Článek

Bugr na Clash of the Stars: Nahá ňadra všude, krutý konec Freescoota a 18 vteřin pepřákového trouby

 
Další akce Clash of the Stars přinesla mnoho. Vzduchem lítala nahá prsa Kariny Pedro a Inked Dory, Freescoot utrpěl drsnou porážku a rozhodl se skončit. Překvapením večera se stal Kluk s kamením, který vyhrál ve trojici s Kalubou a MaxGreenem. Na závěr přišel velký šok, kdy v nejočekávanějším zápase Tadeáše Veselého s youtuberem Faynem se Veselý vzdal hned po osmnácti vteřinách. Celý večer probíhal v O2 universum a streamovaly ho stránky Clash of the Stars. 
12.03.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Pedro (22 článků) , Pedro Pedro (22 článků)
Podobné články

Nejkvalitnější spotřebiče podle časopisu dTest

 
Hledáte-li to nejlepší do vaší kuchyně, pak vsaďte na testy a recenze. Respektovaný časopis dTest se zaměřil na multifunkční trouby a my vám dnes přinášíme malou ochutnávku. Celkem náročnými zkouškami si prošlo několik spotřebičů, které seženete i na tuzemském trhu – nejde tudíž o nic, co byste si nemohli dopřát i vy. Celkem vysokého ocenění, a to s 66% se dočkala elektrická vestavná trouba VT 548 MX z řady MORA PREMIUM. Cílem bylo hodnotit nejen schopnost péct, ale sledovat i spotřebu energie, přesnost nastavení, rychlost předehřevu, stabilitu teploty, jednoduchost obsluhy a elektrickou i teplotní bezpečnost. Mora – kvalita na tuzemském trhu Značka Mora nabízí pestrý sortiment kuchyňských spotřebičů: vestavné kuchyňské spotřebiče, sklokeramické desky, myčky na nádobí, mikrovlnné trouby, chladničky, až po digestoře. Dnes se zaměříme na kvalitní trouby, protože to je něco, bez čeho se žádná hospodyňka neobejde. Ať už zařizujete novou kuchyň nebo plánujete rekonstrukci, určitě vsaďte na vestavěné trouby. Ty jsou stále častěji jednoznačnou volbou. Důvody jsou nejen praktické, ale i estetické. Vestavěné spotřebiče se bez obtíží přizpůsobí vzhledu vaší kuchyně, jsou mnohem lepší na čištění a údržbu i prostorově úspornější. Gogenje – přední evropský výrobce domácích spotřebičů Jako další se obhájila designová trouba nové generace gorenje BO73CLI – ta usilovala o své místo mezi 13 multifunkčními troubami a získala 63% – známku Dobré kvality. I zde se hodnotila schopnost péct, spotřeba energie, přesnost nastavení, stabilita teploty, rychlost předehřevu, jednoduchost obsluhy a elektrická i teplotní bezpečnost. Tato trouba má inovativní a poslední dobou tak oblíbený zaoblený tvar inspirovaný tradiční pecí na dřevo. Tento design uvítají především milovníci retro, vintage a venkovského stylu. Gorenje dodává na trh technicky dokonalé a designově navržené domácí spotřebiče. Zapomenout ještě nesmíme dodat, že i velmi energeticky účinné. Příspěvek Nejkvalitnější spotřebiče podle časopisu dTest pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.12.2016 20:35 |

podobné články

Bizarní Clash of the Stars: Nechyběl vulgární Grznár, nasupený Datel nebo hádka moderátora s Kajumim

 
Čeští diváci byli poprvé svědky zápasnického turnaje influencerů. Na Clash of the Stars se střetli například Filip Grznár s Michalem Peštukou nebo Silvia Dellai s xHolakys. Zlatým hřebem kontroverzního večera pak byl souboj Marka "Datla" Valáška proti rapperovi Vercettimu. Turnaj nabídl plno ukončení před limitem, ale také nevyrovnaný výběr zápasníků či hloupé hádky.
22.01.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (58 článků) , Marek Valášek (33 článků)

GLOSA: Turnaj Clash of the Stars byl genocidou mozkových buněk

 
Český showbyznys byl svědkem nebývalé akce v podobě turnaje Clash of the Stars. Na něm se v boxu, thaiboxu nebo v MMA porvali přední čeští influenceři, tvůrkyně obsahu pro dospělé či kontroverzní postavy kulturistiky. Byť se musí nechat, že šlo v mnoha ohledech o unikátní akci, nemělo by zapadnout, že turnaj byl přehlídkou bizarností a amatérismu, při kterých odumíraly mozkové buňky ve velkém.
23.01.2022 18:40 |

podobné články

Tajná láska Aničky Šulc? Rváč z Clash of the Stars úřaduje ve vile Like House!

 
Lukáš Tůma (18) neboli Luktuma je v poslední době často spojován se známou influencerkou Annou Šulc (23), mluví se o vztahu, který však doposud nepotvrdili. Nedávno byl také součástí influencerských zápasů pod organizací Clash of the Stars, kdy souboj s influencerem Tadeášem Veselým vyhrál na plné čáře. Přišel si pro výhru i do Like House?
15.03.2022 11:30 |

podobné články

Největší bizáry z Clash of the Stars: Oficiální polštářová bitva a první facky!

 
První tisková konference k představení programu druhého galavečera Clash of the Stars nabídla divákům pořádnou show. Došlo na ostré slovní přestřelky i facky při staredown. Organizátoři představili velmi neočekávaná jména zápasníků, mezi kterými nebude chybět třeba zpěvák Adam Mišík. A překvapení večera? Polštářová bitva! Té se ujme hvězda internetu Koleso. Kdo neudržel emoce na uzdě a popral se ještě před oficiálním zápasem?
26.04.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (315 článků)

Koleso ukradl auto? Už je venku a obvinění stáhli, tvrdí člověk z Clash of the Stars

 
Hvězda internetu Patrik Pešava alias Koleso byl ve čtvrtek dopoledne zadržen poté, co po něm policie vyhlásila pátrání. Zatím není jisté, čeho se dopustil, ale internetem koluje informace o tom, že měl ukrást auto. Na sociálních sítích se mezitím šíří hashtag #FreeKoleso, ale známý influencer je už podle informací organizátora Clash of the Stars na svobodě. "Je venku a obvinění stáhli," řekl eXtra.cz. O polštářovou bitvu tak fanoušci nepřijdou!
13.05.2022 10:55 |

podobné články

Drama v Clash of the Stars: Nejen drsné přestřelky! Kluk s kamením se chtěl zabít

 
Druhý galavečer organizace Clash of the Stars se velmi rychle blíží. Amatérské zápasy známých tváří, populárních influencerů nebo interpretů budou na rozdíl od prvního turnaje tentokrát k vidění i naživo. A že to bude stát za to, potvrzuje i tisková konference k blížící se události. Tam se soupeři opět setkali tváří v tvář a nešetřili ani drsnými výroky směřovanými ke svým protivníkům. Jaké byly nejvýraznější momenty? 
21.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (318 článků)

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars? Rapper Lboy svému soupeři ukáže školu ulice

 
Další turnaj organizace Clash of the Stars, zaměřené na amatérské zápasy známých tváří, se blíží. Opět se na něm utká řada známých influencerů a tentokrát nově i interpretů. Diváci se mohou těšit na několik pikantních soubojů a mezi ty nejzajímavější patří rozhodně dvojice Geybn vs. Lboy. Influencer versus rapper, který prý soupeři ukáže školu ulice. Nejdrsnější duel večera, který samotní organizátoři nazývají "válkou". Jak tohle dopadne?  
24.06.2022 21:45 |

podobné články

Bizarní Clash of the Stars: Pláč poražených, neposedné prso a nudná tahanice Datla s Freescootem

 
V pořadí již druhý turnaj Clash of the Stars nezklamal a nabídl tunu bizáru. Mezi sebou si to v kleci rozdalo hned řada pseudocelebrit ze sociálních sítí a i když to až na čestné výjimky nemělo nic společného se sportem, bude se o jednotlivých zápasech ještě dlouho mluvit. Ať už to bylo rychlé ukončení Kluka s kamením, vypadlé prso Angie, napadení Filipa Grznára Alešem Bejrem přímo v kleci nebo hysterická Eveline Dellai. Dlouho očekávaná bitva Datla s Freescootem ale mnoho nadšení nevyvolala...
25.06.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (58 článků)

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

 
Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka.
26.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (58 článků) , Aleš Bejr (10 článků)

Dosavadní král Clash of the Stars: Datel promluvil o dalším zápase. Ve hře je známý rapper

 
Youtuber a influencer Marek Valášek alias Datel se nově těší z druhé výhry v amatérském MMA, které se uskutečnily pod organizací Clash of the Stars. I když od posledního turnaje utekl teprve měsíc, organizátoři nyní již usilovně makají na nadcházejícím galavečeru. A jak Datel potvrdil v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz, je dost možné, že dalším soupeřem mu bude rapper vystupující jako Sensey! Dvě rozdílné sféry, které by fanoušci v kleci vidět rozhodně chtěli. 
31.07.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (33 článků)

Datel v problémech: Zadlužený Marek Valášek musí soudu vysvětlit statisíce příjmů z Clash of the Stars

 
Jak redakce eXtra.cz již informovala, influencer Marek Valášek (24) alias Datel je sice kvůli vysokým dluhům v insolvenci, žije si ale nad poměry a to mnohé rozčiluje. Nyní získal novou soudkyni a ta zkoumání jeho života vzala vážně. Zjišťuje, jestli nekrátí věřitele tím, že by zakryl údajné obrovské příjmy ze zápasů Clash of Stars. S informací přišly weby Antiyoutuber.cz a eXtra.cz.
14.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (33 článků)

Drama na tiskovce Clash of The Stars: Snejks se navezl do Datla. Debílku, reaguje Valášek

 
V pondělí 5. září byla Praha nabitá akcemi. Nejen že se uskutečnila slavnostní premiéra velkofilmu Jan Žižka, ale v Duplexu se konala také tisková konference organizace Clash of The Stars, na níž promotéři oznámili nadcházející zápasy i konání galavečera. Na tiskovce však bylo pořádně živo a došlo i na šarvátky, kterých nebyl ušetřen například influencer Marek Valášek alias Datel.
07.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Žižka (160 článků) , Marek Valášek (33 článků) , The Clash (5 článků) , Drama Drama (318 článků)

Hvězda Clash of the Stars Kril míří do vězení: Fanoušky prosí o peníze

 
Fenomén českého internetu influencer Lukáš Kril jde za mříže! Influencer známý především díky své účasti v Clash of the Stars, kde se objevil jako jeden z aktérů velmi sledované polštářové bitvy, byl odsouzen na deset měsíců ve vězení. “Tak jdu na 10 měsíců. Lituju svých pí*ovin, jsem ko*ot,” svěřil se krátce po rozhodnutí soudu svým fanouškům na sociálních sítích. Čeho se dopustil? 
16.09.2022 16:10 |

podobné články

Hvězda Clash of the Stars skončila na JIP. Porval jsem se s policisty, tvrdí. Předtím ho měli zdrogovat přátelé

 
Tadeáš Veselý, influencer a mimo jiné také účastník Clash of the Stars, skončil v nemocnici. Stalo se tak údajně po rvačce s policisty, jak se Tadeáš rozpovídal ve svém živém vysílání na Instagramu. Livestream uspořádal přímo z lůžka na JIP oddělení! Podle informací redakce eXtra.cz se vše odehrálo poté, co mu přátelé hodili drogy do pití.
25.11.2022 12:55 |

podobné články

Hvězdičky sociálních sítí míří do klece: V Clash of the Stars se objeví Nathan ze Survivoru nebo vítěz Love Islandu

 
Další galavečer Clash of the Stars se blíží! Organizátoři oblíbeného turnaje dali divákům ochutnávku v podobě úvodní tiskové konference, kde odhalili také jména účastníků. Na zápasové kartě se objevil třeba vítěz Love Islandu Kryštof Novák nebo Nathan ze Survivoru, který nastoupí proti Freescootovi. Dále se do klece postaví hvězda Like House Kristal Shine, která se postará o nejbizarnější show večera - dívčí zápas 2 versus 2! U představení zápasníků samozřejmě nemohla chybět redakce eXtra.cz.
01.02.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Shin Shin (6 článků)

Rande na Clash of the Stars? Xholakys dorazila po boku záhadného fešáka

 
Valérie Holáková alias Xholakys vyrazila na Clash of the Stars nejen po boku své kamarádky, ale také si užívala zábavu s neznámým mužem, což zachytili fotografové eXtra.cz. Xholakys, která se objevila v kleci na prvním turnaji organizace, měla vystoupit i na tom minulém, z vážných důvodů z toho ale sešlo.
01.02.2023 14:40 |

podobné články

Kluk s kamením se porval, až vzduchem létaly uši. V Clash of the Stars se utká ve trojici

 
Ondřeje Untermüllera, známého spíše jako Kluka s kamením, čeká zápas s Maxem Greenem a Matoušem Kalubou. Ti se na tiskové konferenci Clash of the Stars poprali, až je musela od sebe odhánět ochranka. Kolem přitom létaly uši Mickey Mouse, které měli influenceři na hlavě. U vyhroceného konfliktu byla i redakce eXtra.cz.
01.02.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Max Green (2 články) , Max Green (2 články) , Mickey Mouse (48 článků) , Mickey Mickey (17 článků)

Zlatý hřeb Clash of the Stars: V kleci se utká vítěz Love Islandu s influencerem, který má víc sledujících než Leoš Mareš

 
V Česku se schyluje k dalšímu souboji influencerů v Clash of the Stars. Na úterní tiskovou konferenci jich dorazilo nespočet, včetně těch hlavních. Objevili se tu například Freescoot, Nathan ze Survivoru, vítěz Love Islandu Kryštof Novák, Tomáš Chlup a spousta dalších. Na akci byla také redakce eXtra.cz a nafotila malou ochutnávku.
02.02.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3430 článků) , Tomáš Mareš (28 článků)