Článek

Bulvár píše o Grossových dcerách. Vydělávají prý desetitisíce

 
Dcery bývalého premiéra Stanislava Grosse vydělávají na svůj věk slušnou výplatu. Hraním v divadlech si vydělávají desetitisíce korun a otec je podporuje. I když je bývalý předseda ČSSD vážně nemocný, na jejich představení chodí.
20.04.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (724 článků)
Podobné články

Psychologové o Grossových dcerách: Měly by otce doprovodit na poslední cestě!

 
Život Stanislava Grosse (†45) vyhasl v noci na čtvrtek. Šárka Grossová (45) ráno poté poslala dcery do školy. Bylo to tak správně, či ne? Rozdílný pohled na celou záležitost mají i psychologové. Ti se také zabývali otázkou, jak se k dětem dále chovat.
19.04.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (724 článků)

Šok: Žádné miliony, uvádí bulvár. Šárce Grossové prý nezbylo nic

 
Vdova po nedávno zesnulém expremiérovi Stanislavu Grossovi Šárka se potýká s existenčními problémy. Na společném účtu manželů Grossových, na kterém původně bylo 70 až 100 milionů korun, totiž prý zůstalo jen 170 Kč. Píše o tom dnešní Blesk.
01.09.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (724 článků)

Herec Alec Baldwin se po dvou dcerách dočká syna

 
Hollywoodský herec Alec Baldwin (56) a Hilaria Thomasová (30) čekají třetí dítě. Po dvou dcerách se herec dočká syna. Prvorozené Ireland, již má s první chotí Kim Basingerovou, bude letos dvacet. Druhorozená Carmen oslaví dva roky.
05.01.2015 00:27 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (151 článků) , Kim Kim (1435 článků)

Alec Baldwin bude mít po dvou dcerách v 56 letech konečně syna!

 
Alec Baldwin se konečně dočká pokračovatele svého rodu. Hollywoodský herec čeká třetí dítě s manželkou Hilarií Thomas a po dvou dcerách bude mít syna. Prvorozené Ireland, již má s první chotí Kim Basinger, bude letos dvacet. Druhorozená Carmen bude mít dva roky.
06.01.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Kim Basinger (52 článků) , Alec Baldwin (151 článků) , Carmen Thomas (2 články)

Bulvár se trefuje do Dalíka: I jeho bostonský teriér má víc odvahy

 
Bulvár detailně rozebírá jak Dalíkův stotisícový outfit, tak jeho byt v historické hradčanské vile. Tam bydlí s přítelkyní a svým psem. Ten má údajně více odvahy, než sám Dalík, píše bulvár.
13.10.2012 09:40 |

podobné články

Bulvár píše o vyhledávači jedů pro Zemana, který stál milion

 
I bulvár už si povšiml zajímavého nákupu prezidentské kanceláře. Má být zakoupen takzvaný Ramanův spektrometr, který dokáže rozpoznat jed i v uzavřené láhvi. Primárně má sloužit k odhalování výbušnin, bulvár však poznamenává, že prezident si bude kdykoliv moci bez obav otevřít lahvinku.
23.04.2013 09:45 |

podobné články

Matka hyena: Oddávala se sexu s cizími muži a neuvěříte, jaké nechutnosti dělala se svojí dcerou (9)!

 
Všechny maminky svoje dcery ochraňují, aby se jim nic nestalo. Existují ale i ty matky, které na svých dcerách vydělávají a způsobují jim velké utrpení. Holčičky se většinou nemůžou bránit a své matce věří. Pak ale mají problémy do konce života.
04.09.2016 10:00 |

podobné články

Bulvár sledoval expremiéra Grosse. Nebyl to hezký pohled

 
Bulvár opět sledoval bývalého premiéra Stanislava Grosse a vůbec to prý není příjemný pohled. Někdejší ztělesněné mládí české politiky trpí značnými zdravotními obtížemi. Jeho rodina mluví o problémech s páteří, které dočasně omezují hybnost pravé ruky, bulvár však vidí situaci dramatičtěji.
10.04.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (724 článků)

Otec Zeman opět najde v novinách něco zajímavého o své dceři

 
Bulvár získal další zajímavé fotky prezidentské dcery Kateřiny Zemanové z jejího výletu s kamarádkami do Bratislavy. Na zveřejněném snímku vidíme „slečnu Kate“, jak bulvár Kateřinu nazývá, s kamarádkami na hotelovém pokoji. Bulvár, který se na prezidentovu dceru soustředí dlouhodobě, neopomněl celý výjev náležitě okomentovat.
09.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (275 článků)

Desetitisíce lidí v městech Egypta vyzývají Mubaraka k odchodu

 
V centru Káhiry ve slavnostní atmosféře, za zpěvu hymny a s vlajkami v rukách protestují desetitisíce lidí za odstoupení egyptského prezidenta Husního Mubaraka. Desetitisíce lidí se podle televize Al-Džazíra sešly i v druhém největším městě Alexandrii. Dnešnímu dni přezdívají "den odchodu", protože vyprší ultimátum, které Mubarakovi dala opozice k opuštění úřadu.
04.02.2011 15:05 |

podobné články

Hádejte, o které slavné herečce už se zase spekuluje, že je těhotná. Porodí tentokrát něco, nebo jen snědla hrnec fazolí?

 
Kdyby "Jennifer Aniston":http://www.extra.cz/tema/jennifer-aniston-herecka (44) porodila dítě pokaždé, když o ní bulvár napíše, že je v tom, strávila by zbytek života s roztaženýma nohama na gynekologické koze a děti by se jí začaly v bytě nepříjemně hromadit. Ano, bulvár píše, že je Aniston těhotná, častěji, než píše, že "Džambulka":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) chystá comeback, a to je už opravdu co říct.
07.08.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (727 článků)

Okamura bude bydlet v rouře. Půjčí si na to 20 milionů, píše bulvár

 
Tomio Okamura si nechá postavit obydlí, které svět neviděl. Bulvár píše, že dům v podobě stojící roury mu má navrhnout světoznámý švýcarský architekt Christian Kerez. Šéf Úsvitu si na něj ale bude muset vzít 20milionovou hypotéku, přiznal.
10.03.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2120 článků)

RPG byty Bakalovi dál vydělávají. Pomohla mu prý i ČNB

 
Ostravské RPG Byty miliardáři Zdeňku Bakalovi stále vydělávají a zdá se, že ne právě málo, jde o stovky milionů korun. Bakalovi prý hraje do karet i oslabení koruny, které ČNB provedla předloni v listopadu.
19.06.2015 22:52 |

podobné články

Klaus byl zase s milenkou a jeho ochranka nám zatarasila auto, píše bulvár

 
Bulvár opět přináší fotografie prezidenta Václava Klause z „dostaveníčka“ s někdejší finalistkou Miss a podle plátku jeho milenkou Petrou Bednářovou. A zase na stejném místě jako loni, na Štvanici. Sám Klaus prý nevěře říká přecházení na červenou.
26.07.2012 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9242 článků)

Klaus byl zase s milenkou a jeho ochranka nám zatarasila auto, píše bulvár

 
Bulvár opět přináší fotografie prezidenta Václava Klause z „dostaveníčka“ s někdejší finalistkou Miss a podle plátku jeho milenkou Petrou Bednářovou. A zase na stejném místě jako loni, na Štvanici. Sám Klaus prý nevěře říká přecházení na červenou.
26.07.2012 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9242 článků)

Šárka Grossová znovu promlouvá ke zdraví manžela: Nechutná hra bulváru. Dcery se mě ptají...

 
Spekulace o zdravotním stavu expremiéra Stanislava Grosse zaplnily stránky Blesku i v úterý. A nutno dodat, že rodině Grossových připravily opravdu nepříjemné chvilky. „Je to nechutná hra médií, kterou vůbec nevím, co kdo sleduje,“ posteskla si Šárka Grossová ParlamentnímListům.cz. Těm včera ve stejné souvislosti prozradila, co jejího muže skutečně trápí a pokládala věc za ukončenou.
28.01.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (724 článků)

Grossovu kamarádku odvedla policie! Rychlostudentka z Plzně figuruje v kauze Pražských služeb

 
Helena Horová se "proslavila" v případu s rychlostudenty plzeňských práv, ale je to také dobrá velmi známá manželů Grossových, kterým také řešila finanční potíže. Její jméno figurovalo i v případu peněžité půjčky "od strýčka Vika", kvůli které byl Gross nucen odstoupit z pozice premiéra. Nyní si pro ni v souvislosti se zátahem v Pražských službách přišla policie.
01.08.2014 12:10 |

podobné články

Nechá připsat roli do Fantoma opery? Dcera producenta je nejen krásná, ale také krásně zpívá

 
Nejen dcery Karla a Ivany Gottových  (38) Charlottka a Nelly a Natálka s Denisou Stanislava a Šárky Grossových jsou krásné a talentované holčičky. Na rozdíl od nich ale ještě prostor na muzikálových prknech dcera Emily producenta Františka Janečka  (70) a zpěvačky Terezy Mátlové  (39) nedostala.
12.12.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (308 článků)

Rodinný přítel Grossových promluvil: Věděl, kdy zemře!

 
Věděl, kdy zemře! Smrt si ale pro něj přišla dřív... „Všichni čekali, že mu zbývají dva měsíce i víc. A ne dny a hodiny, “ prozradil Blesku rodinný přítel Petr Ubl, který se s expremiérem Stanislavem Grossem (†45) a jeho manželkou Šárkou (45) znal 20 let.
18.04.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (724 článků)