Článek

Bývalá biatlonistka Koukalová: Návrat do StarDance!

 
I když se nedostali do finále, o kšefty nemají nouzi. Na Gabrielu Koukalovou (30) a Martina Prágra (25) čekalo na plese v Hradci Králové překvapení. Dorazila i Tereza Kostková (43)!
04.02.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (797 článků) , Gabriela Koukalová (346 článků) , Martin Prágr (33 článků) , Martina Králová (1 článek)
Podobné články

Biatlonistka a bývalá anorektička Koukalová o prvním sexu: Nebylo mi ještě 15 let! Pak se cítila jako kořist

 
Biatlonistka Gábina Koukalová (28) dál šokuje. Přiznala těžkou nemoc a nyní i závislost na sexu. Když to dělala poprvé, nebylo jí ještě 15 let. Vše najdete v její nové knize, která jde na pulty. Koukalová vypráví, jak se potkávala s punkery a metaláky, jak byla divoká. A také o tom, jak to poprvé dělala s Petrem Koukalem a cítila se jako jeho kořist.
13.04.2018 10:05 |

podobné články

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (923 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (923 článků) , Anna Polívková (214 článků) , Imrich Bugár (51 článků)

Kdo vyhraje Stardance? Podle bookmakerů to bude Koukalová!

 
Jubilejní desátý ročník populární taneční soutěže Stardance je tady. Soutěž začíná již tuto sobotu a sázková kancelář Maxi-Tip vypsala kurzy na vítěze. Jasnou favoritkou je podle bookmakerů dnes už bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová, ovšem se zajímavým kurzem 1:4. Za vsazenou stokorunu tak sázející získá stovky hned čtyři.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Mráčky v ráji? Gabriela Koukalová po StarDance vysvětlovala, jak to teď má s manželem Petrem

 
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová  (29) oslnila ve StarDance v hodně žhavém sexy kostýmu. Gábina patří k příjemným překvapením letošního ročníku. Coby sportovkyně si v tanci musí zvykat na úplně jiné typy tréninků, ale s náročnou výzvou se zatím popasovala na jedničku.
29.10.2019 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků) , Gabriela Petre (16 článků)

Gabriela Koukalová ve StarDance slaví 30 let: Tanečník Martin Prágr jí dal dojemný dárek

 
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová slaví své 30. narozeniny. Někdejší česká reprezentantka, která v květnu 2019 oficiálně oznámila ukončení své sportovní kariéry, sice už na lyžích nestojí a na terč nestřílí, pohybu se ale rozhodně nevyhýbá. Účast ve StarDance udělala ze sportovkyně s přísným výrazem sexy tanečnici a rozhodně nelze přehlédnout, že díky tréninkům na parketu rozkvetla. Od svého tanečníka Martina Prágra (25) navíc dostala krásný dárek.
01.11.2019 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Gabriela Koukalová umlčela rýpaly: Po StarDance dokázala, že ji manžel na generálkách opravdu podporuje

 
Gabriela Koukalová  (30) čelí nekonečným dotazům na manžela, který ji nepřišel ještě ani jednou podpořit na přímý přenos StarDance . Právě proto se bývalá biatlonistka a badmintonový hráč Petr Koukal dostali do spekulací o partnerské krizi.
04.11.2019 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (145 článků) , Petr Koukal (145 článků) , Gabriela Koukalová (346 článků)

Gábina Koukalová ze StarDance skončila v nemocnici: Zákaz tancování!

 
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (30) ukončila svou zářnou kariéru kvůli vleklým bolestem lýtkových svalů. Jak se zdá, přechod z vrcholového sportu do světa tance a noblesy v rámci soutěže StarDance …když hvězdy tančí také nebyl nejšťastnějším nápadem!
04.11.2019 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Bez manžela, ale s úsměvem na rtech: Vdaná Gabriela Koukalová zářila na plese StarDance vedle svého tanečníka

 
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová  (30) ve čtvrtek večer nemohla chybět na tradičním charitativním plese StarDance , který se konal v Obecním domě.
15.11.2019 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Koukalová a tanečník ze StarDance obviněni z nevěry: Rozhodilo nás to, řekli pro eXtra

 
O tanečním páru Gabriela Koukalová (30) a Martin Prágr se v posledních dnech nemluví jenom v souvislosti se StarDance, ale také proto, že se začalo hojně spekulovat, zda k sobě tito dva nemají blízko i mimo taneční parket. I když bývalá biatlonistka stále dokola tvrdí, že její vztah s manželem Petrem Koukalem je ideální, na povrch se dostalo hodně důkazů o tom, že i když je Gábina vdaná, nic jí nebrání trávit hodně času se svým tanečníkem i potom, co tréninky skončí...
16.11.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (145 článků) , Petr Koukal (145 článků) , Gabriela Koukalová (346 článků) , Martin Prágr (33 článků) , Gabriela Petre (16 článků)

Gabriela Koukalová měla ve StarDance velkou podporu: Pochlubila se sympatickými rodiči

 
Manžel Petr Koukal jí sice fandil jen doma u televize, protože Gabriela Koukalová  (30) nechtěla, aby ji v hledišti znervózňoval, přesto měla bývalá biatlonistka ve StarDance velkou podporu i během přímých přenosů.
02.12.2019 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (145 článků) , Petr Koukal (145 článků) , Gabriela Koukalová (346 článků)

Gabriela Koukalová se bude po StarDance dávat dohromady: Po zraněném palci se přihlásily další problémy

 
Neuvěřitelná dřina posledních několik měsíců dala jejímu tělu zabrat. Nejen Gabriela Koukalová  (30) , ale i ostatní hvězdy StarDance si tradičně odnáší ze soutěže zdravotní neduhy. Problémy se zraněným palcem u nohy měla bývalá biatlonistka už před pátým dílem.
03.12.2019 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Svůdný dekolt a sexy pózy: Gabriela Koukalová opět rozvlnila boky ve StarDance

 
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová  (30) se stejně jako další vypadlí soutěžící vrátila na taneční parket StarDance .
16.12.2019 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Po dřině ve StarDance konečně relax: Takhle aktivně si Gabriela Koukalová užívá dovolenou

 
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová  (30) se po náročném účinkování v taneční show StarDance vydala na zaslouženou dovolenou.
09.01.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Biatlonistka Gabriela Koukalová šla s pravdou ven: Jak to má s miminkem!

 
Každá vdaná žena uslyší dříve či později po svatbě otázku „A kdy plánujete miminko?" U sportovkyň však není těhotenství pouze otázkou vlastní touhy a vůle přírody. V úvahu musí brát dlouhou pauzu v tréninku. Čerstvě vdaná biatlonistka Gabriela Koukalová prozradila, jak do budoucna plánuje rodinu ona.
29.05.2016 19:25 |

podobné články

Biatlonistka Gábina Koukalová při otázce na těhotenství trochu posmutněla! Proč?

 
Poprvé od svatby se biatlonistka Gabriela Koukalová (26) společně s manželem Petrem objevila na party. A neustálou přítomností sklenky vína v ruce popřela, že by byla v jiném stavu.
21.06.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Petre (16 článků)

Koukalová to přehnala s letní přípravou. Biatlonistka nemá formu

 
Nejlepší česká biatlonistka Gabriela Koukalová by na letošní předsezónní přípravu nejraději zapomněla. V létě musela řešit zdravotní potíže, kvůli kterým skončila i v nemocnici. Obhájkyně celkového vítězství ve Světovém poháru očekává, že na začátku sezóny nebude mít dobré výsledky. Všechno proto směřuje k únorovému mistrovství světa v Hochfilzenu.
06.10.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)

Péťa, kterému pomohla biatlonistka Koukalová: Na návštěvě v Blesku!

 
Dělá obří pokroky! Malý hrdina Péťa Kašpar, na jehož příběh na své svatbě loni upozornila biatlonistka Gabriela Koukalová, míří na dva měsíce do lázní, kde bude rehabilitovat. Předtím ale stihl návštěvu v redakci Blesku, který o jeho případu od počátku informuje.
04.03.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (346 článků)