Článek

Byli jsme Rathovým hlasovacím zařízením, připustil náměstek Seidl

 
Už týden hýbe českou společností korupční kauza Davida Ratha. Poprvé po jeho zatčení se sešla rada Středočeského kraje. Blízcí spolupracovníci bývalého hejtmana se ani přes výzvy nevzdali svých funkcí. Podle jednoho z Rathových náměstků totiž rada neudělala nic nezákonného.
22.05.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4555 článků)
Podobné články

Polívkovu farmu koupil hercův přítel Seidl

 
Bývalá Farma Bolka Polívky v Olšanech na Vyškovsku má nového majitele. Stala se jím společnost, jejímž většinovým majitelem je přítel populárního herce a klauna Alexandr Seidl. Ten je zároveň i jedním z velkých věřitelů po bývalé farmě. Polívka mu také už dříve prodal pozemky v okolí. Farmu Seidl koupil za 11,5 miliónu korun, potvrdil insolvenční správce David Gregor. Nyní už probíhá převod na katastru nemovitostí.
11.02.2014 10:30 |

podobné články

Šéfem středočeské ČSSD chce být Petera, Havlíček a Seidl váhají

 
O funkci předsedy středočeské ČSSD se bude na středeční krajské konferenci ucházet nymburský starosta a krajský náměstek pro životní prostředí Miloš Petera. Potvrdil to dnes ČTK. Kandidaturu podle dostupných informací zvažují i čáslavský místostarosta Jiří Havlíček a hejtmančin náměstek pro zdravotnictví Zdeněk Seidl. Zda se do boje o křeslo, které opouští dlouholetý šéf krajské organizace Richard Dolejš, zapojí, bude známo až ve středu.
03.07.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Dolejš (64 článků) , Zdeněk Havlíček (2 články) , Jiří Dolejš (494 článků)

Miliardář Seidl přežil svou smrt: Teď leží ve vlastní nemocnici

 
Není nad to mít svoji vlastní nemocnici! To si teď říká jeden z nejbohatších Čechů Alexandr Seidl (57), který je majitelem vrchlabského špitálu. Teď v něm leží po vážné autonehodě. „Přežil svoji vlastní smrt. Kdyby to bylo jiné auto, asi by dopadl hůř,“ řekl ředitel vrchlabské nemocnice Vladimír Dryml.
19.08.2010 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (291 článků)

Bude mít doktor Seidl z ULICE konečně sestřičku? Sledujte seriál Ulice na NOVĚ

 
V pátečním dílu nejsledovanějšího denního seriálu TV Nova Ulice bude doktor Seidl hledat pomocnici se vším všudy!
18.11.2010 15:35 |

podobné články

Bude mít doktor Seidl z Ulice konečně sestřičku?

 
V pátečním dílu denního seriálu TV Nova Ulice bude doktor Seidl hledat pomocnici se vším všudy! Nová sestřička mu pořádek v kartotéce 
a kanceláři rozhodně už musí udělat!
18.11.2010 19:20 |

podobné články

Nový majitel Polívkovy farmy: Za kolik ji koupil Bolkův kamarád miliardář Seidl?

 
Po dlouhých peripetiích si může Bolek Polívka konečně oddychnout. Jeho farma má totiž nového majitele a není jím nikdo jiný než Polívkův dlouholetý kamarád podnikatel Alexandr Seidl. Za kolik tuto usedlost i s ochrannými známkami koupil?
11.02.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (562 článků)

V adventním kalendáři Europolu je i Čech: Nebezpečný lupič Seidl

 
Už pět let policistům uniká! Stanislav Seidl (43) byl Europolem vybrán jako nejhledanější český zločinec. Odsouzen byl za série vloupání a obchodování se zbraněmi. Podle policie je velmi nebezpečný.
06.12.2016 19:50 |

podobné články

Sněmovnu zaplnili poslanečtí nováčci, bloudí po chodbách

 
Sněmovna zažila po letošních květnových volbách výraznou obměnu kádrů, ve dvou stovkách poslaneckých křesel se objevilo rovnou 114 nováčků. Zatím se se svým novým působištěm seznamují a zjišťují, jak se v budově dolní komory parlamentu orientovat. Na úterní ustavující schůzi se v jednacím sále učili zacházet s hlasovacím zařízením.
23.06.2010 13:00 |

podobné články

PODVOD VE SNĚMOVNĚ! Poslankyně VV použila hlasovací zařízení kolegů!

 
Poslanec David Rath a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka ve středu sněmovnu upozornili na to, že poslankyně Jana Drastichová (VV) manipulovala s hlasovacím zařízením svých kolegů. Sociální demokraté si poté vzali pauzu na jednání poslaneckého klubu, takové jednání je podle nich nepřípustné.
07.09.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9545 článků) , David Rath (4555 článků) , Jana Drastichová (41 článků)

Koalice provinění Drastichové zlehčuje, podle opozice porušila zákon

 
Názory na neoprávněnou manipulaci hlasovacím zařízením svých kolegů Johna a Bárty, které se ve Sněmovně dopustila poslankyně VV Jana Drastichová, se diametrálně liší. Zatímco koalice svou členku omlouvá, její provinění zlehčuje a obhajuje nezkušeností, opozice hovoří o porušení zákona, kterým by se měl zabývat mandátový a imunitní výbor.
07.09.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Drastichová (41 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Véčkařku Drastichovou vyjde chyba při hlasování asi na 58 tisíc korun

 
Manipulace s hlasovacím zařízením, jíž se dopustila v tomto týdnu poslankyně Věcí veřejných Jana Drastichová, zřejmě skončí ztrátou jednoho poslaneckého platu.Pokud sněmovna dojde k závěru, že poslankyně skutečně "jen" vytáhla karty svých kolegů, aby je odhlásila a snížila tak kvorum pro hlasování ve sněmovně, ale nehlasovala za ně. Pak dostane pokutu a bude se muset ještě jednou omluvit. Uvedl to v pátek server Aktuálně.cz
09.09.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Drastichová (41 článků)

Poslankyně Drastichová musí zaplatit POKUTU 10 tisíc! PODVÁDĚLA při hlasování

 
Poslankyně strany Věci veřejné Jana Drastichová, která během jednání Poslanecké sněmovny 7. září manipulovala s hlasovacím zařízením svých kolegů, bude muset zaplatit pokutu 10 tisíc korun. Ve čtvrtek tak rozhodl mandátový a imunitní výbor sněmovny, informoval jeho předseda Jeroným Tejc (ČSSD).
15.09.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Jana Drastichová (41 článků)

Republika by měla Ostravě vracet, a ne ji olupovat, říká John

 
Strana Věci veřejné zvolila v sobotu v Ostravě novou radu pro Moravskoslezský kraj. Předsedkyní regionu se stala poslankyně Jana Drastichová z Orlové, která teprve před pár dny čelila skandálu ve Sněmovně, kdy ji poslanci obvinili z manipulace s hlasovacím zařízením kolegů. Šéf strany Radek John se při té příležitosti vyjádřil k otázce rozpočtového určení daní, když odmítl, aby byl příjem Ostravy krácen.
17.09.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Drastichová (41 článků)

Noví poslanci se učili hlasovat. Na co je záhadné tlačítko F/X?

 
Nově zvolení poslanci se v pondělí poprvé sešli ve Sněmovně, která má od 14 hodin svou ustavující schůzi. Už dopoledne obdrželi osvědčení o zvolení poslancem a učili se, jak zacházet s hlasovacím zařízením. Odpoledne budou skládat poslanecký slib, čeká je také volba nového předsedy a místopředsedů komory.
25.11.2013 09:47 |

podobné články

Ochromená Sněmovna. Vypadlo hlasovací zařízení, zhasla tabule a nikdo nevěděl, co dělat

 
V Poslanecké sněmovně řádí zřejmě nějaký záškodný technický šotek. Ten si nejprve nalezl do drátů počítačové sítě, neboť po nějakou dobu nešel videopřenos ze Sněmovny, který bývá dostupný na webové stránce psp.cz. Později měli poslanci problém s hlasovacím zařízením a se světelnou tabulí, takže si kvůli tomu museli vzít technické přestávky. Nakonec si ale přece jen prohlasovali program své nynější schůze a tak se po více než hodině dostali ke svému prvnímu bodu, tedy k projednávání úplného zákazu kouření v restauracích.
08.12.2015 15:56 |

podobné články

Vondráček nechal poslance zkušebně hlasovat o rozpuštění Sněmovny

 
Když poslanci dorazili dnes před devátou ráno na schůzi dolní komory Parlamentu, ještě netušili, co je čeká. Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) jim totiž navrhl hlasování o rozpuštění Poslanecké sněmovny, což je v ranních hodinách během okamžiku zcela probralo. Za vším ale stál nečekaný problém s hlasovacím zařízením a Vondráčkovo žertování.
01.06.2018 13:00 |

podobné články

To prostě nejde, to je nadlidský úkol. Jasné slovo k zašmodrchanému soudu s Davidem Rathem

 
Kdyby advokát, který je strýcem soudce Pacovského v kauze exposlance a bývalého hejtmana Davida Ratha, převzal na poslední chvíli Rathovu obhajobu, splnilo by se obžalovanému politikovi to, o co se od počátku snažil: soudce by se zřejmě musel kvůli příbuzenskému vztahu s Rathovým advokátem případu vzdát a kauza by se vrátila znovu na začátek. „To by byla v každém případě komplikace, soudce těžko může soudit věc, kde by jeho příbuzný figuroval jako obhájce. To by byl problém,“ připustil advokát Jaroslav Ortman pro ParlamentniListy.cz.
19.05.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4555 článků)

Nejpoužívanějším zařízením pro mobilní internet je v ČR iPad

 
Nejpoužívanějším mobilním zařízením pro připojení k internetu mezi internetovými uživateli z ČR je s podílem 24 procent iPad společnosti Apple. Meziročně ale ztratil čtyři procentní body na úkor zařízení od Samsungu. iPad vede ve většině trhů střední a východní Evropy. Vyplývá to z průzkumu společnosti Gemius. 
13.11.2013 18:06 |

podobné články

Ministr Ťok: Malých a rekreačních plavidel se povinnost mít zařízení Inland AIS a Inland ECDIS netýká

 
Od dubna roku 2019 by měla být vybraná plavidla vybavena zařízením Inland AIS a Inland ECDIS, tedy zařízením pro sledování polohy a pohybu plavidel a pro zobrazování elektronických plavebních map. Toto opatření se bude týkat pouze jednoho úseku na Vltavě (od Třebenic, tj. hráze vodní nádrže Slapy po soutok s Labem) a jednoho úseku na Labi (od Přelouče po státní hranici s Německem). Na malá a rekreační plavidla se nevztahuje.
11.06.2018 18:35 |

podobné články