Článek

Byl to spíš byznys než kamarádství, říká Nikol Leitgeb o konci 3v1

 
Herečky Veronika Arichteva (38), Nicol Leitgeb (37) a zpěvačka Martina Pártlová (45) zdůvodnily konec tria 3v1 tak, že toho měly moc, život jde dál a jsou stále kamarádky. Nikol Leitgeb ale nyní zveřejnila prohlášení, kde důvod rozpadu 3v1 uvádí na pravou míru.
21.06.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)
Podobné články

Kamarádství s výhodami: ano nebo ne?

 
Stojí kamarádství s výhodami za to, nebo je to naopak krok velmi špatným směrem? Pro koho je taková forma přátelství vhodná? Může z toho člověk něco těžit? Pojďme se na to společně podívat v dnešním článku! Kamarádství s výhodami je pojem, který je dobře známý nejen mezi dnešní mládeží. Zatímco někdo si tento styl přátelství nemůže vynachválit, pro jiného je to něco nepředstavitelného. A jaký názor na to máte vy? Kamarádství s výhodami, jste pro nebo proti? Určitě tento pojem znáte, je ho plný internet, dokonce se touto tematikou inspirovalo i několik filmů. Nebo možná patříte k těm nezasvěceným, kteří přeci jen nevědí, o čem je vlastně řeč. Tak nejen pro vás jsou určené dnešní řádky, v nich si kamarádství s výhodami představíme, zmíníme jeho pro a proti a na závěr dodáme, pro koho je či není vhodný. Tak jdeme na to! Co je kamarádství doplněné o výhody? Přátelství s výhodou je takový typ přátelství, kdy spolu dva kamarádi spí. Nic víc ani nic míň v tom prostě nehledejte, stejně byste nic nenašli. Na první pohled se tohle přátelství jeví jako to klasické, kdy se mezi sebou lidé kamarádí, chodí spolu ven, podnikají nejrůznější věci, svěřují se navzájem a podobně. Jediný rozdíl spočívá v sexu. Kamarádství s výhodami přichází v úvahu ve chvíli, kdy ani jeden z kamarádů nemá stálého partnera. Co si budeme nalhávat – život bez sexu je jako kobliha bez náplně. Sice to přežijete, ale bude vám to chybět. A nebude vám to tolik chutnat. Jenže když zrovna vedle sebe nikoho nemáte a jste proti sexu na jednu noc s neznámými existencemi, pak pro vás může být nedostatek sexu až destruktivní. Výhody Mezi největší výhody tohoto druhu přátelství je fakt, že i když zrovna nikoho nemáte, nejste ošizeni o sex. Ten si můžete dopřávat i bez stálého... Čtěte více Příspěvek Kamarádství s výhodami: ano nebo ne? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 06:50 |

podobné články

Leitgeb odhalila pravé důvody konce 3v1. Nepřipadalo mi to jako kamarádství, rýpla si do Pártlové s Arichtevou

 
Rozpad oblíbené trojice 3v1, která bavila český internet, fanoušky velmi zasáhl. Na sociálních sítích poté začaly kolovat nejrůznější spekulace, proč vlastně Nikol Leitgeb (37) odešla, zatímco Martina Pártlová (45) a Veronika Arichteva (38) zůstaly. Dohady se rozšířily také poté, co Pártlová s Arichtevou oslavily narozeniny svých dětí pospolu, ale Leitgeb chyběla, což se v minulých letech nestalo. Nyní se Nikol poprvé k celé situaci vyjádřila na svém Instagramu.
21.06.2024 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Martina Pártlová vzdychá nad rozpadem 3v1: Budeme čekat, až se vrátíš, vzkazuje Nikol

 
Zpěvačka Martina Pártlová vydala nový song, kterým překvapila nejen své posluchače, ale také fanoušky již rozpadlého humorného tria 3v1, v němž účinkovala společně s Veronikou Arichtevou a Nikol Leitgeb. Videoklip k písni obsahuje střípky, které spolu holky zažily, na použitých záběrech však chybí Nikol. "Budeme na tebe čekat, že vrátíš se zpět," zní ve skladbě. Diváci se shodují, že singl poukazuje na spory, kvůli kterým se 3v1 rozpadlo. 
01.06.2024 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Nikol Leitgeb málem přišla o tříměsíčního syna: Boj o záchranu jeho života

 
Herecká hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb (34) zažila jedny z nejhorších chvil v životě. Její tříměsíční syn Tobias přestal dýchat! Manžel Petr Leitgeb zachoval v hrůzném okamžiku chladnou hlavu a syna se mu podařilo rozdýchat.
03.09.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tobias Tobias (57 článků)

Nikol Leitgeb na druhé koleji: Pártlová s Arichtevou ji vyšouply i z narozeninové oslavy

 
Trio 3v1 se nedávno rozpadlo a jak to vypadá, tento krok už je nejspíš definitivní. Svědčí o tom i fakt, že bývalé členky skupiny Martina Pártlová a Nikol Leitgeb letos poprvé slavily narozeniny svých dětí odděleně. V minulosti přitom přichystaly svým potomkům společnou oslavu. Zatímco Pártlová na Instagramu sdílela fotku z oslavy s balónky a dalšími atrakcemi, Leitgeb sdílela pouze vzpomínkové video.
19.06.2024 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (387 článků)

Neplujeme na obláčku, v 3v1 se umíme i poštěkat, prozradila Nikol Leitgeb

 
Nikol Leitgeb (36) s manželem Petrem vyrazili do Karlových Varů a kromě pracovních závazků si užívali i festivalovou pohodu. Influencerka v rozhovoru pro iDNES.cz prozradila mimo jiné to, jestli si se zpěvačkou Martinou Pártlovou a herečkou Veronikou Arichtevou v rámci uskupení 3v1 občas lezou na nervy.
07.07.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Nikol Leitgeb oceněná Stříbrnou medailí sklízí hejty: Proti kritice se ostře ohradila

 
Influencerka a moderátorka Nikol Leitgeb, dříve Štíbrová, oceněná Stříbrnou medailí předsedy Senátu, sklízí hejty. Poté, co významné ocenění ve čtvrtek večer převzala společně s dalšími 12 osobnostmi z řad vědců, umělců či sportovců, se na Nikol strhla lavina kritiky. "Proboha, proč Nikol?" bouří se lidé na internetu. Medaili si přitom vysloužila díky své nezpochybnitelné charitativní činnosti, při níž pomocí sociálních sítí dokázala vybrat stovky milionů korun. Proti negativním reakcím se nyní Nikol ohradila na svém Instagramu. 
30.09.2023 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (427 článků)

Velká hádka 3v1: Trojice Pártlová, Arichteva a Leitgeb si vjela do vlasů a rozhodla se skončit

 
Všechno jednou končí. Trio 3v1 čítající Veroniku Arichtevu (37), Nikol Leitgeb (37) a Martinu Pártlovou (44) již nebudeme moci pravidelně poslouchat na Evropě 2, kde měly svůj pořad. „Zatím nemáme v plánu se vracet. Po těch sedmi krásnejch letech jsme si uvědomily, že už jsme vám řekly všechno, co jsme chtěly, a že je dobrý umět včas skončit,“ prozradily na sociálních sítích.
28.11.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Nikol Leitgeb ukázala své rozkošné dýně: Tyhle kostýmy dětem pořídila teta Pártlová

 
Na tuhle rodinku je radost pohledět. Hvězda show 3v1, ale zejména dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb (35) se pochlubila svou krásnou rodinou v netradičním outfitu. Syna Mathiase a Tobiase ale do kostýmu dýní neoblékla Nikol, ale její kamarádka Martina Pártlová (42). Rozkošným příspěvkem navíc svým sledujícím opět zlepšila den. "Já vás miluju, nejlepší rodina v Čechách," píší fanoušci.
18.10.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (387 článků) , Tobias Tobias (57 článků)

Nikol Leitgeb se ukázala 4 měsíce po porodu v plavkách: Vrhla se do otužování

 
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb (35) se vrhla se svým manželem Petrem Leitgebem poprvé do otužování, ke kterému je počasí v Česku jako stvořené. S mrazivým zážitkem se Nikol pochlubila svým sledujícím na sociálních sítích, kde v plavkách u bazénu vynikla i její postavička čtyři měsíce po porodu.
04.11.2021 10:55 |

podobné články

Adventní výzva Nikol Leitgeb: Pro nemocnou Majdalenku vybrala skoro 2 miliony

 
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb (35) využívá své sociální sítě i ke konání dobrých skutků. Každou adventní neděli vytvoří jednu sbírku pro lidi, kterým mohou vybrané peníze ulehčit život. První adventní neděli uspořádala sbírku pro Majdalenku, která bojuje s vrozenou diagnózou SMA II. typu, při níž dochází k ubývání svalstva, postupné schopnosti se pohybovat a potřebuje tak bezbariérové bydlení. Za třináct hodin se Nikol podařilo vybrat neuvěřitelnou částku peněz. 
30.11.2021 05:10 |

podobné články

Dívčí válka nabírá obrátky: Nakrknutá Leitgeb se znovu drsně navezla do Pártlové a Arichtevy

 
Sociálními sítěmi se šíří další vyjádření influencerky Nikol Leitgeb (37) na adresu zpěvačky Martiny Pártlové (45). Ta nedávno vydala píseň, v níž zpívá o rozpadu oblíbeného tria 3v1, a následně i v různých rozhovorech promluvila o Leitgeb. Jenže vypadá to, že Nikolin pomyslný pohár trpělivosti už přetekl, a proto začala na sociálních sítích sdílet naštvané reakce, které cílí právě na Martinu Pártlovou. Všechny následně sice smazala, ale všímaví fanoušci si je stihli uložit.
28.06.2024 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (387 článků)

Veronika Arichteva poprvé o rozpadu 3v1: Trhla se Nikol, zůstaly jsme tak jen já s Martinou

 
Veronika Arichteva promluvila o rozpadu komediálního tria 3v1, které tvořila s Nikol Leitgeb a Martinou Pártlovou. Oblíbená herečka se eXtra.cz svěřila, že k rozpadu došlo kvůli tomu, že každá se chce věnovat něčemu jinému, Nikol chce pomáhat dětem, je s Martinou baví oblečení. Společný projekt sice nevyšel, ale kamarádkami zůstaly. 
07.03.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Konec spolupráce 3v1. Nic netrvá věčně, ohlásily Pártlová, Leitgeb a Arichteva

 
Nejdřív bavily diváky vtipnými videi na internetu, pak i posluchače v rádiu či návštěvníky svých talkshow. Fanoušci nejen ze sociálních sítích se dočkali i e-shopu s předměty, které vymýšlely Nikol Leitgeb (37), Martina Pártlová (44) a Veronika Arichteva (37). Jejich uskupení 3v1 však nyní skončilo.
29.01.2024 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Pozadí rozpadu úspěšného tria 3v1: Letité přátelství vystřídala temná vzájemná nevraživost

 
Byly nerozlučná trojka, která svými vtipnými videi a hláškami přes 14 let bavila fanoušky. Začátkem roku 2024 ale populární trio 3v1 oznámilo definitivní konec s tím, že se rozchází v dobrém. Nyní se ale zdá, že Martina Pártlová, Nikol Leitgeb a Veronika Arichteva jsou na nože. Tuto skutečnost umocňuje nedávná reakce rozčílené Leitgeb na sociálních sítích, kde se obula do Pártlové.
29.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Nikol Leitgeb zakládá nadaci: Na pomoc dětem vybrala už přes 200 milionů korun, naději na život chce dát i dalším nemocným

 
Influencerka Nikol Leitgeb (36) byla vyznamenána Stříbrnou medailí od Senátu za svou charitativní činnost. Tu jí předal na Pražském hradě předseda Senátu Miloš Vystrčil. Pro eXtra.cz Leitgeb shrnula své pocity a zároveň přiznala, že s manželem založili vlastní nadační fond.
29.09.2023 13:40 |

podobné články

Nikol Leitgeb se dostane velké pocty. Předseda Senátu Vystrčil influencerku vyznamená medailí

 
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb se podělila o překvapující novinku. Jak sdílela na svém Instagramu, influencerka bude vyznamenána a dostane stříbrnou medaili od horní komory českého parlamentu. Takové ocenění se uděluje pouze osobnostem, které konají v souladu s hodnotami, na kterých byl ustanoven český Senát. 
30.08.2023 12:50 |

podobné články

Nikol Štíbrová v 6. měsíci: Promluvila o covidu, těhotenství i změně jména

 
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová (34) se za tři měsíce stane již dvojnásobnou maminkou. Nikol, její snoubenec Petr Leitgeb (34) i syn Mathias se nyní potýkají s nemocí covid-19, a tak jsou v domácí karanténě. Čas se rozhodla Nikol zahnat i odpovídáním na dotazy fanoušků, rozpovídala se nejen o aktuálním zdravotním stavu a těhotenství, ale také o partnerském vztahu a změně jména.
16.03.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (427 článků)

Překvapení v Českém slavíku 21: Nikol Leitgeb porazila zpěvačky Kerndlovou i Csákovou

 
Český slavík 21 zná své vítěze, nejlepší zpěvačkou se stala Ewa Farna a nejlepším zpěvákem Marek Ztracený. Anketa se vrátila s novou strukturou hlasování, kdy měl každý volič více hlasů a mohl hlasovat pro jakéhokoliv oblíbence. Finální výsledky ukázaly, že se na devětadvacátem místě v kategorii zpěvaček umístila i hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb (35), která tak porazila zpěvačky Terezu Kerndlovou i Ilonu Csákovou.
21.11.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (556 článků) , Ilona Csáková (596 článků) , Ewa Farna (1469 článků) , Marek Ztracený (426 článků)