Článek

„Bylo to děsivé. Vzal to středem davu.“ Svědci popsali teror v Barceloně

 
Při teroristickém útoku v Barceloně si lidé zažili děs, strach i úprk davu. Dodávka tu na rušné třídě Las Ramblas najela do davu a podle policie si útok vyžádal 13 mrtvých a na 50 zraněných. Očitá svědectví ukazují hrůzu těch, co byli na místě.
17.08.2017 21:05 |

podobné články

Podobné články

A je to tady znovu: Dodávka vjela do davu. Tentokrát na slavné promenádě v Barceloně

 
Server španělského listu El País přinesl informace o tom, že na slavné třídě La Rambla v Barceloně, kde se denně pohybují davy turistů a umělců, kteří je baví, vjela do davu bílá dodávka. Podle informací policie bylo zraněno mnoho lidí. Řidič se dal na útěk.
17.08.2017 18:00 |

podobné články

Masakr v Barceloně! Teroristé vjeli do davu lidí, 13 lidí po smrti! Zabijáci drží rukojmí!

 
AKTUALIZUJEME: V Barceloně došlo ve čtvrtek odpoledne k útoku teroristické skupiny. Do davu lidí podle španělské policie najela velkou rychlostí dodávka. Několik lidí je zraněno, podle místních médií 4 lidé zemřeli. Policisté prohledávají okolí. Zabijáci možná drží rukojmí.
17.08.2017 18:50 |

podobné články

Svědci popsali hrůzu v Paříži. Podívejte se na řádění útočníka i jeho úprk

 
Paříž už se zase vzpamatovává z brutálního útoku v centru města. Muž (†21), pravděpodobně Čečenec, tu s nožem v ruce křičel Alahu akbar a bodal kolem sebe, jednoho člověka zabil, další čtyři zranil. Případ převzala protiteroristická jednotka. Vy se můžete podívat na video, které natočila jedna ze svědkyň na svůj mobilní telefon. Další lidé popsali, že se chtěl útočník dostat i do několika restaurací.
13.05.2018 10:45 |

podobné články

Mrtví, zranění i živí. Všichni padali k zemi. Bylo to jako poryv větru v obilném poli, popsali svědci teror v klubu Bataclan

 
Po pátečních útocích v Paříži se množí hrozivá svědectví. Popisují okamžiky šoku, strachu a naprostého zoufalství, které následovaly poté, co atentátníci začali bezhlavě zabíjet nevinné lidi. Kromě zpráv o umírání a hodinách nejistoty se ale objevují i příběhy o odvaze, pomoci a o štěstí.
15.11.2015 14:15 |

podobné články

DĚSIVÉ SVĚDECTVÍ Z NICE: Oslavy, veselí a hudba se ve vteřině změnily v nepochopitelný horor

 
Evropa se opět vzpamatovává z děsivé noci plné strachu. Ve čtvrtek pozdě večer zemřela ve francouzském Nice téměř stovka lidí. Při oslavě pádu Bastily, kdy lidé čekali venku na ohňostroj a radovali se, vjel do davu lidí terorista, který měl jasný cíl - zabít co nejvíc lidí. Takhle popisují strašné chvíle svědci.
15.07.2016 10:45 |

podobné články

Drastické VIDEO krátce po útoku autem v Barceloně: Lidská těla na zemi, panika, křik...

 
Server španělského listu El País přinesl informace o tom, že na slavné třídě La Rambla v Barceloně, kde se denně pohybují davy turistů a umělců, kteří je baví, vjela do davu bílá dodávka. Podle informací policie bylo zraněno mnoho lidí. Řidič se dal na útěk. Možná měl i komplice. Policie hlásí, že v jednom z barcelonských barů se zabarikádovaly dvě osoby a podle všeho se hodlají bránit policii.
17.08.2017 18:40 |

podobné články

Vítězové NBA Lakers podlehli evropskému šampionovi Barceloně

 
Úřadující šampioni basketbalové NBA Los Angeles Lakers překvapivě podlehli v přípravném zápasu Barceloně 88:92. Vítěz Evropské ligy na vlastní palubovce dokázal uhlídat hvězdného Kobeho Bryanta i pivota Paua Gasola, jenž právě v katalánském klubu začínal kariéru. Barceloně se podařilo oplatit soupeři těsnou porážku, kterou utrpěla v Kalifornii při předloňské přípravě.
08.10.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Pau Gasol (4 články)

Teror v Londýně! Na mostě dodávka vjela do davu, pak útočníci podřezávali hrdla: 7 mrtvých, teroristi zastřeleni

 
Vražedný teror v sobotu večer opět sevřel ulice Londýna. Na mostě London Bridge najela bílá dodávka do lidí, pak pokračovala k tržišti Borough Market ve čtvrti, která je plná barů. Tam tři muži z dodávky začali útočit noži. Bodali bezhlavě do lidí, útočili na hrdla, podřezávali. Policie ještě v noci všechny tři teroristy zastřelila. Ještě předtím však stihli svým běsněním zavraždit nejméně sedm lidí. Desítky dalších jsou zraněny.
03.06.2017 23:55 |

podobné články

Naděje zhasla! Britský chlapeček Julian Cadman (7) byl potvrzen jako další z obětí barcelonského masakru!

 
Sedmiletý chlapeček Julian Cadman, kterého rodina pohřešovala od teroristického masakru v Barceloně, je mrtvý. Informovala o tom katalánská policie. Chlapec je jednou ze čtrnácti obětí, které zahynuly ve čtvrtek poté, co teroristé hlásící se k Islámskému státu najeli dodávkou do davu lidí v turistické ulici La Rambla v Barceloně.
20.08.2017 22:40 |

podobné články

Náklaďákem drtil kočárky, rodiče odhazovali děti z cesty! Svědci popsali děsivý útok v Nice

 
Opravdový horor! Tak popisují svědci čtvrteční masakr ve francouzském městě Nice, při kterém 31letý Mohamed Lahouaiej Bouhlel v nákladním autě zabil nejméně 84 lidí. Terorista nemilosrdně vraždil děti i celé rodiny.
16.07.2016 17:50 |

podobné články

Spálené vlasy a krev: Svědci popsali výbuch metra, Putin chtěl masakr vidět

 
Zřejmě hřebíková bomba zabila v Petrohradu nejméně 9 lidí a další desítky zranila. Svědci popisují, že chvíli před výbuchem do vagónu metra neznámý muž hodil batoh a zmizel. Vyšetřovatelé chtějí prověřit všechny možnosti, nevyvrací ale, že šlo o teroristický čin. O možném útoku mluvil i prezident Vladimir Putin. Ten se chtěl na místo vypravit sám, ochranka mu v tom ale zabránila.
03.04.2017 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3181 článků)

„Lidé vyhazovali vlastní děti z oken.“ Svědci popsali ohnivý horor v Londýně

 
Nejméně 12 mrtvých a minimálně 70 zraněných. To je dosavadní bilance požáru obytné výškové budovy v Londýně Grenfell Tower. Zatímco hasiči pomalu dokončují hašení plamenů, svědci začínají o hrozné události mluvit. Všichni se shodují, že nic tak strašného nikdy nezažili.
14.06.2017 13:40 |

podobné články

Tragédie v chemičce v Kralupech: „Všechno se třáslo, byla to strašlivá rána,“ popsali svědci

 
Výbuch nádrže na pohonné hmoty v Kralupech nad Vltavou po sobě zanechal zraněné i mrtvé. Šest lidí zemřelo následkem výbuchu na místě, další dva dělníci skončili v nemocnici. Vyšetřování tragédie potrvá měsíce, už nyní je ale jasné, že jde o nejtragičtější výbuch od 60. let minulého století. Pro Blesk.cz se rozpovídali i svědci incidentu.
23.03.2018 05:05 |

podobné články

Mobily mrtvých z chorvatského autobusu stále zvonili, popsali psychologové

 
Psychologové, které vyslala policie na místo nehody autobusu v Chorvatsku, popsali, jak se cestující v nemocnicích chovali disciplinovaně a vzájemně si dávali přednost. Jeden z nich, Lukáš Lazecký, také řekl, že nejhorší bylo, když při třídění věcí stále zvonily telefony lidí, kteří při nehodě zemřeli. Volali jim příbuzní.
27.06.2012 18:40 |

podobné články

Mobily mrtvých z chorvatského autobusu stále zvonily, popsali psychologové

 
Psychologové, které vyslala policie na místo nehody autobusu v Chorvatsku, popsali, jak se cestující v nemocnicích chovali disciplinovaně a vzájemně si dávali přednost. Jeden z nich, Lukáš Lazecký, také řekl, že nejhorší bylo, když při třídění věcí stále zvonily telefony lidí, kteří při nehodě zemřeli. Volali jim příbuzní.
27.06.2012 18:50 |

podobné články

7 minut bez tepu a pak naskočilo srdce! Záchranáři popsali boj o Třískův život

 
Dva muži, kteří zachraňovali život českého herce Jana Třísky, promluvili. Popsali, jak bojovali o jeho život. Jan Tříska bohužel po pádu z Karlova mostu zemřel. Bylo mu 80 let.
25.09.2017 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tříska (223 článků)

Děsivé svědectví rukojmích Orlové: Když Petr zakřičel, bodla ho do srdce!

 
Byl to den, na který nikdy nezapomenou. Do jejich školy přišla šílená schizofrenička Barbora Orlová a začala běsnit. Dvě studentky zranila a jejich statečného spolužáka, který jim přišel na pomoc, zabila ranou do srdce. Svědci žďárské tragédie u soudu popsali hrůzy, které prožili.
06.06.2015 05:05 |

podobné články

Muž s tuberkulózou visel v Plzni z okna a vykrvácel z plic: Zůstal po něm pes

 
Mučivou smrtí zemřel muž z ubytovny v Plzni. Svědci celé události popsali, jak jim muž umíral přímo před očima. Důkazy o děsivé smrti jsou před domem ještě teď.
03.02.2016 15:05 |

podobné články

Poslední slova řidiče hrdiny Karla: Držte se, křičel na cestující

 
Turistům z českého autobusu, který havaroval v severní Itálii, zbýval pouhý kilometr cesty do bezpečí hotelu. V horských serpentinách ale bohužel vozidlu selhaly brzdy. Životy pasažérů v tu chvíli zachránil duchapřítomným manévrem řidič Karel S. (†62), sám ale bohužel zemřel. Svědci popsali poslední děsivé vteřiny před nehodou...
05.08.2017 20:20 |

podobné články