Článek

Bývalá hvězda Ulice si ze sebe umí udělat legraci: Nenamalovanou Terezu Bebarovou v paruce byste nepoznali

 
Oblíbená herečka Tereza Bebarová (44) si ze sebe umí udělat srandu. Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice má sociální sítě v malíčku a skrze ně baví svoje fanoušky. Ti byli zpočátku smutní, že Terezu již neuvidí v seriálu na Nově, ale na druhou stranu se na ni mohou těšit v show Peče celá země. Herečka se na Instagramu ukázala bez make-upu a s parukou. Poznali byste ji vůbec?
04.07.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)
Podobné články

Bývalá hvězda Ulice líčidla nepotřebuje. Tereza Bebarová se ukázala bez make-upu

 
Terezu Bebarovou diváci coby Světlanu patnáct let vídali v nekonečném seriálu Ulice . Po odchodu z něj moderovala pořad Peče celá země, pečení ostatně patří k jejím velkým koníčkům.
13.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

Světlana z Ulice nosí umělá prsa

 
Na plese televize Nova, který spojil herce ze seriálů Ulice a Růžovka, jsme odchytili i Terezu Bebarovou (35) alias Světlanu z Ulice. Ta se jakožto moderátorka večera přiznala k několika vylepšením na své postavě.
24.03.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

Poznali byste ji? Ukrajinka Světlana z Ulice vypadá bez líčidel jako nenápadná šedá myš

 
Herečku a dabérku Terezu Bebarovou si většina lidí spojuje s nekonečným seriálem Ulice, kde ztvárňuje roli Ukrajinky Světlany. A to natolik věrohodně, že si řada diváků myslí, že je ve skutečnosti opravdovou Ukrajinkou.
22.05.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Ukrajinka z Ulice Tereza Bebarová je v šestém měsíci. Takhle jí narostlo bříško

 
Podivný přízvuk, výrazný nos a ne úplně kladná role. Tak si pamatují diváci seriálu Ulice představitelku Ukrajinky Světlany, osmatřicetiletou herečku Terezu Bebarovou. Už si ji ale dlouho neužijí. Tereza je v šestém měsíci těhotenství. "V seriálu dotáčím poslední scény, protože scenáristé moje těhotenství do příběhu nezakomponovali," vysvětlila Super.cz Bebarová.
29.02.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

Bebarová má po odchodu z Ulice nový pořad. Pomáhá jí cukrář Maršálek

 
Terezu Bebarovou znají diváci jako herečku z komedií nebo nekonečného seriálu Ulice, ve kterém po patnácti letech skončila. Coby moderátorka a průvodkyně televizního pořadu se představila v show Peče celá země a nyní přichází s novým, unikátním projektem Čas na TE.BE.
01.08.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

Tohle že je nádherná Tereza Kostková? Nenamalovanou a v divné kapuci byste ji nepoznali

 
Pod vrstvami zimního oblečení, kdy v minusových teplotách chodíme zakuklení do svetrů, bund, čepic a kapucí, to sluší málokomu. A je uklidňující, že známé tváře na tom nejsou jinak. Taková Tereza Kostková  (36) se nemusí bát, že by ji obtěžovali fanoušci.
25.01.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (823 článků)

Terezu Bebarovou zpráva o konci v Ulici zaskočila. Diváci jsou v šoku a chtějí herečku zpět

 
Tereza Bebarová alias Světlana Nyklová z Ulice, v sobotu oznámila, že po patnácti letech v nekonečném seriálu končí .
03.05.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků) , Světlana Nyklová (26 článků)

Tereza Bebarová má po vyhazovu z Ulice nové plány: Bude svatba!

 
I když Terezu Bebarovou (44) náhlý konec v Ulici překvapil, netají se tím, že konečně dospěla a třeba si najde čas na svatbu s životním partnerem Ivanem Kotmelem (44), kterému před lety kývla na žádost o ruku.
10.05.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

Tereza Bebarová po vyhazovu z Ulice: Bude znovu péct s celou zemí!

 
Sladká zpráva pro fanoušky pořadu Peče celá země! Česká televize plánuje další řadu. Dokonce už oslovila i moderátorku Terezu Bebarovou (44). Natáčet se začne příští rok na jaře.
08.07.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

To jste neviděli: Vtipálek Vojtek s odhaleným oholeným hrudníkem a v černošské paruce

 
Představitel hlavního hrdiny ze seriálu Vyprávěj, muzikálový herec Roman Vojtek  (39) , si ze sebe umí udělat legraci. Důkazem byl jeho outfit v televizní show. Na hlavu si nechal nasadit černošskou paruku, oblékl kalhoty pastelové bavy a v zelené rozhalence předvedl hladce oholenou hruď.
23.02.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (615 článků)

To jste neviděli: Vtipálek Vojtek s odhaleným oholeným hrudníkem a černošské paruce

 
Představitel hlavního hrdiny ze seriálu Vyprávěj, muzikálový herec Roman Vojtek  (39) , si ze sebe umí udělat legraci. Důkazem byl jeho outfit v televizní show. Na hlavu si nechal nasadit černošskou paruku, oblékl kalhoty pastelové bavy a v zelené rozhalence předvedl hladce oholenou hruď.
23.02.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (615 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Hvězda Ulice natočila šílené video. O co se jedná?

 
Herečka Pavla Tomicová (49) alias Simona z nekonečného nováckého seriálu Ulice opět dokázala, že si ze sebe umí udělat pořádnou legraci. A že má smysl pro hodně bizarní humor. Pro recesistickou punkovou kapelu s lehce přisprostlým názvem Vagyny Dy Praga natočila hudební klip, ve kterém předvedla taneční kreace, za které by se nestyděl ani epileptický králík.
09.11.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (250 článků)

3 hollywoodské hvězdy, které byste dnes možná už ani nepoznali: Takhle se na slavných herečkách podepsal zub času

 
Byly mladé, krásné a úspěšné. To už je dnes ovšem minulost dávno zavátá prachem. Herečky Kathleen Turner, Kelly McGillis a Lori Petty byly slavné a populární v letech osmdesátých a devadesátých. Rychle zazářily, ale pak jejich hvězda zapadla. A možná už byste je dnes ani nepoznali.
08.05.2015 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Lori Petty (2 články) , Kathleen Turner (10 článků)

Válka Novy s vyhozenou Bebarovou z Ulice? Televize prolomila mlčení!

 
Producenti Ulice se v souvislosti se začátkem nové sezóny rozhodli objasnit, proč Tereza Bebarová (45) na podzim v seriálu končí. Tereza už před delší dobou požádala produkci seriálu o omezení časové náročnosti její role, aby se mohla maximálně věnovat rodině.
17.08.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků)

Gondíková zpráskala kolegyni bičem!

 
Adéla Gondíková se jako zhrzená manželka vrhá s jezdeckým bičíkem v ruce na svou kolegyni Terezu Bebarovou a za zvuků estrádní melodie ji práská hlava nehlava. Tak přesně takhle vypadají záběry z nového filmu Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů.
05.08.2009 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (400 článků) , Tereza Bebarová (163 článků)

Jitka Smutná zachránila zraněnou kolegyni!

 
Divadlo na Vinohradech sáhlo během shánění záskoků za zraněnou herečku Terezu Bebarovou (41) po velkém jméně!
18.11.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (163 článků) , Jitka Smutná (132 článků)

Poznáte missku a moderátorku? V kudrnaté paruce do půli zad se změnila v romantickou divu

 
Moderátorka a bývalá Česká Miss Gabriela Kratochvílová  (25) od doby, kdy jako první krátkovláska získala korunku krásy, s účesem neexperimentuje. Čas od času si ale vyzkouší, jestli by se neměla vrátit k dlouhým vlasům, aspoň v paruce.
18.05.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)