemřel šéf Playboy klubů Victor Lownes (†88)

 
Nebýt jeho, neexistovali by dnes playboy zajíčci a nadržení muži z celého světa by nemohli těšit svůj zrak pohledem na spoře oděné hostesky s rajcovními oušky a ocásky. Právě šéf Playboy klubů Victor Lownes (†88) vymyslel jejich »stejnokroj«. Jeho čas se však již naplnil.
12.01.2017 12:10 |

podobné články